صفحه 60 از 1371 نخستنخست ... 105051525354555657585960616263646566676869701101605601060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

چون گفته I am interested in your math background
    میشه امیدوار بود که template نیست و فرصت خیلی خوبیه. اگر حالت
    template داشت میشد حدس زد که احتمالا برای خیلیای دیگه هم فرستاده ولی الان
    دیگه نه اما به هر حال ریسک وجود داره و همچنین امیدواریه خیلی زیاد پس اگر با حداقل های
    دانشگاه مشکل جدی ندارید
    صد در صد اپلای کنید. موفق باشید

پیش فرض استاد می گه درخواس بده ، چه طور مطمئن بشم منو می گیرن؟

سلام
    من الان دارم برا تافل می خونم و می خواسم برا ترم زمستان آینده درخواس بدم . چن روزه شروع کردم برا استادا دانشگاها کانادا ایمیل می فرسم . دیروزم برا چن دانشگاه فرستادم . استاده یکی دانشگاها همون دیشب بهم جواب داد که البته معلوم بود از این ایمیل های آماده نبوده چون من یه اشتباهی کرده بودم تو ایمیلم و بم توضیحش داده بود . همون دیشب جوابشو دادم و اونم سریع جواب داد . باز من جواب دادم و دیدم اونم امروز صبح جواب داده . من بش گفتم می خوام برا ترم دیگه درخواس بدم اما میگه الان درخواس بدی بهتره و نمرات زبان و greبعد بفرس و بعد دانشگاه نتیجه قطعیو می ده . دوسام می گن خیلی شانس اوردم یه استاد اینقد داره تحویلم می گیره و از دسش نده ، اما نمره تافل و GRE بالا می خوان (تافل 600 ) . الان چه کار کنم . زیاد وقتی نیس برا پذیرش . من چیا باید از استاد بپرسم که ببینم واقعا منو می خواد یا نه ؟ دانشگاهش واقعا خوبه اما من الان نمی دونم باید چه برخوردی با استاد داشته باشم . این چن تا ایمیلیم که زدیم بیشتر در مورده این بود که اون می گف الان درخواس بده و من برا ترم آینده دانشجو می خوام و بعدا رزومه و بقیه چیزاتو چک می کنم (یعنی نگف درخواس بده قبولی).
    اگه نتونم تافل 600 بیارم چی می شه ؟
    ممنون از کمکتون

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

پیش فرض پاسخ : استاد می گه درخواس بده ، چه طور مطمئن منو می گیرن؟

شما انرژی رو بزار رو toefl وقتی این حرفو زده یعنی می تونی بری اونجا ؛ منتها فاند هم میخوای؟
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

آخه استاد که چیزه زیادی از من نمی دونه . حتی هنوز نمره هامو نفرستادم براش می خوام الان یه سری براش بفرسم . نمی دنم چیا بش بگم . خب اگه این استاده قبولم کنه یعنی fund هم می ده ، چون گف برا ترم دیگه دانشجو می خوام . الان می خوام یه سری نمره هامو براش بفرسم . Recommendation استادا هم براش بفرسم ؟ هر چن که هنوز نگرفتم ، چیا ازش بپرسم مطمئن شم منو می گیره و الکی نرم جلو . چه جور خودمو بش معرفی کنم ؟ آخه من هدفم برا ترم بعد بود الان خیلی عجله ای شد !

Senior Member

شما برای این استاد در ای میل اولتون چه اطلاعاتی از خودتون نوشتید؟

تو ایمیل اولی یه رزومه فرستادم که فک نکنم اونو دیده باشه و یه سری چیز تو متنه ایمیل گفتم ، مثلا من به این فیلد علاقه دارو و این فیلدا رو کار کردم ، موضوع پرژم این بوده و یه مقاله داخلیم داشتم . تقریبا همین نمره و معدلو نگفته بودم اما الان می خوام بگم . دیگه چیا بگم ؟ سابقه کار هم دارم الان که مدتیه درسم تموم شده و تو دوران دانشجوییم کار می کردم اینام بگم ؟ بگم اگه نمره هام کمه (اکثرا دور و بره 15 ) به خاطر کار بوده ؟
    این استاد واقعا خوب بهم جواب داده اما الان می ترسم یه جوری از دسش بدم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raya100
    تو ایمیل اولی یه رزومه فرستادم که فک نکنم اونو دیده باشه و یه سری چیز تو متنه ایمیل گفتم ، مثلا من به این فیلد علاقه دارو و این فیلدا رو کار کردم ، موضوع پرژم این بوده و یه مقاله داخلیم داشتم . تقریبا همین نمره و معدلو نگفته بودم اما الان می خوام بگم . دیگه چیا بگم ؟ سابقه کار هم دارم الان که مدتیه درسم تموم شده و تو دوران دانشجوییم کار می کردم اینام بگم ؟ بگم اگه نمره هام کمه (اکثرا دور و بره 15 ) به خاطر کار بوده ؟
    این استاد واقعا خوب بهم جواب داده اما الان می ترسم یه جوری از دسش بدم
    من در برخورد با این استاد این سیاست رو پیشنهاد می کنم که اطلاعات کامل (همراه با برجسته سازی نکات مثبت خودتون) بهش بدید. به نظر من از الان تکلیف خودتون رو بدونید بهتره. به نظر من شانس خوبی دارید در مورد این استاد و حتما باهاش ارتباطتون رو ادامه بدید.

پیش فرض پاسخ : استاد می گه درخواس بده ، چه طور مطمئن بشم منو می گیرن؟

بله فک می کنم باید همینطور که گفتید عمل کنم .
    اما یه سوال من خیلی زود بتونم تافل بدم اسفند امسال اگه بتونم ثبت نام کنم (pbt) ، معمولا تا کی وقت هست مدرک زبان بفرسم ؟ و اگه نمرم 600 نشه قبول نمی کنن یعنی این نمره هایی که می گن دقیق هست یا مثلا 580 قبول می کنن ؟
    ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raya100
    بله فک می کنم باید همینطور که گفتید عمل کنم .
    اما یه سوال من خیلی زود بتونم تافل بدم اسفند امسال اگه بتونم ثبت نام کنم (pbt) ، معمولا تا کی وقت هست مدرک زبان بفرسم ؟ و اگه نمرم 600 نشه قبول نمی کنن یعنی این نمره هایی که می گن دقیق هست یا مثلا 580 قبول می کنن ؟
    ممنون
    جواب سوالاتون رو از سایت اون دانشگاه و از خود استاد بپرسید....

ممنون از کمکتون (متاسفانه دکمه تشکرو پیدا نمی کنم ) . دیروز از دانشگاه پرسیدم که هنوز جواب ندادن .
    راستی رشتم هم مهندسی کامپیوتره که البته برا اونجا قسمت computer science می شه
    من برا استاد که ایمیل زدم و نمره هامو فرستادم گف اینا رو برا من نفرست! و از فرم آن لاین برا application استفاده کن و بعد که همه بررسی کردن منم بررسی می کنم . آخه دوسام که با یه استادی دوس می شدن بعد نمره هاشونم می فرسادن یا رزومه یا ... اما این با اینکه خیلی سریع جواب می ده و به 15 دیقه نمی شه که جوابتو دقیق می ده اما رزومه منو فک نکنم بررسی کرده باشه .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)