صفحه 702 از 1371 نخستنخست ... 2026026526926936946956966976986997007017027037047057067077087097107117127528021202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,011 تا 7,020 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر میگویند "هر وقت پروژه ای بود با شما تماس خواهیم گرفت" معمولا یکجور ریجکت محترمانه است. بی دلیل منتظر نمانید و موارد دیگررا هم چک کنید.
    یکی دیگه از موارد سر کاری که زیاد دیدم....اینه که واسه یه موقعیت درخواست میدید...بعد به هر دلیلی شما رو رد می کنن....آخر نامه مینویسن......که سی وی شما رو تو بایگانی خودمون نگه میداریم برای پروژه هایی که در آینده خواهیم داشت......اما هیچ وقت با شما تماس نخواهند گرفت......
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

سلام. به یکی از استادای کره ایمیل زدم اینو جواب داده، بهش چی جواب بدم؟
    I am pleased that you are interested in applying the PhD position under my supervision.
    However I need more information to decide whether I can accept you as a PhD student or not.

also, I like ask your thought about the life in Korea. First, what is the minimum salary you want to receive during the PhD courses? The stipend can be waived if you get hornorship. Otherwise, you should expend your money on that. Basic policy of my lab is performance dependent. If you achieve more performances, you will get more salaries and vice versa.

Second, what is your plan after getting PhD degree?

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjamal62 نمایش پست ها
    سلام. به یکی از استادای کره ایمیل زدم اینو جواب داده، بهش چی جواب بدم؟
    I am pleased that you are interested in applying the PhD position under my supervision.
    However I need more information to decide whether I can accept you as a PhD student or not.

also, I like ask your thought about the life in Korea. First, what is the minimum salary you want to receive during the PhD courses? The stipend can be waived if you get hornorship. Otherwise, you should expend your money on that. Basic policy of my lab is performance dependent. If you achieve more performances, you will get more salaries and vice versa.

Second, what is your plan after getting PhD degree?
    سلام دوست عزیز
    بهتره در مورد خودتون و اهدافتون بیشتر توضیح بدید اول. بعدشم در مورد مینیمم سالاری، بهتره یه جستجو بکنید که معمولا با چقدر در سال میشه اونجا زندگی کرد؟ شمام همونو مد نظر قرار بدید برای مینیمم. بهتره بهش بگین که عملکرد خوبی خواهید داشت تا یکم خیالش راحت بشه بابت پولی که قراره بده. برای سوال دوم ایشون هم می تونین این جمله رو بگین:
    , I am sure that starting my studies abroad will open up a whole new horizon of opportunities in related fields, in front of me, which then I will be ready to take on those challenges too.
    .For career aspirations, I hope to become a faculty member at a prestigious university or a professional researcher at a corporation.
    موفق باشید.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    یکی دیگه از موارد سر کاری که زیاد دیدم....اینه که واسه یه موقعیت درخواست میدید...بعد به هر دلیلی شما رو رد می کنن....آخر نامه مینویسن......که سی وی شما رو تو بایگانی خودمون نگه میداریم برای پروژه هایی که در آینده خواهیم داشت......اما هیچ وقت با شما تماس نخواهند گرفت......
    ممنون دوستان.
    صحبتاتون و"ریجکت محترمانه" محتمل هست، اما چه دلیلی داره که استاد نخواد صریح باشه و دانشجو رو بیخود منتظر و "سر کار" بزاره؟ اجباری در کار نیستش که.
    با توجه یه اینکه بعضیا هم میگن فعلا خیلی سرمون شلوغه و تا بزودی اعلام میکنیم، باز هم هیچ نیازی به ارتباط دوباره نمی بینین؟
    مرسی
    آنچه را میدانی با مهربانی و سخاوتمندی به دیگران بیاموز و آنچه را نمیدانی جسورانه بپرس چراکه نادانی ریشه ناتوانی، موجب نیازمندی و سراغاز نگرانیست و اینها همه از بزرگترین مشکلات بشر در طول تاریخ اند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Rayhaneh.a نمایش پست ها
    ممنون دوستان.
    صحبتاتون و"ریجکت محترمانه" محتمل هست، اما چه دلیلی داره که استاد نخواد صریح باشه و دانشجو رو بیخود منتظر و "سر کار" بزاره؟ اجباری در کار نیستش که.
    با توجه یه اینکه بعضیا هم میگن فعلا خیلی سرمون شلوغه و تا بزودی اعلام میکنیم، باز هم هیچ نیازی به ارتباط دوباره نمی بینین؟
    مرسی
    بنظر من اگر یکی بگه فعلا دانشجو نمیگیرم و هر وقت پروژه داشتم خبرت میکنم، این کاملا ریجکت صریح ولی مودبانه است. شرکتها هم همینطور، همانطور که دوستمان فرمودند وقتی شرکتها رزومه شما را رد میکنند نمیگویند "شما بدرد ما نمیخورید" که ذهنیت بدی در ذهن شما برجا بگذارند. میگویند "متاسفانه موقعیتی متناسب با تخصص و دانش شما فعلا نداریم ولی رزومه شما را نگه میداریم که هروقت موقعیتی بود به شما اطلاع بدهیم" (و معمولا شما دیگر هرگز از آنها خبری نمیشنوید). در این لحظه شما خودتان باید بدانید که بیخودی نباید منتظر بمانید.

حالت دوم که بگویند "فعلا سرمان شلوغه" کاملا متفاوت است. بعدا دوباره میتوانید تماس بگیرید (تا زمانیکه هنوز ددلاینها نگذشته و وقت دارید).

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بنظر من اگر یکی بگه فعلا دانشجو نمیگیرم و هر وقت پروژه داشتم خبرت میکنم، این کاملا ریجکت صریح ولی مودبانه است. شرکتها هم همینطور، همانطور که دوستمان فرمودند وقتی شرکتها رزومه شما را رد میکنند نمیگویند "شما بدرد ما نمیخورید" که ذهنیت بدی در ذهن شما برجا بگذارند. میگویند "متاسفانه موقعیتی متناسب با تخصص و دانش شما فعلا نداریم ولی رزومه شما را نگه میداریم که هروقت موقعیتی بود به شما اطلاع بدهیم" (و معمولا شما دیگر هرگز از آنها خبری نمیشنوید). در این لحظه شما خودتان باید بدانید که بیخودی نباید منتظر بمانید.

حالت دوم که بگویند "فعلا سرمان شلوغه" کاملا متفاوت است. بعدا دوباره میتوانید تماس بگیرید (تا زمانیکه هنوز ددلاینها نگذشته و وقت دارید).
    مرسی،
    این طوری که میگین متاسفانه هست. اما اگه استادی واقعا فعلا پروژه نداره و تا چند ماهه دیگه و شروع ترم و معلوم شدن فاند بشه خبر بده، باید چی بگه؟!
    به نظرم کار شرکت ها یک "بازی و تعارف ایرانی" هست و یه کم از "غربی ها" بعیده. ذهنیت بد از صراحت ناشی میشه یا پیچوندن و سر کاری.
    آنچه را میدانی با مهربانی و سخاوتمندی به دیگران بیاموز و آنچه را نمیدانی جسورانه بپرس چراکه نادانی ریشه ناتوانی، موجب نیازمندی و سراغاز نگرانیست و اینها همه از بزرگترین مشکلات بشر در طول تاریخ اند.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Rayhaneh.a نمایش پست ها
    ممنون دوستان.
    مرسی
    ایشون که اینطوری گفتن، یا دانشجو رو ورداشتن که دیگه فاند ندارن و یا رزومتونو ضعیف دیدن که باز هم جای شکرش باقیه که نگفتن اپلای کن ببینیم چی میشه
    می تونین یه جور دیگه هم به قضیه نگاه کنین
    خیلی از اساتید میگن که شما رزومه خوبی داری، اما من از الان نمیتونم قول قطعی بدم، اپلای کن ببینیم چی میشه. خوب شما حساب کن این حرف رو به 20 نفر دیگه بزنه. این استاد حق داره که بهترین و مصمم ترین رو انتخاب کنه. مطمئن باشین از اون 20 نفر، فقط عده ی کمی اپلای میکنن چون بقیه فکر می کنن که استاد پیچونده. خوب از بین اون چند نفر هم کسی که رزومش بهتر باشه انتخاب میشه. خودتونو بذارین جای استاد، حاضرین ریسک کنین و فقط به یک نفر بگین که اپلای کن؟
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

نقل قول نوشته اصلی توسط olumtahghighat نمایش پست ها
    دوستان عزيز ايميلي دريافت كردم از يكي از اساتيد ميدونم واضحه تقريبا ولي مي‌خوام جواب خوب و كاملي بدم بهش. لطفا هر چي راجع به بهتر جواب دادن ميشه، منو راهنمايي كنيد.

Thank you for your interest in my research! I don't suppose you've applied for admission in the Fall 2013 term (the deadline was January 15)
    I see from your CV that you've done some research along similar lines. Can you describe your role in the research detailed in your NORCHIP paper?
    بهترين جوابي كه ميشه داد چيه ؟ اين دانشگاه يه ددلاين واسه 1 دسامبر داره يه ددلاين واسه 1 ژوئن. حالا نميدونم چرا گفته 15 ژانويه. در آخر ايشون مي‌خواد بدونه من تو مقاله‌اي كه دادم چه كاره بودم؟ يعني در جواب بگم من نوشتم و نتايج تجربي رو بدست آوردم خوبه؟
    با سلام خدمت دوستان من بعد از ایمیل دریافتی بالا، ایمیل زیر از استاد ردیافت کردم. حالا نظرتون راجع به این جواب چیه؟ امیدی به فاند هست؟ با توجه به گفته ی یکی از دوستان که گفتن ترم زمستون معمولا بدون فاند احتمال داره اگه نشه برای ترم اول فاند گرفت واسه ترمای بعدی فاند گرفت ؟ پذیرای توصیه های شما برای جواب دادن به این ایمیل و ادامه صحبت با این استاد هستم ممنون

I'll review your paper and follow up with you sometime in the coming weeks (please remind me if you don't hear from me-- this is a busy semester for me); perhaps a Skype call would be best suited to the purpose.
    And yes, you're welcome to apply for the Winter 2014 term. As I am only now making admission decisions for the Fall 2013 term I don't know whether I'll be offering funding for any new students in the Winter 2014 term. That said, your background and interests would give you an advantage in any such evaluation!

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام خدمت دوستان من بعد از ایمیل دریافتی بالا، ایمیل زیر از استاد ردیافت کردم. حالا نظرتون راجع به این جواب چیه؟ امیدی به فاند هست؟ با توجه به گفته ی یکی از دوستان که گفتن ترم زمستون معمولا بدون فاند احتمال داره اگه نشه برای ترم اول فاند گرفت واسه ترمای بعدی فاند گرفت ؟ پذیرای توصیه های شما برای جواب دادن به این ایمیل و ادامه صحبت با این استاد هستم ممنون

I'll review your paper and follow up with you sometime in the coming weeks (please remind me if you don't hear from me-- this is a busy semester for me); perhaps a Skype call would be best suited to the purpose.
    And yes, you're welcome to apply for the Winter 2014 term. As I am only now making admission decisions for the Fall 2013 term I don't know whether I'll be offering funding for any new students in the Winter 2014 term. That said, your background and interests would give you an advantage in any such evaluation!
    خودش كه گفته فعلا شرايط زمستونش براش مشخص نيست چون مال پاييز و داره بررسي ميكنه اما معلومه رزومه ي شما رو خواسته. در مورد فاند خودشم نميدونه چه برسه به من. اسكايپو حتما باهاش داشته باش. اگر وعده ي فاند بعد 2-3 ترمم داد خوبه البته به نظر من. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

منم با دوست خوبم سیمون موافقم.
    اینکه خواسته مصاحبه کنه خیلی مثبته دوست من. حتما باهاش مصاحبه کن. الان نمیدونه فاند داره یا نه، اما مطمئن باش اگه باهاش در تماس باشی تا اون مو قع، اگه هم فاندی گیرش بیاد تو اولین الویتشی.
    موفق باشی.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)