صفحه 68 از 1371 نخستنخست ... 185859606162636465666768697071727374757677781181685681068 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    این استادا وقتی ایمیل رو به Graduate Coordinator فوروراد می کنند یعنی اصلاً ایمیل رو نخوندن. یه چیزی تو مایه های اینه:I encourage you to apply to our program
    از همگي به خاطر راهنماييهاتون ممنون. يك سوال: حالا ايشون كه ايميل منو فوروارد كرده، اين Graduate Coordinator چيكار ميخواد بكنه؟ جواب چي ميخواد بده؟
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Senior Member emperial آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    از همگي به خاطر راهنماييهاتون ممنون. يك سوال: حالا ايشون كه ايميل منو فوروارد كرده، اين Graduate Coordinator چيكار ميخواد بكنه؟ جواب چي ميخواد بده؟
    ممکنه بهت ایمیل بزنه که ما برای admission این مدارک رو لازم داریم. یا شما باید از طریق این سایت apply کنید.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123
    سلام
    یه استادی در جواب میل من گفته بود که اگه 95 درصد نمره Q و 75 درصد نمره V رو در GRE آوردم باهاش تماس بگیرم تا اون بقیه کارهامو انجا پیگیری کنه. حالا نمره GRE ا. اومده. 100درصد Q رو آوردم اما فقط 35 درصد V رو آوردم. بنظرتون باز هم بهش میل بزنم یا بی خیالشم؟ اگه میل بزنم لطفا بگین بهش چی بگم؟
    ایمیل رو ادامه بده بهش و با خاطر نشان کردن اینکه نمره وربال عموما بالا نیست و تاکید روی نمره خوبیت در q و مانور روی قسمت های قوی در رزومت یطوری بهش بفهمون وربال رو بی خیال بشه
    البته بستگی به سطح دانشگاه هم داره و یحتمل واقعا وربال بالا کار سازه فقط
    تجربه نشون داده خیلی وربال رو روش گیر نیستند و یه مجموع قابل قبولی رو مد نظر دارند-مگر اینکه مثل این استاد قید بکنه نمره ای رو

بچه ها نظرتون نسبت به این تمپلت چیه؟
    Thanks for your interest. All admission process is handled by the admission committee. Please send your application to chair of the committee. The committee will decide whether you are qualified for admission or not
    به نظرتون با این جوابی که یکیشون داده آیابا یه استاده دیگه از این دانشگاه تماس بگیرم یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    بچه ها نظرتون نسبت به این تمپلت چیه؟
    Thanks for your interest. All admission process is handled by the admission committee. Please send your application to chair of the committee. The committee will decide whether you are qualified for admission or not
    به نظرتون با این جوابی که یکیشون داده آیابا یه استاده دیگه از این دانشگاه تماس بگیرم یا نه؟
    سلام
    این ایمیل که template هست- اما به نظر من مشکلی نداره با استاد دیگری تماس بگیرین
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی دانشگاه علوم و تخقیقات دانشگاه آزاد تهران هستم.
    استادی به من این جواب را داده، به نظر شما چه جوابی باید بدم؟ ممنون.
    I would say that it would be hood if you apply via the website of ***.
    Your research topics seem very good to me. We will consider and analyze your full application.
    How is considered the Islamic Azad University in Tehran?
    Innovate or evaporate

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

mal:

Thank him for his attentions and warm reply; then make him sure you will provide and send the application's items and then apply via the online links of the univ to be assessed by the department; Oloom Tahghighat, though not comparable at least in fame with other leading ones in Tehran; but considering mostly graduate levels are offered at it, you can feel free to mention its ability in research and variety of it, and sophisticated faculties who are also both teaching at some outstanding public schools in the nation and this school

سلام
    یه استاده بعد از مدتی جواب داده که
    Thank you for your email and your interest in pursuing a Ph.D. in my laboratory.

There is a chance that I will have funding for an assistantship in the study of...... but it is not certain.
    What are your GRE and TOEFL scores? What type of ..... work have you done?
    If you are interested in pursuing studies on .... in my lab and have the requisite scores it might be best to begin the application process soon as it can take a while, although I will not know for a few more months whether I will have funding or not.
    Best wishes for the holiday season
    این استاده اولین بار جواب داد که پول نداره ولی حالا بعد از مدتی این جواب رو داده
    نظرتون چیه و چی جواب بدم؟

Senior Member

خیلی جواب خوبیه. معلومه شما تو ذهنش هستید. بهش بگید که حتما اپلای می کنید و وقتی هم که اپلای کردید خبر بدید بهش و کلا در تماس باشید. مثلا رزومه به روز شده بفرستید و ...

Senior Member

There is a chance , it is not certain

یه مقدار نگران کننده است و بهتره تا مطمئن نشدید اپلای نکنید حداقل تا آخرین فرصت صبر کنین و تو این
    مدت فقط کامل جواب سوالای استاد رو بدید ولی هیچ قولی ندید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)