صفحه 649 از 1371 نخستنخست ... 1495495996396406416426436446456466476486496506516526536546556566576586596997491149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,481 تا 6,490 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نظرتون درباره این ای میل چیه؟ اینکه واسم لینک پروژه هاش رو گذاشته مثبت تلقی میشه؟ منظورش از خط آخر اینه که تو sop بگم که چرا این دانشگاه رو انتخاب کردم؟

لطفا بگین چی بنویسم در جوابش که مشتاق نشون بدم. دوست دارم ایشون یه جوابی بهم بده که بفهمم از رزومم خوشش اومده یا نه!
    پیشاپیش ممنونم.

,Amene

Thank you for your inquiry into the possibility of performing your graduate studies in geotechnical engineering at the University of xxxx. As you may or may not be aware, I am currently looking for both M.S. and Ph.D. students in a couple of research areas, as listed on our geotechnical engineering website:

link: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

As the year progresses, it is likely that additional research opportunities will open up in other areas of geotechnical engineering and pavement materials engineering, as I am able to track down research funding on different topics that I am interested in pursuing further. Additionally, other geotechnical engineering professors in my department will have funding available on a wide array of other topics.

Your background and interest in geotechnical engineering will make you an excellent candidate for entry into our graduate-level geotechnical engineering program. Unfortunately, I cannot commit to provide admittance into our program or research funding unless you submit a formal application to our graduate school here at the University of xxxx. For information on submitting a formal application, please see the following link:
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Once you have submitted an application, my colleagues and I will be able to consider your candidacy in a more formal capacity. At the moment, we are strongly pursuing qualified graduate student applicants, and we plan on providing research funding to our most qualified candidates.

I look forward to receiving your application, and learning more about why the University of xxx would be a good fit for your academic and research interests.

!Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

Junior Member

با عرض معذرت بیشتر به جواب تمپلت می خوره تا یه جواب درست و حسابی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aghahady نمایش پست ها
    با عرض معذرت بیشتر به جواب تمپلت می خوره تا یه جواب درست و حسابی.

ممنون، منم می دونم template ه. اما جای کار نداره؟ فقط تشکر کنم همین؟ یا یه سوالی راجع به background م بپرسم؟
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    ممنون، منم می دونم template ه. اما جای کار نداره؟ فقط تشکر کنم همین؟ یا یه سوالی راجع به background م بپرسم؟
    فکر نکنم اگه ایمیلم بهش بزنی جوابت رو بده!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    نظرتون درباره این ای میل چیه؟ اینکه واسم لینک پروژه هاش رو گذاشته مثبت تلقی میشه؟ منظورش از خط آخر اینه که تو sop بگم که چرا این دانشگاه رو انتخاب کردم؟

لطفا بگین چی بنویسم در جوابش که مشتاق نشون بدم. دوست دارم ایشون یه جوابی بهم بده که بفهمم از رزومم خوشش اومده یا نه!
    پیشاپیش ممنونم.

,Amene

Thank you for your inquiry into the possibility of performing your graduate studies in geotechnical engineering at the University .

دوست خوب به احتمال زياد ايشون يكي از اعضاي كميته است و با توجه به چيزهايي كه گفته خوب ميتونه فاند رايز كنه. اگر من جاي شما بودم و جوابي مستقيم تر و بهتر از اين نداشتم اين رو به عنوان يك شانس با درصد نا مشخص تلقي ميكردم. به هر حال بهتره باهاش در تماس باشي . مقاله هاشو يه چكي بكني و اگر سوالي داري ازش بپرسي. اگرم اپلاي كردي تو SOP اسم ايشون رو بيار. ظاهرا تو هر دو لول هم دنبال دانشجو هست. اگر رزومه ي خوبي داري و به قد و قواره ي دانشگاهه ميخوره ودر نظر داشته باشش. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

بچه ها یکی از استادهایی که من با هاش در تماس بودم درایمیل اول بهم گفته که
    Please, could you send me a short abstract of your Master thesis? I think, the thesis was written in Farsi, whichI cannot read.
    خوب من الان موندم که چند صفحه متن بدم وقتی اینطوری گفته علمی بدم؟ نقشه و غیره هامو همشو بزاری یا یه قسمتایی رو به عنوان نمونه بذارم؟
    کسی میتونه کمکم کنه

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leilajavan نمایش پست ها
    بچه ها یکی از استادهایی که من با هاش در تماس بودم درایمیل اول بهم گفته که Please, could you send me a short abstract of your Master thesis? I think, the thesis was written in Farsi, whichI cannot read.خوب من الان موندم که چند صفحه متن بدم وقتی اینطوری گفته علمی بدم؟ نقشه و غیره هامو همشو بزاری یا یه قسمتایی رو به عنوان نمونه بذارم؟کسی میتونه کمکم کنه
    خودش گفته short abstract. پس سعی کن تو 2-3 صفحه جمعش کنی و به استاد بگو اگه اطلاعات بیشتری هم خواستی به من ایمیل بزن. موفق باشی.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Member

دوستان با تجربه بگن لطفا, این ایمیل فوق العاده مختصر و در جواب ایمیل اول من که اصلا می خوای با من کار کنی یا نه, چه معنی می تونه داشته باشه؟

HI,

I don't have the funds for new students at this time.

بی خیالش بشم, آره؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

دوستان
    من به department head دانشگاه Case Western Reserve ایمیل زدم و شرایطمو گفتم و برای معافیت از پرداخت شهریه پرسیدم و گفت متاسفانه این امکان وجود نداره اما منو ارجاع دادن به استادی در یک دپارتمان دیگه و گفتن اگر بتونم این دو حوزه رو تلفیق کنم می تونم assistantship بگیرم. گفتن از بین 4-6 دانشجویی که هر سال می گیرن حداقل 5 نفر اینو دریافت می کنن. به نظرتون امیدی داشته باشم؟ نمی خوام جاهایی اقدام کنم که فاند نمیدن. ممنون

Junior Member

سلام.این تمپلیته؟ممنون.
    Thanks for your interest. We do have an opening now. Check out the ad at www.XXX.XXX and if you feel that you qualify, apply by following the in-line instructions.
    Thanks.
    Dr. XXX

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)