صفحه 617 از 1371 نخستنخست ... 1175175676076086096106116126136146156166176186196206216226236246256266276677171117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,161 تا 6,170 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط your_star نمایش پست ها
    خب من هم یه نظر بخوام از دوستان!
    من به یه استاد استرالیایی میل دادم و این جوابش بود:
    Hi Mehdi
    Thanks for your interest in PhD study at **** University.
    I am impressed with your CV and encourage you to apply for 2013 International Postgraduate Research Scholarship (IPRS) and **** University International Research Scholarship (RUIRS). Details about Application procedures for admission and scholarship are available at
    I am happy to work with you as your PhD supervisor.
    Please note that the close day is 31 October 2012 and international applicants have to apply on-line and receive acceptance before they can apply for scholarships.
    Regards
    من بعید میدونم این تمپلیت باشه ولی چیزی که باعث شد برق از سرم بپره این تاریخ 31 اکتبره.حالا من چه جوری تا اون موقع تمام کارای ترجمه و پست و ان تا کار دیگه رو انجام بدم؟فکر میکردم همه جا دیگه ددلاین نهایتا تا 2 ماه دیگه وقت باشه.نمیدونم الان چیکار کنم.میرسم به نظرتون یا غیر ممکنه؟
    ممنون میشم نظراتتون رو بدید و راهنمایی کنید چه کنم.(من اصل ریز نمرات و اصل دانشنامه رو از دانشگاه لیسانس دارم فقط همین.)

دوست من اصلا دیر نیست. مدارکت اگه حاضر به ترجمه باشند 3 روزه تا چهار روزه میتئنی تهران ترجمه کنی بعدشم با DHL کارت راه میافته احتمالا.
    اما به نظر من اول باید letter of intrests رو به ادمیشن افیس دانشگاه بزنی. اینرو پیگیر باش.
    البته فکر میکنم بتونید واسه راند بعد بندازید کارهاتونو. اگه استاد بخواد و ادمیشن دانشگاه هم مشکل نداشته باشه دور از دسترس نیست.
    موفق باشی.
    ویرایش توسط MohammadRT : October 14th, 2012 در ساعت 07:24 PM

Junior Member

والله به نظرم خیلی جوابش عالی نبوده البته بد هم نبوده اظهار علاقه کرده اما گویا دوست داره دکتری بگیره و نه ارشد واسه همین اطلاع دقیقی هم بهت نداده در اون باره و لینکهای عادی اپلای رو داده و خواسته خودت دنبالش باشی.میتونی دوباره بهش میل بدی و بپرسی.با احترام.
    خوب حالا من میخوام خودمرو بیشتر نزدیک کنم. چه کنم؟
    ببینید من تو نامه اول ازش پرسیدم که شما دانشجوی فوق میپذیرید یا همه دانشجوهاتون دکترا میان. حالا ایشون این جوابرو داده.
    به نظرتون دوباره مطرح کنم؟ و بگم که میخوام شما استاد راهنمای من باشید؟
    حالا این اومده گفته که بعد اینکه letter of intrest رو فرستادی روی پروژه باهم بحث میکنیم. این چی؟
    راهنمایی؟
    ممنون.
    ویرایش توسط MohammadRT : October 14th, 2012 در ساعت 07:22 PM دلیل: نقص در نوشته ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    این مورد شما کاملاطبیعیه و واسه همه همین طوره. از هر 100 تا ایمیل 80 تا بی جواب میمونه، 15 تا میگن پوزیشن و فاند نداریم، 4 تا میگن اگه با هزینه خودت میخوای بیای، بفرما. 1 میگه اپلای کن.
    اگه کمتر از این تعداد ایمیل زدی، کم کاری از خودته. اگه میخوای موفق بشی باید خیلی بیشتر تلاش کنی و نا امید نشی. تا Fall2013 زمان خییییییییییییییییلی زیادی مونده پس نگران نباش و با پشتکار بیشتری ادامه بده. مطمئن باش موفق خواهی شد.
    حالا وحید جان به نظرت این اعدادو ارقامی که گفتی 100 تا نامه -------1 اپلی واسه مستر هم صدق میکنه؟
    آخه من میخوام واس مستر اقدام کنم؟

Hi Mehdi
    I am impressed with your CV and encourage you to apply for 2013 International Postgraduate Research Scholarship (IPRS) and **** University International Research Scholarship (RUIRS). Details about Application procedures for admission and scholarship are available at
    Please note that the close day is 31 October 2012 and international applicants have to apply on-line and receive acceptance before they can apply for scholarships.
    Regards
    من بعید میدونم این تمپلیت باشه ولی چیزی که باعث شد برق از سرم بپره این تاریخ 31 اکتبره.حالا من چه جوری تا اون موقع تمام کارای ترجمه و پست و ان تا کار دیگه رو انجام بدم؟فکر میکردم همه جا دیگه ددلاین نهایتا تا 2 ماه دیگه وقت باشه.نمیدونم الان چیکار کنم.میرسم به نظرتون یا غیر ممکنه؟
    ممنون میشم نظراتتون رو بدید و راهنمایی کنید چه کنم.(من اصل ریز نمرات و اصل دانشنامه رو از دانشگاه لیسانس دارم فقط همین.)
    تمپلت نیست اما من 3 تا از این جواب ها دارم که مطمئنم هیچکدوم اندک تاثیری بر روی گرفتن پذیرش و اسکلارشیپ من ندارند.یه سر به فروم استرالیا بزن ببین چند نفر از این جواب ها گرفتن و ریجکت شدن.اما اگه رزومت خوبه می تونی اپلای کنی و امیدوار باشی...متاسفانه اساتید استرالیا خیلی شما رو ترغیب می کنن که اپلای کنید و بعضا توی نوشتن پروپوزال هم کمکتون می کنن اما در مورد پذیرش و اسکلارشیپ شما اصلا نقشی ایفا نمی کنن و یه کمیته در مورد بورسیه شما تصمیم می گیره مگر اینکه خود استاد فاند بده به شما!
    برای اثبات صحت حرف هام متن یکی از بچه های فروم که توی قسمت استرالیا نوشته رو کپی پیست می کنم.ایشون هم با اساتید در ارتباط بودن:
    "استاد تاثیری در اسکالرشیپ نداره مگر اینکه خودش بگه من تاثیر گذارم!!! به نظر من به دانشگاههای غیر جی 8 فکر کنید. رقابت برای این دانشگاهها کشنده است!! خود شخص من با 6 مقاله isi و 16 کنفرانس معتبر بین المللی و معدل کارشناسی 13.5 امیرکبیر 17 ارشد تهران از هیچ یک از جی 8 فعلا اسکالرشیپ نگرفتم!"

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadRT نمایش پست ها
    حالا وحید جان به نظرت این اعدادو ارقامی که گفتی 100 تا نامه -------1 اپلی واسه مستر هم صدق میکنه؟
    آخه من میخوام واس مستر اقدام کنم؟
    اگر فاند نميخواي ايميل زدن در مستر فقط كمك ميكنه دانشگاه پيدا كني با توجه به استادها. با اجازه از وحيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

Hi Mehdi
    Regards
    تمپلت يه كم مودبانه است. اما اگر پذيرش بگيري ميتوني با اين استاده طبق سابقهي اين ايمل كار كني. استراليا ددلاين هاش كمي متفاوته. اما اساتيد گاهي اشتباه ميكنن. حتما دپارتمان رو چك كن و با مسئول اونجا تماس بگير. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    FIU

دوستان اگه یک نظر راجع به این ایمیل بدن و راهنمائی کنن که راجع یه قسمت دوم میل چه جوابی بدم ممنون می شم ، با استاد اکی ام ، اما چه جوابی بدم رو نمی دونم

Thank you for your interest in my research. Could you please send me your transcript for both BS and MS degrees? Also please briefly describe how do you think that your MS advisor evaluate your personality and research productivity.

Member
    رشته و دانشگاه
    FIU

یک سوال من به هر کی میل زدم از هر 3 تا یکی میگه اپلای کن ، یکی می گه فاند یا پوزیشن نداریم و یکی هم جواب نمی ده
    این هائی که می گن اپلای کن و جواب قطعی هم نمی دن چه جوری می شه فهمید چقدر شانس داریم؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_1987 نمایش پست ها
    یک سوال من به هر کی میل زدم از هر 3 تا یکی میگه اپلای کن ، یکی می گه فاند یا پوزیشن نداریم و یکی هم جواب نمی ده
    این هائی که می گن اپلای کن و جواب قطعی هم نمی دن چه جوری می شه فهمید چقدر شانس داریم؟؟
    راهي وجود نداره حتي اگر بدوني امسال كي اونجا مدرك فرستادن با چه رزومه ايي بازهم همه چي بستگي به اين داره كه كميته مثلا توصيه نامه ها و SOP‌رو چطوري ارزيابي ميكنه. پس كلا اگر نميگيم هر چي خواست خداست بايد در مرحله ي بعد بگيم يا شانس و يا اقبال. شادزي

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_1987 نمایش پست ها
    دوستان اگه یک نظر راجع به این ایمیل بدن و راهنمائی کنن که راجع یه قسمت دوم میل چه جوابی بدم ممنون می شم ، با استاد اکی ام ، اما چه جوابی بدم رو نمی دونم

Thank you for your interest in my research. Could you please send me your transcript for both BS and MS degrees? Also please briefly describe how do you think that your MS advisor evaluate your personality and research productivity.
    اگر با استاد ايراني راحتي بزار خودش مستقيم بهش جواب بده. ميتونه موثر باشه.شادزي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)