صفحه 621 از 1371 نخستنخست ... 1215215716116126136146156166176186196206216226236246256266276286296306316717211121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,201 تا 6,210 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط tannazsh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من این جوابو از استاد گرفتم... موندو چی بهش جواب بدم! اصن جواب بدم یا ندم؟ لطفا راهنمایی کنید!
    Dear Tannaz,
    My apologies for delayed response, I was travelling!
    Unfortunately I am not in the position to take graduate students at this point as I am over-committed to our existing projects.
    However, I will be happy to be your co-supervisor when you get admission ad find a supervisor. I suggest that you get in touch with the graduate advisor in the Nutrition program and apply for an admission.
    Once you are accepted, let me know and I will be happy to serve as a member of your supervisory committee.
    With best wishes,
    ميتونيد تشكر كنيد و باز با اشخاص ديگه در تماس باشيد. ايشون فاندي ندارن. و فقط پذيرش بگيريد ميتونن استادتون بشن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

سلام دوستان، خيلي ممنونم از درج نظراتتون، راستش من به يه استاد كه خيلي دوست داشتم باهاش كار كنم و زمينه كاريش عين اون چيزي بود كه من ميخواستم و تجربه داشتم ميل زدم و اون هم در پاسخ بهم اينطوري جواب داد،

Dear ...
    Thank you for your enquiry. I’m afraid I am not taking more graduate students this academic year.
    Best of luck for your future.
    Amparo

به نظرتون بهش بگم واسه سال بعد اپلاي كنم نظرش چيه؟ يا اينكه بايد بي خيال شم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    سلام دوستان، خيلي ممنونم از درج نظراتتون، راستش من به يه استاد كه خيلي دوست داشتم باهاش كار كنم و زمينه كاريش عين اون چيزي بود كه من ميخواستم و تجربه داشتم ميل زدم و اون هم در پاسخ بهم اينطوري جواب داد،

Dear ...
    Thank you for your enquiry. I’m afraid I am not taking more graduate students this academic year.
    Amparo

برو سراغ بعدی!اگه بهش بگی سال دیگه مطمئنم می گه هنوز چیزی برای سال دیگه مشخص نیست!

Junior Member

سلام. نظرتون در مورد این جواب چیه؟
    I am always seeking good students. You must apply through the regular process to be considered.

به نظرتون در مورد فاند ازش بپرسم؟!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها

Dear ...
    Amparo

بنظر ايشون منظورش سال بعد بوده . چون ميدونه كسي كه الان ايميل ميزنه سال بعد ميرسه اونجا پس شما ميخواي براي دو سال بعد از الان باهاش هماهنگ كني؟ زود نيست؟ شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre86 نمایش پست ها
    سلام. نظرتون در مورد این جواب چیه؟
    I am always seeking good students. You must apply through the regular process to be considered.

به نظرتون در مورد فاند ازش بپرسم؟!
    بپرس اما اين تمپلتي بيش نيست كه شما رو به كميته ارجا داده. شادزي

با سلام،

من یک ایمیلی دریافت کردم که استاد گفته از کارم خوشش میاد و تشویقم میکنه به اپلای و از این حرفا.
    منتهی یک جمله توش هست که منظورش رو متوجه نمیشم.
    ممنون میشم اگر دوستان بتونن بگن منظور از این جمله چی هست؟
    I encourage you to apply to our program. We usually having funding available via TA’s and a few RA’s so you do not have to have a faculty advisor to be admitted and/or funded

با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_X123 نمایش پست ها
    با سلام،

من یک ایمیلی دریافت کردم که استاد گفته از کارم خوشش میاد و تشویقم میکنه به اپلای و از این حرفا.
    منتهی یک جمله توش هست که منظورش رو متوجه نمیشم.
    ممنون میشم اگر دوستان بتونن بگن منظور از این جمله چی هست؟
    I encourage you to apply to our program. We usually having funding available via TA’s and a few RA’s so you do not have to have a faculty advisor to be admitted and/or funded

با تشکر
    داره میگه برای فاندینگ احتیاج ندارید با استاد تماس بگیرید.خود دانشکده از طریق TA ساپورتتون میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    داره میگه برای فاندینگ احتیاج ندارید با استاد تماس بگیرید.خود دانشکده از طریق TA ساپورتتون میکنه.
    ممنون از راهنمائیتون.
    این ایمیل رو من از یکی از استادای دپارتمان مدیریت دانشگاه IOWA گرفتم. یه جورایی بهترین گزینه ی من هست.
    بنظر شما من اگر با این استاد همکاری علمی (ارسال مقاله) داشته باشم، شانسم رو افزایش میده؟ یا تصمیم نهایی رو admission committee میگیره؟

با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_X123 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمائیتون.
    این ایمیل رو من از یکی از استادای دپارتمان مدیریت دانشگاه IOWA گرفتم. یه جورایی بهترین گزینه ی من هست.
    بنظر شما من اگر با این استاد همکاری علمی (ارسال مقاله) داشته باشم، شانسم رو افزایش میده؟ یا تصمیم نهایی رو admission committee میگیره؟

با تشکر
    ظاهرش بنظر میرسه که کمیته دانشکده تصمیم میگیره ولی حالا خواستیدهمکاری هم داشته باشید که چیزی از دست نمیدید. شاید حتی در پژوهش آینده تون هم بدرد خورد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)