صفحه 653 از 1371 نخستنخست ... 1535536036436446456466476486496506516526536546556566576586596606616626637037531153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,521 تا 6,530 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member qazwsx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    babol technology

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ممنون از همه جور کمک هتون
    یک مشکل با این ایمیل استاد من دارم این استاد دانشگاهش رنکش زیر 100 و تو امریکاست. همون طور که می دونید اکثر دانشگا ها و این دانشگاه تو امریکا تافل بالای 550 و gre می خوان.
    حالا من تافلم 547 باید چی کار کنم؟
    gre هم ندارم و وقتش و هزینش و همچنین فکر نکنم تا قبل از ددلاین اپلای اگه الان هم ثبت نام کنم که نمره خوبی نمی گیرم، نمرش بیاد! الان توی سایت ای تی اس نگاه کردم که اصلا هیچ سنتری جای خالی نداره برای ازمون فقط یکی اصفهان هست برای فوریه که بدرد من نمی خوره
    حالا می گید چه جوابی به این بدم؟
    اصلا ایمیلی که بمن زده ارزش فکر کردن رو داره با نه من یک هفتس ین گرفتم و تا داغه می خوام یک جوری رو مخش کار کنم

Hi Hazeri - Thanks for your interest in my program. I do anticipate hiring 1-2 GRA's next year. I would encourage you to apply for admission to XXX. Once those materials are submitted and uploaded to the system (important: including your reference letters and test scores - please verify that), then drop me an email so that I can go and take a look at your complete package, and then we can talk further....thanks...Joh
    ویرایش توسط qazwsx : November 10th, 2012 در ساعت 01:10 PM
    به امید خدا که جزء او امیدی نیست

عاشق هر ایرانی با معرفت

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط qazwsx نمایش پست ها
    ممنون از همه جور کمک هتون
    یک مشکل با این ایمیل استاد من دارم این استاد دانشگاهش رنکش زیر 100 و تو امریکاست. همون طور که می دونید اکثر دانشگا ها و این دانشگاه تو امریکا تافل بالای 550 و gre می خوان.
    حالا من تافلم 547 باید چی کار کنم؟
    gre هم ندارم و وقتش و هزینش و همچنین فکر نکنم تا قبل از ددلاین اپلای اگه الان هم ثبت نام کنم که نمره خوبی نمی گیرم، نمرش بیاد! الان توی سایت ای تی اس نگاه کردم که اصلا هیچ سنتری جای خالی نداره برای ازمون فقط یکی اصفهان هست برای فوریه که بدرد من نمی خوره
    حالا می گید چه جوابی به این بدم؟
    اصلا ایمیلی که بمن زده ارزش فکر کردن رو داره با نه من یک هفتس ین گرفتم و تا داغه می خوام یک جوری رو مخش کار کنم

Hi Hazeri - Thanks for your interest in my program. I do anticipate hiring 1-2 GRA's next year. I would encourage you to apply for admission to XXX. Once those materials are submitted and uploaded to the system (important: including your reference letters and test scores - please verify that), then drop me an email so that I can go and take a look at your complete package, and then we can talk further....thanks...Joh
    این جواب، جواب نسبتا خوبی محسوب می‌شه و اصولا اینجور مواقع کاملا باید خودتون رو علاقه‌مند و پیگیر نشون بدین. در این صورت می‌تونید اون رو به یک شانس بزرگ تبدیل کنید. ولی باید نمره‌هاتون رو هم آماده کنید. چون اونطور که نوشته بدون کامل بودن اپلیکیشنتون تصمیم نخواهد گرفت. اگر امکانش براتون هست برین خارج از کشور یه امتحان کامپیوتری بدین. با توجه به ددلاینتون تاریخش رو انتخاب کنید. خوبی امتحان کامپیوتری اینه که جوابش هم خیلی خیلی زودتر آماده می‌شه. در ضمن به استاد بگین که مثلا برای فلان تاریخ ثبت‌نام کردین. کلا باید تماستون رو باهاش حفظ کنید تا پوزیشن رو بگیرید. اگر استاد احساس کنه که سست شدین، پوزیشن رو بهتون نخواهد داد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Brigham Young University-PhD of Chemical Engineering

من ایمیل که میزنم، رزومه اتچ نمیکنم. فقط.قالهامو لیست میکنم. تعدادی از اساتید میگن رزومه بفرست. بعدش دیگه ازشون خبری نمیشه. یعنی نمیخوان دیگه ؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط catapult نمایش پست ها
    من ایمیل که میزنم، رزومه اتچ نمیکنم. فقط.قالهامو لیست میکنم. تعدادی از اساتید میگن رزومه بفرست. بعدش دیگه ازشون خبری نمیشه. یعنی نمیخوان دیگه ؟
    اگر از همون اول بفرستي خيلي بهتره. چرا همچين كاري رو انجام ميدي كه بعد در اين ابهام بموني كه چي شد؟ راه خوبي نيست. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Brigham Young University-PhD of Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اگر از همون اول بفرستي خيلي بهتره. چرا همچين كاري رو انجام ميدي كه بعد در اين ابهام بموني كه چي شد؟ راه خوبي نيست. شادزي
    حالا همونایی که رزومه میخوان و جواب نمیدن یعنی دگه پرو ندشون بسته شده؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط catapult نمایش پست ها
    حالا همونایی که رزومه میخوان و جواب نمیدن یعنی دگه پرو ندشون بسته شده؟
    دوباره تماس بگير مشكلي نداره. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

دوستان head دپارتمان Maryland به من این رو گفته :

I may be interested in your application. I will let you know in a few weeks.

این یعنی میخواد ایمیل های بچه های دیگه هم رو بگیره و بعد تصمیم بگیره یا میخواد در مورد وضعیت فاند خودش مطمئن بشه ؟

حالا من چیکار کنم ؟ ایمیل نزد پیگیری کنم ؟

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

این هم یه استاد دیگه بهم گفته ... نمی دونم واقعاً از من خوشش اومده یا تمپلیته ...

Hi Ashkan, Thank you for your interest in my research group. I am looking for students to start in summer or fall of 2013. It sounds like you have a lot of good experience and would probably work well on projects that I have planned.

My group will synthesize ****. My group will also use **** .

If this sounds interesting to you, please apply to *** department and let me know that you are interested.

Best,

اون تیکه که گفته احتمالاً کار عملی هم خوب انجام میدی رو من بهش چطور میتونم ثابت کنم ؟

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    این هم یه استاد دیگه بهم گفته ... نمی دونم واقعاً از من خوشش اومده یا تمپلیته ...

Hi Ashkan, Thank you for your interest in my research group. I am looking for students to start in summer or fall of 2013. It sounds like you have a lot of good experience and would probably work well on projects that I have planned.

My group will synthesize ****. My group will also use **** .

If this sounds interesting to you, please apply to *** department and let me know that you are interested.

Best,

اون تیکه که گفته احتمالاً کار عملی هم خوب انجام میدی رو من بهش چطور میتونم ثابت کنم ؟
    هر دوی این جواب‌هایی که اینجا گذاشتین خوبند. البته تو این جواب دوم صحبتی از کار عملی یا تئوری نشده.به نظر من شما بهش جواب بدین و بگین که با توجه به چیزهایی که در ریسرچ قبلی یاد گرفتید و تواناهایی که به دست آوردین، به خوبی می‌تونین از پس موضوعاتی که ایشون پیشنهاد می‌دن بربیایین. یه چند مورد هم راجع به جزئیات بنویسین. برای رئیست دپارتمان هم که بالا اشاره کردین پیگیر باشین. اول یه ایمیل بزنید بگید که خیلی خوشحال شدم که همچین شانسی رو دارم به دست می‌آرم و بازهم پیگیری بکنید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    دوستان head دپارتمان Maryland به من این رو گفته :

I may be interested in your application. I will let you know in a few weeks.

این یعنی میخواد ایمیل های بچه های دیگه هم رو بگیره و بعد تصمیم بگیره یا میخواد در مورد وضعیت فاند خودش مطمئن بشه ؟

حالا من چیکار کنم ؟ ایمیل نزد پیگیری کنم ؟
    اگر جواب بهتري نداري اين يه شانسه. البته بايد زودتر اپلاي كني و بهش خبر بدي تا بره مداركت رو برسي كنه. اينجوري كه نميتونه تصميم بگيره. اگر خبري نشد بگو دارم مدارك پست ميكنم ببين چي ميگه. شادزي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)