صفحه 612 از 1371 نخستنخست ... 1125125626026036046056066076086096106116126136146156166176186196206216226627121112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,111 تا 6,120 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimt نمایش پست ها
    دوستان ممنون می شم راهنمایی کنید
    به نظر شما منظور این استاد چیه؟ به ویژه این که گفته من تو کمیته نیستم منظورش اینه که به من ربطی نداره ؟!
    Thank you very much for your message and for your impressive c.v. Of course your field of interest corresponds to mine and if your application to our programme is accepted (I am not on that committee) I would be glad to discuss your project further with you, in view of working together on a PhD research thesis.
    منظور خاصي نداره. تمپلت هست و خواسته بگه كميته تصميم ميگيره .شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

با سلام

دوستان من به یک استاد ایمیل زد و جواب زیر رو دریافت کردم. این کار استاد مفهوم خاصی داره یا فقط خواسته محترمانه بگه که باید اپلای کرد؟ یعنی برای همه ایمیلایی که براش میاد این کاررو میکنه؟ نمیدونم چرا همه ایمیلای من فروارد میشه؟

Dear ...:

Your email was forwarded to me by Dr. .... Thank you for your interest in the Master of Science (MS) in ... offered in the College of Engineering at ... University. To be considered for admission to the MS program, you will need to submit the following credentials:

1. Graduate Application Form and application fee.
      • $75.00 for paper applications
      • $60.00 for online applications

2. Academic transcripts/marksheets and documents.
      • Applicants must submit transcripts/marksheets from each post- secondary institution attended.
      • Transcripts/marksheets and certified copies of degree certificates must be received directly from the post-secondary institution.
      • Applicants who have received their degrees from international post-secondary institutions may choose to have their credentials evaluated by an external credential agency listed on the ...website. Applicants should instruct the agency to forward an official report directly to the College of Engineering.

3. Three reference letters received directly from the reference writer.
    4. Statement of goals.
    5. GRE score report.
      • The score report must be received electronically from the Educational Testing Service (ETS).

6. TOEFL or IELTS (academic exam) score report.
      • The TOEFL or IELTS score report must be received electronically from the testing agency. Paper score reports will not be accepted.

Qualified students will be considered for graduate research assistantship positions or teaching assistantship positions when they are reviewed for admission. If accepted to our program, you will be notified at that time if you have received an assistantship.

Please let me know if you have additional questions.

Sincerely,

...

Assistant Director, Recruitment and Marketing
    College of Engineering

... Universit
    y

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

این ایمیل از طرف تحصیلات تحصیلی دانشگاه اومده، نه استاد!
    یعنی استاد نامه شما رو فوروارد کرده ایشون جواب دادن.
    این مسئول هم همون کاری کرده که همکاراش در سراسر دنیا انجام می دن. یعنی راهنمایی برای اپلای.
    پس جواب خاصی نیست. شما همینا رو تو وب سایت دانشگاه هم می تونی ببینی!

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    ایشون داره میگه اگه در آینده گرانت گرفت خبرت میکنه و ازت خواسته خودت هم دنبال پیدا کردن اسکالر شیپ از منابع دیگه باشی ووقتی پیدا کردی خبرش کنی. یه نمنونه از این اسکالر شیپ ها Endeavour Awards هست که توسط دولت استرالیا پرداخت میشه.
    استاد خودش علاقه منده ولی معلوم نیست که چه زمانی گرانت بگیره. پس بنظر من جستجو رو واسه دانشگاه های دیگه متوقف نکن و به این استاد ایمیل بزن که من الان اپلای کنم یا نه. اگه دانشگاه بهت ادمیشن داد ولی فاند مشخص نشد، میتونی شروع تحصیلت رو Defer کنی. ولی در مورد اپلای کردن با استاد مشورت کن. موفق باشی.
    ممنون از راهنماییتون.
    یه موضوع دیگه در همین رابطه.....
    همچنان اساتیدی تو همین دپارتمان هستند که من هنوز بهشون ایمیل نزدم و فیلدمون هم خیلی نزدیکه. اینکه شما پیشنهاد میدید جستجو رو متوقف نکنم، به نظرتون اشکالی هست اگر به اساتید دیگه همین دانشگاه ایمیل بفرستم؟
    اگر با استاد دیگه این دانشگاه ارتباط پیدا کردم و بعد این استاد گرانت گرفت و از قضا فهمید من به همکارش ایمیل زدم، گندش در نمیاد؟ نمی زنه زیرش؟ (به خاطر نوعی خیانت من)؟
    نمی دونم، شاید دارم دیگه بیخودی مته به خشخاش میذارم.

[QUOTE=marjan912;938305]این ایمیل از طرف تحصیلات تحصیلی دانشگاه اومده، نه استاد!
    یعنی استاد نامه شما رو فوروارد کرده ایشون جواب دادن.
    این مسئول هم همون کاری کرده که همکاراش در سراسر دنیا انجام می دن. یعنی راهنمایی برای اپلای.
    پس جواب خاصی نیست. شما همینا رو تو وب سایت دانشگاه هم می تونی ببینی![/

اینو خودم هم میدونم که اطلاعات مربوط به نحوه اپلای کردنه، من بیشتر منظورم عمل فوروارد بود. اگه به سوالم دقت کنین بیشتر کار استاد برام جای سوال داشت نه ایتکه ندونم ایمیل چیه؟(چون تا حالا همچین عکس العملی ندیده بودم پرسیدم)
    در ضمن فکر نمیکنم هیچ حای دنیا استاد ایمیل اپلیکنت رو به تحصیلات تکمیلی دانشگاه فوروارد کنه ( بیکار که نیست ) بعلاوه اینکه هنوز دانشگاه های آمریکا اونقدر بدبخت نشدن که بیان التماس کنن تو رو خدا اپلای کن!!! مخصوصا چنین دانشگاه رنک بالایی!!!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dragonfly نمایش پست ها
    در ضمن فکر نمیکنم هیچ حای دنیا استاد ایمیل اپلیکنت رو به تحصیلات تکمیلی دانشگاه فوروارد کنه ( بیکار که نیست )
    چرا بعضا اینکار را میکنند. جواب شما هم از مسئول بازاریابی اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه اومده که اصلا کارش همین جواب دادن هاست. کلا تمپلیت است.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl2012 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.
    یه موضوع دیگه در همین رابطه.....
    همچنان اساتیدی تو همین دپارتمان هستند که من هنوز بهشون ایمیل نزدم و فیلدمون هم خیلی نزدیکه. اینکه شما پیشنهاد میدید جستجو رو متوقف نکنم، به نظرتون اشکالی هست اگر به اساتید دیگه همین دانشگاه ایمیل بفرستم؟
    اگر با استاد دیگه این دانشگاه ارتباط پیدا کردم و بعد این استاد گرانت گرفت و از قضا فهمید من به همکارش ایمیل زدم، گندش در نمیاد؟ نمی زنه زیرش؟ (به خاطر نوعی خیانت من)؟
    نمی دونم، شاید دارم دیگه بیخودی مته به خشخاش میذارم.
    ایمیل زدن شما یه اساتید دیگه این دانشگاه 2 حالت داره:
    1- بقیه هم میگن ما فعلا نمی تونیم دانشجو بگیریم.
    2- یکی بهت OK میده و کارت جور میشه و میری اونجا.
    در هر 2 حالت اگه استاد اولی، چیزی بفهمه، بنظر من از شما دلخور میشه. اگه شما اونجا بری (چه دانشجوش بشی یا دانشجو کس دیگه) این دلخوری چیز مثبتی واسه شما بهمراه نداره. من اگه جای شما بودم به اساتید دیگه این دانشگاه ایمیل نمی زدم و میرفتم سراغ دانشگاه های دیگه.ولی باز تصمیم با خودته و با دوستان دیگه هم مشورت کن.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط your_star نمایش پست ها
    این که جواب میدن خودش خیلی خوبه و یعنی شانست خیلی بالاست. ولی اگه میخوای از بین جوابهایی که گرفتی برای یه تعداد محدود اپلای کنی ازشون واضح در مورد فاند بپرس.
    ممنون از توضیحاتتون. اگه طی چند ایمیل اول از استاد مستقیم در مورد فاند سوال بپرسی بد نیست؟ چه طور و با چه جملاتی در مورد فاند ازشون سوال بپرسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط LMHHF نمایش پست ها
    ممنون از توضیحاتتون. اگه طی چند ایمیل اول از استاد مستقیم در مورد فاند سوال بپرسی بد نیست؟ چه طور و با چه جملاتی در مورد فاند ازشون سوال بپرسم؟

معمولا تو ایمیل اول درست نیست بپرسید اگه طرف تمایل نشون داد اون وقت ازش بپرسید ولی اونا به طور پیش فرض میدونن که شما نیاز به فاند دارید
    I would be happy if you let me know about the subject regarding to your project as well as facilities that you may provide for me in this way like tuition remission plus a stipend per year (if I gained the University Admission).

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    چرا بعضا اینکار را میکنند. جواب شما هم از مسئول بازاریابی اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه اومده که اصلا کارش همین جواب دادن هاست. کلا تمپلیت است.
    ممنون از راهنماییتون، پس این یعنی میخوان به آدم جواب ندن!
    اصلا ایمیل زدن به استاد تاثیری داره؟ اگه جواب ندن یعنی شانسی برای پذیرفته شدن نداریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)