صفحه 670 از 1371 نخستنخست ... 1705706206606616626636646656666676686696706716726736746756766776786796807207701170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,691 تا 6,700 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط maryol نمایش پست ها
    v:145,Q:157,W:3، دو سال سابقه تدریس در سه دانشگاه آزاد. دو کنفرانس داخلی و یک خارجی. دانشگاه کنتاکی
    اصل کار رو که نگفتید (معدل هاتون)٬‌ ولی استاد حق داشته نمره های شما پایینه.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    اصل کار رو که نگفتید (معدل هاتون)٬‌ ولی استاد حق داشته نمره های شما پایینه.
    نمرهشون پایین نیست یعنی در واقع مینیمم رو دارند
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

من بودم اپلای می کردم و مرتبا پی گیری، حتی تلفنی! (البته اگه واستون یه گزینه ایده آل هست)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    دوستان من به یه استادی میل زدم جواب داده که
    Thank you for your note. I’m delighted to hear that you are interested in the program at University at Buffalo. Based on your work and research interests, I would encourage you to apply to the Ecological Practices research group here at UB.Applications are due January 15, and I would encourage you to apply! If you have specific questions about the program, please don’t hesitate to send me an email. I am quite busy this semester, so you may get a faster response from ABC in the School of Architecture and Planning office.
    I hope to see you next fall in Buffalo.

به نظرتون چه جوریاست؟ میشه روش حساب کرد یا فقط یه تمپلیته نسبتا مثبت؟
    ممنون.

Thank you for your note. I’m delighted to hear that you are interested in the program at University at Buffalo. Based on your work and research interests, I would encourage you to apply to the Ecological Practices research group here at UB.Applications are due January 15, and I would encourage you to apply! If you have specific questions about the program, please don’t hesitate to send me an email. I am quite busy this semester, so you may get a faster response from ABC in the School of Architecture and Planning office.

ممنون.

به نظر من ازش سئوال کنید که آیا امیدی یه گرفتن فاند هست با توجه به اینکه ساپورتی ندارید..
    ولی این دانشگاه را به عنوان یه گزینه اپلای انتخاب کنید جوابش نمیتونه تمپلیت باشه!

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

ممنون.
    به نظر من تمپلیت است. ولی برای اینکه مطمئن شوید درباره فاند ازش سوال کنید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Member
    رشته و دانشگاه
    Textile - NC State University

دوستان به نظرتون این چطوریه ؟ تمپلیت هستش ؟
    Thank you for your interest to work in my group. I highly appreciate it. You have a very strong CV and excellent experience. I encourage you to apply to our program. However, please note there is a strong competition. I receive more than 100 requests to work with me and I typically accept only few students every year. What could help in your case is if you manage to obtain a fellowship/scholarship from your country that can cover your stipend and health insurance. I can then cover research expenses. If you can obtain such a scholarship, please let me know and we will further discuss this. If you plan to apply for one, I will be happy to provide a support letter.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryol نمایش پست ها
    v:145,Q:157,W:3، دو سال سابقه تدریس در سه دانشگاه آزاد. دو کنفرانس داخلی و یک خارجی. دانشگاه کنتاکی
    دوست عزیز رشته تون چیه؟ برای چه مقطعی؟مقاله؟ تافل؟ معدلهاتون
    با دونستن اینا میشه گفت به استاد امیدی هست چشمش رزومه تون رو بگیره یا نه.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meran71744 نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون این چطوریه ؟ تمپلیت هستش ؟
    Thank you for your interest to work in my group. I highly appreciate it. You have a very strong CV and excellent experience. I encourage you to apply to our program. However, please note there is a strong competition. I receive more than 100 requests to work with me and I typically accept only few students every year. What could help in your case is if you manage to obtain a fellowship/scholarship from your country that can cover your stipend and health insurance. I can then cover research expenses. If you can obtain such a scholarship, please let me know and we will further discuss this. If you plan to apply for one, I will be happy to provide a support letter.
    دوست عزیز این مشخصا تمپلته ولی از طرفی کاملا هم واضحه که این تمپلت رو استاد برای کسانی می فرسته که زمینه ی کاریشون یه شباهتی به استاد داره و اگر طرف بتونه خودش رو ساپورت کنه، تمایل به جذبش داره. از طرفی هم خط آخر نشون میده که دانشگاه، کمیته محوره.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

Question پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان

به یکی از دانشگاه های سوئد ایمیل زدم و مدارکم رو برای پوزیشن موجود ارسال کردم، حدودا 10 روز پیش ارسال کردم،
    حدودا هفته ی پیش هم یک پوزیشن جدید باز شد و من دوباره مدارکم رو واسه ی اون پوزیشن PHD با کد مشخصه متفاوت ارسال کردم، الان هم یک پوزیشن جدید باز شده! می خواهم واسش اقدام کنم اما این یکی تا اواسط دسامبر وقت دارم
    1 . به نظر شما این کارم مشکلی نداره که واسه چند پوزیشن اقدام کردم ؟
    ضمنا چیزی واسه انتخاب استاد راهنما نگفته که باهاش هماهنگ کنم، خواستم ببینم
    2. آیا نیاز هست به استاد ایمیل بزنم یا سیستم سوئد اینطوری نیست؟ (چون چیزی نگفته و فقط ایمیل هاشونو تو صفحه اسکولارشیب مربوطه گذاشته)

با تشکر

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

دوستان من چند قبل به یه استادی ایمیل زدم گفت الان وضعیتم مشخص نیست
    دوباره بعد از دوماه ایمیل زدم ، این جوابشه:

Please accept my apologies for the delay in replying. I am now confident that I will be accepting one or two new students in September 2013. I would like to invite you to apply for a position in my group. Your application must be made to the School of Graduate Studies of University /).

Please let me explain the process. Once a complete application (all documents, including references, transcripts and English proficiency) has been received by the ..., it will be forwarded to the Department of Chemistry where it will be evaluated by our Graduate Studies Committee. This committee wil make a recommendation about whether the applicant is suitable for acceptance. Only then will the file be made available to potential supervisors. If your application is found to be acceptable by our Graduate Studies Committee, I will accept you into my group

دوستان این تمپلت نیست...تو رو خدا مثل همیشه صادقانه بگید...ارزش اپلای کردن داره... یه استادی تا پای گرفتن ریزنمرات وهمه چی پیش رفت الان هرچی ایمیل میزنم جواب نمیده ... نکنه اینم سرکارم بذاره...
    مرسی از لطفتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)