صفحه 590 از 1371 نخستنخست ... 904905405805815825835845855865875885895905915925935945955965975985996006406901090 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,891 تا 5,900 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط lorc نمایش پست ها
    سلام دوستان، من به توصیه یه استادی برای اسپرینگ اپلای کردم و منتظر جوابم. تو این مدتم خیلی سعی کردم با استاده رابطمو حفظ کنم و در نهایت حدود 40 روز پیش گفت که یه سری فایل برات تا آخر هفته میفرستم که نفرستاد! حالا نظرتون چیه؟! من چه ایمیلی بهش بزنم؟! حس میکنم چون جوونه باید یه جورایی بهش بگی من جای دیگه آفر دارم!!
    لطفاً نظرتونو بگید. مرسییییی
    بهش در پاسخ همون ایمیل خودش، بگید پروفسور... گرامی، ممنونم. از اونجا که ددلاین ترم بهار نزدیکه بسیار ممنون می شم اگر لطفا اطلاعاتی که می تونه به اپلیکیشن من کمک کنه رو بفرستید. پیشتر از لطف شما نهایت تشکر رو دارم.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Member shm2008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

اگه میشه بگید این استاد نظرش چیه؟
    Hello ,

Thank you for your interest in----- and in my research. At this time, I do not currently have any funded positions available in my lab that I can offer. However, if you were to attend ------ University I would be happy to advise you and there may be ways to find funding for you through the University. Please keep me posted on your progress with the GRE and application to the University and feel free to contact me with further questions.

Member shm2008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نظر این استاد چیه؟ یعنی از من خوشش اومده؟!

Thank you for your interest in our MS program in------- Engineering. Please go ahead and submit your application online
    پرسیدم :
    Could you please tell me if I can be determined to work with you?
    و در نهایت گفت:

It’d be a possibility but again, we need to formally review your online application. Our funding decisions will not be finalized until sometime during the spring semester for fall admission.

.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shm2008 نمایش پست ها
    نظر این استاد چیه؟ یعنی از من خوشش اومده؟!

Thank you for your interest in our MS program in------- Engineering. Please go ahead and submit your application online
    پرسیدم :
    Could you please tell me if I can be determined to work with you?
    و در نهایت گفت:

It’d be a possibility but again, we need to formally review your online application. Our funding decisions will not be finalized until sometime during the spring semester for fall admission.

.
    هیچ کدوم از این استادها به شما وعده ای نداده اند و اولی هم که گفته فاند نداره.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shm2008 نمایش پست ها
    اگه میشه بگید این استاد نظرش چیه؟
    Hello ,

Thank you for your interest in----- and in my research. At this time, I do not currently have any funded positions available in my lab that I can offer. However, if you were to attend ------ University I would be happy to advise you and there may be ways to find funding for you through the University. Please keep me posted on your progress with the GRE and application to the University and feel free to contact me with further questions.
    تمپلت هست اما اگر از دانشگاه پذيرش بگيره بدش نمياد باهم كار كنيد. البته اين جوابو حتما به خيلي ها داده.خواسته GRE و ارسال مداركتو بهش اطلاع بدي.احتمالا ميخواد از نزديك يه نگاهي بندازه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

سلام
    خسته نباشید دوستانی که در این فروم راهنمایی می کنید
    به خصوص سیمون عزیز که بیشتر اوقات آنلاین هستن و بچه ها رو راهنمایی می کنن.
    چند روز پیش به اساتید یک دانشکده ایمیل دادم که جواب نیومد. به ادمینیسترتور ایمیل زدم که ایشون خودش مسئول بخش پژوهش تحصیلات تکمیلی بودن و گفتند که من سی وی شما رو نگاه کردم چون بیشتر کارات تو فیلدی غیر از رشته تحصیلیته بگو دقیقا می خوای رو چی کار کنی تا بهت بگم کدوم دانشکده اپلای کنی و آیا استادی می تونه شما رو راهنمایی کنه یا نه.
    منم رفتم تو تخصص اساتید محترم گشتم و موضاعتی که مورد علاقم بود و اونام در این زمینه تخصص داشتن رو گفتم. و ایشون در پیام بعدیشون گفتن که:
    Please put in an international appication for the PhD, which may be
    done online from our university postgraduate website. Our faculty of
    education may be able to assist with supervision.
    به نظر شما این may که گفته یعنی احتمالش چقدره؟ چون این دانشکده اپلیکیشن فی داره و می خوام حداقل بالای 70 باشه تا اپلای کنم. ضمنا دو تا استاد از همین دانشکده هر کدوم یه بار ایمیل فرستادم که جواب ندادن.

با سپاس

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید دوستانی که در این فروم راهنمایی می کنید
    به خصوص سیمون عزیز که بیشتر اوقات آنلاین هستن و بچه ها رو راهنمایی می کنن.
    چند روز پیش به اساتید یک دانشکده ایمیل دادم که جواب نیومد. به ادمینیسترتور ایمیل زدم که ایشون خودش مسئول بخش پژوهش تحصیلات تکمیلی بودن و گفتند که من سی وی شما رو نگاه کردم چون بیشتر کارات تو فیلدی غیر از رشته تحصیلیته بگو دقیقا می خوای رو چی کار کنی تا بهت بگم کدوم دانشکده اپلای کنی و آیا استادی می تونه شما رو راهنمایی کنه یا نه.
    منم رفتم تو تخصص اساتید محترم گشتم و موضاعتی که مورد علاقم بود و اونام در این زمینه تخصص داشتن رو گفتم. و ایشون در پیام بعدیشون گفتن که:
    Please put in an international appication for the PhD, which may be
    done online from our university postgraduate website. Our faculty of
    education may be able to assist with supervision.
    به نظر شما این may که گفته یعنی احتمالش چقدره؟ چون این دانشکده اپلیکیشن فی داره و می خوام حداقل بالای 70 باشه تا اپلای کنم. ضمنا دو تا استاد از همین دانشکده هر کدوم یه بار ایمیل فرستادم که جواب ندادن.

با سپاس
    خیلی جواب خوبی نیست. اونم از ادمینستریتور . به نظر من اگر هزینه اش خیلی براتون مهمه جاهای دیگه هم ایمیل بزنید و بعد تصمیم بگیرید. اینطور جوابها حتی از اساتید هم توش خیری نیست. مثلا من خودم از کلرادو بولدر جواب گرفتم که شما خیلی خوبی بهتره اپلای کنه ممکنه بگیری. عمرا براش اپلای کنم و 500 هزار ( با ریپورت جی ار ای و ایلتس و..) هزینه کنم.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    سلام دوستان این جواب یه استاد از دانشگاه کوئینز استرالیا هستش: How about you send through a research proposal and I will consider that (بدون هیچ کلمه زیادتر یا کمتر!!!) به نظرتون از رزومم خوشش اومده یا از همون جوابای تمپلیته؟ من به چندتا موضوع ابراز علاقه کرده بودم. حالا ازش بپرسم که کدومو پیشنهاد میکنه؟ درباره شانسم برای اسکالرشیپ ازش بپرسم و بعدش کار نوشتن رو شروع کنم؟ (آخه وقت گذاشتن برای کاری که فایده ای برام نداشته باشه، چندان جالب نیست!)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    فراموش نکن که شما در مرحله بازاریابی برای فروش رزومه ات هستی، و چیزی که به دست خواهی آورد زندگی چند سالت رو تامین می کنه و اعتبار کافی برای پیدا کردن شغل تا آخر عمرت را ایجاد می کنه. برای چنین هدف بزرگی، هر چقدر وقت بگذاری، باز کمه و هر لحظه ای که وقت می گذاری یک سرمایه گذاری بزرگ به حساب می آید.
    برای فروش رزومه ات هیچ فرصتی رو از دست نده. همین استاد رو هم که فکر می کنی شاید شانس چندان بزرگی نباشه، راحت از دست نده. برای هر کسی راهی پیدا می شه که ارتباط رو حفظ کنی. مثلا حالا که خواسته براش پروپوزال بفرستی، بشین تمام کارهای جاری استاد رو ببین. مخصوصا مقاله هایی که توی کنفرانس ها ارائه داده رو پیدا کن و ببین الان داره روی چی کار می کنه. یک سوال یا موضوع مرتبط با کارهاش که خودت هم علاقه داشته باشی و به کارهای خودت هم ارتباط داشته باشه، پیدا کن و چند پاراگراف درباره آش بنویس. اون رو براش بفرست و بپرس که آیا این موضوع خوبی برای نوشتن پروپوزال است یا نه. از روی همون چند پاراگراف متوجه می شه که شما چقدر جدی هستی و چقدر خوب می تونی موضوع رو ارائه بدی و تحقیق کنی. براساس جوابی که ازش می گیری باز کارت رو ادامه بده. همون چند پاراگراف رو دقیق بنویس، یعنی درست شروع کن و تموم کن. به یکی دو تا مقاله اصلی ارجاع بده، یکی دو تا سوال خوب مطرح کن و پیشنهادت برای حلشون رو براساس رفرنس های خوب، بنویس. جوری بنویس و روش کار کن که دیگه چیزی به ذهنت نرسه که بهترش کنی. اونقدر خوب بنویس که هر کسی با خوندنش بفهمه درباره چی داری صحبت می کنی، و اونقدر حرفه ای باشه که استاد با خوندنش بگه "این طرف آدم حسابیه، می دونه می خواهد چی کار کنه".

نوشتن پروپوزال می تونه کار ساده یا سختی باشه، می تونه چند روز طول بکشه یا چند ماه. بستگی داره چی بهت بگه و چی بخواهد. لازم باشه پروپوزال بنویسی، بد هم نیست، از متنی که می نویسی می تونی جاهای دیگه هم استفاده کنی. به نظرم پروپوزال در این حد، یعنی برای خود استاد، و نه یک کار اداری، در حد دو سه صفحه با یک ساختار خیلی دقیق کافی خواهد بود، یعنی فوقش یک هفته کار.
    سلام دوست من
    خیلی ممنون از راهنماییت. به استاده ایمیل زدم و ابراز علاقه کردم. و درباره یه موضوع مناسب که احتمال تصویبش بالا باشه، پرسیدم. (البته علاقه مندی خودم رو هم بیان کردم.) اونم اینو جواب داده:
    Hi XXXXX, I suggest you read up on an aspect of XXXXX that interest you and then propose an extension to current knowledge that you would be excited about.
    (خوشبختانه اینبار جواب سلام داده !!!). حالا بهش ایمیل بزنم و بگم که در اولین فرصت ( با مشغله خودم، یه 10 روزی کار میخواد)، درفت اول براتون میفرستم. درسته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری برق دانشگاه وسترن اونتاریو

سلام
    من به یه استادی 2 ماه پیش ایمیل زدم جوابش این بود:
    I will be happy to maintain contact and plan for next year
    (Let us touch base again in the Fall when I am back to Minneapolis (at the moment I am traveling

ایمیلش تا چه حد امیدوار کنندس؟
    حاالا هم که Fall شروع شده باید بهش ایمیل بزنم ولی نمی دونم دقیقا چی بنویسم...
    می خوام یه همچین ایمیلی بفرستم ولی نمی دونم چه طور تکمیلش کنم لطفا من رو راهنمایی کنید

I am a graduate applicant for PhD degree for Fall 2013. Currently I am studying at Iran University of Science and Technology and will graduate in Spring of 2013.
    With regards to your email below I would be graceful if you let me know…

اصلا نوشتن ایمیل دوم به این فرم رو توصیه می کنید؟

من این جواب را از یه استاد تو دانشگاهی گرفتم که حتما باید استاد نظر مثبت داشته باشه تا پذیرش بده:
    Thank you for your interest in joining our research group. We currently don't have any openings, I will keep you posted as opportunities become available.
    الان منتظر بمونم یا با اساتید دیگه در همون دانشکده تماس بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)