صفحه 615 از 1371 نخستنخست ... 1155155656056066076086096106116126136146156166176186196206216226236246256657151115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,141 تا 6,150 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من چند وقت پیش از یه استاد جواب گرفتم که کارات به پروژهام نزدیکه و رزومت خوبه و ریز نمرات واسم بفرستو ... بعدش گفت که پروپوزال بفرست منم مسافرت بودم بعد از یه هفته واسش فرستادم و ازش عذرخواهی بخاطر تاخیر کردم.
    حالا یه هفته هست که هیچ خبری ازش نیس... دوباره هم بهش میل زدم ولی بازم هیچی ...

به نظرتون حالا چه باید کرد؟؟
    يه كم ديگه صبر كن باز ايميل بزن و بپرس نتيجه چي شده. اگر جواب نداد زنگ بزن يا كلا بي خيال شو. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

با تشکر از simon من درج کردم که به این دانشگاه اپلای کردم...فقط هم این یدونه رو اپلای کردم...می خواستم ببینم که راهی نداره که راضیش کنیم؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    من اگر بودم تشكر ميكردم و در مورد اينكه اينجا اپلاي كنم يا نه خيلي بيشتر فكر ميكردم. البته اگر هزينه برات مهم نيست اپلاي كن. شادزي

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering,Tehran

دوستان گویا جواب سوال من فراموش شد؟ به نظرتون یعنی استاد اکی هسا وکه میگه برای فلوشیپ اقدام کنم یا یه جور تمپلت هست؟!
    نقل قول نوشته اصلی توسط sincerly نمایش پست ها
    دوستان نظرتون در مورد این ایمیل چیه؟ ممنون
    Thank you for your e-mail, ...... You have a strong background and I would suggest you consider applying to the “Ph.D. Student Fellowship” for incoming students --- please contact .....un (cc-ed) for further details.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Power Engineering - Ph.D student

پیش فرض برای مکاتبه داشتن نمره تافل و جی.ار.ای لازمه؟

یک ساعت بعد از اینکه ایمیل زدم ازم نمره جی.ار.ای و تافل رو خواسته:
    Please send me your GRE and TOEFL scores. Thank you
    جواب دادم که ظرف دو ماه آینده امتحانشو میدم و قبل از ددلاین تقاضاها نمره ام آماده میشه. حالا دو تا سوال برام مطرحه. اول اینکه آیا میشه روی این استاد حساب باز کرد؟ دوم اینکه در مکاتبه با سایر اساتید نداشتن این نمرات باعث نمیشه حوصله جواب دادن نداشته باشن یا درخواستم رو جدی نگیرن؟

Junior Member

نظرتون در مورد این ایمیل چیه؟ به نظرتون چه جوابی به این استاد بدم؟ این دانشگاه یکی از گزینه های مناسب برای منه
    I am glad to you want to join us as a graduate students. Regarding funding, please contact the departmental faculty directly. At this time we have all TA positions filled. Currently I lack funds for hiring new students. Please let me know if you have any questions.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

دوست عزیز باید فقط ازش تشکر کنی. چون گفته که پوزیشن ها ی فاندشون پر شده. البته میتونی به خود دانشکده هم ایمیل بدی.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    دوست عزیز باید فقط ازش تشکر کنی. چون گفته که پوزیشن ها ی فاندشون پر شده. البته میتونی به خود دانشکده هم ایمیل بدی.
    ممنون از پاسختون
    از اونجایی که گفته خودش در حال حاضر فاند برای RA نداره به نظرتون بهتر نیست به یه استاد دیگه تو همون دانشگاه میل بزنم؟ یا اینکه با خودش صحبت کنم که آیا تا سال دیگه یه پروژه فاند دار نمیگیره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط LMHHF نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    از اونجایی که گفته خودش در حال حاضر فاند برای RA نداره به نظرتون بهتر نیست به یه استاد دیگه تو همون دانشگاه میل بزنم؟ یا اینکه با خودش صحبت کنم که آیا تا سال دیگه یه پروژه فاند دار نمیگیره؟
    استاد هیچ راهی نداره بدونه که تا سال دیگه پروزه فاند دار جور میشه یا نه. اگرگفته فاند نداره وقتتون رو تلف نکنید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ndrmahmoudi نمایش پست ها
    با تشکر از simon من درج کردم که به این دانشگاه اپلای کردم...فقط هم این یدونه رو اپلای کردم...می خواستم ببینم که راهی نداره که راضیش کنیم؟؟؟
    نميدونم از جواب غير مستقيم من چي برداشت كردي. جواب شما يه تمپلت خوب هم نيست. ايشون صريحا گفته فلان نمره و فلان نمره ات مشكل داره و من شما را در اين مرحله مجاز به گرفتن گرنت نميدونم. بازم تصميم با خودته. دانشگاه تجارتخونه نيست بشه كسي رو با چونه زدن راضي كرد. شاديم بشه اما من تجربه اش رو ندارم. بازم رو اپلاي كردنت فكر كن و لا اقل اساتيد ديگه رو امتحان كن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

به یه استاد ایمیل زدم اما مثل اینکه ایمیل خودش رو توی پروفایل نذاشته بود.بعد از 1 ماه و نیم از طرف مدیر گروه همون دانشگاه برام ایمیل اومده و گفته اسمت رو به همراه 3 زمینه ریسرچ و رزومت توی سایت گذاشتیم که اساتید ببینن و اگه نیاز به دانشجو پیدا کردن شما رو ریکامند می کنیم.در ضمن گفت ایمیلت به دست استاد نرسیده و واسه ایشون فرواردش می کنیم که البته بعد از 1 هفته خبری نشده ازش.به نظرتون تماس مستقیم با اساتید دیگه شانسم رو بیشتر نمی کنه؟الان هم اسمم مث گاو پیشونی سفید روی سایته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)