صفحه 625 از 1371 نخستنخست ... 1255255756156166176186196206216226236246256266276286296306316326336346356757251125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,241 تا 6,250 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

بچه ها نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟

Hello

Thank you for your interests. Just to let you know, my research interests are in Power systems analysis and optimization.

You may want to know, all my graduate students are fully funded and at present I have graduate openings with complete funding.

Please visit wwwxxxxxxca, follow the link to graduate studies and send in an application. Please put my name as a potential supervisor.

I will review it when it reaches xxxxx.

Good luck!

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Sharif University of Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    بچه ها کسی توی این دو ماه اخیر از کانادا جواب داشته؟مثل اینکه هیچکس به ایمیل ها جواب نمی ده...
    بله من جواب داشتم

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

Question پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام
    به نظرتون اینکه باهام تماس میگیرن سرکاریه؟ (if a position suitable to you does arise in the future, we will certainly contact you)

Dear ,

Your request to academic staff for a PhD position has been circulated to the robotics group of The Centre for Autonomous System (CAS) at UTS. Unfortunately an opportunity that fits your interests and experience is not available at the moment. However if a position suitable to you does arise in the future, we will certainly contact you.

Kind regards,

University of Technology, Sydney
    با تشکر
    ویرایش توسط sahar_2013 : March 22nd, 2014 در ساعت 03:55 AM

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    سلام
    به نظرتون اینکه باهام تماس میگیرن سرکاریه؟ (if a position suitable to you does arise in the future, we will certainly contact you)

Dear,

Your request to academic staff for a PhD position has been circulated to the robotics group of The Centre for Autonomous System (CAS) at UTS. Unfortunately an opportunity that fits your interests and experience is not available at the moment. However if a position suitable to you does arise in the future, we will certainly contact you.

Kind regards,

University of Technology, Sydney
    با تشکر
    نبايد بشيني به انتظار اين اما اونها نيازي ندارن شما رو سر كار بزارن. ميتونن اينم نگن. اين يعني اگر نياز ببينين تماس ميگيرن. اما معنيش اين نيست كه شما كاراتو ول كني منتظر تماس اونا بشي. شما ادامه بده. شادزي
    ویرایش توسط sahar_2013 : March 22nd, 2014 در ساعت 03:56 AM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rez_918 نمایش پست ها
    بچه ها نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟

Hello

Thank you for your interests. Just to let you know, my research interests are in Power systems analysis and optimization.

You may want to know, all my graduate students are fully funded and at present I have graduate openings with complete funding.

Please visit wwwxxxxxxca, follow the link to graduate studies and send in an application. Please put my name as a potential supervisor.

I will review it when it reaches xxxxx.

Good luck!
    گفته اگر بتوني از كميته و داشنگاه پذيرش بگيري و ذكر كني اسم ايشون رو هم كه ايشون مداركت رو از نزديك ببينه در صورت قبولي اول از دانشگاه و بعد تاييد ايشون فاند داره بهتون بده. اما اينا منوط به پذيرش شما و بعد تاييد ايشونه . شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها
    اقا این چطوریه وضعیتش؟ اپلای کنم یا نه؟
    Siavash,
    Thank you for your message. Your vita and paper look very appropriate for our program, and I encourage you to apply. Our admissions process is a two-tiered process. First your application is reviewed by our admissions committee and applicants are ranked for admission. Candidates that are designated as acceptable are then circulated to the entire faculty for a mentor. Students who receive a mentor are then admitted until all our spots are filled. I am not on the admissions committee, but if your application is forwarded to the faculty for mentors, I will evaluate your application at that time to determine whether I can serve as mentor. I will warn you that I have a great many doctoral students, and I am not able to fund all, or even most of them. Further, because I already mentor so many, I am VERY selective in choosing new students. I need to be able to spend adequate time with each student.

I do encourage you to apply! Best of luck,
    من یک مورد مشابه داشتم که استاده گفته بود من تو admission committee نیستم و البته خودش پیشنهاد داده بود که به یکی از اعضای اون کمیته (که اتفاقا interestهاش با من یکی بود) میل بزنم بهتره و شانسم تو پذیرش بیشتره. به نظرم شما هم بد نباشه همین کارو بکنی، از تو سایت میشه اعضای اصلی کمیته رو معمولاً پیدا کرد. ببین اگر موضوعات کاریشون همخوان هست به یکی از اونا میل بده. هرچند که خود این استاد به نظر خیلی خوبه ولی هیچ قولی نداده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Brigham Young University-PhD of Chemical Engineering

من یک استاد کانادایی بهم ایمیل زد که پروژه در فلان زمینه دارم و آیا مایلم کار کنم؟ منم لبیک گفتم ،
    الان ۳ هفته خبری ازش نیست ، یعنی کسی دیگه پیدا کرده و باید بیخیالش شم ؟ یک بار دیگه هم ایمیل دادم والی جواب نداد. خوب آزار داره جواب ایمیل من میده، حالا چرا همون نه نمیگه که آب پاکی بریزه، جالب ایمیل من بعد ۵ ماه جواب داد و موضوع پیشنهادی من چیزه دیگه بود. هی میخایم مثبت فک کنم نتیجه عکس میگیرم.
    این کانادایی انگار بد جوری با ایرانیا مشکل داران، من پارسال کلگری اپلای کردم والی رزومه معلق کردن به خاطره ملیت ، این استاد انجا گفت. انگار باید کانادا کلان بیخیال شد

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط catapult نمایش پست ها
    من یک استاد کانادایی بهم ایمیل زد که پروژه در فلان زمینه دارم و آیا مایلم کار کنم؟ منم لبیک گفتم ،
    الان ۳ هفته خبری ازش نیست ، یعنی کسی دیگه پیدا کرده و باید بیخیالش شم ؟ یک بار دیگه هم ایمیل دادم والی جواب نداد. خوب آزار داره جواب ایمیل من میده، حالا چرا همون نه نمیگه که آب پاکی بریزه، جالب ایمیل من بعد ۵ ماه جواب داد و موضوع پیشنهادی من چیزه دیگه بود. هی میخایم مثبت فک کنم نتیجه عکس میگیرم.
    این کانادایی انگار بد جوری با ایرانیا مشکل داران، من پارسال کلگری اپلای کردم والی رزومه معلق کردن به خاطره ملیت ، این استاد انجا گفت. انگار باید کانادا کلان بیخیال شد
    دوست عزیز، اساتید ممکنه برن تعطیلات، کنفرانس و ... پس نگران نشو. ولی نیاید به امید همین استاد بشینی و باید همچنان به جاهای دیگه ایمیل بدی و اپلای کنی.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

یه استادی که قرار بود از بین چهار نفر نهایی (که من هم یکی از اونا بودم) یکی رو انتخاب کنه منو انتخاب نکرد به نظر شما آیا لازمه که ایمیل تشکر و از این حرفا براش بفرستم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Brigham Young University-PhD of Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    دوست عزیز، اساتید ممکنه برن تعطیلات، کنفرانس و ... پس نگران نشو. ولی نیاید به امید همین استاد بشینی و باید همچنان به جاهای دیگه ایمیل بدی و اپلای کنی.
    ممنون از پاسخت وحید جان،
    به نظرت به دفترش زنگ بزنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)