صفحه 595 از 1371 نخستنخست ... 954955455855865875885895905915925935945955965975985996006016026036046056456951095 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,941 تا 5,950 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member Simplex آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe_shahabi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به 2 استاد ایمیل زدم، می تونید راهنماییم کنید؟
    یکیشون اینجوری جواب داد
    Thank you for your interest. Unfortunately I cannot supervise more PhD students at the moment.
    If you are keen to enroll at the university of...., first please check the requirements from the graduate school website and then you may prepare a short research proposal with the focus on distribution networks and send it to my colleague Dr. ..... at ...
    و جواب یه استاد دیگه هم این بود
    Thank you very much for your interest in our research.

Your CV is really under the interest of our .... research program, which I am the responsible.

We already have an Iranian student in our research group supported by the Iranian government. If this is your case, we can accept you and waive your tuition fees
    مورد دوم تو سایت دانشگاه پوزیشن خالی اعلام کرده بودند، به نظر شما بهشون بگم فاند ایران تعهد داره و می خوام از فاند شما استفاده کنم؟
    اولی که نظرم عادیه و مطلب خاصی توش نیست. برای دومی، خب موضوع سخته، چون به شما گفته خودت پول پیدا کن. تو هم نمی خواهی و نمی تونی از ایران ساپورت بگیری، چون بورس دولتی تقریبا اصلا وجود نداره، جز برای رشته های خاص و آدم های خاص. اون بورسیه دانشگاه ها هم برای دانشجوهای دکتراست، و در آنصورت شما فقط برای ویزیتینگ می تونی بری، یعنی مثلا شش ماه. همین رو ساده براش بگو، یعنی امکان گرفتن ساپورت از ایران رو نداری و بنابراین می خواهی برای گرفتن ساپورت مالی از دانشگاه اونها اقدام کنی.

simplex ممنون از پاسختون
    تو ایمیل اول گفته که فلان استاد ایمیل بزن، به نظر شما اینکار فایده داره؟ تو ایمیلم بگم که همکارتون منو راهنمایی کرده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe_shahabi نمایش پست ها
    simplex ممنون از پاسختون
    تو ایمیل اول گفته که فلان استاد ایمیل بزن، به نظر شما اینکار فایده داره؟ تو ایمیلم بگم که همکارتون منو راهنمایی کرده؟
    بله حتما بگید و در صورت امکان از استاد اول هم درخواست کنید که ایمیل شما رو خودش هم برای استاد دوم فوروارد کنه. اینجور شانس خوندن و جواب دادن استاد دوم بالاتر می ره

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

سلام عزیزان
    والله ما یه میل دادیم به یه استادی تو ubc
    اینم در جواب میل ما نه گذاشت نه ورداشت فقط اینو گفته:
    Hi Mehdi,

Are you a self funded student?

یعنی همین دوخط.نه گفت خوبی نه گفت بدی هیچی!
    حالا احتمال زیادی میدم که وقتی من بگم نه اینم خیلی راحت دور منو خط بکشه
    الان یه سوالم دارم اینه که مگه میشه پوزیشن دکتری برای یه اینترنشنال مثل من اصلا فاند نداشته باشه و من سلف فاندد بشم؟
    موندم چه جوابی بهش بدم کفیه به نظرتون اینو بگم فقط:
    Dear ...
    no unfortunately I won't be able to be self funded(or I cannot afford for myself) so I need to be funded to pursue my education and life as a phD student in Canada
    sincerely yours
    ممنون میشم کمک کنید.
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

سلام....بچه ها من الان این ایمیل رو از یک دانشگاه با رنک زیر 50 گرفتم...به نظر شما مثبت هست؟؟؟
    Hi,
    Please apply. I don’t have any funded positions in my lab right now. Another option is to pursue a 1-year course-only MS

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط miladuni2020 نمایش پست ها
    سلام....بچه ها من الان این ایمیل رو از یک دانشگاه با رنک زیر 50 گرفتم...به نظر شما مثبت هست؟؟؟
    Hi,
    Please apply. I don’t have any funded positions in my lab right now. Another option is to pursue a 1-year course-only MS
    تا مثبت از نظر شما چی باشه. داره میگه که فاند نداره.

منظورش از این که گفته :

Another option is to pursue a 1-year course-only MS

چی هستش؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط miladuni2020 نمایش پست ها
    منظورش از این که گفته :

Another option is to pursue a 1-year course-only MS

چی هستش؟؟؟
    اینها دوره هایی هستند که سوپروایزر لازم ندارند و طبعا فاند هم ندارند.

من تو نامه هایی که از یه استاد دریافت می کنم به چندتا سوال برخوردم که ممنون میشم اگر دوستان بتونن جواب بدن. من یه جواب عجیب از یه استاد درباره فاند گرفتم که تاحالا بین ایمیل های دریافتیم همچین پیشنهادی رو ندیده بودم.
    من برای دکترا در یه رشته فنی مهندسی به یه استاد در یکی از دانشگاه های انگلستان ایمیل زدم. خیلی سریع جوابمو داد و از من خواست که اپلای کنم. منم برای اینکه مطمئن بشم ایمیلش تمپلیت نیست، نظرشو درباره سه چهارتا از تجربیاتم که تو رزومم اورده بودم پرسیدم و اونم جواب داد. با این کار مطمئن شدم رزومم رو خونده و واقعا علاقه منده. همه چیز خوب دنبال می شد و تو همه ایمیلاش بازهم توصیه می کرد اپلای کنم. تا اینکه توی چهارمین ایمیل، حرف فاند رو با هزار زور و زحمت زدم و منتظر جوابش شدم. مثل سایر اساتید اونم گفت فعلا فاند نداره و تضمینی واسه فاند نیست. اما یه چیز عجیب تو یه تیکه از ایمیش بود:

.........
    ............
    Please note however that scholarships are currently not available, and if they do become available are going to be incredibly oversubscribed and competitive. It is therefore paramount that you secure alternative sources of funding rather than relying on a XXX scholarship
    With regards to possible scholarships you can look here
    XXXXXXXXXXXXX
    but probably your best option for funding is some national Iranian scholarships
    .............
    ........

من تو هیچکدوم از ایمیل هام حرفی از ایرانی بودنم نزدم و این استاد ایرانی بودنم رو از رزومم فهمیده.
    کسی می دونه منظورش از national Iranian Scholarships یعنی چی؟ ما که تاحالا نشنیدیم.
    منظورش اینه فاند رو بیخیال شو خودت یه کاری بکن؟
    آیا پاسخ ایشون به تقاضای فاند به ایرانی بودنم ربط داره؟
    توضیح دیگه اینکه آدرسی هم که در بالا داده یه صفحه تو سایت دانشگاست که انواع فاندهای خاص برای دانشجویان بین المللی رو داره. مثلا فاند برای دانشجویان رشته خاص یا کشور خاص (ژاپن، آذربایجان و ....). الحمدالله هیچکدومشم به من نمی خوره.
    دوستان فقط این رو بگم که تماس های من با این استاد کمی عجیب داره دنبال میشه. این استاد خیلی سریع جواب منو میده. من خودم نزدیک دو سه ساعت طول میکشه تا متن یه ایمیل بدون اشتباه رو آماده کنم که براش بفرستم ولی ایشون در عرض کمتر از یک ساعت جواب می ده. شاید علتش معدل کهکشانی من تو ارشدم باشه. شایدم اینکه موضوع پایان نامم و تجربیات پژوهشیم خیلی زیاد با فیلد کاری این استاد یکسان هست علتش باشه. نمی دونم اما خلاصه من گیج شدم.
    اگه این استاد واقعا منو می خواد خب چرا فاند نمی ده؟
    اگر نمی خواد پس چرا جواب ایمیلامو میده و هی تو حرفاش ابراز علاقه می کنه؟
    به نظرتون چیکار کنم؟
    اپلای کنم؟
    درباره فاند بازم بهش ایمیل بفرستم؟
    بگم اگه فاند نده نمیام؟
    کلا دانشگاه های انگلیس اینطورین؟ یا ربطی نداره؟

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl2012 نمایش پست ها
    من تو نامه هایی که از یه استاد دریافت می کنم به چندتا سوال برخوردم که ممنون میشم اگر دوستان بتونن جواب بدن. من یه جواب عجیب از یه استاد درباره فاند گرفتم که تاحالا بین ایمیل های دریافتیم همچین پیشنهادی رو ندیده بودم.
    من برای دکترا در یه رشته فنی مهندسی به یه استاد در یکی از دانشگاه های انگلستان ایمیل زدم. خیلی سریع جوابمو داد و از من خواست که اپلای کنم. منم برای اینکه مطمئن بشم ایمیلش تمپلیت نیست، نظرشو درباره سه چهارتا از تجربیاتم که تو رزومم اورده بودم پرسیدم و اونم جواب داد. با این کار مطمئن شدم رزومم رو خونده و واقعا علاقه منده. همه چیز خوب دنبال می شد و تو همه ایمیلاش بازهم توصیه می کرد اپلای کنم. تا اینکه توی چهارمین ایمیل، حرف فاند رو با هزار زور و زحمت زدم و منتظر جوابش شدم. مثل سایر اساتید اونم گفت فعلا فاند نداره و تضمینی واسه فاند نیست. اما یه چیز عجیب تو یه تیکه از ایمیش بود:

.........
    ............
    Please note however that scholarships are currently not available, and if they do become available are going to be incredibly oversubscribed and competitive. It is therefore paramount that you secure alternative sources of funding rather than relying on a XXX scholarship
    With regards to possible scholarships you can look here
    XXXXXXXXXXXXX
    but probably your best option for funding is some national Iranian scholarships
    .............
    ........

من تو هیچکدوم از ایمیل هام حرفی از ایرانی بودنم نزدم و این استاد ایرانی بودنم رو از رزومم فهمیده.
    کسی می دونه منظورش از national Iranian Scholarships یعنی چی؟ ما که تاحالا نشنیدیم.
    منظورش اینه فاند رو بیخیال شو خودت یه کاری بکن؟
    آیا پاسخ ایشون به تقاضای فاند به ایرانی بودنم ربط داره؟
    توضیح دیگه اینکه آدرسی هم که در بالا داده یه صفحه تو سایت دانشگاست که انواع فاندهای خاص برای دانشجویان بین المللی رو داره. مثلا فاند برای دانشجویان رشته خاص یا کشور خاص (ژاپن، آذربایجان و ....). الحمدالله هیچکدومشم به من نمی خوره.
    دوستان فقط این رو بگم که تماس های من با این استاد کمی عجیب داره دنبال میشه. این استاد خیلی سریع جواب منو میده. من خودم نزدیک دو سه ساعت طول میکشه تا متن یه ایمیل بدون اشتباه رو آماده کنم که براش بفرستم ولی ایشون در عرض کمتر از یک ساعت جواب می ده. شاید علتش معدل کهکشانی من تو ارشدم باشه. شایدم اینکه موضوع پایان نامم و تجربیات پژوهشیم خیلی زیاد با فیلد کاری این استاد یکسان هست علتش باشه. نمی دونم اما خلاصه من گیج شدم.
    اگه این استاد واقعا منو می خواد خب چرا فاند نمی ده؟
    اگر نمی خواد پس چرا جواب ایمیلامو میده و هی تو حرفاش ابراز علاقه می کنه؟
    به نظرتون چیکار کنم؟
    اپلای کنم؟
    درباره فاند بازم بهش ایمیل بفرستم؟
    بگم اگه فاند نده نمیام؟
    کلا دانشگاه های انگلیس اینطورین؟ یا ربطی نداره؟
    اون فاند رو که گفته منظورش بورسیه رسمی دولت ایران باشی که خیلی بعیده به افراد معمولی تعلق بگیره مگر این که شما هم جزو افراد خاص باشی.
    در مورد این که موضوع شما با استاد دقیقا یکی هست بنده به شخصه میشناسم کسی رو که با معدل خیلی معمولی بدون مقاله چون فیلد کاریش دقیقا با استاد یکی بود و خیلی هم خاص، تونست فول فاند بشه از کانادا.زیاد در مورد انگلیس خبر ندارم اما وقتی پیش میاد یه استاد بودجه برای فاند دادن، به خودش یا دپارتمانش نمیدن و اونم خیلی راحت چند ترم فقط سلف فاندد برمیداره حتی اگه شما هزار بار رزومت ازونا بهتر باشه.
    اگه فاند نده میتونید هزینه هاتون رو پوشش بدید؟این که دیگه پرسیدن نداره مربوط به خودتونه دوست من البته دادن ویزا به دانشجوی فول فاند خیلی راحت تر انجام میگیره.
    با احترام.
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)