صفحه 664 از 1371 نخستنخست ... 1645646146546556566576586596606616626636646656666676686696706716726736747147641164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,631 تا 6,640 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    سلام دوستان. نظرتون راجع به این ایمیل یکی از اساتید آمریکا چیه ؟

Thank you for your interest in our program. Based on your CV, you are a good candidate for the program. You can e-mail some examples of your work (portfolio) ahead of time if you want.

به نظرتون تمپلیت هستش ؟یا ...
    فکر نمیکنم تمپلیت باشد. شما اگر مقاله خوب یا رپورت جالب توجهی به زبان انگلیسی داری برایش بفرست ضمنا از حسن توجهش به رزومه شما تشکر کن و ارتباط باهاش را حفظ کن ضمنا بگو که مدرک یا سوال دیگری هم نیاز هست من در اسرع وقت فراهم خواهم کرد.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Global Moderator

Simon آواتار ها

[QUOTE=Ragazzi;987359]سلام دوستان. نظرتون راجع به این ایمیل یکی از اساتید آمریکا چیه ؟

Thank you for your interest in our program. Based on your CV, you are a good candidate for the program. You can e-mail some examples of your work (portfolio) ahead of time if you want.

به نظرتون تمپلیت هستش ؟یا ...[/QUO
    هميشه كوچكترين شانس ها رو هم درياب. حتي اگه حس كردي تمپلته حداقل چيزي كه خواسته انجام بده . شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من با یه استادی ارتباط برقرار کردم و لینک شدیم و خلاصه خیلی صمیمیت و این صحبتا!!
    منتهای مطلب گفت من استاد جوونی هستم و تو این اوضاع اقتصادی، خیلی خوشبین نیستم که بتونم فاند جور کنم. اما خیلی از دانشجوها میان اینجا با TA ولی چون Adviser پیدا نمیکن بعد از یکی دو سال مجبور میشن شیفت کنن به مستر که ایده آل نیست ولی خب این هم آپشنی هست.
    من هم اول ازش تشکر کردم بابت صداقتش و بهش گفتم در حال حاضر چیزی که برای من مهمه اینه که من جزء اون یکی دو دانشجویی که اون میخواد برای سال دیگه باشم و تمام تلاشم این هست که Motivation ام رو نشون بدم. و اون هم گفت مشخصاً Passion داری...
    حالا نمیدونم. با این تفاسیر چقدر میشه روی این استاد و دانشگاه حساب باز کرد؟ ضمن اینکه من نمره تافلم هم بالاست و شانس خودم رو برای TA کم نمیبینم.
    ممنون.
    متين جان ولش نكن. درسته ميگن استاد بايد شهره ي شهر باشه و اين حرفا . اما فرك ميكني تو اين دوره كه همه بايد دنبال همچين استادي باشن چند نفر از چين و هندو ايران و كليه ي كشورهاي ديگه كه ميخوان برن موفق ميشن همچين استادي پيدا كنن؟اصلا مگه چند تا از اين استادها هست كلا؟ بنظرم از هشياري بدوره آدم فرصتها رو بخاطر اين گونه نظرات ايده آل بسوزونه. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa68 نمایش پست ها
    من در حد 7 - 7.5 آیلتسم ولی بحث تخصصی نداشتم تا حالا
    مثل شير برو جلو. هيچ چيز ترسناكي نيست. هزينه ايي كه كردي يك ايمل بوده. نتيجه هر چي هم باشه تو تو مصاحبه صادق باش قوي باش و با روحيه ضمنا خودتو علاقمند نشون بده. اون درك ميكنه تو اين شرايط شما بحث علمي كردن هم نتيجه اش ممكنه خوب نباشه. لذا ميخواد استحكام و مصمم بودنت رو ببينه. البته استادي ايراني گاهي بحث علمي ميكنن اگرم داشت نترس حتما با رزومه ايي كه بهش دادي تواناييتو در نظر ميگيره و بعد چيزي ميپرسه. شادزي

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meran71744 نمایش پست ها
    بچه ها به نظرتون این تمپلیت هستش ؟
    Dear Mehran Jafari,

Thank you for expressing interest in my research topic and group.
    You past research in air filtration methods is of interest.
    I am always looking for highly motivated graduate students to join our
    chemical and environmental engineering program. I will be accepting
    masters and doctoral students in my research area Fall 2013.

We are currently accepting applications. The UCR online application
    can be found at the bottom left corner of our website http://www.cee.ucr.edu/.

Additional information on our program acceptance criteria (average
    GPA, GRE score, etc) can also be found at
    http://www.cee.ucr.edu/graduate/gradfaq.html. We look
    forward to seeing your application,
    حداقل رزومه ات رو تائيد كرده و ميتونه يكي از گزينه هاي اپلاي باشه. اگر جواب بهتري نداري اين رو ميتوني در نظر داشته باشي. شادزي

Junior Member

سلام.این خوبه یا تمپلیته؟ممنون
    Dear Reza

Your credentials are really exceptional. I strongly recommend that you apply to our graduate program. Once you get admitted, we can talk.

Best regards,

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط rez924 نمایش پست ها
    Dear Reza

Your credentials are really exceptional. I strongly recommend that you apply to our graduate program. Once you get admitted, we can talk.

Best regards,
    تمپلیته. ولی تمپلیت هم خوبه به هر حال. می‌تونید اپلای کنید و البته در طول پروسه تماس‌تون رو با استاد حفظ کنید تا اون رو به یک شانس خوب نبدیل کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری برق دانشگاه وسترن اونتاریو

سلام
    دوستان یکی از اساتید دانشگاه مینه سوتا نظرش در مورد من مثبت بود و گفته بود که نزدیک دسامبر بهش ایمیل بزنم تا در مورد شرایط فاند مطمئن بشه.
    من ایمیل زدم که از وضعیت فاند مطمئن بشم و ایشون این جواب رو به من داد:
    unfortunately I do not have any additional position for a research assistant for next Fall.
    There are a few departmental fellowships and teaching assistantship that incoming students are automatically considered for.
    However, I do not have direct control over these, and they are quite competitive, hence there are no guarantees.
    Sorry I don't have better feedback
    به نظرتون اپلی کنم به امید اینکه fellowship بتونم بگیرم؟ راستش من نمی دونم رزومم در چه حدیه! من ارشد برق کنترل می خونم 6تا ISI و 11 تا مقاله کنفرانسی دارم، شاگرد دوم ارشد با معدل 17.26 از علم و صنعت هستم. تافل هم 94 شدم (حداقل نمره مورد نیاز مینه سوتا 79 هستش) به نظرتون اپلی کنم؟ احتمال گرفتن fellowship کمه؟ زیاده؟ چه جوریه؟

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mfaieghi نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یکی از اساتید دانشگاه مینه سوتا نظرش در مورد من مثبت بود و گفته بود که نزدیک دسامبر بهش ایمیل بزنم تا در مورد شرایط فاند مطمئن بشه.
    تافل هم 94 شدم (حداقل نمره مورد نیاز مینه سوتا 79 هستش) به نظرتون اپلی کنم؟ احتمال گرفتن fellowship کمه؟ زیاده؟ چه جوریه؟
    نمره ی جی آر ای؟
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rez924 نمایش پست ها
    Dear Reza

Best regards,
    یک تمپلیت است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)