صفحه 661 از 1371 نخستنخست ... 1615616116516526536546556566576586596606616626636646656666676686696706717117611161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,601 تا 6,610 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ممنون از پاسخ های پیشین دوستان عزیز. دوستان این پاسخ رو من از یک استاد ایرانی دانشگاه Princton گرفتم، مینیمم های زبان (GRE,TOEFL) دانشگاه رو ندارم. امیدی هست؟
    فکر کنم منظورش از if admitted اینه که عمرا پذیرفته بشی

Thanks for your e-mail. You're welcome to apply to our grad program in our dept and, if admitted, join my group.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHD نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ های پیشین دوستان عزیز. دوستان این پاسخ رو من از یک استاد ایرانی دانشگاه Princton گرفتم، مینیمم های زبان (GRE,TOEFL) دانشگاه رو ندارم. امیدی هست؟
    فکر کنم منظورش از if admitted اینه که عمرا پذیرفته بشی

Thanks for your e-mail. You're welcome to apply to our grad program in our dept and, if admitted, join my group.
    این جواب هم ظاهرا تمپلت است .امیدوارم ناراحت نشوی ولی توصیه من این است که شما بهتره اول رزومه ات را در بخش مناسب در فروم بگذاری تا باراهنمایی دوستان ، برای دانشگاههای مناسب با رزومه ات اقدام کنی،
    ویرایش توسط nima56 : November 19th, 2012 در ساعت 09:31 PM
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    این جواب هم ظاهرا تمپلت است .امیدوارم ناراحت نشوی ولی توصیه من این است که شما بهتره اول رزومه ات را در بخش مناسب در فروم بگذاری تا باراهنمایی دوستان ، برای دانشگاههای مناسب با رزومه ات اقدام کنی،
    i
    رزومه ی من خوب هست در مقایسه با بچه های فروم که از دانشگاه های متوسط پذیرش گرفتن بالاترم. (4 ISI معتبر با ایمپکت بالای یک و 2 کنفرانس IEEE , SPIE و معدل ارشد 19.2 دانشگاه تبریز). اما متاسفانه نمره زبانم TOEFL ibt=90 و GRE=1150 هست.

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHD نمایش پست ها
    i
    رزومه ی من خوب هست در مقایسه با بچه های فروم که از دانشگاه های متوسط پذیرش گرفتن بالاترم. (4 ISI معتبر با ایمپکت بالای یک و 2 کنفرانس IEEE , SPIE و معدل ارشد 19.2 دانشگاه تبریز). اما متاسفانه نمره زبانم TOEFL ibt=90 و GRE=1150 هست.
    به نظر من با حفظ تملس و پیگیر و علاقه‌مند نشون دادن خودتون می‌تونید این تمپلیت‌ها رو به یه شانس بزرگ تبدیل کنید حتی از دانشگاه‌های با رنک بالا. تماس‌تون رو با استاد ادامه بدید.

Junior Member

سلام.میگم این استاد رو چی بهش بگم؟منظورش از coursework چیه؟من تو حوزه ی کاریش اطلاعات دقیق ندارم.
    Your research interest and previous publications are of interest as I have previously published in buckling of thin films using experiments and analytical modeling. I would be curious to know of your coursework in MEMS, microfabrication, and solid-state materials and devices. Also is your graduate school interest in modeling and theory, or do you wish to do hands-on experiments (lab bench or cleanroom) also?

At .... we do not provide funding for MS students, only for admitted PhD students. Are you in a position to self-fund for the MS? If not, you should apply for the PhD program. All PhD students receive an MS as part of their graduate program - only a BS is required to apply for PhD.

At this point I cannot guarantee whether I have any funding or whether you would be admitted, but if you choose to apply we will carefully consider your application.

Best Wishes,
    راستی جمله آخر منظورش چیه؟ممنون از کمکتون.

سلام به همه دوستان عزیز
    لطفا منو راهنمایی کنید. یه استادی در جواب ایمیل من، ازم خواست که در مورد مقاله ام توضیح بدم. sop براش بفرستم و اینکه کدوم دانشکده اپلای میکنم(چون دو تا دانشکده درس میداد) که خوب منم همین کارو کردم و گفتم این حتما خوشش اومده که اینارو حواسته/ اما الان یه هفته گذشته و هیچ جواب دیگه ای نگرفتم ازش. حالا به نظرتون چی کار کنم؟چی بگم بهش؟
    لطفا راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaal83 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    لطفا منو راهنمایی کنید. یه استادی در جواب ایمیل من، ازم خواست که در مورد مقاله ام توضیح بدم. sop براش بفرستم و اینکه کدوم دانشکده اپلای میکنم(چون دو تا دانشکده درس میداد) که خوب منم همین کارو کردم و گفتم این حتما خوشش اومده که اینارو حواسته/ اما الان یه هفته گذشته و هیچ جواب دیگه ای نگرفتم ازش. حالا به نظرتون چی کار کنم؟چی بگم بهش؟
    لطفا راهنماییم کنید
    منم یک مورد شبیه این داشتم، به استاد میل زدم که من دارم تا دو سه روز آینده تصمیم می‌گیرم که برای کدوم دانشگاه‌ها اپلای کنم و همینطور بهش گفتم که دانشگاه شما جزء چندتایی هست که در نظر دارم و اون هم منوط به جواب شماست و ارزیابی‌تون از من. اون هم به فاصلۀ یک روز جواب داد. سابجکت میل رو هم یک چیزی انتخاب کنید که بفهمه یکم کارتون ضروری هست. در ضمن من واقعاً می‌خواستم این کارو بکنم و دروغ نگفتم، چون ممکنه که بهتون جواب مثبت بده و اگه بعد از یک ماه بهش بگید من اپلای کردم شاید زیاد جالب نباشه (اگه یادش بمونه که شما کی بودید و...). به هرحال این تجربه خودم بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط zdesign نمایش پست ها
    منم یک مورد شبیه این داشتم، به استاد میل زدم که من دارم تا دو سه روز آینده تصمیم می‌گیرم که برای کدوم دانشگاه‌ها اپلای کنم و همینطور بهش گفتم که دانشگاه شما جزء چندتایی هست که در نظر دارم و اون هم منوط به جواب شماست و ارزیابی‌تون از من. اون هم به فاصلۀ یک روز جواب داد. سابجکت میل رو هم یک چیزی انتخاب کنید که بفهمه یکم کارتون ضروری هست. در ضمن من واقعاً می‌خواستم این کارو بکنم و دروغ نگفتم، چون ممکنه که بهتون جواب مثبت بده و اگه بعد از یک ماه بهش بگید من اپلای کردم شاید زیاد جالب نباشه (اگه یادش بمونه که شما کی بودید و...). به هرحال این تجربه خودم بود.
    خیلی ممنون از جواب خوبتون. من هم واقعا اینطوریه کارم. پس ینی الان این یه هفته کافی بوده واسه این که ایشون جواب بده؟ ینی میخوام بدونم استاده مثلا نمیگه این چه زود توقع جواب داره؟بازم ممنون

دوستان ممنون میشم نظرتون رو راجع به این ایمیل دریافتی بدونم.من با این استاد در استرالیا نامه نگاری داشتم و بعد از دیدن رزومه بهم گفت که یک جای خالی داره و اگر اهل غر زدن بخاطر کم دیدن استاد! نیستم، پیشنویس پروپوزالم رو براش بفرستم تا نظر بدهچند
    وقتی پروپوزال رو براش فرستادم -که حدود شش صفحه بود-بعد از یک روز این جواب رو بهم داده...خب من دقیق نگرفتم مزه دهنش چیه...خوشش اومده یا نع؟ باید تغییر بدم دایرکشن رو ؟یعنی بعدش من رو میخواد؟
    جوابش اینه

Dear Nariman,
    I had a look at this first draft of your proposal. I think the general focus on XXXXXX is good because we still don’t know much about how they operate. However, I am very confused about the rest. I am not sure if this is going to be XXXXXXX research where you try to figure out what XXXXXXXXXXXX can do to increase their brand awareness or if it is a capability/management type of study where you will try to explain differences in XXXXXXXXXXXX efforts looking at organizational characteristics. The two together make little sense. In any case, the research currently lacks a strong theoretical base.

BTW, we have a research interest in our centre looking at whether organizations can actually use XXXXXXXX to make strategic decisions. So it plays into the idea of big data, organizational capabilities and strategic orientation. I think this is somewhat related to what you are trying to conceptualize. Since you have a relevant background, maybe you should think about refocusing your research a bit into this direction. That will also make it easier for you to find a secondary supervisor.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanh نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم نظرتون رو راجع به این ایمیل دریافتی بدونم.من با این استاد در استرالیا نامه نگاری داشتم و بعد از دیدن رزومه بهم گفت که یک جای خالی داره و اگر اهل غر زدن بخاطر کم دیدن استاد! نیستم، پیشنویس پروپوزالم رو براش بفرستم تا نظر بدهچند
    وقتی پروپوزال رو براش فرستادم -که حدود شش صفحه بود-بعد از یک روز این جواب رو بهم داده...خب من دقیق نگرفتم مزه دهنش چیه...خوشش اومده یا نع؟ باید تغییر بدم دایرکشن رو ؟یعنی بعدش من رو میخواد؟
    جوابش اینه

Dear Nariman,
    I had a look at this first draft of your proposal. I think the general focus on XXXXXX is good because we still don’t know much about how they operate. However, I am very confused about the rest. I am not sure if this is going to be XXXXXXX research where you try to figure out what XXXXXXXXXXXX can do to increase their brand awareness or if it is a capability/management type of study where you will try to explain differences in XXXXXXXXXXXX efforts looking at organizational characteristics. The two together make little sense. In any case, the research currently lacks a strong theoretical base.

BTW, we have a research interest in our centre looking at whether organizations can actually use XXXXXXXX to make strategic decisions. So it plays into the idea of big data, organizational capabilities and strategic orientation. I think this is somewhat related to what you are trying to conceptualize. Since you have a relevant background, maybe you should think about refocusing your research a bit into this direction. That will also make it easier for you to find a secondary supervisor.
    گفته تحقيقت فاقد يك مبنا و پايه تئوريكي قوي است....
    علاقه داشته كه باقي تحقيقت رو هم بخونه...
    دعوتت كرده براي تحقيق اينترنتي(از راه دور)....و استفاده ديتابيس بزرگشان در اين زمينه...
    به نظرم بايد كلا تحقيقتو بهش بدي و بهش بگي كه ميخواي حضوري و زيرنظرش كار كني.
    کربلایم آرزوست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)