صفحه 66 از 1371 نخستنخست ... 165657585960616263646566676869707172737475761161665661066 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

من با یک استادی مکاتبه کردم و بعد از کلی ایمیل و سوال و جواب آخرین جوابش این بود :
    Please give a try. When you apply you can include me as your supervisor
    این بنظرتون یعنی چی ؟ چه جوابی میشه بهش داد ؟!
    امضا

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sabboorr
    من با یک استادی مکاتبه کردم و بعد از کلی ایمیل و سوال و جواب آخرین جوابش این بود :
    به نظر من که شبیه template هست.
    گفتن که اپلی کنید و اسم ایشون رو به عنوان سوپروایزرتون بنویسید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نه template که نیست میدونم چون قبلش کلی با هم صحبت کردیم درباره زمینه کاری استاد و علاقه من و معدل و تافل و اینطور چیزی !
    اما نمیدونم منظورش اینه هیچ موضوع خاصی درمیان هست یا گفته فقط اسم منو خاستی بیار !
    بنظرتون مستقیم بپرسم که RA چیزی در میان هست یا نه ؟!
    امضا

Senior Member

اگر بعد از کلی ایمیل این جواب رو بهتون داده شاید شما خیلی تحت تاثیر قرارش ندادید و استاد فقط شما
    رو از وجود موقعیت خالی تو گروهش مطلع کرده پس در مورد financial support دقیق تر ازش بپرسید تا مطمئن بشید تاثیر شما
    رو استاد تا چه حد عمیق بوده.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نه template که نیست میدونم چون قبلش کلی با هم صحبت کردیم درباره زمینه کاری استاد و علاقه من و معدل و تافل و اینطور چیزی !
    اما نمیدونم منظورش اینه هیچ موضوع خاصی درمیان هست یا گفته فقط اسم منو خاستی بیار !
    بنظرتون مستقیم بپرسم که RA چیزی در میان هست یا نه ؟!
    نه تمپلیت نیست
    بستگی داره به میلهای قبلیتون. اگه اونم از شما و کارایی که کرده خوشش میاد معلوم هست که علاقه مند به گرفتن شما هم هست. منم پارسال با یک استاد چند بار مکاتبه داشتم و جوابهای خیلی خوبی بهم داد بار آخر هم 1 خط مثل شما بهم جواب داد که اسم منو توsop بیار. شما هم میتونی همین کار رو بکنی و وقتی مدارک رو فرستادی باهاش تماس بگیری و بگی پیگیر کارت باشه.
    اگه چیزی مثل RA یا TA در کار نبود خودش بهش اشاره میکرد و میگفت فاند نداره. ولی باز هم میتونی ازش سوالاتت رو بپرسی. مثلا میتونی بهش بگی من اسم شما رو تو sop میارم و ممنون میشم وقتی مدارک رو فرستادم پیگیر کار من بشید و بعد سوالات دیگت رو هم تو همون میل ازش بپرسی
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

sabboorr و vahid1982 درست میگن اینکه باهاش کلی‌ ایمیل رد و بدل کردی یعنی‌ اینکه از CV تو خوشش اومده و به نظر من شانس خوبی‌ داری.
    من که این تجربه رو نداشتم که استاد جواب ۱۰۰% بدن چون این حق استاد که اگه دانشجوی بهتری دید اون رو برادره ولی‌ اینکه از CV شما خوشش اومده امیدوار کننده است.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Senior Member

ars جان من شخصا تجربه اینو داشتم که بعد یکسری مکاتبات جواب قطعی از استاد گرفتم.

چون استاد بعد از کلی ایمیل گفته please give a try نشون میده یا شما باید برای نزدیک شدن به جواب قطعی یا چیزی شبیه به این
    بیشتر با استاد ارتباط داشته باشی و خودت رو تثبیت کنی یا به گفته دوستان دقیقا در مورد فاند بپرسی چون اون جمله ای که اشاره کردم خیلی بوی فاند نمیده.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    ars جان من شخصا تجربه اینو داشتم که بعد یکسری مکاتبات جواب قطعی از استاد گرفتم.

چون استاد بعد از کلی ایمیل گفته please give a try نشون میده یا شما باید برای نزدیک شدن به جواب قطعی یا چیزی شبیه به این
    بیشتر با استاد ارتباط داشته باشی و خودت رو تثبیت کنی یا به گفته دوستان دقیقا در مورد فاند بپرسی چون اون جمله ای که اشاره کردم خیلی بوی فاند نمیده.
    من به شخصه با جواب قطعی مشکل دارم مگه این که بعد از deadline باشه چون به نظرم از نظر منطقی‌ هم غلطه. چون هم منطق و هم انصاف اینه که استاد دانشجو بهتر رو برادره پس به نظر من تا وقتی‌ که پذیرش نگرفتین ۱۰۰% مطمئن نباشین حتا اگه استاد به شما گفت ۱۰۰% میگیرمت
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

دوستان دستتون درد نکنه ، پرسیدم از استاد و این جواب رو بهم داد :
    If you pointer is above 3.00 there is a possibility - if less there won't
    be any funding. You need to apply for MSC by research - if you go for
    mixed mode you do not need a supervisor - only for the dissertation.
    منظورش از mixed mode این حالت course&thesis هست . بنابر این باز جواب قطعی نداد که اگه نمره معدل بالای 3 باشه و من by research اپلای کنم ، آیا 100درصد fund بهش تعلق میگیره یا نه !
    امضا

Junior Member

این استاد منو مودبانه رد کرده ولی به نظرتون این جمله اش یعنی اینکه سال بعد بهش ایمیل بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا اینکه اصلا دیگه بهش ایمیل نزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    Dear
    ,

Thankyou for your inquiry. I do not plan to take on any further Ph.D. at this time as I do not have any more time for supervision of students. There may be an opening in a years time. Otherwise I would generally say that your qualifications would be fine for study at the Ph.D. level.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)