صفحه 601 از 1371 نخستنخست ... 1015015515915925935945955965975985996006016026036046056066076086096106116517011101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,001 تا 6,010 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط your_star نمایش پست ها
    همه چی رو موکول کرده به بعد از این که همه اپلای کردن.کلا گفته نصف اکسپت شده ها فاند میگیرن تازه باید ترم اول خودتو نشون بدی تا بعد بگیری.
    از نظر من اصلا جواب دلگرم کننده ای نداده گفته نه ورودت به دانشگاه مشخصه و نه حتی فاند گرفتنت.با احترام.
    ممنون بابت پاسختون. من فکر می کنم که قبل apply کسی از کمیته نمی گه که پذیرفته میشین اونهم با فاند. مگه اینکه استادی که می خوایم باهاش کار کنیم بتونه با قطعیت راجع به RA خودش حرف بزنه. این ای میل هم از طرف استادی که می خوام باهاش کار کنم نبوده. واسه همینه که می خوام یه ای میل به استاد مورد نظرم بزنم و ازون بپرسم که آیا موافقه که استاد راهنمام بشه یا نه؟ ( اگه اشتباه می کنم لطفا بهم بگین. )

نمی دونم به استاد چی بنویسم که ایشون علاقمند بشه و جواب بده! دوستان اگه راهنمائی کنن ممنون میشم!
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    یه استادی تو آمریکا که کاملا مرتبط با کارمه ای میل من رو واسه یه استاد دیگه (که ظاهرا مسول همین کمیته هست) فوروارد کرده و ایشون در جواب نوشته:

We are pleased to learn of your interest in our graduate program in the Department of Civil, Architectural & Environmental Engineering at the University of xxx. Within the geotechnical engineering program area, I coordinate correspondence with prospective graduate students and the review of applications. Prof. xx forwarded your message to me.

I have briefly reviewed your credentials. While you appear to be well qualified, we cannot make a decision regarding your potential admission without your full application. I would encourage you to apply to our program so that we can give you full consideration.

With regards to financial aid, we usually offer assistantships to about half of the new students we admit to the program each year. The number of students we can support each semester depends on the availability of funds. At present, we are able to provide financial assistance to many of our graduate students that conduct research projects. In any case, we do not make financial aid decisions for new applicants prior to reviewing all admissions for each semester.

You should also be aware that financial support to new international graduate students for their first semester of study is particularly competitive. Hence, you should assume that, if admitted, you may not receive an offer of financial assistance in your first semester. If you enroll and do well in your courses, you may be able to find support in later semesters.

و بعد یه سری لینک و موارد واسه apply رو واسم گذاشته. نظرتون چیه؟ به استاد اولیه چی بنویسم؟ ایشون چیزی واسه من ننوشته اصلا. به نظرتون بنویسم که استاد دوم واسم توضیح داده و اجازه بگیرم که اسمشو تو sop بزارم؟

p.s.: قصد دارم اینجا apply کنم و شانسمو امتحان کنم اما اگه فاند ندن نمی تونم برم!
    با اينكه الان شرايط فاندشون خوبه براي ترم اولي ها نوشته اينجور فرض كن كه بهت تعلق نميگيره چون رقابت زياده . اما بعد از اينكه تونستي خودي نشون بدي فاند براي اكثر پذيرفته شده ها در حال حاضر موجوده. بنظر من شما اپلاي كن. چه ميدوني شايد شما يكي از كساني باشي كه رقابت رو ميبري و فاند ترم 1 رو هم ميگيري. اگرم نگرفتي سعي كن تو ترم يك خودتو خوب نشون بدي و جز اون درصد كمي كه نميگيرن نباشي. به خود ايشون ايميل بزن اظهار علاقه ي شديد كن و بگو بزودي مداركو ميفرستي و ازش در مورد TAبپرس. از اون يكي هم تشكر كن و اگر دوست داري باهاش راجع به كارهايي كه ميشه انجام داد در ارتباط باش و بگو در صورت پذيرفته شدن ميخواي باهاش كار كني. اين رو هم در نظر داشته باش شانست به اين بستگي داره امسال چه كساني براي اين موقعيت اپلاي ميكنن و با چه رزومه هايي. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng at Arizona State University

این ایمیل رو استادی بهم زد که گفته بود برای TA چک میکنم بهت خبر میدم ( من برای مستر پذیرش دارم)

I already checked, there are no paid TA positions for recruitment anymore, they are going to senior grad students who have taken the classes. I am sorry. If you do come to X, in the MS, we shall write grant immediately so we can get you a PhD that would be paid

جمله اخرش یعنی چی؟!!!
    از دوستان عزیز(خانوم) که عازم Arizona State University هستند درخواست دارم برای هماهنگی پیغام خصوصی بدهند

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

dear friends, I have received this email, in your opinion, how much fund he will give me?
    I will provide you the tuition waiver and 10-hour assistantship per week. Usually a student need 20-hour assistantship to be waived for financial statement.

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

سلام. یه استاد به من این طوری جواب داد:
    I cannot promise anything until I see your application but I would encourage you to apply.
    1) خب حالا یعنی من باید الکی اپلای کنم و هزینه کنم و شاید من را بگیره و شاید هم نه؟
    2) ازش بپرسم که فاند داره به من بده یا نه؟ اگر الان وقتشه که بپرسم دقیقا باید چی بپرسم؟
    مرسی

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

سلام دوستان
    این جواب حدود 1 ماه پیش از کانادا دریافت کردم:
    I anticipate taking on several new students in 2013. Note that the TOEFL requirement is normally the most difficult for international students. Please contact me again in December and I will know about student funding then. Our application deadline in March 2013.
    میخواستم بدونم که آیا لازمه تا قبل از دسامبر بهش ایمیلی بزنم یا نه؟ آخه ممکنه فراموشم کنه. (اینو هم بگم که این استاد دانشجوی PhD ایرانی تو تیمش زیاد داره.حتی 2تا از اونا، تز ارشدشون رو با استاد راهنمای من گذروندن. و فک کنم از این نظر یکم برام شانس داشته باشه. آخه استاد راهنما و دانشگاه ارشدم رو کامل میشناسه )
    اگه لازمه قبل از دسامبر ایمیل بزنم، چی بهش بگم؟
    عجیب و گنگه دنیامون، با اینکه همه چی ساده ست.....

As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters. (Seneca)

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    سلام. یه استاد به من این طوری جواب داد:
    I cannot promise anything until I see your application but I would encourage you to apply.
    1) خب حالا یعنی من باید الکی اپلای کنم و هزینه کنم و شاید من را بگیره و شاید هم نه؟
    2) ازش بپرسم که فاند داره به من بده یا نه؟ اگر الان وقتشه که بپرسم دقیقا باید چی بپرسم؟
    مرسی
    برای من دو بار این جور جواب دادن و شدیدا هم تشویق کردن که اپلای کن بعدا باید نظر بدیم.
    من خودم خیلی راحت جواب دادم بودجه ام برای اپلای کردن محدوده میشه بگید من شانسی برای قبولی دارم یا نه(بر طبق رزومه)که یکیشون جواب داد شانست کمه و اون یکی جواب نداده.
    باز تصمیم شماست ولی من حداقل واسه جاهایی به نظرم باید اپلای کرد که اقلا یه ذره مشخص ازت حمایت کنه.با احترام.
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام به همه دوستان
    بعد از اینکه چند بار با یکی از اساتید نامه نگاری کردم و اون در مورد پروژه ام سوال پرسید و من جواب دادم و اون واسه پروژه ام راهکارهایی داد و ...

در آخرین ایمیل بعد از توضیحاتش اینجوری گفته

You should certainly consider applying to the PhD program in the College of Built Environment. Because of your research interests, I would be among the faculty who would be asked to review your qualifications.

خب به نظرتون الان دقیقا این یعنی چی؟ مثبته یا منفی؟
    به نظرتون تماسمو باهاش ادامه بدم یا تشکر کنم و هیچی دیگه...

ممنونم.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط your_star نمایش پست ها
    برای من دو بار این جور جواب دادن و شدیدا هم تشویق کردن که اپلای کن بعدا باید نظر بدیم.
    من خودم خیلی راحت جواب دادم بودجه ام برای اپلای کردن محدوده میشه بگید من شانسی برای قبولی دارم یا نه(بر طبق رزومه)که یکیشون جواب داد شانست کمه و اون یکی جواب نداده.
    باز تصمیم شماست ولی من حداقل واسه جاهایی به نظرم باید اپلای کرد که اقلا یه ذره مشخص ازت حمایت کنه.با احترام.
    درود
    این جاهایی که می گه شانست خیلی زیاده چی؟
    مثلا من این ایمیل رو دریافت کردم:
    Hello Shahrouz,

Thank
    you for contacting me. Your experience is great for projects that we
    work on with Prof..... and with Prof. .... I
    would suggest
    that you apply to our program in BioEngineering and also our Chemical
    Engineering program. The BioE program allows you to take more courses
    that interest you (fewer core courses), but the ChemE program is very
    good as well.

Since
    we have many students interested in our lab, I cannot guarantee a
    position working in our lab. But, you appear to be a strong candidate,
    so you would
    have a very good chance of working with ..., ... or ....

Take care
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    بعد از اینکه چند بار با یکی از اساتید نامه نگاری کردم و اون در مورد پروژه ام سوال پرسید و من جواب دادم و اون واسه پروژه ام راهکارهایی داد و ...

در آخرین ایمیل بعد از توضیحاتش اینجوری گفته

You should certainly consider applying to the PhD program in the College of Built Environment. Because of your research interests, I would be among the faculty who would be asked to review your qualifications.

خب به نظرتون الان دقیقا این یعنی چی؟ مثبته یا منفی؟
    به نظرتون تماسمو باهاش ادامه بدم یا تشکر کنم و هیچی دیگه...

ممنونم.
    مثبته به نظرم.
    حتما تشکر کن و بگو خیلی دوست داری زیر نظرش کار کنی و حتما اپلای میکنی و در جریانش میذاری،ازش یه مقدار در مورد فاند و شانس تو برای دریافت اونها هم اگه میخوای باید بپرسی.
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)