صفحه 707 از 1371 نخستنخست ... 2076076576976986997007017027037047057067077087097107117127137147157167177578071207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,061 تا 7,070 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط googleiran نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با يک استادي حسابي رفيق شديم
    ريز نمرات و مقالات ما را گرفت و سه هفته پيش اين جواب را به من داد
    let's see how your application goes, please let me know when this has been completed and I will make sure that it ends up on my desk. Then I will make a decision based on qualifications etc and possibly interview you

حالا تو اين سه هفته من درگيره زندگي بودم
    به نظر شما الان چيکار کنم، دفعه قبل گفت برو و فقط در سيستم آنلاين اپلاي کن و ارسال پستي نمي خواد
    الان من هنوز SOP و ريکام هاي خودم را هم آماده نکردم
    یخورده باید عجله کنید، همونطور که گفته اپلای کنید و بهش اطلاع بدید.

سلام دوستان

من به یه استادی ایمیل زدم و گفتم که من در حال حاضر برای دانشکده شما اپلای کرده ام، و به موضوعاتی که شما روش کار میکنید علاقه دارم. بعد یه مقدار از خودم نوشتم و سوابق تحقیقاتیم. آخرشم گفتم که اگر فکر میکنید شرایط من مناسب هست برای گروه تحقیقاتی شما، ممنون میشم اگر بتونید من رو در پروسه اپلای حمایت کنید (که یعنی بره بگه من اینو میخوا م و ادمیشن بگیرم).

بهم جواب داده که :

I am not involved in the admission process. I encourage you to apply through the regular process.

حالا من واسم این سواله که مگه میشه استاد involved نباشه؟!!! چی کار باید کرد در این جور مواقع؟

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_mech نمایش پست ها
    سلام دوستان

من به یه استادی ایمیل زدم و گفتم که من در حال حاضر برای دانشکده شما اپلای کرده ام، و به موضوعاتی که شما روش کار میکنید علاقه دارم. بعد یه مقدار از خودم نوشتم و سوابق تحقیقاتیم. آخرشم گفتم که اگر فکر میکنید شرایط من مناسب هست برای گروه تحقیقاتی شما، ممنون میشم اگر بتونید من رو در پروسه اپلای حمایت کنید (که یعنی بره بگه من اینو میخوا م و ادمیشن بگیرم).

بهم جواب داده که :

I am not involved in the admission process. I encourage you to apply through the regular process.

حالا من واسم این سواله که مگه میشه استاد involved نباشه؟!!! چی کار باید کرد در این جور مواقع؟
    آره چرا نمیشه! فقط گاهی اساتید جزو کمیته پذیرش هستن. اگه استاد حمایت میکنه شمارو، و مینی مم هارو دارین می تونید اپلای کنید و شانستون رو امتحان کنید...بخصوص اگه حاضر شه از لحاظ مالی ساپورتتون کنه..البته این کیس از اونا نیست ظاهرا اگه جواب فقط همین باشه...
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

سلام دوستان

بهم جواب داده که :

سینا جان، در بعضی از دانشگاه ها، کمیته های خاصی وجود دارن که کار بررسی پرونده دانشجویان رو انجام میدن (یعنی استاد دخالتی در این مرحله نداره) و اگه پرونده ای از نظر اونا OK باشه وارد مراحل بعدی میشه. تو بعضی دانشگاه های دیگر (مثل آلبرتا کانادا) بعد از بررسی پرونده ها به بعضی از دانشجوها ادمیشن میدن بدون اینکه استاد راهنما مشخص باشه (دانشجوها بعد از شروع تحصیل، باید بصورت face to face با اساتید صحبت کنن و استاد رو انتخاب کنن). شایدم یه استاد واسه امسال بودجه نداره تا دانشجو بگیره.دلایل دیگری هم ممکنه وجود داشته باشه.
    اگه شما به دقت سایت دانشگاه مربوطه رو بخونی میتونی علت جواب استاد رو پیدا کنی و تصمیم مناسب رو بگیری. موفق باشی

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Senior Member Simplex آواتار ها

سلام دوستان
    من با يک استادي حسابي رفيق شديم
    ريز نمرات و مقالات ما را گرفت و سه هفته پيش اين جواب را به من داد
    let's see how your application goes, please let me know when this has been completed and I will make sure that it ends up on my desk. Then I will make a decision based on qualifications etc and possibly interview you

حالا تو اين سه هفته من درگيره زندگي بودم
    به نظر شما الان چيکار کنم، دفعه قبل گفت برو و فقط در سيستم آنلاين اپلاي کن و ارسال پستي نمي خواد
    الان من هنوز SOP و ريکام هاي خودم را هم آماده نکردم
    موفقیت همه اش هم توانایی فردی نیست. دلیلی وجود نداره که استاد دیگه ای هم پیدا بشه که اینقدر با محبت باشه و به خوبی بهت جواب بده. یعنی علاوه بر اینکه شما رزومه خوبی داری، شانس هم آورده ای که این استاد خودش آدم خوبیه، و گرنه کلی آدم دیگه با رزمه بهتر از شما هیچ وقت فرصت درس خواندن پیدا نکرده اند.

اگر می خواهی موفق شی، شب و روز کار کن و مدارکت رو حاضر کن و خوب اپلای کن. شنیده ای که یکی شنیده بود توی تهران پول ریخته، روز اول که می رسه تهران، یک اسکناس رو زمین پیدا می کنه، اما به خودش می گه، امروز حال ندارم، از فردا جمع می کنم. خدای نکرده داستان این آدم رو برای خودت تکرار نکن. یعنی شانست رو دو دستی بچسب، یک جوری که انگار شانس آخرته.

البته حالا خیلی سخت گفتم، اینقدرها هم نباید بترسی، اما حواست جمع باشه که به موقع اپلای کن و همه مدارکت کامل باشه. اگر فعلا چیزی نداری به استاد بگی، نگو، فقط وقتی اپلای کردی بهش خبر بده.

blur و vahid.chem ، ممنون از پاسخ هاتون.

در واقع من اپلای کردم و میخواستم بره پروندمو بره بررسی کنه و ... که ظاهراً کاره ای نیست.

پس با این حساب پاسخ خاصی نمیشه بهش داد، درسته ؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

blur و vahid.chem ، ممنون از پاسخ هاتون.

در واقع من اپلای کردم و میخواستم بره پروندمو بره بررسی کنه و ... که ظاهراً کاره ای نیست.

پس با این حساب پاسخ خاصی نمیشه بهش داد، درسته ؟
    آقا سینا میتونی ازش تشکر کنی و بگی که در صورت گذشتن از این مرحله خوشحال میشین که تحت نظرش تزتون رو بگذرونید.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    موفقیت همه اش هم توانایی فردی نیست. دلیلی وجود نداره که استاد دیگه ای هم پیدا بشه که اینقدر با محبت باشه و به خوبی بهت جواب بده. یعنی علاوه بر اینکه شما رزومه خوبی داری، شانس هم آورده ای که این استاد خودش آدم خوبیه، و گرنه کلی آدم دیگه با رزمه بهتر از شما هیچ وقت فرصت درس خواندن پیدا نکرده اند.

اگر می خواهی موفق شی، شب و روز کار کن و مدارکت رو حاضر کن و خوب اپلای کن. شنیده ای که یکی شنیده بود توی تهران پول ریخته، روز اول که می رسه تهران، یک اسکناس رو زمین پیدا می کنه، اما به خودش می گه، امروز حال ندارم، از فردا جمع می کنم. خدای نکرده داستان این آدم رو برای خودت تکرار نکن. یعنی شانست رو دو دستی بچسب، یک جوری که انگار شانس آخرته.

البته حالا خیلی سخت گفتم، اینقدرها هم نباید بترسی، اما حواست جمع باشه که به موقع اپلای کن و همه مدارکت کامل باشه. اگر فعلا چیزی نداری به استاد بگی، نگو، فقط وقتی اپلای کردی بهش خبر بده.
    خيلي سخت گفتيد ها....
    بله، من خيلي سهل انگاري کردم
    يعني اگر از دست بره، حقمه
    وقتي ميخواستم براي اولين بار بهش ميل بزنم، آرزوم بود که جواب بده، حتي بگه من نميتونم بگيرمت
    دقيقا همون چيزايي که دوست دارم را کار ميکنه
    انشاالله به زودي همه چيز را براشون ميفرستم
    البته اميدوارم تا الان کس ديگه اي بهتر از من پيدا نکرده باشه

Senior Member Simplex آواتار ها

خيلي سخت گفتيد ها....
    بله، من خيلي سهل انگاري کردم
    يعني اگر از دست بره، حقمه
    وقتي ميخواستم براي اولين بار بهش ميل بزنم، آرزوم بود که جواب بده، حتي بگه من نميتونم بگيرمت
    دقيقا همون چيزايي که دوست دارم را کار ميکنه
    انشاالله به زودي همه چيز را براشون ميفرستم
    البته اميدوارم تا الان کس ديگه اي بهتر از من پيدا نکرده باشه
    می خواستم یک کم بترسونمت که زودتر به کارهات برسی. امیدوارم موفق باشی.

Junior Member

سلام
    به نظرتون این دو تا جواب جوابای خوبین؟
    Hi Neda,

You must first apply to the University. The Department will rank your application, and it is at that point that I can determine whether or not to accept you into the program. I am interested in students with your expertise.

Thank you for getting in touch. I would recommend that you apply to the BME graduate program, and indicate in your application that I would be a potential supervisor (http://www.ucalgary.ca/bme/graduate).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)