صفحه 69 از 1371 نخستنخست ... 195960616263646566676869707172737475767778791191695691069 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    There is a chance , it is not certain

یه مقدار نگران کننده است و بهتره تا مطمئن نشدید اپلای نکنید حداقل تا آخرین فرصت صبر کنین و تو این
    مدت فقط کامل جواب سوالای استاد رو بدید ولی هیچ قولی ندید.
    اکثر استادها همینطوری جواب میدن. خیلی به ندرت پیش میاد که یک استاد قبل دیدن مدارکتون جواب 100 درصد مثبت بده. به هر حال اونا باید مدارک بقیه رو هم نگاه کنن و بهترین رو انتخاب کنن. ولی تجربه میگه که اینجور جوابها معمولا نتیجه خوبی داره
    این دانشجو نیست که به استاد قول میده یا دستش رو میذاره تو حنا، بلکه این استاد هست که دستش کاملا باز هست و میتونه هرکی رو خواست انتخاب کنه (مگر اینکه از چند جا فاند گرفته باشید)
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    سلام
    یه استاده بعد از مدتی جواب داده که
    Thank you for your email and your interest in pursuing a Ph.D. in my laboratory.

There is a chance that I will have funding for an assistantship in the study of...... but it is not certain.
    What are your GRE and TOEFL scores? What type of ..... work have you done?
    If you are interested in pursuing studies on .... in my lab and have the requisite scores it might be best to begin the application process soon as it can take a while, although I will not know for a few more months whether I will have funding or not.
    Best wishes for the holiday season
    این استاده اولین بار جواب داد که پول نداره ولی حالا بعد از مدتی این جواب رو داده
    نظرتون چیه و چی جواب بدم؟
    نمی خوام که خدای ناکرده ناامید بشید
    ولی جوابهای اینجوری حتی از تمپلیت هم ناامید کننده تره! معمولاً اینجور استادا میگن اپلای کن خیلی خوبی در حالی که
    فاندشون مشخص نیست ...آخر سر هم فاند ندارند متاسفانه!
    این مطلب با توجه به مسائل اقتصادی هم که پیش اومده قوی تر هم هست...

Senior Member

vahid1982:

وحید جان قبول-کسی ازشون قول 100 درصد نمیخواد ولی معمولا استادایی که به فاندشون مطمئن هستن یا کلا چیزی نمیگن که
    بعد از به قول شما بررسی جواب بدن یا میگن که فاند دارن و بازم بعد بررسی جواب میدن ولی استادی که فاند داره اعتبار خودشو با گفتن اینکه من وضعیت فاندم مشخص نیست
    خراب نمیکنه. این استاد محترم هم احتمالا قول پروژه ای رو از صنعت داره یا هر چیزه دیگه ای که نتونسته قول بده و ریسکش خیلی بالاست.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    vahid1982:

وحید جان قبول-کسی ازشون قول 100 درصد نمیخواد ولی معمولا استادایی که به فاندشون مطمئن هستن یا کلا چیزی نمیگن که
    بعد از به قول شما بررسی جواب بدن یا میگن که فاند دارن و بازم بعد بررسی جواب میدن ولی استادی که فاند داره اعتبار خودشو با گفتن اینکه من وضعیت فاندم مشخص نیست
    خراب نمیکنه. این استاد محترم هم احتمالا قول پروژه ای رو از صنعت داره یا هر چیزه دیگه ای که نتونسته قول بده و ریسکش خیلی بالاست.
    راستش من دقیقا نمیدونم جریان فاند گرفتنشون از صنعت چطوری هست ولی اینو میدونم که اونا مرتب پروپوزال به جاهای مختلف میفرستن و تو زمانهای مختلف پروژه میگیرن. گاهی برای یک پروژه میتونن 3-2 تا دانشجو یا حتی بیشتر بگیرن. من یادمه با یک استادی مکاتبه داشتم که بهم گفت من فاند دارم ولی 1 دانشجو رو انتخاب کردم و نمیدونم پول برای نفر دوم کافی هست یا نه و شرایط خوبی داری و قطعا شانس داری اما باید مدارک بفرستی و من بررسی کنم و منوط به اینکه فاند برای نفر دوم کافی باشه و شرایط مناسبتری نسبت به بقیه داشته باشی من شما رو میگیرم. آخرش هم گرفت و مشکلی نبود. اما چیزی که هست اینه که این موضوع کاملا عادی هست و اعتبارشون با این چیزا زیر سوال نمیره چون روال فاند گرفتنشون از صنعت همینه و معلوم نیست پروپوزالشون تصویب بشه یا نه و اینکه کی بشه ولی وقتی اینطوری حرف میزنه منظورش این هست که خودشماحتمال زیادی میده که فاندش جور بشه. به هر حال تو اپلای باید از کوچکترین فرصت ها استفاده کرد و فاند گرفت. مخصوصا امسال که وضع اقتصادی خراب هست.من خودم 11 جا اپلای کرده بودم در حالی که از هیچ جا جواب قطعی نداشتم ولی این ریسک رو کردم و نتیجه اکثرشون مثبت بود
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Hi
    Recently I got a strange reply to one of my emails which ended this way

"It would really be appreciated if you informed me about your plan to select a graduate student for your future research programs…. I would appreciate your kind reply about the possibility of further communication"

And Professor replied just this:

"Thanks for your interest. Please let me know if you have any questions.

Regards,

Zhang "

What does it mean and what should I do in return?

You think you can or you can't either way you're right

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط harmonica221
    ". Please let me know if you have any questions.

این جمله معمولاً در آخر ایمیل ها میاد که یعنی اگه سوالی دارید بپرسید ، من حدس
    می زنم که اون استاد می خواسته یک تمپلیت برای شما بفرسته ولی از اون تمپلیت فقط جمله آخرش
    کپی شده و اینی شده که می بینید!
    من میگم یه بار دیگه ایمیل بزنید اگه بازم همچنین جوابی گرفتید دیگه کاریش نمیشه کرد!

I guess that he intends to answer to your inquiry in by a template

Senior Member

harmonica221:

شما فکر میکنم خیلی کلی پرسیدی
    informed me about your plan to select a graduate student
    این جمله شمامستلزم اینه که استاده توضیحات زیادی به شما بده که فکر کنم ترجیح داده مشخص تر
    سوالتو بپرسی تا جواب بده. مشخصا راجع به وجود جای خالی تو گروه استاد و ... بپرس.

این همون Zhang معروف دانشگاه Carleton نیست ؟؟؟ ;D

یادتون هست که در پیام قبلی استاده این جواب رو داده بود.......

Thank you for your email and your interest in pursuing a Ph.D. in my laboratory.

There is a chance that I will have funding for an assistantship in the study of...... but it is not certain.
    What are your GRE and TOEFL scores? What type of ..... work have you done?
    If you are interested in pursuing studies on .... in my lab and have the requisite scores it might be best to begin the application process soon as it can take a while, although I will not know for a few more months whether I will have funding or not.

حالا من یه ایمیل زدم و نمره تافلم رو بهش گفتم و گفتم GRE رو هنوز نمی دونم نمرم چنده....(آخه این مدت کم تهران بودم فرصت نکردم برم سنجش) و بعد به طور مفصل درباره پایان نامه توضیح دادم
    اما استاده جواب نداد!!!!!!!!!!!!!! تا حالا البته 2 روز از ایمیل گذشته
    به نظرتون عدم جوابش نا امید کننده نیست؟!

Senior Member emperial آواتار ها

الان کریسمسه همه رفتن تعطیلات. نه منشی ها جواب میدن نه استادا. اگر هم کسی جواب بده خیلی مرام داشته. به نظر من بهشون حق بدید و تا 2، 3 ژانویه صبر کنید. اگر جواب ندادند دوباره بفرستید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)