صفحه 703 از 1371 نخستنخست ... 2036036536936946956966976986997007017027037047057067077087097107117127137538031203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,021 تا 7,030 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پروسه ایمل های من :

جواب نداده هنوز 3روزه

من مقالاتمو براش فرستادم که چاپ نشدهن
    اساتید برجسته ایران گفتن مشکلی نیست چون اساتید نمی تونند همچین کاری کنند که از مقالاتتون سو استفاده کنند

نظر شما چیه ؟

دوست عزیز سلام
    شما خودت رو بذار جای استاد، با اینهمه مشغله در مورد دانشجوهای جدید و درس و اینها. فرصت می کردی چند تا پیپر رو تو 3 روز بخونی؟
    صبور باش دوست من. به زودی خبر خوبی میگیری ایشالا. در مورد این که مقالات چاپ نشده رو بفرستی هم به نظرم اون استاد انقدر حرفه ای هست که نیازی به این پیپر ها نداشته باشه
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پروسه ایمل های من :
    Dear Wenxin,

نظر شما چیه ؟

من خودم به استاداي اونطرف بيشتر از اينطرف اعتماد دارم استاد شما هم شايد منظورش همين بوده. ولي در كل خودم اگر جاي شما ميبودم 3 تا ژورنال اونم چاپ نشده رو فقط با يك خط درخواست نميفرستادم. قصدم نگران كردن شما نيست اما حتما چون استادتون در جريان هستند ميدونند كه مشكلي پيش نمياد. شما حداقل 1 هفته به اين بنده خدا فرصت بدين. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

مشاوره ی فوری:

دوستان به نظرتان این ایمیل از استاد یعنی اینکه ایشان تصمیم دارن به من RA بدن؟ الان چی باید جواب بدم؟ مستقیما در مورد فاند سوال کنم دوباره؟

Thanks for your email and interest in our research group. I recently reviewed your application and recommended you for admission at ASU. I plan to hire two new graduate students for Fall 2013. If you decide to come to ASU, I believe I would be you initial advisor. After more detailed discussions--and perhaps a trial period in my lab--you would decide if you would like to join my group (and I would decide if I would like to hire you) or approach a different professor. To help students make the difficult decision of picking an advisor, I have written a guide that you can find here: ..... . Please keep in touch and let me know if you have additional questions.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHD نمایش پست ها
    مشاوره ی فوری:

دوستان به نظرتان این ایمیل از استاد یعنی اینکه ایشان تصمیم دارن به من RA بدن؟ الان چی باید جواب بدم؟ مستقیما در مورد فاند سوال کنم دوباره؟

Thanks for your email and interest in our research group. I recently reviewed your application and recommended you for admission at ASU. I plan to hire two new graduate students for Fall 2013. If you decide to come to ASU, I believe I would be you initial advisor. After more detailed discussions--and perhaps a trial period in my lab--you would decide if you would like to join my group (and I would decide if I would like to hire you) or approach a different professor. To help students make the difficult decision of picking an advisor, I have written a guide that you can find here: ..... . Please keep in touch and let me know if you have additional questions.
    اصلا از فاند پرسيده بوديد؟ ايشون ميگه بيا كار كن بيبينيم از كار هم خوشمون مياد يا نه. بعد تصميم نهايي رو ميگيريم. اما براي پذيرشتون سفارش لازم رو كرده. و احتمالا پذيرش رو بهتون بدن. بنظرم ديگه با اين چيزي كه گفته پرسيدن دوباره نداره اما بپرسيد صراحتا كه من شانسي دارم ازتون فاند دريافت كنم يا خير.
    جواب خيلي خوبيه بطور كلي. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان، اگه استادی بگه که فاند رو برات جور کردم و روی یه پروژه بخواد کار کنیم اونوقت این RA محسوب میشه یا میتونه TA هم باشه؟ میگن TA دست دپارتمانه و این یعنی استاد اگه بهت فاند بده برای RAه یا TA هم میتونه باشه؟ اگه RA باشه فول فانده یا پارشال؟

سلام
    عزیز من هر کدوم از این ها که گفتی میتونه یاشه و بهترین راه کسب اطلاع اینه که از خود استاد بپرسی.
    ولی به نظر من RA حتمی هست و احتمال TA هم بالاست.
    احتمالا منظور فول فانده هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    سلام دوستان، اگه استادی بگه که فاند رو برات جور کردم و روی یه پروژه بخواد کار کنیم اونوقت این RA محسوب میشه یا میتونه TA هم باشه؟ میگن TA دست دپارتمانه و این یعنی استاد اگه بهت فاند بده برای RAه یا TA هم میتونه باشه؟ اگه RA باشه فول فانده یا پارشال؟

نقل قول نوشته اصلی توسط TGA نمایش پست ها
    سلام
    عزیز من هر کدوم از این ها که گفتی میتونه یاشه و بهترین راه کسب اطلاع اینه که از خود استاد بپرسی.
    ولی به نظر من RA حتمی هست و احتمال TA هم بالاست.
    احتمالا منظور فول فانده هست.
    ممنون از جوابت..این یعنی میتونه همزمان هم TA باشه هم RA؟ استاد یه پروژه تعریف کرده و ازم خواسته براش برنامه نویسی کامپیتوری هم بکنم. حالا این احتمال RA رو بالا میبره یا TA؟ راستش استاده خیلی حساسه میترسم این سوالو ازش بکنم که فول فانده یا پارشال چون قبلا هم یه بار که سوالی شبیه این پرسیدم خیلی بد جواب داد!

Global Moderator

Simon آواتار ها

این سوالم ممکنه کسی جواب بده؟

استاد شما اگر شما رو به عنوان دستيار قبول كرده با كليه ي هزينه ها اين RA‌شما محسوب ميشه كه هميشه دست استاده چون بودجه اش دست استاده. حالا TA‌چيزيه كه استاد ميتونه در اون دخيل باشه اما اصولا خود دانشگاه يا با فرا رسيدن ددلاين يا با فرمهاي خاصي كه اپليكنت ها پر ميكنند به صورت درخواست و اصولا از روي نمره ي تافل بخصوص اسپيكينگ نفرات رو انتخاب ميكنه. در برخي دانشگاه ها محدوديت هست كه مثلا هر دانشجو 3 ترم بيشتر نيمتونه TA‌باشه. برخي جاها هم خير. TAوظايفي مانند حل تمرين و تصحيح اوراق و كمك در آزمايشگاه ها و غيره رو شامل ميشه كه معمولا كساني كه RA‌ميشن و مخارج رو دارن ديگه TA رو رها ميكنند چون زحمتش زياده پولشم معمولا كافي نيست براي كليه مخارج. برخي هم هر دو رو ميخوان و نگه ميدارن. اونام كه فقط TA هستند مابقيه خرج و بايد از جيب بزارن. پس ميتوني همزمان باشي اگر كه دانشگاه بين متقاضيان شما رو انتخاب كنه.اون كاره استاد به نظر من احتمال RA‌رو بالا ميبره در صورتي كه من فكر ميكنم شما اگر قبول شديد ديگه RA رو بهت قول داده و نبايد به پارامتر ديگه ايي مربوط باشه. دوست خوب شما بايد بدوني وضعيتت چطوريه اگر از خودش نميتوني بپرسي به دانشجوهاش تماس بگير. شادزي

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

این سوالم ممکنه کسی جواب بده؟
    دوست عزیز سلام
    اینی که استاد از شما خواسته RA هست. اما من خیلی ها رو می شناسم که همزمان RA و TA دارن. در هر صورت این حق شماست که از فاندتون بدونین و براش برنامه ریزی کنین. اما من جای شما بودم انقدر در مورد فاند صحبت نمی کردم. در هر صورت فاند رو دارین، حالا وقتی مطمئن شدین ازش، اگه پارشیال بود یکم بحث کنید که بیشترش کنن. یا حداقل برای ترم های بعدی فول یگیرین.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    استاد شما اگر شما رو به عنوان دستيار قبول كرده با كليه ي هزينه ها اين RA‌شما محسوب ميشه كه هميشه دست استاده چون بودجه اش دست استاده. حالا TA‌چيزيه كه استاد ميتونه در اون دخيل باشه اما اصولا خود دانشگاه يا با فرا رسيدن ددلاين يا با فرمهاي خاصي كه اپليكنت ها پر ميكنند به صورت درخواست و اصولا از روي نمره ي تافل بخصوص اسپيكينگ نفرات رو انتخاب ميكنه. در برخي دانشگاه ها محدوديت هست كه مثلا هر دانشجو 3 ترم بيشتر نيمتونه TA‌باشه. برخي جاها هم خير. TAوظايفي مانند حل تمرين و تصحيح اوراق و كمك در آزمايشگاه ها و غيره رو شامل ميشه كه معمولا كساني كه RA‌ميشن و مخارج رو دارن ديگه TA رو رها ميكنند چون زحمتش زياده پولشم معمولا كافي نيست براي كليه مخارج. برخي هم هر دو رو ميخوان و نگه ميدارن. اونام كه فقط TA هستند مابقيه خرج و بايد از جيب بزارن. پس ميتوني همزمان باشي اگر كه دانشگاه بين متقاضيان شما رو انتخاب كنه.اون كاره استاد به نظر من احتمال RA‌رو بالا ميبره در صورتي كه من فكر ميكنم شما اگر قبول شديد ديگه RA رو بهت قول داده و نبايد به پارامتر ديگه ايي مربوط باشه. دوست خوب شما بايد بدوني وضعيتت چطوريه اگر از خودش نميتوني بپرسي به دانشجوهاش تماس بگير. شادزي
    خیلی ممنونم از شما..راستش استاد نوشته که فاند رو برات جور کردم (ما دونفر ایرانی هستیم که هردو در مستر پذیرش با فاند بهمون داده و استاد هم ایرانیه). تو سایت دانشگاه هم یه فرم درخواست کمک مالی هست که من تا حالا ندیده بودمش. حالا که فاند رو استاد برام جور کرده شانسی برای TA ندارم؟ آیا RA کل هزینه های زندگیمو پوشش میده؟ میترسم پارشال باشه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)