صفحه 592 از 1371 نخستنخست ... 924925425825835845855865875885895905915925935945955965975985996006016026426921092 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,911 تا 5,920 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوستان عزیزم کمک کنید و بگید اینی که من گرفتم از استادم یعنی چی؟
    I don't have any PEM research funding now - the agencies stopped supporting this a couple years ago. You are more than welcome to apply to our graduate program. Without an official application we can't adequately evaluate your prospects.

من الان باید دقیقا چیکار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mmforouzan نمایش پست ها
    I don't have any PEM research funding now - the agencies stopped supporting this a couple years ago. You are more than welcome to apply to our graduate program. Without an official application we can't adequately evaluate your prospects.

سلام
    به نظر من بهتره به همون استادی که می گین گفته اپلای کن بگین و ازش راهنمایی بخواین یا این که به کمیته پذیرش دانشگاه مربوطه بگین. ببین نظرشون چیه. بعضی دانشگاها به تاریخ هاشون خیلی سخت گیر هستن در حالی که بعضی ها نه. تو ایمیل سعی کن دقیق بگی کی می خوای نمره ها رو ریپورت کنی که جواب ازشون بگیری.
    موفق باشی.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mmforouzan نمایش پست ها

كار خاصي نداريد انجام بديد. اگر پول داريد اپلاي كنيدو شانستون رو بسنجيد. اما جوابش حتي در اين حدم نيست كه بگه من رزومه اتو خيلي دوست دارم. بازم با خودتونه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط oooo نمایش پست ها
    سلام دوستان من از چند تا استاد تو آمریکا جواب نسبتا خوبی گرفتم. اونها از من خواستن که apply کنم. اما من یه مشکلی که دارم نمیدونم که جاش اینجا هست یا نه ولی خواهش می کنم لطفا جواب بدید. من 2 مهر قرار امتحان TOEFLبدم ولی میدونم که زیاد ممکنه خوب نشه. اگه بخوام یه امتحان دیگه بدم تا 2 دی که میشه 22 Dec. دیگه جای خالی واسه امتحان نیست. اگه بخوام apply کنم و تمام مدارکم رو بفرستم با توجه به اینکه دانشگاهها dead line شون تا 15 Dec. و یا1 jun.است. باید چی کار کنم؟ البته با توجه به اینکه نزدیک به 2 ماه هم طول میکشه تا official letter ETS رو واسه دانشگاهها بفرسته. امکانش هست که من (یا ETS) نمرم بعد از dead line بفرستم یا نه؟
    اين مورد رو فقط بايد با دانشگاه مورد نظر حل كنيد. دقيقا همينها رو ازشون بپرسيد .شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    یه راهنمایی بکنین الان این استاد اوکیه؟

Thank you kindly for your interest in our program. It does indeed seem as if your background and interests are very well suited to our research areas. We have an on-line application program on our university website. For more information on how to proceed, kindly contact Mr. Erin .

Best of luck with your application process.

الان دقیقا یعنی چه؟
    ممنون میشم اگه نظر بدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    بلافاصله یعنی دقیقا 3 دقیقه بعد اون طرفی (فلانی) که استاده معرفیش کرده بود واسم میل زد و همه مدارک اپلای و توضیحات دیگه رو داد. حالا اگه من همونطور که خودشون گفتن اپلای کنم چه ضمانتی داره که به من فاند بدن؟ به نظرتون چه جوری میتونم ازشون بپرسم تا مطمئن بشم؟

بازم از کمکتون تشکر میکنم ...

دوستان امکانش هست یه راهنمایی بکنین ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    بهش در پاسخ همون ایمیل خودش، بگید پروفسور... گرامی، ممنونم. از اونجا که ددلاین ترم بهار نزدیکه بسیار ممنون می شم اگر لطفا اطلاعاتی که می تونه به اپلیکیشن من کمک کنه رو بفرستید. پیشتر از لطف شما نهایت تشکر رو دارم.
    مرسی دوست عزیز ولی ددلاین این دانشگاه 1 سپتامبر بود!! ایده دیگه ای ندارید؟!

سلام دوستان ، جوابی که من از یکی از استادها گرفتم اینه:
    Thank you for your interest in my group. Please send me an English version of your graduate and undergraduate transcripts, your konkoor information, your TOEFL and past GRE scores, and an electronic copy of your most recent paper showing off your skills in ....

I am in fact looking for new students for January so we would need to act fast if we decide that you are a good match.

Looking forward to hearing back from you VERY soon.

من برای پاییز 2013 می خواستم و هنوز امتحان GRE و ielts نداده ام و حتی هنوز برای آزمون ثبت نام هم نکرده ام ، به نظر شما اگه براش بنویسم که هنوز ثبت نام نکردم اشکالی نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری برق دانشگاه وسترن اونتاریو

سلام
    جوابی که از استاد گرفتم:
    at the moment I don't have funding for additional students.
    I don't want to give you encouragement because the chances are slim but if you want, feel free to contact me again
    in January when I will know more about funding for next year.
    نظرتون چیه؟ بی خیالش بشم؟
    در جواب این ایمیل رو آماده کردم:
    Thanks for your email and sorry to disturb you once again.
    With regards to applications deadline (the end of December), assuming that funding will be available in January is it OK if I send the evidence after the deadline? or we will plan for Winter 2013؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mfaieghi نمایش پست ها
    سلام
    جوابی که از استاد گرفتم:
    at the moment I don't have funding for additional students.
    I don't want to give you encouragement because the chances are slim but if you want, feel free to contact me again
    in January when I will know more about funding for next year.
    نظرتون چیه؟ بی خیالش بشم؟
    در جواب این ایمیل رو آماده کردم:
    Thanks for your email and sorry to disturb you once again.
    With regards to applications deadline (the end of December), assuming that funding will be available in January is it OK if I send the evidence after the deadline? or we will plan for Winter 2013؟

بنظر من لزومی به این ایمیل نیست. صرفا تشکر کنید و بگید در ژانویه دوباره تماس میگیرید.
    درضمن بجای sorry to disturb you معمولا سعی کنید بنویسید sorry to bother you

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری برق دانشگاه وسترن اونتاریو

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بنظر من لزومی به این ایمیل نیست. صرفا تشکر کنید و بگید در ژانویه دوباره تماس میگیرید.
    درضمن بجای sorry to disturb you معمولا سعی کنید بنویسید sorry to bother you
    ممنون از پاسخ ولی یه سوال واسم مونده! با توجه یه اینکه deadline ها تا آخر December هست من چطوری می تونم بعد december برای fall اپلی کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)