صفحه 643 از 1371 نخستنخست ... 1435435936336346356366376386396406416426436446456466476486496506516526536937431143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,421 تا 6,430 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    سلام دوستان، لطفا راهنمایی کنید، من به یه استادی میل زدم و جواب اینطوری به من داده، من چکار باید بکنم؟ زمینه کاریش دقیقا مثل منه
    Please apply to our graduate program and contact me once the application
    it iss approved. We can discuss our research projects then.

Best Wishes
    تمپلته. حتي به رزومه ابراز علاقه هم نكرده. به استادهاي ديگه ايميل بزنيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa68 نمایش پست ها
    سلام بچه ها به منم مشورت بدین نظرتون چیه؟
    1)من با استادی مکاتبه داشتم گفت gpa بالا نیس ولی اپلای کن حلش میکنم حالا جالبه مینیمم اشون 2.76 هست و من 3.14 !!!حالا تعجب میکنم از از این حرفش ؟
    (هیچ قراره چت هم نگزاشت و گفت قبول البته چند مورد دیگم همین طوری پیش اومد بدون هیچ قرار صحبتی قبول کردن)
    2)چندنفر دیگم cv رو گرفتن بررسی کنن گفتن بهت خبر میدیم ولی هرچی میل میزنم خبری ازشون نیست به نظرتون نمیخوان؟
    منظورتون از گفتن قبول يعني چي؟ اگر قبولتون كردن كه ديگه نيازي نيست به ايميل زدن ادامه بدين. تا پاتون به دپارتمان مربوطه نرسيده به اين قبولها دل خوش نكنيد. فقط زماني باور كنيد كه مشغول كار با استاد مربوطه شديد. اونزمان ميتونيد ادعا كنيد فاند گرفتيد و البته قبلش پذيرش. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    سلام دوستان من به یه استادی ایمیل زدم این جواب رو داد(کانادا)
    راستش من قبلا وب سایتش رو دیده بودم...دوهفته بعد امتحان آیلتس دارم...الان نمیرسم کاری که گفته رو انجام بدم ( ازم خواسته خلاصه ای بنویسم که چرا از کارش خوشم اومده)...این کار احتیاج به مطالعه زیادی داره و نمیخوام چیزی بگم که نظرش درموردم عوض بشه یا فکر کنه مچم رو گرفته...من چندتا از نمرات اصلی درسم رو براش نوشتم اما ریزنمرات رو میخواد...
    بهش بگم امتحان دارم بعد جوابش رو میدم ؟؟
    یا جواب ندم تا بعد از امتحانم...تو رو خدا راهنمایی کنید...خیر سرم بهترین جوابم اینه!!!

Thank you for your interest and inquiry. It would be helpful if you provided me your academic transcript so that I can assess your background and training in chemistry, especially in organic chemistry.

To assist me in evaluating your fit in the group, I would be glad if you would provide me with a typed, single-spaced, one- or two-page summary of (a) what you think of the carbenoid chemistry that my group is engaged in, (b) what you find interesting and (c) where you think you could make a contribution to the research. Please do not repeat what is already described on my website.

I look forward to receiving your summary.
    ريزنمرات كه تاخير ناپذيره. خواسته بايد بفرسيتد سريع تر. در مورد دوم همين رو باهاش مطرح كنيد كه آيا به من زمان ميدين بعد از آزمون زبانم تهيه كنم. تا بهتر تمركز كنم. اگر نه كه مجبوريد سريعتر براش بفرستيد. اينطور جوابها رو جدي بگيريد. شادزي

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mx0i نمایش پست ها
    من به یه استادی ایمیل زدم که اتفاقا زمینه کاریش دقیقا با مقالاتی که من داده بودم یکی بود، حالا امروز جواب داده :

Dear Yashar,

Please apply at the University website for PhD program and graduate assistantship. On your accompanying “Statement of Purpose”, please indicate clearly you wish to study under my directions.

Best regards

این جواب template هستش بچه ها؟ بعد از 15 روز این جواب رو داده این استاد به من! حالا نمی دونم اصلا ارزش پیگیری داره یا نه!
    ميخواد اگر اپلاي كرديد فقط يه نگاهي به مدارك بندازه ببينيه به دردش ميخوريد يا خير. اگر اپلاي كرديد بهش خبر بديد. شادزي

من چند تا میل دارم که استاد گفته رزومت خوبه و فیلدت به من میخوره، ولی باید اول از ادمین آفیس پدیرش بگیری! و گفتند ما تشویقت میکنیم که اپلای کنی! به نظر شما این مدل میل ها تمپلیت هست یا جای امیدواری داره؟ به نظر شما واسه این دانشگاه ها ارزش داره اقدام کنم؟

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط TGA نمایش پست ها
    من چند تا میل دارم که استاد گفته رزومت خوبه و فیلدت به من میخوره، ولی باید اول از ادمین آفیس پدیرش بگیری! و گفتند ما تشویقت میکنیم که اپلای کنی! به نظر شما این مدل میل ها تمپلیت هست یا جای امیدواری داره؟ به نظر شما واسه این دانشگاه ها ارزش داره اقدام کنم؟
    ببین بستگی داره چقد پول داشته باشی!
    من خودم چون نمیخواستم هزینه الکی کنم فقط جایی اپلای کردم که استادش یه 10 تایی ایمیل بهم زده بود..اما خوب اگه میخوای بگی یا شانس یا اقبال دیگه اپلای کن..
    BTW. من یه تکنیکی دارم وقتی یه استادی linkedin or academia منو نگاه میکنه و بعدش جواب ایمیل میده یعنی میشه رو جوابش حساب کرد..اون ادم هارو باید جدی گرفت
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط sorahi نمایش پست ها
    من خودم چون نمیخواستم هزینه الکی کنم فقط جایی اپلای کردم که استادش یه 10 تایی ایمیل بهم زده بود..اما خوب اگه میخوای بگی یا شانس یا اقبال دیگه اپلای کن..
    BTW. من یه تکنیکی دارم وقتی یه استادی linkedin or academia منو نگاه میکنه و بعدش جواب ایمیل میده یعنی میشه رو جوابش حساب کرد..اون ادم هارو باید جدی گرفت
    منم واسه همین پرسیدم که بیخود واسه جایی که امیدی به پذیرش نیست یاکم هست اقدام نکنم (به خاطر هزینه ها ی مالی)
    ولی متوجه منظور شما از linkedin or academia نشدم! به نظر شما این استادها رزومه رو نگاه میکنند و میگند اپلای کن یا به همه همین رو میگند!

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sorahi نمایش پست ها
    من فکر نمی کنم که جواب شما کلیت داشته باشه. یعنی استاد انقده بیکاره که تا 10 بار ای میل میل پاسخ می ده؟ یا رزومتون انقدر عالیه که اگه شما رو از دست بده پشیمون میشه؟! اصلا استاد کدوم دانشگاه؟ بعضی از این استادها روزی بیشتر از 100 تا email دریافت می کنن مگه می رسن به همه جواب بدن؟

بچه ها نظرهاتون تو پیگیری این email ها خیلی مهم و تاثیرگزاره، لطفا یه جور راهنمائی کنین که کسی هیچ شانسیو، حتی کمرنگ، از دست نده.
    مرسی.
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    ريزنمرات كه تاخير ناپذيره. خواسته بايد بفرسيتد سريع تر. در مورد دوم همين رو باهاش مطرح كنيد كه آيا به من زمان ميدين بعد از آزمون زبانم تهيه كنم. تا بهتر تمركز كنم. اگر نه كه مجبوريد سريعتر براش بفرستيد. اينطور جوابها رو جدي بگيريد. شادزي
    ممنون سایمون عزیز
    پس من ریز نمرات رو میفرستم و تاریخ امتحانم رو میگم و ازشون وقت میگیرم...به نظرتون امکان داره این کارم تاثیر منفی داشته باشه؟؟
    تشکر از راهنماییتون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    ممنون سایمون عزیز
    پس من ریز نمرات رو میفرستم و تاریخ امتحانم رو میگم و ازشون وقت میگیرم...به نظرتون امکان داره این کارم تاثیر منفی داشته باشه؟؟
    تشکر از راهنماییتون
    اكثرا درك ميكنند. مگر اينكه نخواد درك كنه كه در آينده هم با ايشون مشكل خواهيد داشت. شادزي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)