صفحه 691 از 1371 نخستنخست ... 1915916416816826836846856866876886896906916926936946956966976986997007017417911191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,901 تا 6,910 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Amirkabir university

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط arminrashvand نمایش پست ها
    بچه ها لطفا نظرتونو در مورد این ایمل که من دریافت کردم بگید. امیدی هست بهش؟

Dear Armin,
    Thank you for your interest in my research projects. I will be happy to be your advisor during your education at UND.
    Best Regards,
    سلام. دوست عزیز این یک template هست. موفق باشید

ApplyAbroad Guru

بچه ها لطفا نظرتونو در مورد این ایمل که من دریافت کردم بگید. امیدی هست بهش؟

Dear Armin,
    Thank you for your interest in my research projects. I will be happy to be your advisor during your education at UND.
    Best Regards,
    بطور مشخص تقاضای ساپورت و فاند کرده بودید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Qazvin Islamic Azad University_Control Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بطور مشخص تقاضای ساپورت و فاند کرده بودید؟
    بله توی ایمیلم تقاضای فاند و ساپورت کرده بودم. حتی بعضی از اساتید دیگه به وضوح گفته بودن که دوست دارند که با هم کار کنیم ولی فاند ندارند.

Junior Member

سلام. از دوستان با تجربه ... خواهش دارم ... این جواب استاده :

Thank you for your email. Your research is very interesting and very related to what I am working on. I am currently in the process of looking at possible open positions and am awaiting the decision on several proposals that would allow me to offer funded positions. I should hear back within the next month or so and will be in a better position to let you know then.
    میشه بگید چقدر امید داشته باشم ؟

به امید بهترین پذیرش ها واسه همه

ApplyAbroad Guru

بله توی ایمیلم تقاضای فاند و ساپورت کرده بودم. حتی بعضی از اساتید دیگه به وضوح گفته بودن که دوست دارند که با هم کار کنیم ولی فاند ندارند.
    خوب مجددا از خودش بپرسیدکه اگرپذیرفته بشوید آیا فاندی برای ساپورت شما وجود خواهد داشت.

Junior Member

Thank you for your email. Your research is very interesting and very related to what I am working on. I am currently in the process of looking at possible open positions and am awaiting the decision on several proposals that would allow me to offer funded positions. I should hear back within the next month or so and will be in a better position to let you know then.

میشه بگید چقدر امید داشته باشم ؟ تمپلیت نیست ؟

به امید بهترین پذیرش ها واسه هم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Mathematics

سلام دوستان ، نظرتون درباره اين جواب چيه؟ خودم كه نااميد شدم اصلان!
    Thank you for your interest in our graduate programs and my research agenda. Your background appears to be strong. Our MSc program does not require a thesis and hence no supervisor. However, I normally recommend taking on a research project for credit if students are interested in a PhD. We can discuss this option if you are successful at gaining an offer.

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali262 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، نظرتون درباره اين جواب چيه؟ خودم كه نااميد شدم اصلان!
    Thank you for your interest in our graduate programs and my research agenda. Your background appears to be strong. Our MSc program does not require a thesis and hence no supervisor. However, I normally recommend taking on a research project for credit if students are interested in a PhD. We can discuss this option if you are successful at gaining an offer.
    این که چیزی برای امیدواری یا ناامیدی نداره. شما اگر حداقل های دانشگاه رو داری اپلای می کنی و وقتی قبول شدی می ری کارت رو شروع می کنی.
    تنها چیزی که فکر کنم سخت باشه گرفتن ساپورت مالیه، که معمولا برای مسترها خیلی کمه، اما احتمال گرفتن هم وجود داره.

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_bag نمایش پست ها

میشه بگید چقدر امید داشته باشم ؟ تمپلیت نیست ؟

به امید بهترین پذیرش ها واسه هم
    این استاد که هنوز نمی تونه ساپورت کنه، منتظر تا ببینه نتیجه پروپوزال هاش چی می شه. اگر من بودم به عنوان یک مورد خوب بهش نگاه می کردم. چون وقتی نتیجه رو بگیره و اگر پول دستش برسه ، دیگه باید آفرها رو بده. بنابراین اگر توی ذهنش تازه باشی، احتمال اینکه به تو فکر کنه بیشتر می شه. باهاش در تماس باش. تا یکی دو ماه دیگه، یکی دو تا ایمیل دیگه هم بهش بزن. اشتیاق خودت رو بهش نشون بده.
    اما دو تا نکته هم هست. اینکه شما باید حداقل های اون دانشگاه رو هم داشته باشی. حتی اگر دانشگاهی باشه که استاد حرف اول و آخر رو می زنه (مثل بعضی از دانشگاه های اروپایی) باز هم شما باید توی دانشگاه رجیستر کنی و حداقل هاش رو باید داشته باشی. حواست به این موضوع باشه. دوم اینکه باز هم باید دنبال فرصت های دیگه باشی، شاید این یکی جواب نده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    این استاد که هنوز نمی تونه ساپورت کنه، منتظر تا ببینه نتیجه پروپوزال هاش چی می شه. اگر من بودم به عنوان یک مورد خوب بهش نگاه می کردم. چون وقتی نتیجه رو بگیره و اگر پول دستش برسه ، دیگه باید آفرها رو بده. بنابراین اگر توی ذهنش تازه باشی، احتمال اینکه به تو فکر کنه بیشتر می شه. باهاش در تماس باش. تا یکی دو ماه دیگه، یکی دو تا ایمیل دیگه هم بهش بزن. اشتیاق خودت رو بهش نشون بده.
    اما دو تا نکته هم هست. اینکه شما باید حداقل های اون دانشگاه رو هم داشته باشی. حتی اگر دانشگاهی باشه که استاد حرف اول و آخر رو می زنه (مثل بعضی از دانشگاه های اروپایی) باز هم شما باید توی دانشگاه رجیستر کنی و حداقل هاش رو باید داشته باشی. حواست به این موضوع باشه. دوم اینکه باز هم باید دنبال فرصت های دیگه باشی، شاید این یکی جواب نده.
    ممنونم دوست عزیز. من مینیمم های دانشگاه رو دارم. تافل و جی ار ای.
    میشه راهنمایی کنید چه جوابی بهش بدم ؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)