صفحه 655 از 1371 نخستنخست ... 1555556056456466476486496506516526536546556566576586596606616626636646657057551155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,541 تا 6,550 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان من به کمک فوری احتیاج دارم. من به یکی از اساتید یکی از دانشگاه های آمریکا میل زدم که این جوابو بهم داد.
    Dear Kaveh,

Thanks for showing interest to join my research group. I do have opening in both xxxx and xxxx areas.

Your CV indicates you have a strong education background. I would be happy to have you in my research group as a MSc student. But I would like to see your transcript before my final acceptance. I wonder if you can send me a copy of your transcript. A Persian transcript is also fine.

Thanks,
    xxxxx
    ولی مشکل اینجاست که یکم که پیجشو دقیق تر بررسی کردم می بینم که این زمینه های تحقیقاتیش اون چیزی نیست که فکر می کردم.(یعنی به جای مثلا فرآیند احتراق روی کنترلش کار می کنند). از طرفی بهش گفتم که فاند نمی خوام. حالا به نظرتون اگه به یه استاده دیگه تو اون دانشگاه میل بزنم مشکلی پیش می یاد. حاضرم زیر نظر ایشون هم کار کنم ولی ترجیح می دم تو زمینه مورد علاقم کار کنم. دوستان خواهشا راهنماییم کنن. دانشگاهش خیلی خوبه. من حتی ریز نمراتمو واسش فرستادم. نمی خوام از دستش بدم اگه نتونستم استاد دیگه ای پیدا کنم. ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Brigham Young University-PhD of Chemical Engineering

دوستان ممنون میم من راهنمایی کنین.خیلی نگرانم.
    ۶ماه پیش به استادی در کاناداایمبل زدم و گفتتم میخوام در زمینه x با شما واسه دوره دکتری کارکنم. بعد اوایل اکتبر ایمیل پاسخ داد که من پوزیشن در زمینه Y دارم(کاملا متفاوت با اونچه درایمیل اول گفته بودم) واگه هنوز جایی پیدا نکردی و مایلی, خیلی ساده بهم بگو. منم گفتم سینه خیز میام. اینو بگم که یکی از مقالات من ذر مجله ای چاپ شده که استاد ۷ توش مقاله داره.

هنوز تو کف جوابشم. پس از۳ بار ایمیل پیگیری بی ثمر, بهش هفه پیش زنگ زدم و تا گفتم فلانیم شناخت منو و گفت سرم شلوغ بوده و تا پنج شنبه ایمیل میدم. ولی این هفته سپری شد بدون پاسخ.
    عزیزان مجرب من چه کنم? نمیخوام پاپیش بشم و زنگ بزنم چون ممکنه درگیرباشه.از یک طرف نمیخام از دستش بدم.ایمیل الان به نظرم بی تاتیر.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط catapult نمایش پست ها
    ۶ماه پیش به استادی در کاناداایمبل زدم و گفتتم میخوام در زمینه x با شما واسه دوره دکتری کارکنم. بعد اوایل اکتبر ایمیل پاسخ داد که من پوزیشن در زمینه Y دارم(کاملا متفاوت با اونچه درایمیل اول گفته بودم) واگه هنوز جایی پیدا نکردی و مایلی, خیلی ساده بهم بگو. منم گفتم سینه خیز میام. اینو بگم که یکی از مقالات من ذر مجله ای چاپ شده که استاد ۷ توش مقاله داره.

هنوز تو کف جوابشم. پس از۳ بار ایمیل پیگیری بی ثمر, بهش هفه پیش زنگ زدم و تا گفتم فلانیم شناخت منو و گفت سرم شلوغ بوده و تا پنج شنبه ایمیل میدم. ولی این هفته سپری شد بدون پاسخ.
    عزیزان مجرب من چه کنم? نمیخوام پاپیش بشم و زنگ بزنم چون ممکنه درگیرباشه.از یک طرف نمیخام از دستش بدم.ایمیل الان به نظرم بی تاتیر.

دوست عزیز به چند تا نکته توجه کن و باهاش در تماس باش:
    1-سعی کن ساعتی بهش ایمیل بزنی که حدود 8 صبح به وقت اونجا در روزهای اول هفته ایمیلت بهش برسه
    2-عنوان ایمیلت رو طوری انتخاب کن که متوجه بشه شمایی
    3-روی ایمیلت گزینه ی on read رو فعال کن تا حداقل بفهمی ایمیلت رو میخونه یا نه
    4-نگران نباش و هر هفته ایمیلت رو بهش بزن، چون یکی دو هفته تاخیر چیزی نیست(استادی از مریلند بعد از 6 هفته به من ایمیل داده و جوابمو داده در حالی که در ای میل های قبلیش بعد از یک ساعت جوای میداد)
    5-اگر بعد از 2-3 هفته جواب نداد بهش زنگ بزن.
    و موارد دیگه ای که الان یادم نیست ولی شاید خودت به خاطر داشته باشی.انشالله جواب میده.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط catapult نمایش پست ها

من هم چنین مو قعیتی داشتم. اول اینکه read report میلتون رو فعال کنید تا ببینید اصلا ایمیل رو می خونه یا نه؟ اگه میل رو می خونه و جواب نمیده فکر کنم نمیخواد باهاتون کار کنه، اما اگه نمیخونه مرتبا میل بزنید یا زنگ بزنید دوباره.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimehrabi نمایش پست ها
    سلام ، لطفا دوستان با تجربه درباره این جواب منو راهنمایی کنند:
    Thanks for your interest Mehdi in our graduate program, Currently I do not have any RA to offer but you can request consideration for a TA when you apply and mention that you are interested in working with me. Good luck;
    ممنون می شم.
    ازش بپرس شما ساپورت می کنید application من رو؟ یکم ارتباط رو بیشتر کن، اگه دیدی پیگیری میکنه و همش جواب میده شانست رو برای apply امتحان کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh6 نمایش پست ها
    سلام دوستان من به کمک فوری احتیاج دارم. من به یکی از اساتید یکی از دانشگاه های آمریکا میل زدم که این جوابو بهم داد.
    Dear Kaveh,

Thanks for showing interest to join my research group. I do have opening in both xxxx and xxxx areas.

Your CV indicates you have a strong education background. I would be happy to have you in my research group as a MSc student. But I would like to see your transcript before my final acceptance. I wonder if you can send me a copy of your transcript. A Persian transcript is also fine.

Thanks,
    xxxxx
    ولی مشکل اینجاست که یکم که پیجشو دقیق تر بررسی کردم می بینم که این زمینه های تحقیقاتیش اون چیزی نیست که فکر می کردم.(یعنی به جای مثلا فرآیند احتراق روی کنترلش کار می کنند). از طرفی بهش گفتم که فاند نمی خوام. حالا به نظرتون اگه به یه استاده دیگه تو اون دانشگاه میل بزنم مشکلی پیش می یاد. حاضرم زیر نظر ایشون هم کار کنم ولی ترجیح می دم تو زمینه مورد علاقم کار کنم. دوستان خواهشا راهنماییم کنن. دانشگاهش خیلی خوبه. من حتی ریز نمراتمو واسش فرستادم. نمی خوام از دستش بدم اگه نتونستم استاد دیگه ای پیدا کنم. ممنون.
    دوستان یکی خواهشا به من کمک کنه!!
    اگه می شه راهنماییم کنین که چون من بهش گفتم دنبال کمک هزینه نیستم تو ایمیل اولم اگه الان بهش بگم با وجود این که خودم می تونم هزینمو تقبل کنم امکان فاند حتی پارشیال که کمتر بهم فشار بیاد وجود داره رو بپرسم ایرادی داره. به این سوال آخرم اگه جواب بدید خیلی ممنون می شم.

دوستان سلام.وقت بخیر. من از استادی که فیلد کاریش باهام میخورد این جواب رو دریافت کردم...
    نمیدونم چه باید کرد؟ به نظرم نمیخوره تمپلیت باشه...
    پیشنهادتون چیه؟

Dear Nariman,
    Thank you for your email. One of my PhD students decided to quite due to personal reasons so I do technically have a spot available for next year. However, I have to warn you that my travel schedule is crazy and I do have a number of students who are already complaining that I don't have enough time for them. So I definitely need students who are advanced and don't require a lot of handholding so that I can effectively guide them regarding the subject matter and the research rather than dealing with their lack of understanding what research hypotheses are, etc.

If you are such a student, then we should talk about the specific proposal you would like to submit for your application (it is not going to be your final proposal but should provide a general direction and show that you are able to formulate a research problem).

Looking forward to hearing from you,

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh6 نمایش پست ها
    دوستان یکی خواهشا به من کمک کنه!!
    اگه می شه راهنماییم کنین که چون من بهش گفتم دنبال کمک هزینه نیستم تو ایمیل اولم اگه الان بهش بگم با وجود این که خودم می تونم هزینمو تقبل کنم امکان فاند حتی پارشیال که کمتر بهم فشار بیاد وجود داره رو بپرسم ایرادی داره. به این سوال آخرم اگه جواب بدید خیلی ممنون می شم.
    نه دوست عزیز...به نظرم مشکلی نیست اگه بپرسی...فقط سعی کن خوب مطرح کنی...منظورم از لحاظ چیدمان جملات و کلمات مورد استفاده ست... در کل جنگ اول به از صلح آخر...

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanh نمایش پست ها
    دوستان سلام.وقت بخیر. من از استادی که فیلد کاریش باهام میخورد این جواب رو دریافت کردم...
    پیشنهادتون چیه؟

Dear Nariman,
    Thank you for your email. One of my PhD students decided to quite due to personal reasons so I do technically have a spot available for next year. However, I have to warn you that my travel schedule is crazy and I do have a number of students who are already complaining that I don't have enough time for them. So I definitely need students who are advanced and don't require a lot of handholding so that I can effectively guide them regarding the subject matter and the research rather than dealing with their lack of understanding what research hypotheses are, etc.

If you are such a student, then we should talk about the specific proposal you would like to submit for your application (it is not going to be your final proposal but should provide a general direction and show that you are able to formulate a research problem).

تمپلیت نیست. اگر بهش علاقه دارید، کمی در مورد توانایی‌هاتون و استقلال‌تون در انجام تحقیقات‌تون براش بنویسید و تاکید کنید که خیلی به ریسرچش علاقه دارید و آماده‌اید که راجع به این موضوع باهاش گفتگو کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanh نمایش پست ها
    پیشنهادتون چیه؟

Dear Nariman,

جواب بدی نیست. به نظرم شما همونطور که خودش گفته یک پروپوزال یک صفحه‌ای (و نه بیشتر چون خودش گفته حتی وقت نداره به دانشجوهاش برسه!) آماده کن و براش بفرست. توش حتماً به صورت مشخص بگو میخوای چکار کنی طوری که بفهمه تکلیفت با خودت روشنه و حتی به نظر من یک دوجا هم بگو مثلاً برای این موضوع می‌خوام از فلان نظریه استفاده کنم و برای این یکی دیگه مثلاً از نتایج تحقیقات فلان یا فلان کتاب (که متوجه بشه شما نیازی به راهنمایی برای پیدا کردن منبع و نظریه‌های مرتبط و این‌ها نداری). به نظرم جواب می‌گیری. فقط اگر فاند برات خیلی مهمه تو این میل هیچ صحبتی از فاند نشده. موفق باشی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)