صفحه 616 از 1371 نخستنخست ... 1165165666066076086096106116126136146156166176186196206216226236246256266667161116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,151 تا 6,160 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

استادا جوابمو نمیدن وقتی هم میدن میگن نه

من که دیگه انگیزه ای واسم نمونده

میترسم مدارکو بفرستم با این همه هزینه های گرون , نتیجه هم نگیرم

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa68 نمایش پست ها
    استادا جوابمو نمیدن وقتی هم میدن میگن نه

من که دیگه انگیزه ای واسم نمونده

میترسم مدارکو بفرستم با این همه هزینه های گرون , نتیجه هم نگیرم
    این مورد شما کاملاطبیعیه و واسه همه همین طوره. از هر 100 تا ایمیل 80 تا بی جواب میمونه، 15 تا میگن پوزیشن و فاند نداریم، 4 تا میگن اگه با هزینه خودت میخوای بیای، بفرما. 1 میگه اپلای کن.
    اگه کمتر از این تعداد ایمیل زدی، کم کاری از خودته. اگه میخوای موفق بشی باید خیلی بیشتر تلاش کنی و نا امید نشی. تا Fall2013 زمان خییییییییییییییییلی زیادی مونده پس نگران نباش و با پشتکار بیشتری ادامه بده. مطمئن باش موفق خواهی شد.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    به یه استاد ایمیل زدم اما مثل اینکه ایمیل خودش رو توی پروفایل نذاشته بود.بعد از 1 ماه و نیم از طرف مدیر گروه همون دانشگاه برام ایمیل اومده و گفته اسمت رو به همراه 3 زمینه ریسرچ و رزومت توی سایت گذاشتیم که اساتید ببینن و اگه نیاز به دانشجو پیدا کردن شما رو ریکامند می کنیم.در ضمن گفت ایمیلت به دست استاد نرسیده و واسه ایشون فرواردش می کنیم که البته بعد از 1 هفته خبری نشده ازش.به نظرتون تماس مستقیم با اساتید دیگه شانسم رو بیشتر نمی کنه؟الان هم اسمم مث گاو پیشونی سفید روی سایته
    با این شرایط به نظرم دنبال دانشگاههای دیگه باش.میل دادن به استادای دیگه در حالیکه اسمت رو رو سایت گذاشتن زیاد منطقی به نظر نمیاد.
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

Junior Member

یکی از استادا این طور جواب دادن. نظرتون در مورد جوابش چیه؟ روی این استاد حساب کنم و اپلای کنم؟
    It would be a pleasure to work with you. I currently do not have extra funding but you could get accepted and possible get some departmental funding. You need to contact Dr... and apply - you can contact him at

Junior Member

وستان این میل رو یکی از اساتید در جواب من گفته. لطفا نظرتون رو بدید!؟

Dear Mr Ramezani,
    Thank you for your interest in working in my Group. I think that your area of research interest would fit in very well with ours. Most students enrol as a PhD students rather than Masters, but you can take a look at the options.
    At this stage you should look at

http://صفحه درخواست پذیرش برای اینترنشنال ها.

and submit an expression of interest. We can then discuss a potential project. You should also check the English language requirements for admission as the requirements are strict (see http://requirements).
    For information on scholarships you can also look at:

http://صفحه بررسی اسکولارشیپ و کمک هزینه.

Applications for scholarships for the next round need to be submitted to the my institute by 15th October, so if you are interested in applying by then there is not a lot of time. Otherwise, there will be another round that you can apply for early next year.
    Regards,
    prof xxx

. من در جواب گفتم که.

Dear name,

I want to inform you about my current situation.
    I'm not ready to take the IELTS examination right now, and i think it
    will probably take about two or three month to to receive IELTS
    result.so i think i have to postpone my admission request to the next
    round.

But i will send the expression of interest form as soon as i select
    the proposed research project of " Research Interests" section of the
    expression of interest form.

Your Sincerely.
    name

این ایمیل رو یک هفته زدم اما جواب نداده به نظرتون چکار کنم؟

my utmost respect for you all

Junior Member

سلام دوستان
    این جواب یکی از استادا هست به ایمیلم..ممنون میشم نظرتون رو بگین
    Thank you for your interest in joining our research group. Applications submitted to our school this fall will be considered for the 2013-2014 school year (which starts in late August 2013) and not for January 2013 admissions. Anyway, I encourage you to apply for admission even though I cannot guarantee that your application will be accepted. This will be based in good part on your GRE and TOEFL scores, as well as on your university grades as well as availability of funds to support your studies. My recommendation for you is to work hard toward the GRE and TOEFL and get back in touch as soon as these scores are available. In the meantime, do not hesitate to ask questions (I may not have all answers so I may direct you to our school administrators). Best regards.

رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط LMHHF نمایش پست ها
    یکی از استادا این طور جواب دادن. نظرتون در مورد جوابش چیه؟ روی این استاد حساب کنم و اپلای کنم؟
    It would be a pleasure to work with you. I currently do not have extra funding but you could get accepted and possible get some departmental funding. You need to contact Dr... and apply - you can contact him at
    از رزومه ات خوشش اومده ولی فاند خودش نداره و فقط میتونی رو فاند دانشگاه حساب باز کنی.میتونید اپلای کنید اگر احساس میکنید شانس گرفتن اون فاند رو دارید و اون فاند براتون کافی هست.احتمال این که قبول شید کم نیست به نظرم اگر اظهار علاقه کنید بهش و بگید میخواید باهاش کار کنید.با احترام
    That's Me In The Corner
    Losing My RELIGION

رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadRT نمایش پست ها
    وستان این میل رو یکی از اساتید در جواب من گفته. لطفا نظرتون رو بدید!؟

این ایمیل رو یک هفته زدم اما جواب نداده به نظرتون چکار کنم؟

my utmost respect for you all
    والله به نظرم خیلی جوابش عالی نبوده البته بد هم نبوده اظهار علاقه کرده اما گویا دوست داره دکتری بگیره و نه ارشد واسه همین اطلاع دقیقی هم بهت نداده در اون باره و لینکهای عادی اپلای رو داده و خواسته خودت دنبالش باشی.میتونی دوباره بهش میل بدی و بپرسی.با احترام.
    That's Me In The Corner
    Losing My RELIGION

رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط marygh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این جواب یکی از استادا هست به ایمیلم..ممنون میشم نظرتون رو بگین
    Thank you for your interest in joining our research group. Applications submitted to our school this fall will be considered for the 2013-2014 school year (which starts in late August 2013) and not for January 2013 admissions. Anyway, I encourage you to apply for admission even though I cannot guarantee that your application will be accepted. This will be based in good part on your GRE and TOEFL scores, as well as on your university grades as well as availability of funds to support your studies. My recommendation for you is to work hard toward the GRE and TOEFL and get back in touch as soon as these scores are available. In the meantime, do not hesitate to ask questions (I may not have all answers so I may direct you to our school administrators). Best regards.
    جوابش با اینکه تمپلیت نیست ولی هیچ قولی بهت نداده گفته نمره زبان و معدلت رو ببر بالا(گویا امتحان زبان ندادی) و بعد با توجه به فندهای موجود شاید فاند بگیری.پاسخش ضعیفه (احتمالا چون رزومه ی شما از لحاظ زبان و معدل کامل نشده که چشمش رو بگیره).به نظرم زودتر نمره زبان رو بگیرید و دوباره باهش تماس حاصل کنید.اگه شانستون رو خوب میبینید تماس باهاش رو قطع نکنید تو این بین.با احترام.
    That's Me In The Corner
    Losing My RELIGION

رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

خب من هم یه نظر بخوام از دوستان!
    من به یه استاد استرالیایی میل دادم و این جوابش بود:
    Hi Mehdi
    Thanks for your interest in PhD study at **** University.
    I am impressed with your CV and encourage you to apply for 2013 International Postgraduate Research Scholarship (IPRS) and **** University International Research Scholarship (RUIRS). Details about Application procedures for admission and scholarship are available at
    I am happy to work with you as your PhD supervisor.
    Please note that the close day is 31 October 2012 and international applicants have to apply on-line and receive acceptance before they can apply for scholarships.
    Regards
    من بعید میدونم این تمپلیت باشه ولی چیزی که باعث شد برق از سرم بپره این تاریخ 31 اکتبره.حالا من چه جوری تا اون موقع تمام کارای ترجمه و پست و ان تا کار دیگه رو انجام بدم؟فکر میکردم همه جا دیگه ددلاین نهایتا تا 2 ماه دیگه وقت باشه.نمیدونم الان چیکار کنم.میرسم به نظرتون یا غیر ممکنه؟
    ممنون میشم نظراتتون رو بدید و راهنمایی کنید چه کنم.(من اصل ریز نمرات و اصل دانشنامه رو از دانشگاه لیسانس دارم فقط همین.)
    That's Me In The Corner
    Losing My RELIGION

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)