صفحه 591 از 1371 نخستنخست ... 914915415815825835845855865875885895905915925935945955965975985996006016416911091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,901 تا 5,910 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

چنانچه در نظر دارید حتما با این استاد کار کنید می تونید منتظر بمونید اما به این نکته هم توجه کنید که هیچ تصمینی وجود نداره که با شما تماس بگیره چون اولا مشخص نیست که پوزیشن باز بشه و ثانیا محتملا دانشجوهای دیگه ای هم وجود دارند. به نظر من به اساتید دیگه همون دپارتمان ایمیل بزنید.
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط reghaderi نمایش پست ها
    من این جواب را از یه استاد تو دانشگاهی گرفتم که حتما باید استاد نظر مثبت داشته باشه تا پذیرش بده:
    Thank you for your interest in joining our research group. We currently don't have any openings, I will keep you posted as opportunities become available.
    الان منتظر بمونم یا با اساتید دیگه در همون دانشکده تماس بگیرم؟

اگرم خواستین صبر کنین خودتون حتما زودتر پیگیری کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط reghaderi نمایش پست ها
    من این جواب را از یه استاد تو دانشگاهی گرفتم که حتما باید استاد نظر مثبت داشته باشه تا پذیرش بده:
    Thank you for your interest in joining our research group. We currently don't have any openings, I will keep you posted as opportunities become available.
    الان منتظر بمونم یا با اساتید دیگه در همون دانشکده تماس بگیرم؟

همون ایمیل قبلیش رو ریپلای کنین. بگین که برای یادآوری مشخصاتتون رو یکبار دیگه می گین ( همینایی که الان گفتین) اگر مقاله ای ازش خوندین در مورد اون بگین که خوندین و به کارش خیلی علاقه دارین و ازش بخواین در مورد پوزیشنایی که داره بهتون بگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mfaieghi نمایش پست ها
    سلام
    من به یه استادی 2 ماه پیش ایمیل زدم جوابش این بود:
    I will be happy to maintain contact and plan for next year
    (Let us touch base again in the Fall when I am back to Minneapolis (at the moment I am traveling

ایمیلش تا چه حد امیدوار کنندس؟
    حاالا هم که Fall شروع شده باید بهش ایمیل بزنم ولی نمی دونم دقیقا چی بنویسم...
    می خوام یه همچین ایمیلی بفرستم ولی نمی دونم چه طور تکمیلش کنم لطفا من رو راهنمایی کنید

I am a graduate applicant for PhD degree for Fall 2013. Currently I am studying at Iran University of Science and Technology and will graduate in Spring of 2013.
    With regards to your email below I would be graceful if you let me know…

اصلا نوشتن ایمیل دوم به این فرم رو توصیه می کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

سلام دوستان
    یه استادی قدیما یه همچین جوابی بمن داده، به نظرتون الان که میدونم پوزیشن خالی داره، میتونم دوباره بهش ایمیل بزنم؟
    Thanks for your interest in joining my research group,Edna.
    Currently there is no suitable position for you.
    Wish you all the best in your future endeavor.

ApplyAbroad Hero

بچه ها من این ایمیل را ازاستاد گرفتم..منظورش دقیق چیه ؟ ممنون میشم نظر بدید...
    Thank you for your interest in my research program. Your CV is impressive to me. Please go ahead to apply for our Ph.D. program for fall admission of 2013. Once you are accepted, our department usually offers up to two years teaching assistantship. During this period, you need to pass qualifying exam. You may then start to be picked up by your Ph.D. adviser to conduct your Ph.D. research work and paid by research assistantship.

I look forward to seeing you in near future.

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام به همه دوستان
    یه راهنمایی بکنین الان این استاد اوکیه؟

Thank you kindly for your interest in our program. It does indeed seem as if your background and interests are very well suited to our research areas. We have an on-line application program on our university website. For more information on how to proceed, kindly contact Mr. Erin .

Best of luck with your application process.

الان دقیقا یعنی چه؟
    ممنون میشم اگه نظر بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    بچه ها من این ایمیل را ازاستاد گرفتم..منظورش دقیق چیه ؟ ممنون میشم نظر بدید...
    Thank you for your interest in my research program. Your CV is impressive to me. Please go ahead to apply for our Ph.D. program for fall admission of 2013. Once you are accepted, our department usually offers up to two years teaching assistantship. During this period, you need to pass qualifying exam. You may then start to be picked up by your Ph.D. adviser to conduct your Ph.D. research work and paid by research assistantship.

I look forward to seeing you in near future.
    هیچی، چیز خاصی نگفته. گفته که اول اپلای کن اگه قبول شی خود دپارتمان مربوطه پیشنهاد assistantship میده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

Thank you kindly for your interest in our program. It does indeed seem as if your background and interests are very well suited to our research areas. We have an on-line application program on our university website. For more information on how to proceed, kindly contact Mr. Erin .

الان دقیقا یعنی چه؟
    ممنون میشم اگه نظر بدید
    این هم گفته اول باید اپلای کنی و برای اطلاعات بیشتر با فلانی تماس بگیر.

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

الان دقیقا یعنی چه؟
    ممنون میشم اگه نظر بدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط zdesign نمایش پست ها
    این هم گفته اول باید اپلای کنی و برای اطلاعات بیشتر با فلانی تماس بگیر.
    بلافاصله یعنی دقیقا 3 دقیقه بعد اون طرفی (فلانی) که استاده معرفیش کرده بود واسم میل زد و همه مدارک اپلای و توضیحات دیگه رو داد. حالا اگه من همونطور که خودشون گفتن اپلای کنم چه ضمانتی داره که به من فاند بدن؟ به نظرتون چه جوری میتونم ازشون بپرسم تا مطمئن بشم؟

بازم از کمکتون تشکر میکنم ...

Junior Member

سلام دوستان من از چند تا استاد تو آمریکا جواب نسبتا خوبی گرفتم. اونها از من خواستن که apply کنم. اما من یه مشکلی که دارم نمیدونم که جاش اینجا هست یا نه ولی خواهش می کنم لطفا جواب بدید. من 2 مهر قرار امتحان TOEFLبدم ولی میدونم که زیاد ممکنه خوب نشه. اگه بخوام یه امتحان دیگه بدم تا 2 دی که میشه 22 Dec. دیگه جای خالی واسه امتحان نیست. اگه بخوام apply کنم و تمام مدارکم رو بفرستم با توجه به اینکه دانشگاهها dead line شون تا 15 Dec. و یا1 jun.است. باید چی کار کنم؟ البته با توجه به اینکه نزدیک به 2 ماه هم طول میکشه تا official letter ETS رو واسه دانشگاهها بفرسته. امکانش هست که من (یا ETS) نمرم بعد از dead line بفرستم یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)