صفحه 70 از 1371 نخستنخست ... 206061626364656667686970717273747576777879801201705701070 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

شما احتمالا بعد از 7 ژانویه جواب می گیرید.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام من به یکی از استادام گفتم که bank statement ندارم اونم در جواب اینو گفت. با این حرفش یعنی قطعی منو قبول کرده؟

Sorry I’ve been so out of touch. The University is more or less shutdown right now because of the holiday (until January 5th), but I promise to ask how we work this out as soon as I can. I do have money to support another graduate student right now and I am definitely still interested in you working on the **** projects. I’m surprised they ask for a bank statement. I will look into all of this and get back to you. Please feel free to email me if you don’t hear back from me by January 6th

Senior Member saheb آواتار ها

بله این استاد شما را می خواهد
    HAPPINESS

Senior Member

تبریک- شما دیگه یکی از کاندیداهای قطعی هستین. آخه bank statement به استاد بیچاره چه ربطی داره ؟
    یعنی انتظار داشتین حقوقتون رو زودتر بفرسته یا چیزه دیگه ؟ در هر صورت از جوابش ما رو هم مطلع کنید. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    harmonica221:

شما فکر میکنم خیلی کلی پرسیدی
    informed me about your plan to select a graduate student
    این جمله شمامستلزم اینه که استاده توضیحات زیادی به شما بده که فکر کنم ترجیح داده مشخص تر
    سوالتو بپرسی تا جواب بده. مشخصا راجع به وجود جای خالی تو گروه استاد و ... بپرس.

این همون Zhang معروف دانشگاه Carleton نیست ؟؟؟ ;D

I have emailed the doctor and asked him about open PhD position and he replied this way:

I currently don't have any funded PhD positions. However, you might
    want apply for a TA (teaching assistantship).

Regards,

I suppose this is a template for applying, am I right?

thanks in advance.
    You think you can or you can't either way you're right

Junior Member

سلام بر همه
    راستش منم میخوام برا پذیرش خصوصا کانادا اقدام کنم. برا چندتا استاد میل زدم: جواباشون اینطوری بود: یکی تو Waterloo که گفت: " چند بار جوابتو دادم اما انگار نمیتونستی بگیری، کار من یکم جهت گیریش متفاوت از توه" بعد چند تا مقاله فرستاد و گفت "بخون، اگه خوشت اومد بگو"، که منم کامل خوندم و جواب دادم و اونم گفت :" Why don't you go ahead and apply for admission into our PhD program? Somewhere in the application you can mention that you are interested in working with Professor C and me." یکی دیگه شونم گفت بفرست I am looking forward to review your documents .یکی هم تو UBC گفت : Thank you for your interest in working with us. Please apply to our Ph.D. program and I will give serious consideration to your application. I have a couple of Ph.D positions I am trying to fill. یکی هم تو Alberta گفته بود: بفرست. your bacground could meet our research works. I am looking forward to review your documents. مشکل معدل پایینمه. تو واترلو لیسانس باید 15 باشه که من 14.2 و فوق باید 16.6 باشه که من 16.2 هستم. راستی فوق صنعتی اصفهان مواد خوندم. مقاله یک ISI چاپ شده و یکی Submit شده دارم 2 تا هم داخلی. TOEFL :577, TWE 4 .یک ترم هم دانشگاه آزاد شیمی درس دادم. کمتر از 1 سال هم توی شرکت تحقیقاتی کار کردم. مشکل اصلیم معدلمه. نمیدونم این دوتا بی خیال معدل من میشن یا نه؟ در ضمن بعد از اینکه میگن مدارکتو بفرس باید بازم بهشون میل بزنم؟یا وقتی مدارک فرستادم مطلعشون کنم. میشه موضوع معدل رو باهاشون مطرح کرد؟ میتونن کاری کنن؟

Senior Member

harmonica221:

نمیدونم واسه کجا اپلای میکنید و TA میتونه کفافه هزینه ها رو بده یا نه. فکر کنم اگر برید سراغ شانسای دیگه بهتر باشه.

Senior Member

Ali Alavi:

چون معدلتون پایین تر از مینیممه باید خیلی رو استاده اولی از waterloo کار کنید و حرفی از معدل و ... نزنید تا
    مثلا موضوع سمت مقاله و ... کشیده بشه و ایده های نو و ... بعدا که استاده واقعا دید شما رو بگیره به نفعشه شاید بتونه معدل رو واستون
    کم اهمیت کنه.

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Alavi
    سلام بر همه
    راستش منم میخوام برا پذیرش خصوصا کانادا اقدام کنم. برا چندتا استاد میل زدم: جواباشون اینطوری بود: یکی تو Waterloo که گفت: " چند بار جوابتو دادم اما انگار نمیتونستی بگیری، کار من یکم جهت گیریش متفاوت از توه" بعد چند تا مقاله فرستاد و گفت "بخون، اگه خوشت اومد بگو"، که منم کامل خوندم و جواب دادم و اونم گفت :" Why don't you go ahead and apply for admission into our PhD program? Somewhere in the application you can mention that you are interested in working with Professor C and me." یکی دیگه شونم گفت بفرست I am looking forward to review your documents .یکی هم تو UBC گفت : Thank you for your interest in working with us. Please apply to our Ph.D. program and I will give serious consideration to your application. I have a couple of Ph.D positions I am trying to fill. یکی هم تو Alberta گفته بود: بفرست. your bacground could meet our research works. I am looking forward to review your documents. مشکل معدل پایینمه. تو واترلو لیسانس باید 15 باشه که من 14.2 و فوق باید 16.6 باشه که من 16.2 هستم. راستی فوق صنعتی اصفهان مواد خوندم. مقاله یک ISI چاپ شده و یکی Submit شده دارم 2 تا هم داخلی. TOEFL :577, TWE 4 .یک ترم هم دانشگاه آزاد شیمی درس دادم. کمتر از 1 سال هم توی شرکت تحقیقاتی کار کردم. مشکل اصلیم معدلمه. نمیدونم این دوتا بی خیال معدل من میشن یا نه؟ در ضمن بعد از اینکه میگن مدارکتو بفرس باید بازم بهشون میل بزنم؟یا وقتی مدارک فرستادم مطلعشون کنم. میشه موضوع معدل رو باهاشون مطرح کرد؟ میتونن کاری کنن؟
    داشتن مقاله ISI خودش پارامتر خیلی مهمیه! ضمن اینکه تجربه Teaching Experience هم ارزشمنده..
    این پارامترها می تونه اثر معدل پائین شما رو کم کنه امید به خدا ...اپلای کنید انشاءالله جواب می گیرید

Junior Member

ممنونم میلاد
    اما چه جوری روش کار کنم؟ یعنی از کجا شروع کنم؟ میتونم در مورد کارهاییکه کرده راحت مقاله و تز پیدا کنم (از کارهایی دیگران) حتی تز دانشجوی قبلیش که به قول خودش خوب کار کرده بود رو دارم، اما چه جوری مطرح کنم؟ آخه تا وقتی من بعنوان یک دانشجوی Ph.D. که سد پذیرش رو رد کرده مطرح نشده باشم، به نظرت حاضره وقت بذاره و در مورد کارهاییکه میشه بعنوان تز انجام داد بحث کنه؟ نمیگه اول پذیرش بگیر بعد با هم در مورد تز بحث میکنیم؟ لپ کلام: نمیدونم توی e-mail چی بنویسم.
    کسی اگه میدونه ممنون میشم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)