صفحه 607 از 1371 نخستنخست ... 1075075575975985996006016026036046056066076086096106116126136146156166176577071107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,061 تا 6,070 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_1987 نمایش پست ها
    به نظرتون من چه جوابی بدم، قسمت اول جواب به نظر تمپلیت می تونه باشه، اما قسمت دوم از استاد راهنمام گفته

Hello Sadegh,

Thank you for your email and interest in my group.

Unfortunately, due to the large number of inquiries I receive from
    prospective MS and Ph.D. students I am unable to reply to all
    individual questions about admissions, but I review all applications
    carefully and will be in touch if you apply to our graduate program
    and I believe that there is a potential match for my group.

Prof. ... has an excellent reputation in the US, so I will be
    sure to take a close look at your application -

Thanks,
    -John
    اگر جاي شما بودم جدي ميگرفتم. همين كه استاد رو شناخته الان يك نكته ي مثبت در مورد شما در ذهنش صورت گرفته پس يك قدم از رقبات جلوتري و اگر رزومه ي خودتم خوب باشه كه ديگه شانستم بالاتره. بازم خود داني . من بودم اپلاي ميكردم. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    I am not currently in a position to extend an offer with funding to any graduate students right now. Moreover, my Department does not have TA/RA positions readily available to support you. You look, however, to have amassed an excellent background and would likely be a very good fit with my research group. We always have plenty of research going on and students readily find projects here. Of course, I would be happy to discuss research with you at any time, and should you have questions about applying to XXX, I would be happy to discuss that as well. Please do not hesitate to contact me if you want to continue the conversation in light of this,سلام دوستان، ایمیل بالا رو یکی از استادا به من داده.بچه ها این گفته که دانشجوی graduate نمی تونه بگیره. آیا بعدش گفته که میشه به عنوان research واسش کار کرد؟ این research چطوری هست فاند داره؟
    اگر گزينه ي بهتري نداري و ميتوني يكسال خودتو ساپورت كني اپلاي كن . اگرچه الان فاندي نميده اما اگر بري اونجا احتمال اينكه فاند رو پروژه ها پيدا كني ظاهرا گفته آسونه. باز هم تصميم با خودتونه. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    FIU

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اگر جاي شما بودم جدي ميگرفتم. همين كه استاد رو شناخته الان يك نكته ي مثبت در مورد شما در ذهنش صورت گرفته پس يك قدم از رقبات جلوتري و اگر رزومه ي خودتم خوب باشه كه ديگه شانستم بالاتره. بازم خود داني . من بودم اپلاي ميكردم. شادزي
    امیدوار شذم به نظرت چه جوری پیگیری کنم ؟؟ جوابی بهش بدم ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_1987 نمایش پست ها
    امیدوار شذم به نظرت چه جوری پیگیری کنم ؟؟ جوابی بهش بدم ؟؟
    "با اجازه ی Simon"
    مطمئن باشین اگه Apply کنین جواب میگیرین. به نطر من زیاد نیازی به در ارتباط بودن نیست ولی بهتره Update ش کنین، مثلا در جریان Apply هر کاری میکنین میتونین بهش Email بزنین و بگین. این جوری توی ذهنش بیشتر میمونه. در ضمن Recommendation Letter از همچین استادایی (استاد راهنمای خودت) فوق العاده موثر است. یه جورایی سنگین ترین وزنه محسوب میشه چون به هر حال Requirement ها قابل دستیابی هستند ولی Recommendation Letter زیاد آسون نیست. منم جای شما بودم Apply میکردم حتما.
    ویرایش توسط brad11alpha : October 5th, 2012 در ساعت 05:01 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط amin.del نمایش پست ها
    من واسه Master پرسیده بودم،الان در مورد Phd هم ازش بپرسم؟ یه استاد دیگه تو اون دپارتمان هست که کارش به این استاده نزدیکه! به نظرت به اون هم میل بزنم مشکلی نداره؟
    1. حتما، برای PhD معمولا Opening هست، ازش بپرس.
    2. چرا که نه، به هر حال شما دنبال Vacancy هستی و باید بدونی استادی دانشجو میگیره یا نه. فقط سعی نکن به همه ی استادای اون Department ایمیل بزنی، جون اون وقت دیگه فکر میکنن تو هدف خاصی نداشتی. ولی معلومه که تو به زمینه ی کاری خاصی علاقه داری. آره، حتما به اون یکی استادیم که مد نظرت هست Email بزن.

سلام، من به یکی از اساتید دانشگاه آلبرتا ایمیل زدم. جواب زیر رو بهم داده.
    Dear Mohammad,

Thank you for your interest in our program. Your work sounds very interesting, and I strongly encourage you to apply to our PhD program. However, admission to our program is extremely competitive.
    All communications should be directed through our PhD office (CC'd).
    I don't see your GMAT scores on your CV. We strongly prefer GMAT scores, but we can convert GRE scores. Generally, competitive GMAT scores are in the 700+ range with extremely strong math scores.

مشکل اینجاست که من میخوام امتحان GRE بدم و خیلی دیگه نمرم خوب بشه، یک چیزی نزدیکای 800 توی کوآنت و مثلا نزدیک 500 توی وربال (دیگه این بهترین حالتیه که میتونم تصور کنم)
    حالا، بنظر شما، این نمره اصلا برای اونا قابل قبول هست؟ شانسی دارم؟

بنظر شما، اگر به استاد همین نکته رو بگم و همین سوال رو بپرسم یه خورده ناجور نیست؟

سوال آخر اینکه، آیا همه ی دپارتمانهای مدیریت یک همچی نمرات بالایی میخوان؟
    آخه من دپارتمانای مهندسی دانشگاههای خوب (توی امریکا) رو چک کردم، یک مینیمم 1200 یا همچی چیزی برای جی آر ای میزارن.

پیشاپیش تشکر میکنم.

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

سلام. من کلی ایمیل زدم اما اکثرا جواب ندادن. بیست تا هم حدودا گفتند که اپلای کن. دو نفر از من مقاله هام را خواستند که براشون فرستادم. بعدش هر چی به اون دو تا ایمیل میزنم که تکلیفم چیه و منو میخواد یا نه؟ جواب نمیدن. چی کار کنم؟

سلام

این جواب تمپلیته ؟
    ---------------------------------------------------

Dear Milad

Thank you very much for your interest in a PhD studentship in my lab at the ***. You are certainly a suitable candidate to apply for this position, which will be awarded competitively. Due to the significant number of applicants it is hard for me to discuss the details of this work with everyone in detail at this stage, but will do so with short-listed candidates when they are invited to interview here in January. In the meantime I attach some more general information about the positions available at the institute and the PhD programme here.

To submit your application, please follow the link below.

I look forward to receiving your application and hopefully meeting you in January.

Best regards

Julian
    --------------------------------------------------------------------------
    مرسی دوستان
    ! The dream is not what you see in sleep, the dream is which does not let you sleep

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milanetto نمایش پست ها
    سلام

این جواب تمپلیته ؟
    ---------------------------------------------------

Dear Milad

Thank you very much for your interest in a PhD studentship in my lab at the ***. You are certainly a suitable candidate to apply for this position, which will be awarded competitively. Due to the significant number of applicants it is hard for me to discuss the details of this work with everyone in detail at this stage, but will do so with short-listed candidates when they are invited to interview here in January. In the meantime I attach some more general information about the positions available at the institute and the PhD programme here.

To submit your application, please follow the link below.

I look forward to receiving your application and hopefully meeting you in January.

Best regards

Julian
    --------------------------------------------------------------------------
    مرسی دوستان
    بله تمپلت هست اما اگر جواب بهتري نداشتيد اينو در نظر داشته باشيد به هر حال شانسه. اگر كساني كه اپلاي ميكنن خيلي بهتر از شما نباشن شانس با شما ست. شادزي

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    سلام. من کلی ایمیل زدم اما اکثرا جواب ندادن. بیست تا هم حدودا گفتند که اپلای کن. دو نفر از من مقاله هام را خواستند که براشون فرستادم. بعدش هر چی به اون دو تا ایمیل میزنم که تکلیفم چیه و منو میخواد یا نه؟ جواب نمیدن. چی کار کنم؟
    شما بوديد با چند تا ايميل كسي رو ميخوساتيد براي يه پوزيشن؟ قطعا اين ايميل زدن يك پيش درآمده و نبايد همچين انتظاري داشت مگر اينكه شما رزومه ايي داريد ماورا انديشه . در اون صورت حق با شماست. ادامه بديد. شادزي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)