صفحه 694 از 1371 نخستنخست ... 1945946446846856866876886896906916926936946956966976986997007017027037047447941194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,931 تا 6,940 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Gclub نمایش پست ها
    راستی یادم رفت بگم. این استاده خودش Program Coordinator هم هست...
    اگر امکان داره اینکه چی باهاس بهش گفت رو هم بفرمایید
    استاد داره میگه از بهار 2014 شاید فاند واسه RA داشته باشه. اگه با این موضوع مشکلی ندارین، باهاش ادامه بده. در ضمن همون طور که gholbe عزیز اشاره کرده، استاد داره در مورد course خاصی صحبت میکنه. میتونی بغیر از مسایل مالی، ازش در مورد این درس و محتویاتش بپرسی. موفق باشی

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Senior Member Gclub آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    استاد داره میگه از بهار 2014 شاید فاند واسه RA داشته باشه. اگه با این موضوع مشکلی ندارین، باهاش ادامه بده. در ضمن همون طور که gholbe عزیز اشاره کرده، استاد داره در مورد course خاصی صحبت میکنه. میتونی بغیر از مسایل مالی، ازش در مورد این درس و محتویاتش بپرسی. موفق باشی
    ممنون
    چطوره بگم که واسه همون بهار 2014 اپلای می کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

ممنون
    چطوره بگم که واسه همون بهار 2014 اپلای می کنم؟
    تا اون وقت ممکنه مورد بهتر ازشما پیدا کنه. در ضمن این امکان وجود داره که واسه دوره فوق، اون دانشگاه اصلا واسه ترم 2 پذیرش نده.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Senior Member Simplex آواتار ها

نه اپلای نکردم هنوز!!
    آخه طرف از این خوشحاله که از خودش توی موضوع *** تجربه ام بیشتره!!

این جواب به نظرتون خوبه؟
    Thanks for your kind reply. It would be my honor to work with you in ***field. Please help me to take scholarship or any financial aids which covers my tuition fee and student living costs. As I have worked and experienced in Automotive Industry, I can work as Teacher Assistant for below courses:

درس 1و2و3

Also about applying ***in SME and medium size factories, I have done some *** efforts in an Industrial City. I am counting moments to work on these projects.

Trust me, I will do my best during my M.Sc. program for covering my costs. In case of any online discussion need, I can be online in Skype.
    چند تا نکته. اول اینکه هیچ وقت فکر نکن استادی برات جواب سرکاری می فرسته. شاید جواب کلی بده، اما سرکاری نیست.
    جواب استاد خوب بود، اما چون داری برای مستر اپلای می کنی خیلی چیز خاصی نداشت. پذیرش برای مستر یک کار سیستماتیکه و اگر حداقل های دانشگاه رو داشته باشی احتمال اینکه قبول بشی زیاده. مساله گرفتن فانده که این استاد هم گفته از بهار 2014 که می شه یک سال دیگه، شاید برای ریسرچ فرصتی وجود داشته باشه. این هم خیلی احتمال قوی نیست. اگر من بودم برای این دانشگاه با فرض اینکه احتمال گرفتن فاند صفر است، تصمیم می گرفتم تا برای بدترین حالت آماده باشم.
    تجربه ای که به دست آورده ای رو از طریق خواندن مقاله ها تثبیت و تقویت کن، تا بتوانی حرفی برای گفتن داشته باشی. روش کارهای ما در ایران با کارهای اینها فرق داره، همه از یک ترمینولوژی استفاده می کنیم، اما کاری که می کنیم متفاوت است. مثلا اگر بگوییم که ما روی افزایش بهره وری قطعه سازهای خودرو کار کرده ایم، شاید چیزی که استاد برداشت کنه این باشه که شما دیتابیس های قوی و خوبی داری، کارهای آماری دقیقی کرده ای، مدل های بهینه سازی خوبی استفاده می کنی، و مانند این، اما شاید کاری که ما کرده ایم، در کل چند تا جلسه با مهندس های یکی دو تا شرکت و چند تا بازدید و یکی دو تا گزارش باشه. یعنی اسم کارها یکیه، اما ماهیت شان خیلی فرق می کنه. برای همین ما می گیم مثلا ده تا پروژه توی دو سال اجرا کرده ایم، و اونها در ده سال فقط مثلا دو تا پروژه رو می تونند تموم کنند.
    به همین دلیل هم باید مقاله زیاد بخونی تا بتونی بفهمی که در دنیا روی موضوع تو چه کار می کنند و چه جوری کار می کنند، تا بتونی وارد بحث ها بشی.

توی جوابی که نوشتی این کلمه honor رو استفاده نکن. این کلمه اصلا زیاد استفاده نمی شه و معنی اش هم این چیزی که ما منظورمون هست رو نمی رسونه. به جاش از i would be glad یا i would be delighted می شه استفاده کرد. اگر من باشم که اصلا این چیزها رو هم نمی گم. به جاش از نامه اش و اینکه خوب راهنمایی کرده تشکر می کنم. می تونی به اون قسمت نامه که درباره پوزیشن گفته اشاره کنی و بگی که مثلا funding my studies is my main concern حالا چه راه هایی هست که بتونی ساپورت مالی بگیری.
    به نظرم please help me خیلی desperate است. یعنی دیگه چاره ای نداری و به عنوان آخرین دستاویز داری کمک می خواهی.

زبانت چه جوریه؟ اگر نمره زبان خوبی داری یا از حرف زدنت مطمئن هستی، روی این تاکید کن و بگو که حتما می تونی teaching assistant خوبی باشی.

این I am counting moments برام جدید بود. نمی دونم واقعا چه معنایی می تونه داشته باشه. اگر من بودم شاید می نوشتم i am interested in the topics, and as I have participated in similar projects, I believe I would have an active role in them.

trust me هم خیلی به دل نمی شینه. یعنی برای بار اول این رو نگو، این رو بگذار برای وقتی که یک گندی زده می شه، بعد می خواهی جبرانش کنی یعنی کلا توی فارسی هم ابتدا به ساکن نگو که به من اعتماد کن، این رو بگذار برای وقتی که می خواهی دوباره اعتماد کسی رو جلب کنی.
    اصلا این جمله Trust me, I will do my best during my M.Sc. program for covering my costs رو حذف کن. چیزی به نامه اضافه نمی کنه. به جاش بگو که تمام تلاشت رو برای درس خواندن می گذاری.
    اگر هم می خواهی چیزی رو بهش مستقیم بگی، خودت پیش دستی کن و بگو که می خواهی بهش زنگ بزنی و کی زنگ بزنی بهتره. اگر مطمئنی که می تونی
    first impression خوبی داشته باشی برای اسکایپ هم پیش قدم شو، وگرنه اگر لازم نیست، شاید بهتر باشه کار اضافی انجام ندی. کارهای اضافی همیشه هم به نفع آدم تمام نمی شوند.

ApplyAbroad Guru

دقیقا همینطور که دوست عزیزمون گفتند جملاتی مثل trust me و I am counting moments to work on those projects رو حذف کنید. اینها آدم رو یاد این جوک قدیمی میندازه:
    http://iranscope.ghandchi.com/Fun/Business_Letter.htm

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    چند تا نکته. اول اینکه هیچ وقت فکر نکن استادی برات جواب سرکاری می فرسته. شاید جواب کلی بده، اما سرکاری نیست.
    جواب استاد خوب بود، اما چون داری برای مستر اپلای می کنی خیلی چیز خاصی نداشت. پذیرش برای مستر یک کار سیستماتیکه و اگر حداقل های دانشگاه رو داشته باشی احتمال اینکه قبول بشی زیاده. مساله گرفتن فانده که این استاد هم گفته از بهار 2014 که می شه یک سال دیگه، شاید برای ریسرچ فرصتی وجود داشته باشه. این هم خیلی احتمال قوی نیست. اگر من بودم برای این دانشگاه با فرض اینکه احتمال گرفتن فاند صفر است، تصمیم می گرفتم تا برای بدترین حالت آماده باشم.
    تجربه ای که به دست آورده ای رو از طریق خواندن مقاله ها تثبیت و تقویت کن، تا بتوانی حرفی برای گفتن داشته باشی. روش کارهای ما در ایران با کارهای اینها فرق داره، همه از یک ترمینولوژی استفاده می کنیم، اما کاری که می کنیم متفاوت است. مثلا اگر بگوییم که ما روی افزایش بهره وری قطعه سازهای خودرو کار کرده ایم، شاید چیزی که استاد برداشت کنه این باشه که شما دیتابیس های قوی و خوبی داری، کارهای آماری دقیقی کرده ای، مدل های بهینه سازی خوبی استفاده می کنی، و مانند این، اما شاید کاری که ما کرده ایم، در کل چند تا جلسه با مهندس های یکی دو تا شرکت و چند تا بازدید و یکی دو تا گزارش باشه. یعنی اسم کارها یکیه، اما ماهیت شان خیلی فرق می کنه. برای همین ما می گیم مثلا ده تا پروژه توی دو سال اجرا کرده ایم، و اونها در ده سال فقط مثلا دو تا پروژه رو می تونند تموم کنند.
    به همین دلیل هم باید مقاله زیاد بخونی تا بتونی بفهمی که در دنیا روی موضوع تو چه کار می کنند و چه جوری کار می کنند، تا بتونی وارد بحث ها بشی.

توی جوابی که نوشتی این کلمه honor رو استفاده نکن. این کلمه اصلا زیاد استفاده نمی شه و معنی اش هم این چیزی که ما منظورمون هست رو نمی رسونه. به جاش از i would be glad یا i would be delighted می شه استفاده کرد. اگر من باشم که اصلا این چیزها رو هم نمی گم. به جاش از نامه اش و اینکه خوب راهنمایی کرده تشکر می کنم. می تونی به اون قسمت نامه که درباره پوزیشن گفته اشاره کنی و بگی که مثلا funding my studies is my main concern حالا چه راه هایی هست که بتونی ساپورت مالی بگیری.
    به نظرم please help me خیلی desperate است. یعنی دیگه چاره ای نداری و به عنوان آخرین دستاویز داری کمک می خواهی.

زبانت چه جوریه؟ اگر نمره زبان خوبی داری یا از حرف زدنت مطمئن هستی، روی این تاکید کن و بگو که حتما می تونی teaching assistant خوبی باشی.

این I am counting moments برام جدید بود. نمی دونم واقعا چه معنایی می تونه داشته باشه. اگر من بودم شاید می نوشتم i am interested in the topics, and as I have participated in similar projects, I believe I would have an active role in them.

trust me هم خیلی به دل نمی شینه. یعنی برای بار اول این رو نگو، این رو بگذار برای وقتی که یک گندی زده می شه، بعد می خواهی جبرانش کنی یعنی کلا توی فارسی هم ابتدا به ساکن نگو که به من اعتماد کن، این رو بگذار برای وقتی که می خواهی دوباره اعتماد کسی رو جلب کنی.
    اصلا این جمله Trust me, I will do my best during my M.Sc. program for covering my costs رو حذف کن. چیزی به نامه اضافه نمی کنه. به جاش بگو که تمام تلاشت رو برای درس خواندن می گذاری.
    اگر هم می خواهی چیزی رو بهش مستقیم بگی، خودت پیش دستی کن و بگو که می خواهی بهش زنگ بزنی و کی زنگ بزنی بهتره. اگر مطمئنی که می تونی
    first impression خوبی داشته باشی برای اسکایپ هم پیش قدم شو، وگرنه اگر لازم نیست، شاید بهتر باشه کار اضافی انجام ندی. کارهای اضافی همیشه هم به نفع آدم تمام نمی شوند.
    معرکه بود واقعا معرکه . یه دنیا ممنونم.
    در مورد زبان نمره حداقل دانشگاه رو دارم.

در مورد درس دادن من سه تادرس فوق لیسانس رو اشاره کردم که می تونم درس بدم. گرچه برای همون فوق لیسانس دارم اقدام می کنم. ولی توی هر سه درس فوق خیلی تجربه کاری دارم. توی دوتاش هم مقاله و پروژه تحقیقی و اینها دارم... ضمن اینکه توی این دوتا 10-20 تا کارگاه آموزشی داشتم. Speaking 7.0 هم دارم.

علت اینکه دارم برای فوق اقدام می کنم:
    یکی اینکه لیسانس دارم نه فوق . معدل لیسانسم خیلی پایینه. (15 سال پیش تو فکر اپلای نبودیم که معدل برامون مهم باشه) نمره جیمتم هم به دکترا نمی رسه فعلا. مگر اینکه تا 2 سه ماه دیگه دوباره امتحان بدم ولی دیگه حسش نیست.

با همه اینها دارم فکر می کنم چه چیزی به استاده بگم که بتونم فاند Scholarship بگیرم یا برای فاندTA ساپورت کنه...
    ویرایش توسط Gclub : January 5th, 2013 در ساعت 02:09 AM

ApplyAbroad Guru

در مورد درس دادن من سه تادرس فوق لیسانس رو اشاره کردم که می تونم درس بدم. گرچه برای همون فوق لیسانس دارم اقدام می کنم. ولی توی هر سه درس فوق خیلی تجربه کاری دارم. توی دوتاش هم مقاله و پروژه تحقیقی و اینها دارم... ضمن اینکه توی این دوتا 10-20 تا کارگاه آموزشی داشتم. Speaking 7.0 هم دارم.
    درسهای فوق لیسانس ودکترا بندرت Teaching assistant داره. شانس شما برای گرفتن TA در درسهای لیسانس بیشتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    درسهای فوق لیسانس ودکترا بندرت Teaching assistant داره. شانس شما برای گرفتن TA در درسهای لیسانس بیشتره.
    یعنی باید بگردم دنبال درسهای لیسانس همون دانشکده و توش یه درسی پیدا کنم و معرفی کنم؟

ApplyAbroad Guru

یعنی باید بگردم دنبال درسهای لیسانس همون دانشکده و توش یه درسی پیدا کنم و معرفی کنم؟
    شما مباحثی که روش تسلط کامل دارید رو بگید خود استاد می فهمه به چه دروسی در اون دانشکده مرتبط هستند.

Senior Member Simplex آواتار ها

به نظر کاملا شخصی بنده، TA منبع قابل اتکایی نیست، مبلغش اونقدر نمی شه که شما بتونید روش حساب باز کنید چون درس های زیادی به شما نمی دهند، مخصوصا وقتی تازه وارد دانشگاه شده اید، اگر چند سال پیاپی کار کنید اونجا کم کم اعتمادشون بیشتر می شه و شاید بیشتر بتونید کار کنید، ولی از ابتدا، خیلی نباید روش اعتماد کنید. اگر هم کسی درس های زیادی داشته باشه دیگه وقتی برای درس خوندن باقی نمی مونه و نمره و ریسرچتون آسیب می بینه. پول TA رو باید فقط یک کمک خرجی دید، که اگر بود، خوبه، اگر هم نبود، باز باید بشه زندگی کرد.

شما هم گویا خیلی سال پیش لیسانس رو گرفته اید و الان می خواهید مستر رو شروع کنید، شاید بهتر باشه که با اطمینان از خرج زندگی، شروع به درس خواندن کنید که از نمره ها و ریسرچ مطمئن باشید و بتونید پی اچ دی خوبی شرع کنید. اگر توی مستر بتونید حسابی کار کنید و مقاله دربیارید، می شه پی اچ دی رو توی دانشگاه خوبی با پول خوبی شروع کنید و دیگه تا چند سال خرج زندگی تامین خواهد بود و بعدش هم حتما می تونید کار مناسبی پیدا کنید و خیالتان راحت خواهد بود. کسانی که توی مستر مقاله داشته باشند زیاد نیستند، یعنی کلا توی مستر کسی به دنبال ریسرچ نیست، خیلی ها هدفشون کار کردنه و بعد از مستر مستقیم می روند سراغ کار. بنابراین شما اگر می خواهی پی اچ دی بگیرید، مستر بهترین فرصت برای تقویت رزومه است تا توی رقابت برای پوزیشن دکترا، موقعیت خوبی به دست بیاورید.

اگر واقعا توان تامین مالی خودتان رو برای مستر دارید، دنبال بهترین دانشگاهی که می تونید پذیرش بگیرید باشید، شاید بتونید یک کمک خرجی از طریق ta به دست بیاورید. البته اگر بتونید جایی پیدا کنید که اسکالرشیپ بگیرید، خب، خیلی هم عالی می شه. اسکالرشیپ منبع مطمئنیه، اما ta به تنهایی، نه.
    واقعا سخته که آدم نظر درستی برای بقیه داشته باشه، زندگی ها متفاوته و راحت نمی شه حدس زد چی بهتره چی بدتره. اما نظر شخصی ام اینه که توی مستر راحت نمی شه خرج زندگی رو با کار توی دانشگاه تامین کرد.

پیشنهادم اینه که تلاش کنید تا ta یا ra بگیرید، ولی برای ساپورت مالی از دانشگاه نداشتن برنامه ریزی کنید و با این فرض درس رو شروع کنید.
    ویرایش توسط Simplex : January 5th, 2013 در ساعت 02:31 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)