صفحه 654 از 1371 نخستنخست ... 1545546046446456466476486496506516526536546556566576586596606616626636647047541154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,531 تا 6,540 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    این هم یه استاد دیگه بهم گفته ... نمی دونم واقعاً از من خوشش اومده یا تمپلیته ...

Hi Ashkan, Thank you for your interest in my research group. I am looking for students to start in summer or fall of 2013. It sounds like you have a lot of good experience and would probably work well on projects that I have planned.

My group will synthesize ****. My group will also use **** .

If this sounds interesting to you, please apply to *** department and let me know that you are interested.

Best,

اون تیکه که گفته احتمالاً کار عملی هم خوب انجام میدی رو من بهش چطور میتونم ثابت کنم ؟
    اثبات نياز نيست من جاي شما بودم اين يكي رو جدي تر ميگرفتم/ تا اپلاي نكني نظر خاصي نميتونه داشته باشه. من اگر بودم ازش ميپرسيدم شما از من چه انتظاري دقيقا داري و بعد هم زود اپلاي ميكردم. ضمنا به موضوعش علاقه نشون بده اگر علاقه داري و پيشنهادي هم داري بگو. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Brigham Young University-PhD of Chemical Engineering

به تیک استاد ایمیل زدم گفت بایستی صحبت کنیم. بعد پیگیری کردم که جواب ندادی.بلافاصله گفت
    apologies, I am out of the country and have not kept up with my communications. will get a sensbile respone to you as soon as I can
    الان ۲۵ روز از اون ایمیل میگزره. دوباره ایمیل بزنم؟

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط catapult نمایش پست ها
    به تیک استاد ایمیل زدم گفت بایستی صحبت کنیم. بعد پیگیری کردم که جواب ندادی.بلافاصله گفت
    apologies, I am out of the country and have not kept up with my communications. will get a sensbile respone to you as soon as I can
    الان ۲۵ روز از اون ایمیل میگزره. دوباره ایمیل بزنم؟
    این یه اتوماتیک ریپلایه. یه چیزی مثل پیغامگیر تلفن. حتما دوباره بهش ایمیل بزنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Brigham Young University-PhD of Chemical Engineering

جواب این استاد تا ه حد امیدوارکننده؟
    I did get your resume. I'll contact you in the new year if I have confirmed funding for a new position – for mathematical modeling ofxxx.
    چطور در ارتباط باشم باهاش؟

Junior Member

درود دوستان
    من به برخی از استادها ایمل زدم، اونایی که از CV من خوششون اومدش، جواب دادن به هر حال، حالا می خواستم بدونم، در تماس های بعدی چطوری بهشون بفهمونم من فاند می خوام؟!
    میشه یه مثال بزنید که من چی باید بگم ؟!
    ممنون

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط catapult نمایش پست ها
    جواب این استاد تا ه حد امیدوارکننده؟
    I did get your resume. I'll contact you in the new year if I have confirmed funding for a new position – for mathematical modeling ofxxx.
    چطور در ارتباط باشم باهاش؟
    خیلی جواب خوبیه. ایمیل بزنید و بگید که منتظر خبرهای خوبی ازش هستید. در آینده هم پیگیر باشید تا ببینید فاندی جور شده یا نه. حتما مجددا تاکید کنید که خیلی به زمینه‌ی کاریش علاقه دارید.

سلام
    یک استادی یک فایل به من داده براش پر کنم و برگردونم.
    بچه ای با تجربه بگید چی جواب بدم بهتره؟

2. What are your professional goals? What do you hope to be doing in 5 years?

3. Why are you interested in pursuing a PhD in XXXX at the University of XXXX? How do expect this experience to further your professional goals?

6. Describe your experiences writing about scientific results. List published articles and describe the role you played in preparing each article for publication.

7. List oral or poster presentations that you have given at scientific meetings or conferences.

8. List any awards or honours you have received.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط TGA نمایش پست ها
    سلام
    یک استادی یک فایل به من داده براش پر کنم و برگردونم.
    بچه ای با تجربه بگید چی جواب بدم بهتره؟

2. What are your professional goals? What do you hope to be doing in 5 years?

3. Why are you interested in pursuing a PhD in XXXX at the University of XXXX? How do expect this experience to further your professional goals?

6. Describe your experiences writing about scientific results. List published articles and describe the role you played in preparing each article for publication.

7. List oral or poster presentations that you have given at scientific meetings or conferences.

8. List any awards or honours you have received.
    دوست خوب چه چيزي بهتر از حقيقت؟؟؟!!!!!!! سوالاتشون خيلي واضح و خوبه . در هر مورد هر تجربه ايي داريد صادقانه و بدون اغراق زياد براشون بنويسيد و زودتر ارسال كنيد. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام ، لطفا دوستان با تجربه درباره این جواب منو راهنمایی کنند:
    Thanks for your interest Mehdi in our graduate program, Currently I do not have any RA to offer but you can request consideration for a TA when you apply and mention that you are interested in working with me. Good luck;
    ممنون می شم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimehrabi نمایش پست ها
    سلام ، لطفا دوستان با تجربه درباره این جواب منو راهنمایی کنند:
    Thanks for your interest Mehdi in our graduate program, Currently I do not have any RA to offer but you can request consideration for a TA when you apply and mention that you are interested in working with me. Good luck;
    ممنون می شم.
    تمپلت مي باشد.اما در اپلاي كردن مختاريد بازم بشتر بررسي كنيد. شادزي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)