صفحه 593 از 1371 نخستنخست ... 934935435835845855865875885895905915925935945955965975985996006016026036436931093 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,921 تا 5,930 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mfaieghi نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ ولی یه سوال واسم مونده! با توجه یه اینکه deadline ها تا آخر December هست من چطوری می تونم بعد december برای fall اپلی کنم؟
    برای Fall 2013؟ نه خوب اگرددلاین ها دسامبره و این استاده گفته که چیزی نداره خوب کاریش نمیشه کرد. میتونید در آخرین فرصت قبل از ددلاین دوباره ازش سوال کنید.
    در ضمن یادتان باشه winter 2013 یعنی همین ژانویه امسال. ترم بعد از fall 2013 میشه winter 2014.

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان عزیز
    یکی از استادان گفته:
    Have you applied to the MArch or PhD programs in the Department of Architecture at the University of Washington? If not, that would be the first step.

We have very limited resources to support graduate students here at the UW. However, we have at least two students in our program from Iran, one who is completing the PhD program and the other, entering the MArch program.

خب تا اینجاش که به نظرم منفیه. ولی در ادامه یه اظهار کنجکاوی در مورد تحقیقاتم کرده ...

I am curious: in what way(s) are your "future buildings" drawing energy from their "spectators"? I assume you're counting heat gains from occupants as part of the heating load(?), but this is standard practice. What am I missing here?

به نظرتون این استاد از تحقیقام خوشش اومده ؟ باهاش چیکار کنم؟ به نظرتون بعد از جواب دادن باز هم باهاش در تماس باشم و به قول معروف ولش نکنم ؟ ... یا فایده ای نداره ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    یکی از استادان گفته:
    Have you applied to the MArch or PhD programs in the Department of Architecture at the University of Washington? If not, that would be the first step.

We have very limited resources to support graduate students here at the UW. However, we have at least two students in our program from Iran, one who is completing the PhD program and the other, entering the MArch program.

خب تا اینجاش که به نظرم منفیه. ولی در ادامه یه اظهار کنجکاوی در مورد تحقیقاتم کرده ...

I am curious: in what way(s) are your "future buildings" drawing energy from their "spectators"? I assume you're counting heat gains from occupants as part of the heating load(?), but this is standard practice. What am I missing here?

به نظرتون این استاد از تحقیقام خوشش اومده ؟ باهاش چیکار کنم؟ به نظرتون بعد از جواب دادن باز هم باهاش در تماس باشم و به قول معروف ولش نکنم ؟ ... یا فایده ای نداره ...
    ظاهرا براش سواله که چه چیزی در کار شما جدید بوده. اگر به کارتون اطمینان دارید میتونید تماس رو باهاش ادامه بدید و سوالش رو جواب بدید ببینید چی میگه شاید تونستید تحت تاثیر قرارش بدید.

به نظرتون این جواب ارزش apply کردن داره؟ دانشگاه خیلی خوب هست.

Hello Kaveh
    I encourage you to apply to the University of xxxxxx. However I will only be making decisions in Jan 2013 on new students starting Sept 2013.
    Note that all students must be paid unless they have a scholarship.

Best Regards,

xxxxxxxxx
    University ofxxxxx
    ابن جمله آخرش به خاطر اینه که من بهش گفته بودم قصد دارم با هزینه خودم بیام یعنی خودم مخارجمو قبول می کنم.
    ویرایش توسط kaveh6 : September 21st, 2012 در ساعت 11:35 AM

Member shm2008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

به نظر شما این استاد خوشش اومده از من؟!

Thank you for your email and paper/model. Nice that you are interested. The focus of your paper/model seems on relationship continuity using different relationship characteristics. Institutional influences do not seem present yet, but can indeed be added.

In your mail you seem to request coming over to study at our school. We do indeed have several students from Iran in our Master programs. The normal procedure is that you apply for one of our master programs, for example, the---------. It is a two year program focusing on -------. Part of this program is a thesis (last 6 months of the 2 years program). Please note that the topics I listed on my website are geared towards these thesis students.

Given your bachelor degree you should not have a problem applying for our ------ master program. Next, a personal deficiency program will be established based on the detailed information about your background and bachelor program from your IE program, to facilitate a smooth transition. Generally it is a limited set of extra courses, part of which can be used as electives in the overall program/curriculum.

If you are interested please go to our university website and apply/enrol.

If you have any additional questions please do not hestitate to write me.

Kind regards,

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shm2008 نمایش پست ها
    به نظر شما این استاد خوشش اومده از من؟!

Thank you for your email and paper/model. Nice that you are interested. The focus of your paper/model seems on relationship continuity using different relationship characteristics. Institutional influences do not seem present yet, but can indeed be added.

In your mail you seem to request coming over to study at our school. We do indeed have several students from Iran in our Master programs. The normal procedure is that you apply for one of our master programs, for example, the---------. It is a two year program focusing on -------. Part of this program is a thesis (last 6 months of the 2 years program). Please note that the topics I listed on my website are geared towards these thesis students.

Given your bachelor degree you should not have a problem applying for our ------ master program. Next, a personal deficiency program will be established based on the detailed information about your background and bachelor program from your IE program, to facilitate a smooth transition. Generally it is a limited set of extra courses, part of which can be used as electives in the overall program/curriculum.

If you are interested please go to our university website and apply/enrol.

If you have any additional questions please do not hestitate to write me.

Kind regards,
    به نظرم خیلی معمولی و عادیه. اگر داری برای مست اپلای می کنی، خب زیاد سخت نیست. خوش آمدن استاد شاید چندان اهمیت نداشته باشه و بیشتر رزومه شما مورد توجه قرار می گیره. یعنی در این سطح دلیلی نداره استاد به شما پیشنهاد خاصی بده، چون مستر یک دوره خیلی عادی و رایجه و خیلی ها توش قبول می شن. مگر اینکه این دانشگاه شرایط خاصی داشته باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh6 نمایش پست ها
    به نظرتون این جواب ارزش apply کردن داره؟ دانشگاه خیلی خوب هست.

Hello Kaveh
    I encourage you to apply to the University of xxxxxx. However I will only be making decisions in Jan 2013 on new students starting Sept 2013.
    Note that all students must be paid unless they have a scholarship.

Best Regards,

xxxxxxxxx
    University ofxxxxx
    ابن جمله آخرش به خاطر اینه که من بهش گفته بودم قصد دارم با هزینه خودم بیام یعنی خودم مخارجمو قبول می کنم.
    میشه لطفا کشور دانشگاه رو بگی کجاست؟
    من جای یو بودم نزدیکای deadline دوباره ایمیل می زدم اگه بازم مشتاق بود (دانشجوی بهتر پیدا نکرده بود) اپلای می کردن

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

دوستان لطفا کشور دانشگاهی رو که از استادش ایمیل دریافت می کنید رو هم بنویسید
    بعضی از ایمیها واقعا امیدوار کنندن، اینطوری می فهمیم استادای کجا بهتر جواب میدن

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi000 نمایش پست ها
    چه ربطی داره آخه داداش ه من!
    یعنی کشوری هست که از ایران بچه ها تا حالا نتونسته باشن از اونجا جواب های خوب و امیدوار کننده و حتی فول فاند بگیرند؟!
    جواب استاد به شرایط خود شما، ارتباط پیشینه شما و فیلد کاری استاد و بعدش به شرایط گرانت و گروه ریسرچ استاد داره.
    موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

به نظر میاد استادای آمریکا (چه دانشگاه ضعیف چه قوی) حتی وقتی از رزومه خوششون میاد هم یشتر جواب سربالا میدن (apply formally, go to application website,...)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)