صفحه 64 از 1371 نخستنخست ... 145455565758596061626364656667686970717273741141645641064 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid-Spsl
    سلام .

If accepted through the normal process, you will be most welcome to join our group.

یعنی من اگر APPLY کنم احتمال در یافت بورسم خیلی زیاده ؟

عزیزان لطفآ نظر بدید.
    من بودم اپلای می کردم ..
    البته چون رشته من فنی نیست زیاد تجربه ای در این موارد که رودر رو با استاد وارد negotiation می شی ندارم ... اما فکر کنم منظورش این باشه که بستگی داره بقیه applicant ها چطوری هستند ؟
    اگه فکر می کنی rank و avarage applicant های دوره های قبل به رزومه ات می خوره ضرر نداره امتحان کنی ...
    بهرحال شانس هم یکی از فاکتورهای گرفتن پذیرش هست ..

ماکزیمم 150 تومن خرج بیشتر داری ! ...

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام .

If accepted through the normal process, you will be most welcome to join our group.

عزیزان لطفآ نظر بدید.
    از اونجا که معمولا مرسوم نیست که graduate student بدون دریافت RA یا TA برای استادی مجانی کار کنه، می‌شه گفت که طرف به صورت تلویحی گفته که اگر پذیرش بگیرید به شما حقوق خواهد داد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    به نظر من
    1. این جا حرفی از فاند زده نشده!
    2. گفتند اگر پذیرش بگیرین پس اول باید اپلی کنید!
    3. شبیه تمپلت هست
    من در ایمیلم به این استاد به صراحت تآکید به پیوستن به گروه تحقیقاتی ایشون و فاند کردم.این جواب" you will be most welcome to join our group "نمی تونه پاسخه درخواست من باشه؟
    حالا به نظر شما Apply کنم و بعد ایمیل بزنم به استاد تا حمایت استاد شامل حالم بشه؟
    یا اینکه اول ایمیل بزنم تا به یقین برسم بعد apply کنم ؟
    Change does not necessarily assure progress, but progress implacably required change. Education is essential to change, for education creates both new wants and the ability to satisfy them.
    Henry Steele Commager

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

من در ایمیلم به این استاد به صراحت تآکید به پیوستن به گروه تحقیقاتی ایشون و فاند کردم.این جواب" you will be most welcome to join our group "نمی تونه پاسخه درخواست من باشه؟
    حالا به نظر شما Apply کنم و بعد ایمیل بزنم به استاد تا حمایت استاد شامل حالم بشه؟
    به نظر من این جمله که شما اگر قبول شدید به گروه اونا Join کنید هیج معنی فاند گرفتن رو نمیده...
    خیلی جاها Apply میکنی آخر کار میگن قبولت می کنیم ولی بدون فاند! ریسک پذیر نیست
    با صراحت هرچه تمام تر ازش سوال کنید که : I would be pleased if you could tell me whether I have eligibility to be offered any sort of support like TA/RA

دوست عزیز
    درسته اما در قسمت اول جمله گفته if. اگر شما پذیرش بگیرین از همکاری با شما مسلما" خوشحال خواهند شد. راستش من شرایط شما را نمیدانم اما اگر در مکاتباتتون تا حدودی پاسخ مثبت گرفتید به نظر من اپلی کنید. چون به همکاری شما اشاره کرده فکر میکنم در صورت گرفتن پذیرش پوزیشن TA یا RA داشته باشه و در این صورت مشکل فاند نخواهد بود

در جواب این که شما مجانی کار نمیکنید:
    کسی نگفت این جا دانشجو مجانی کار میکنه
    در ثانی در صورتی که پذیرش بگیرید و RA یا TA باشید!
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin4u
    سلام
    یک وضعیت جالب برام پیش اومده امیدوارم کمکم کنید.

حدود یک ماه پیش به یه استاد ایمیل زدم. CV من به نظرش خوب اومد , ولی گفت تا پیش از سپتامبر 2009 نمی تونه در مورد fund جواب قطعی بده, و به من پیشنهاد کرد که نمره GRE-م رو بگیرم با استادای دیگه تماس بگیرم و همچنین اشاره کرد که به محض همکاری در یک پروژه امکان transfer (منظورش به پروژه آینده خودش)یا موندنم تو اون پروژه وجود داره. تا اینکه دوباره 2 روز پیش باهاش تماس گرفتم و اطلاعات جدیدم به همراه نمره GRE-م رو بهش گفتم و ازش خواستم استادایی رو بهم معرفی کنه که امکان transfer به پروژه اون واسم وجود داشته باشه. این استاد که chair دپارتمان هست, نمره GRE-م رو تایید کرد و 2 تا استاد به من معرفی کرد که می تونم باهاشون تماس بگیرم.
    حالا موندم به اون استادا (منظور: یکیشون) تو ایمیلم چی بگم. آیا لازم هست که شرح ما وقع رو بگم یا فقط اشاره کنم که فلان استاد شما رو معرفی کردن یا ...
    داستان پیچیده ای گفتید. من جای شما بودم سوالم رو از این استادها با صراحت و شفافیت می پرسیدم و در مورد فاند و........ می پرسیدم به نظر من تا اینجا ماجرای template مطرحه....

amin4u
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    داستان پیچیده ای گفتید. من جای شما بودم سوالم رو از این استادها با صراحت و شفافیت می پرسیدم و در مورد فاند و........ می پرسیدم به نظر من تا اینجا ماجرای template مطرحه....
    راستش منم یه تاپیک جدید ایجاد کردم, چون می دونستم اینجا فقط بحث template هست, اما یه مدیر باذوق! تاپیکم رو حذف و در عوض اون رو به اینجا منتقل کرد!!!! ??? :-X

Senior Member

to: amin4u

بهترین چیزی که می تونید از استاده در خواست کنید اینه که بی زحمت خودش ایمیل شما رو واسه
    اون دو تا استاد دیگه فوروارد کنه که از هر کار دیگه ای بهتره.

Senior Member

سلام .

عزیزان لطفآ نظر بدید.
    یه ایمیل دیگه با تاکید بیشتر روی فاند و موقعیت خالی بزنید تا مطمئن بشید تمپلت نیست و آیا واقعا نسبت به شما
    توجه ویژه ای داره و واقعا impress شده یا نه.

amin4u
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    to: amin4u

بهترین چیزی که می تونید از استاده در خواست کنید اینه که بی زحمت خودش ایمیل شما رو واسه
    اون دو تا استاد دیگه فوروارد کنه که از هر کار دیگه ای بهتره.
    این کار ریسک نداره؟ اگه به هر دوشون فوروارد کنه, ممکنه هر دوشون حس بدی بهشون دست بده و بفهمن که من آدمی غیر قابل اعتمادی هستم!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)