صفحه 658 از 1371 نخستنخست ... 1585586086486496506516526536546556566576586596606616626636646656666676687087581158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,571 تا 6,580 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط TGA نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من از یک استاد بعد از چند تا ایمیل زدن و جواب گرفتن این میل رو گرفتم. به نظر شما چی جواب بدم؟

Do you have offers from other universities ? If not, have you asked other professors and where would you like to go ?
    I'm just curious. I'm not expecting that I'm the only supervisor you want to have...
    باید دید که چه صحبت‌هایی رد و بدل شده که الان این رو پرسیده؟ به نظر من حقیقت رو بهش بگین. و اگر خیلی بهش علاقه دارید آخرش قید کنید که اولویتتون ایشونه.

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    Dear Mr. ....I understand that today was the dead line for 2013 spring application for foreign students.Hope you find good solution for you.Regards.

بعد من نوشتم
    thank you sir for your responseI am looking forward to apply for fall 2013. it would be grateful if you inform me about opening positions for graduate students in your research group for fall 2013.kind regards.

و ایشون جواب دادن:
    Hopefully, I can give you a chance if you still want to come.Please browse through the University site for foreign student admission.There is a guideline of English proficiency and other things for full scholarship.Good luck for your career.

دوستای عزیز حالا به نظرتون چی جوابش بدم؟
    به نظر من یه تشکر حداقل بکنید. هیچوقت هیچ ایمیلی رو بی‌جواب نذارید. حتی شده فقط یه جمله تشکر بنویسید.

سلام...بچه ها من میل زیر رو گرفتم اما نمی دونم اپلای کنم...میشه نظرتون رو بگید.... مرسی
    Thank you for your letter, and I salute your initiative.You have an excellent resume, and your qualifications are impeccable.
    I suggest that you apply to the Graduate School at our university, because you cannot join anybody’s research group without first being admitted to the Graduate School in the program of your choice. In your application to the Grad. Sch. I suggest that you request financial aid in the form of RA (research assistant) or TA (teaching assistant).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladuni2020 نمایش پست ها
    سلام...بچه ها من میل زیر رو گرفتم اما نمی دونم اپلای کنم...میشه نظرتون رو بگید.... مرسی
    Thank you for your letter, and I salute your initiative.You have an excellent resume, and your qualifications are impeccable.
    I suggest that you apply to the Graduate School at our university, because you cannot join anybody’s research group without first being admitted to the Graduate School in the program of your choice. In your application to the Grad. Sch. I suggest that you request financial aid in the form of RA (research assistant) or TA (teaching assistant).
    تشکر کنید، به نظر استاد شانستون واسه گرفتن پذیرش همراه با TA یا RA زیاد هست (RA از سایر اساتید) ، به نظر می رسه خودش این امکان رو نداره که شما رو بگیره واسه گروهش. به نظرم مشخصا این موضوع رو بپرسید.

Junior Member

سلام بچه ها
    من از یک استاد بعد از چند تا ایمیل زدن و جواب گرفتن این میل رو گرفتم. به نظر شما چی جواب بدم؟

Do you have offers from other universities ? If not, have you asked other professors and where would you like to go ?
    I'm just curious. I'm not expecting that I'm the only supervisor you want to have...
    استاد می خواد مشخصا میزان تعهد شما و جدیت شما رو نسبت به کار خودش محک بزنه. اگه واقعا به کار تحقیقاتیش علاقه دارید ایمیل بزنید و با کمی مانور روی حوزه ی تحقیقاتیش مجابش کنید که چرا اون رو انتخاب کردید.

سلام بچه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط younalta نمایش پست ها
    باید دید که چه صحبت‌هایی رد و بدل شده که الان این رو پرسیده؟ به نظر من حقیقت رو بهش بگین. و اگر خیلی بهش علاقه دارید آخرش قید کنید که اولویتتون ایشونه.
    حرف ها که خیلی زیاد بود ولی سه تا نکته اساسی داره (به نظر من البته)
    1)از رزومه من خوب خیلی خوشش اومده
    2) دانشگاهش غیر انگلیسی هست و در مورد زبانم گفته نگران هست
    3) در مورد فاند صحبت شده و خودش هم عقیده داره که خیلی فاند بالایی داره نمیده!

واقعا موندم چی جواب بدم! اگه بگم فقط به شما میل زدم که احتمالا حدس بزنه دروغ بگم
    اگه بگم به کس دیگه هم میل زدم نمیدونم کلا بیخیالم شه و بگه با بقیه هماهنگ کن، یا شاید تحریک شه شرایط رو بهتر کنه کن منو راضی تر کنه (گفتم از رزومم خیلی خوشش اومده و خودش بارها گفته)
    اگه بگم میل زدم میترسم بپرسه به کی میل زدی! خوب من خیلی زیاد میل زدم حتی اگه فقط چندتا رو بگم میترسم با یکی از افرادی که نگفتم در ارتباط باشه!
    بچه ها هرکی نظری داره بگه خوشحال میشم.

Junior Member

ممنون میشم اگه اساتید یه نگاهی به پست 6560 بکنن و نظر بدن

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mgsmgs نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما دوستان این جوابهای کوتاه ارزش اپلای کردن رو داره؟

1-If you will submit an application, we will be happy to review it.

2- Please feel free to apply but the competition here is quite intensive these years.

3- Thanks for your email. I read your email but did not open the file containing your proposal. I want to make sure your ideas remain safe with you.

Please feel free to apply to our graduate program. We need to see all applications at once to make a decision on admission and funding.

4- You have a very good resume. Unfortunately, I don't have any funded openings in my research group for Fall 2013. However, I encourage you to formally apply to our graduate school, as funding situations may change. If you do so, I suggest that you designate me as a "preferred advisor," which nearly ensures that I get to see and evaluate your application.
    5-

Thank you for your interest in working with me on research. I do not have any funded RA positions at the moment, but encourage you to apply for admission through the normal channels. We only assess candidates once they have applied so that we can rank them relative to the other candidates. Candidates are admitted and/or provided with research funding based on a selection process which is fairly competitive. Once approved for admission, then individual faculty can select candidates if they have available funds.

6- Thank you so much for your interest in joining my research group. You have an interesting CV, unfortunately I'm not sure about my funds for the
    next Fall. You can submit your application to our Dept. and going through the conventional admission review process.
    1.تمپلت
    2.تمپلت
    3.منفی
    4.تمپلت
    5.تمپلت
    6.تمپلت

موفق باشید
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

واقعا موندم چی جواب بدم! اگه بگم فقط به شما میل زدم که احتمالا حدس بزنه دروغ بگم
    اگه بگم به کس دیگه هم میل زدم نمیدونم کلا بیخیالم شه و بگه با بقیه هماهنگ کن، یا شاید تحریک شه شرایط رو بهتر کنه کن منو راضی تر کنه (گفتم از رزومم خیلی خوشش اومده و خودش بارها گفته)
    اگه بگم میل زدم میترسم بپرسه به کی میل زدی! خوب من خیلی زیاد میل زدم حتی اگه فقط چندتا رو بگم میترسم با یکی از افرادی که نگفتم در ارتباط باشه!
    به نظر میرسه استاد باید آدم جوونی باشه ! آخه سوال زیاد جالبی نیست و فک میکنم نشون دهنده کم تجربگیش باشه

شما راستشو بگین و بگینم از کجاها جوابی دارین و کجاها میخاین اپلای کنین. در نهایت بهش بگین اولویتتون ایشون هست و اگه بتونین فاند از ایشون بگیرید ، 100% ایشون رو انتخاب میکنین
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

به نظر من هم چاره‌ای ندارید جز اینکه راستش رو بگید. ولی تا حد امکان سعی کنید جزئیات رو در اختیارش قرار ندید. از این فرصت استفاده کنید و تاکید کنید که اگر فاندتون به راه باشه اولویت اولتون ایشون خواهد بود. خیلی تاکید کنید که به ریسرچ ایشون علاقه دارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)