صفحه 708 از 1371 نخستنخست ... 2086086586986997007017027037047057067077087097107117127137147157167177187588081208 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,071 تا 7,080 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط nedahagh نمایش پست ها
    سلام
    به نظرتون این دو تا جواب جوابای خوبین؟
    Hi Neda,

You must first apply to the University. The Department will rank your application, and it is at that point that I can determine whether or not to accept you into the program. I am interested in students with your expertise.

Thank you for getting in touch. I would recommend that you apply to the BME graduate program, and indicate in your application that I would be a potential supervisor (http://www.ucalgary.ca/bme/graduate).
    سلام دوست عزیز
    خیلی از دوستان میگن که این جواب ها رو apply نکنید. اما من در موقعیت شما باشم و جوابهای قطعی نداشته باشم و از همه مهمتر به رزومه خودم و سطح دانشگاهی که اپلای میکنم ایمان داشته باشم (یعنی منطقی باشه توقعم و رزومم در حد و یا فراتر از اون دانشگاه باشه) حتما اپلای میکنم.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    به نظرتون این دو تا جواب جوابای خوبین؟
    Hi Neda,

You must first apply to the University. The Department will rank your application, and it is at that point that I can determine whether or not to accept you into the program. I am interested in students with your expertise.

Thank you for getting in touch. I would recommend that you apply to the BME graduate program, and indicate in your application that I would be a potential supervisor (http://www.ucalgary.ca/bme/graduate).
    چيز خاصي نيستند اما اگر گزينه ي بهتري نداريد مورد 1 رو در نظر داشته باشيد و با استاد در تماس باشيد تا مداركتون كامل شه وايشون ببينه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

یعنی به نظر شما این استادا که می گند اپلای کنید و اسم منا به عنوان supervisor بنویس به همه این میل را می زنند؟ یعنی هیچ حسابی روشون نیست و با این که جواب نده اصلا فرق نداره؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

یعنی به نظر شما این استادا که می گند اپلای کنید و اسم منا به عنوان supervisor بنویس به همه این میل را می زنند؟ یعنی هیچ حسابی روشون نیست و با این که جواب نده اصلا فرق نداره؟
    ببینید نمیشه قطعی جواب داد به این سوالتون.
    یه استاد شاید واقعا هیچ دخالتی نتونه بکنه تو ادمیشن شما، مثل ایمیل اول، خوب این استاد به همه میگه اپلای کنین، بهد که فرضا admission office دو یا سه نفر رو accept کرد. این استاد میاد از بین اینها انتخاب میکنه. خوب این رو هم در نظر بگیرید که با این ایمیلی که به شما و خیلی های دیگه زده، شاید 10٪ اپلای کنن. خوب اگه شما میدونی که از admission office میتونی پذیرش بگیری، شانست رو امتحان کن. اما برای مرحله بعد، همین استادی که گفت اول ادمیشن بگیر، شاید اون موقع بگه فاند ندارم. همه اینها رو باید در نظر بگیری.
    در مورد دوم: این ایمیل به نظرم مثبت تره از اولی. حداقل میدونی که استاده یه جورایی حرفش برش داره. اینطور اساتید هم به همه نمیگن که تو اپلیکیشن اسم منو بیار. خوب قطعا برای دومی شانس بهتری هست نسبت به اولین ایمیل، اما باز هم نمیشه مطمئن بود به همه چی.
    موفق باشی.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

من برای دانشگاهی در آلمان اپلای کردم و بعد از مصاحبه با استاد.. دیروز منشیش بعد از یک ماه به من ایمیل زد که نمی تونیم فاند بهت بدیم اما اگر تونستی منابع مالی برای پروژه ات پیدا کنی(چند تا موسسه هم بهم معرفی کرده بود که می تونستم اپلای کنم برای فاند) پروفسور خیلی خوشحال می شه که تو رو به عنوان دانشجوی phd external ساپورت کنه . من بلافاصله ایمیل دادم که من در حال حاضر مایلم که با هزینه شخصی بیام و دکترا بخونم(شنیدم وقتی دانشجوی در آلمان باشیم راحتتر می شه برای فاند اقدام کرد ) . من دیروز فرستادم و تا الان جوابی نگرفتم ! به نظر شما تا چند روز صبر کنم و دوباره میل بفرستم که چی شد؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sweden in process نمایش پست ها
    من برای دانشگاهی در آلمان اپلای کردم و بعد از مصاحبه با استاد.. دیروز منشیش بعد از یک ماه به من ایمیل زد که نمی تونیم فاند بهت بدیم اما اگر تونستی منابع مالی برای پروژه ات پیدا کنی(چند تا موسسه هم بهم معرفی کرده بود که می تونستم اپلای کنم برای فاند) پروفسور خیلی خوشحال می شه که تو رو به عنوان دانشجوی phd external ساپورت کنه . من بلافاصله ایمیل دادم که من در حال حاضر مایلم که با هزینه شخصی بیام و دکترا بخونم(شنیدم وقتی دانشجوی در آلمان باشیم راحتتر می شه برای فاند اقدام کرد ) . من دیروز فرستادم و تا الان جوابی نگرفتم ! به نظر شما تا چند روز صبر کنم و دوباره میل بفرستم که چی شد؟
    عزیزم یکم صبر کن دیگه؟
    هنوز یک روز هم نشده که میل زدین.
    چرا انقدر عجله؟ خوب تا 2 3 روز حداقل صبر کن، اگه خبری نشد یه میل بزن.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Junior Member

ممنون از جوابتون! خودمم می دونم تو این پروسه اپلای کردن رو هیچ چیز نمیشه حساب کرد ولی بازم خیلی ممنون بابت راهنمایی های خوبتون. راسش با این هزینه های بالا برای اپلای کردن انتخاب دانشگاه واقعا سخت میشه!
    یه چند تا سوال دیگه ازتون دارم- یه استاده جوا زیر را بم داده اما دانشگاهش تقریبا مطمئنم به رزومه من میخوره شایدم پایینتر باشه به نظر شما اپلای کنم؟
    I have PhD positions for next fall. I should mention that the volume of
    applicants is overwhelming. If you are interested you can apply for our
    program and I will interview you once your file is in the Department.
    رو تا جواب هم این طوری داشتم
    ولی جواب اول تز فوق لیسانسم دقیقا رو فیلد ایشون نبوده یعنی مقاله هام از فیلدشون فاصله دارم. اما همون مخابرات سیستم که رشته منه!
    > Thanks for your interest. I went through your CV and your credentials
    > look very good. I thus would like to encourage you to apply to our Ph.D.
    > program and write my name as the suggested supervisor.

You can go ahead and apply for admission. When you see the online status of
    your application changed to "Referred to Department", let me know.

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

سلام دوستان
    نظرتون درباره ایمیل زیر چیه؟
    Thank you very much for your interest in the School of XXXXX. I currently do not have any graduate assistantship positions open. However, I would like to encourage you to still apply as positions typically open up after you have been here for a semester or two.
    از یکی از دانشگاههای آمریکاست. به نظرتون تمپلیته؟ بعدش، منظورش اینه که 2 ترمه اول رو با هزینه خودم شروع کنم؟
    عجیب و گنگه دنیامون، با اینکه همه چی ساده ست.....

As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters. (Seneca)

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    Thank you very much for your interest in the School of XXXXX. I currently do not have any graduate assistantship positions open. However, I would like to encourage you to still apply as positions typically open up after you have been here for a semester or two.
    از یکی از دانشگاههای آمریکاست. به نظرتون تمپلیته؟ بعدش، منظورش اینه که 2 ترمه اول رو با هزینه خودم شروع کنم؟
    سلام،
    یک پاسخ کاملا از پیش نوشته شده است.
    میگه برای position بعد از یکی دوترم که شروع کردید به تحصیل در اون دانشگاه xxxx اقدام کنید.
    موفق باشید.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ميتونيد براي TA يا فيلوشيپ دانشگاه هم اقدام كنيد اگر جور نشه بله هزينه ي شخصي. تصميم با شماست اما كار ايشون با شما ظاهرا مطابقت داره كه تشويق كرده 2 ترم تحمل كنيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)