صفحه 63 از 1371 نخستنخست ... 135354555657585960616263646566676869707172731131635631063 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

to: Saeid-Spsl
    بنظر منم زیاد نمیشه روش حساب خاصی باز کرد ، با این حال میتونین باشون درتماس باشی ،مکاتبه کنی ببینید چقدر احتمالش هست .
    اما خیلی امیدوار نباش .
    امضا

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

من یک نصیحت کلی به دوستان می کنم به هیچ عنوان با استادا در زمینه فاند رو دربایتس نداشته باشید استاد به شما پذیرش نمیده شما وقتی به استادی امه می زنی ازش انتظار فاند داری پس حتما صریحا بهش قضیه فاند را محترمانه مطرح کنید مثلا I was wondering if you could tell me wether based on my rsume which i have enclosed the letter i have any opportunity to coopertaewith you either as a research or teaching assitanant for fall 2009
    HAPPINESS

hm1567
    Guest

سلام
    یه استادی در جواب ایمیل من این ایمیل رو زده به نظر شما چقدر مثبته؟این ایمیل اولمه بهش

Thanks. Please contact our grtaduate advisor, Dr. ... regarding admission and financial support. Good luck.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

As far as the professor is concerned; nothing

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hm1567
    سلام
    یه استادی در جواب ایمیل من این ایمیل رو زده به نظر شما چقدر مثبته؟این ایمیل اولمه بهش

Thanks. Please contact our grtaduate advisor, Dr. ... regarding admission and financial support. Good luck.
    A typical template...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hm1567
    سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra

هر دپارتمانی یه graduate advisor داره که بچه ها رو راهنمائی میکنه معمولا وقتی با اون
    تماس میگیرید راهنمایی می کنه که کدوم استادا موقعیت خالی دارن و می تونید با اونا تماس داشته باشید
    پس هر چه سریعتر برای prof. X ایمیل بزنید و ازش بخواید یا استادای خالی رو بهتون معرفی کنه یا ایمیل شما رو واسه
    اونا فوروارد کنه بعد وقتی استادا مشخص شدن باهاشون ارتباط برقرار کنید برای فاند و .... موفق باشید

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط amin4u
    to: countdown
    شما که گفتی رزومه ات فقط یه کم خوبه! اینجوری که میلاد میگه, خب استاده باید هم روت حساب می کرده!! منم رزومه ام بد نیست, مقاله کنفرانس خارجی چندتا دارم و معدل ارشدم هم خوبه (18.18) اما تدریس نکردم و لیسانسم افتضاحه (14.77). حالا بازم می تونم رو استادای اینجوری حساب کنم یا ریسکش واقعا بالاست؟!!!! (تافل: 82 (speaking:14) و GRE: 400:720:3.0)
    خب اره-حق با شما هستش-باید دید یه کم خوب یا بد یا قوی چطور بیان میشه- قدرت یه رزومه کاملا نسبی بوده بمنظور تبادل نظر بیشتر در مورد جزییات و رفع ابهامpm me please to shed light on the issue

Junior Member

سلام .

If accepted through the normal process, you will be most welcome to join our group.

یعنی من اگر APPLY کنم احتمال در یافت بورسم خیلی زیاده ؟

عزیزان لطفآ نظر بدید.
    Change does not necessarily assure progress, but progress implacably required change. Education is essential to change, for education creates both new wants and the ability to satisfy them.
    Henry Steele Commager

amin4u
    Guest

سلام
    یک وضعیت جالب برام پیش اومده امیدوارم کمکم کنید.

حدود یک ماه پیش به یه استاد ایمیل زدم. CV من به نظرش خوب اومد , ولی گفت تا پیش از سپتامبر 2009 نمی تونه در مورد fund جواب قطعی بده, و به من پیشنهاد کرد که نمره GRE-م رو بگیرم با استادای دیگه تماس بگیرم و همچنین اشاره کرد که به محض همکاری در یک پروژه امکان transfer (منظورش به پروژه آینده خودش)یا موندنم تو اون پروژه وجود داره. تا اینکه دوباره 2 روز پیش باهاش تماس گرفتم و اطلاعات جدیدم به همراه نمره GRE-م رو بهش گفتم و ازش خواستم استادایی رو بهم معرفی کنه که امکان transfer به پروژه اون واسم وجود داشته باشه. این استاد که chair دپارتمان هست, نمره GRE-م رو تایید کرد و 2 تا استاد به من معرفی کرد که می تونم باهاشون تماس بگیرم.
    حالا موندم به اون استادا (منظور: یکیشون) تو ایمیلم چی بگم. آیا لازم هست که شرح ما وقع رو بگم یا فقط اشاره کنم که فلان استاد شما رو معرفی کردن یا ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid-Spsl
    سلام .
    If accepted through the normal process, you will be most welcome to join our group.
    یعنی من اگر APPLY کنم احتمال در یافت بورسم خیلی زیاده ؟
    عزیزان لطفآ نظر بدید.
    به نظر من
    1. این جا حرفی از فاند زده نشده!
    2. گفتند اگر پذیرش بگیرین پس اول باید اپلی کنید!
    3. شبیه تمپلت هست
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)