صفحه 589 از 1371 نخستنخست ... 894895395795805815825835845855865875885895905915925935945955965975985996396891089 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,881 تا 5,890 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله همه این جوابها عملا منفیه. اولین راهنمایی برای شما اینه که یک کمی دانشگاههای رنک های پایین تر هم اپلای کنید. شما مثل اینکه فهرست رنکینگ رو گذاشتید جلوتون دارید از شماره یک شروع میکنید تماس گرفتن! نمره GRE تون چنده؟
    نه دیگه اونقدرام داغون نیستم که به ترتیب فرستاده باشم... به بقیه اساتید دانشگاهها هم فرستادم ولی ازشون خبری نیست
    نمره GRE ام 170 و 146 و نمره تافل 610 و میخوام رو پروژه ای کار کنم که همه دانشگاهها ندارن ...

شما نظرت چیه؟ یه عده از اساتید لطف میکنن جواب میدن اینجوری ... یه عده هم بنده های خدا خستن یا وقت نمیکنن ...

دوستان یه راهنمایی بکنین خواهشا- مرسی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    نه دیگه اونقدرام داغون نیستم که به ترتیب فرستاده باشم... به بقیه اساتید دانشگاهها هم فرستادم ولی ازشون خبری نیست
    نمره GRE ام 170 و 146 و نمره تافل 610 و میخوام رو پروژه ای کار کنم که همه دانشگاهها ندارن ...

شما نظرت چیه؟ یه عده از اساتید لطف میکنن جواب میدن اینجوری ... یه عده هم بنده های خدا خستن یا وقت نمیکنن ...

نمره هاتون خوبه. لیسانس و فوق رو کجا خوندید و چه معدلی؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

سلام

یک استاد به من خیلی پاسخ خلاصه ای داده نظرتون چیه:
    Thank you for your interest in my group, and in all likelihood I will be hiring students next year. Good luck with your application to the PhD program, and I will see you next year.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    نمره هاتون خوبه. لیسانس و فوق رو کجا خوندید و چه معدلی؟
    من از لیسانس مستقیم واسه PhD میخوام اپلای کنم
    معدل لیسانسم 17.63 از معماری فردوسی مشهد

راستی دوستان یه راهنمایی بکنین... یه راهکاری بدین
    ازتون ممنونم

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

دوستای خوبم ببخشید که بازم مزاحمتون میشم این ایمیل هم منظورش منفیه؟ Your research agendas sound interesting. I encourage you to apply to the UT School of Architecture graduate program. The deadline is around the end of the year, so you should have time to prepare an application.

دوستای خوبم ببخشید که بازم مزاحمتون میشم این ایمیل هم منظورش منفیه؟ Your research agendas sound interesting. I encourage you to apply to the UT School of Architecture graduate program. The deadline is around the end of the year, so you should have time to prepare an application.

تمپلیت هست دوست من

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    سلام

یک استاد به من خیلی پاسخ خلاصه ای داده نظرتون چیه:
    Thank you for your interest in my group, and in all likelihood I will be hiring students next year. Good luck with your application to the PhD program, and I will see you next year.
    Template است،
    موفق باشی

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

سلام دوستان این جواب یه استاد از دانشگاه کوئینز استرالیا هستش: How about you send through a research proposal and I will consider that (بدون هیچ کلمه زیادتر یا کمتر!!!) به نظرتون از رزومم خوشش اومده یا از همون جوابای تمپلیته؟ من به چندتا موضوع ابراز علاقه کرده بودم. حالا ازش بپرسم که کدومو پیشنهاد میکنه؟ درباره شانسم برای اسکالرشیپ ازش بپرسم و بعدش کار نوشتن رو شروع کنم؟ (آخه وقت گذاشتن برای کاری که فایده ای برام نداشته باشه، چندان جالب نیست!)

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    سلام دوستان این جواب یه استاد از دانشگاه کوئینز استرالیا هستش: How about you send through a research proposal and I will consider that (بدون هیچ کلمه زیادتر یا کمتر!!!) به نظرتون از رزومم خوشش اومده یا از همون جوابای تمپلیته؟ من به چندتا موضوع ابراز علاقه کرده بودم. حالا ازش بپرسم که کدومو پیشنهاد میکنه؟ درباره شانسم برای اسکالرشیپ ازش بپرسم و بعدش کار نوشتن رو شروع کنم؟ (آخه وقت گذاشتن برای کاری که فایده ای برام نداشته باشه، چندان جالب نیست!)
    فراموش نکن که شما در مرحله بازاریابی برای فروش رزومه ات هستی، و چیزی که به دست خواهی آورد زندگی چند سالت رو تامین می کنه و اعتبار کافی برای پیدا کردن شغل تا آخر عمرت را ایجاد می کنه. برای چنین هدف بزرگی، هر چقدر وقت بگذاری، باز کمه و هر لحظه ای که وقت می گذاری یک سرمایه گذاری بزرگ به حساب می آید.
    برای فروش رزومه ات هیچ فرصتی رو از دست نده. همین استاد رو هم که فکر می کنی شاید شانس چندان بزرگی نباشه، راحت از دست نده. برای هر کسی راهی پیدا می شه که ارتباط رو حفظ کنی. مثلا حالا که خواسته براش پروپوزال بفرستی، بشین تمام کارهای جاری استاد رو ببین. مخصوصا مقاله هایی که توی کنفرانس ها ارائه داده رو پیدا کن و ببین الان داره روی چی کار می کنه. یک سوال یا موضوع مرتبط با کارهاش که خودت هم علاقه داشته باشی و به کارهای خودت هم ارتباط داشته باشه، پیدا کن و چند پاراگراف درباره آش بنویس. اون رو براش بفرست و بپرس که آیا این موضوع خوبی برای نوشتن پروپوزال است یا نه. از روی همون چند پاراگراف متوجه می شه که شما چقدر جدی هستی و چقدر خوب می تونی موضوع رو ارائه بدی و تحقیق کنی. براساس جوابی که ازش می گیری باز کارت رو ادامه بده. همون چند پاراگراف رو دقیق بنویس، یعنی درست شروع کن و تموم کن. به یکی دو تا مقاله اصلی ارجاع بده، یکی دو تا سوال خوب مطرح کن و پیشنهادت برای حلشون رو براساس رفرنس های خوب، بنویس. جوری بنویس و روش کار کن که دیگه چیزی به ذهنت نرسه که بهترش کنی. اونقدر خوب بنویس که هر کسی با خوندنش بفهمه درباره چی داری صحبت می کنی، و اونقدر حرفه ای باشه که استاد با خوندنش بگه "این طرف آدم حسابیه، می دونه می خواهد چی کار کنه".

نوشتن پروپوزال می تونه کار ساده یا سختی باشه، می تونه چند روز طول بکشه یا چند ماه. بستگی داره چی بهت بگه و چی بخواهد. لازم باشه پروپوزال بنویسی، بد هم نیست، از متنی که می نویسی می تونی جاهای دیگه هم استفاده کنی. به نظرم پروپوزال در این حد، یعنی برای خود استاد، و نه یک کار اداری، در حد دو سه صفحه با یک ساختار خیلی دقیق کافی خواهد بود، یعنی فوقش یک هفته کار.
    ویرایش توسط Simplex : September 17th, 2012 در ساعت 12:27 PM

Junior Member

سلام دوستان، من به توصیه یه استادی برای اسپرینگ اپلای کردم و منتظر جوابم. تو این مدتم خیلی سعی کردم با استاده رابطمو حفظ کنم و در نهایت حدود 40 روز پیش گفت که یه سری فایل برات تا آخر هفته میفرستم که نفرستاد! حالا نظرتون چیه؟! من چه ایمیلی بهش بزنم؟! حس میکنم چون جوونه باید یه جورایی بهش بگی من جای دیگه آفر دارم!!
    لطفاً نظرتونو بگید. مرسییییی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)