صفحه 704 از 1371 نخستنخست ... 2046046546946956966976986997007017027037047057067077087097107117127137147548041204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,031 تا 7,040 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    اینی که استاد از شما خواسته RA هست. اما من خیلی ها رو می شناسم که همزمان RA و TA دارن. در هر صورت این حق شماست که از فاندتون بدونین و براش برنامه ریزی کنین. اما من جای شما بودم انقدر در مورد فاند صحبت نمی کردم. در هر صورت فاند رو دارین، حالا وقتی مطمئن شدین ازش، اگه پارشیال بود یکم بحث کنید که بیشترش کنن. یا حداقل برای ترم های بعدی فول یگیرین.
    من چکار کنم که بتونم همزمان هردوش رو بگیرم؟ میترسم فاندش پارشال باشه!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از شما..راستش استاد نوشته که فاند رو برات جور کردم (ما دونفر ایرانی هستیم که هردو در مستر پذیرش با فاند بهمون داده و استاد هم ایرانیه). تو سایت دانشگاه هم یه فرم درخواست کمک مالی هست که من تا حالا ندیده بودمش. حالا که فاند رو استاد برام جور کرده شانسی برای TA ندارم؟ آیا RA کل هزینه های زندگیمو پوشش میده؟ میترسم پارشال باشه!
    تو براي هر فاندي كه شرايطش و داري اقدام كن. پول زيادت نمياد رفيق. فاندها به RA‌ربطي ندارن. موفق باشي و تبريك بي كران. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    تو براي هر فاندي كه شرايطش و داري اقدام كن. پول زيادت نمياد رفيق. فاندها به RA‌ربطي ندارن. موفق باشي و تبريك بي كران. شادزي
    ممنون راستش تو این شرایط نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت! من حتی پول بلیتشم نمیتونم جور کنم از طرفی ویزا گرفتن هم خیلی سخت شده خدا کنه یه فرجی حاصل بشه. پس من غیر از این فاند استاد حق دارم که برای TA اقدام کنم؟ میگن دپارتمان با اطلاع از فاند استاد، دیگه منو برای TA در نظر نمیگیره؟ نمره ی اسپیکینگ تافل من 20 شده و سابقه کار 3 ساله ی صنعت دارم، آیا این برای TA میتونه مفید باشه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

ممنون راستش تو این شرایط نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت! من حتی پول بلیتشم نمیتونم جور کنم از طرفی ویزا گرفتن هم خیلی سخت شده خدا کنه یه فرجی حاصل بشه. پس من غیر از این فاند استاد حق دارم که برای TA اقدام کنم؟ میگن دپارتمان با اطلاع از فاند استاد، دیگه منو برای TA در نظر نمیگیره؟ نمره ی اسپیکینگ تافل من 20 شده و سابقه کار 3 ساله ی صنعت دارم، آیا این برای TA میتونه مفید باشه؟

‌شما براي هرگونه فاندي كه صلاحيت داري اقدام كن . اين معنيش اين نيست كه بهت تعلق ميگيره. كلي رقيب داري اگر از اونها بالاتر بايستي بهت ميدن. من در مورد TA‌ديدم برخي دانشگاه ها ميگم مثلا اسپيكينگ 23 كمتر نباشه و عملا ميدن به كسي كه تو حرف زدن مشكلي نداشته باشه. اگر بتوني در اين ايام تا نتيجه بياد يه تافل بدي اينو تقويت كني خوبه اما اگر برات مهم نيست ولش كن. فقط خودتو كانديد كن شايد بشه. ضمنا چو فردا شود فكر فردا كنم . از الن غصه ي فردا رو نخور. اينجا فردايي وجود نداره كه غصه بخواد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    ‌شما براي هرگونه فاندي كه صلاحيت داري اقدام كن . اين معنيش اين نيست كه بهت تعلق ميگيره. كلي رقيب داري اگر از اونها بالاتر بايستي بهت ميدن. من در مورد TA‌ديدم برخي دانشگاه ها ميگم مثلا اسپيكينگ 23 كمتر نباشه و عملا ميدن به كسي كه تو حرف زدن مشكلي نداشته باشه. اگر بتوني در اين ايام تا نتيجه بياد يه تافل بدي اينو تقويت كني خوبه اما اگر برات مهم نيست ولش كن. فقط خودتو كانديد كن شايد بشه. ضمنا چو فردا شود فكر فردا كنم . از الن غصه ي فردا رو نخور. اينجا فردايي وجود نداره كه غصه بخواد. شادزي
    والا دیگه حالم از هرچی زبانو امتحانو درسو..بهم میخوره! من با پارشال به هیچ وجه نمیتونم برم از طرفی هم نمیدونم فول گرفتم یا نه! حالا ببینیم چی میشه. ولی یکی از دوستام که TA گرفت (3 سال پیش) یادمه که نمر هی اسپیکینگش 18 بود! و نمره ی کل تافلش 81 بود!

Junior Member

Dear X,

Thanks for your enquiry. I have recently moved to X from Y, so I am currently establishing my laboratory and seeking to recruit graduate students. Your background certainly sounds suitable for my research interests so I would be happy to consider your application. You will need to make a formal application, and you can find full details of the admissions process including on-line application on our
    website at XXX. I have received several enquiries and I plan to consider all of the applications together in the next months or so.
    دوستان نظرتون در مورد این جواب چیه؟ میشه روش حسابی باز کرد؟

Junior Member

Dear X,
    Thanks for your interest in my program. You have an interesting CV that looks suitable for the research in my group. Right now I'm applying for few grants to open at least two graduate positions for 2014. The application process takes a while, so I would suggest that you to send your papers for a preliminary application. I might contact you in the next months to setup an interview.
    در مورد این چی؟ من تو ایمیلم گفته بودم پری اپلیکیشن پذیرفته شدم برای پاییز 2013! اما این از 2014 حرف زده!!! بهش دوباره میل زدم جواب نداد!!!!!!! چکار کنم؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

والا دیگه حالم از هرچی زبانو امتحانو درسو..بهم میخوره! من با پارشال به هیچ وجه نمیتونم برم از طرفی هم نمیدونم فول گرفتم یا نه! حالا ببینیم چی میشه. ولی یکی از دوستام که TA گرفت (3 سال پیش) یادمه که نمر هی اسپیکینگش 18 بود! و نمره ی کل تافلش 81 بود!
    دوست خوبم سلام
    ببین اول صبر کن، شاید Full fund بودی خوب. اگه پارشیال بودی بعد بیا اینجا همه با هم یه فکری میکنیم دوست من. امیدوار باش.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط opt نمایش پست ها
    Dear X,

Thanks for your enquiry. I have recently moved to X from Y, so I am currently establishing my laboratory and seeking to recruit graduate students. Your background certainly sounds suitable for my research interests so I would be happy to consider your application. You will need to make a formal application, and you can find full details of the admissions process including on-line application on our
    website at XXX. I have received several enquiries and I plan to consider all of the applications together in the next months or so.
    دوستان نظرتون در مورد این جواب چیه؟ میشه روش حسابی باز کرد؟
    با سلام
    این استاد دانشجو می خواد حتما. اما هیچ قولی نمیده، اگه از بین چند نفر بهتر بودی میگیرتت. من جای شما باشم یکم ارتباطم رو باهاش بیشتر میکنم و حتی اپلای هم میکنم.
    موفق باشی.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط opt نمایش پست ها
    Dear X,
    Thanks for your interest in my program. You have an interesting CV that looks suitable for the research in my group. Right now I'm applying for few grants to open at least two graduate positions for 2014. The application process takes a while, so I would suggest that you to send your papers for a preliminary application. I might contact you in the next months to setup an interview.
    در مورد این چی؟ من تو ایمیلم گفته بودم پری اپلیکیشن پذیرفته شدم برای پاییز 2013! اما این از 2014 حرف زده!!! بهش دوباره میل زدم جواب نداد!!!!!!! چکار کنم؟؟؟؟؟
    این استاد هم جوابش خوبه، حتی از قبلی بهتر.
    مقالاتتون رو حتما براش میل کنید و هر 3 هفته یه میل بزنید تا شما رو یادش نره. انقدر هم عجول نباشین که تا میل زدین حتما همون روز جواب بگیرین. صبر کن برادر من
    شما برای Fall 2013 میل زدین؟‌deadline های فال که اکثرا تمام شده دوست من. Spring 2014 براتون اولین گزینه است. موفق باشی.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)