صفحه 709 از 1371 نخستنخست ... 2096096596997007017027037047057067077087097107117127137147157167177187197598091209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,081 تا 7,090 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نظرتون چیه در مورد این جواب؟ یکی دو ماه پیش گرفتمش از ویرجینیا تک .(ستاره ها مربوط به رشتمه که به دلایل امنیتی جاش ستاره گزاشتم

thanks for your interest in our research Milad. My students come for the most part from the ***, and the **program. If you apply to ***, I will have the opportunity to see your application materials and have input on whether you are competitive with the other applicants. I am not part of the admissions process for **, but I do make a presentation on my research to the incoming ** students in the fall, and do take some **PhD students (I just took one this fall, my third ** student). So I would encourage you to apply to either of these programs depending on your interest.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    نظرتون چیه در مورد این جواب؟ یکی دو ماه پیش گرفتمش از ویرجینیا تک .(ستاره ها مربوط به رشتمه که به دلایل امنیتی جاش ستاره گزاشتم

thanks for your interest in our research Milad. My students come for the most part from the ***, and the **program. If you apply to ***, I will have the opportunity to see your application materials and have input on whether you are competitive with the other applicants. I am not part of the admissions process for **, but I do make a presentation on my research to the incoming ** students in the fall, and do take some **PhD students (I just took one this fall, my third ** student). So I would encourage you to apply to either of these programs depending on your interest.
    سلام دوست من
    ایشون شما رو از سر خودشون وا کردن یه جورایی و ادمیشن رو کلا دست خودش نمیدونه. میگه که اپلای کن ببینم اصلا قابل مقایسه با بقیه هستی یا نه. الان که 2ماه گذشته از این ایمیل شما تو این 2 ماه هیچ ارتباطی نداشتید؟‌ددلاین های Fall هم که معمولا تموم شده. ضمنا انقدر این مسائل امنیتی رو زیاد رعایت کردی که اصلا نمیشه سر در آورد این استاد الان چند تا دانشجو میخواد بگیره !!!!
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    سلام دوست منایشون شما رو از سر خودشون وا کردن یه جورایی و ادمیشن رو کلا دست خودش نمیدونه. میگه که اپلای کن ببینم اصلا قابل مقایسه با بقیه هستی یا نه. الان که 2ماه گذشته از این ایمیل شما تو این 2 ماه هیچ ارتباطی نداشتید؟‌ددلاین های Fall هم که معمولا تموم شده. ضمنا انقدر این مسائل امنیتی رو زیاد رعایت کردی که اصلا نمیشه سر در آورد این استاد الان چند تا دانشجو میخواد بگیره !!!!
    والا اپلای که کردم ولی این که میگید ارتباط نداشتم , من همون جوابم تلفنی گرفتم اصولا جواب میل نمیده(میل دادم بعد زنگ زدم همون موقع جاب میلم رو داد چون پیغام گزاشتم) برای همین ترسیدم دوباره زنگ بزنم. حالا اگه میگید زنگ بزنم چی بگم؟ بگم چی شد رزومم رو دیدی یا نه؟البته اینم بگم تو اس ا پیم اسمش رو نوشتم و تو فرم اپلای هم ازم خواستن که کی رزومت رو چک کنه گفتم این یارو...

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

والا اپلای که کردم ولی این که میگید ارتباط نداشتم , من همون جوابم تلفنی گرفتم اصولا جواب میل نمیده(میل دادم بعد زنگ زدم همون موقع جاب میلم رو داد چون پیغام گزاشتم) برای همین ترسیدم دوباره زنگ بزنم. حالا اگه میگید زنگ بزنم چی بگم؟ بگم چی شد رزومم رو دیدی یا نه؟البته اینم بگم تو اس ا پیم اسمش رو نوشتم و تو فرم اپلای هم ازم خواستن که کی رزومت رو چک کنه گفتم این یارو...
    خوب ایشون که گفتن تو پروسه ی ادمیشن دخالتی ندارن. شما همیشه سعی کن با دست پر به اساتید میل بزنی. باید صبر کنی نتیجه ادمیشن بیاد، بعد میتونی میل بزنی بگی من پذیرفته شدم و در مورد فاند باهاش بحث کنی. اینکه از 2 ماه پیش تا الان هم هیچ تماسی نداشتی یا میل زدی جواب نداده، حتما تو ایمیل هات دقت نکردی یا واقعا دلیلی نبوده که قبل ادمیشن میل بزنی و اون استاد جواب بده.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

خوب ایشون که گفتن تو پروسه ی ادمیشن دخالتی ندارن. شما همیشه سعی کن با دست پر به اساتید میل بزنی. باید صبر کنی نتیجه ادمیشن بیاد، بعد میتونی میل بزنی بگی من پذیرفته شدم و در مورد فاند باهاش بحث کنی. اینکه از 2 ماه پیش تا الان هم هیچ تماسی نداشتی یا میل زدی جواب نداده، حتما تو ایمیل هات دقت نکردی یا واقعا دلیلی نبوده که قبل ادمیشن میل بزنی و اون استاد جواب بده.
    از حوابتون ممنون ولی احساس میکنم یکم دارید بی انصافی میکنید وفتی گفته :
    I will have the opportunity to see your application materials and have input on whether you are competitive with the other applicants.
    اصولا به این معنا نیست که اگه تو یکی از این دو رشته که گفته اپلای کنم رزومم رو نگاه میکنه و اگه بهتر از اون نبود قبولم میکنه؟تازه اخرشم گفته :
    So I would encourage you to apply to either of these programs depending on your interes

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

I will have the opportunity to see your application materials and have input on whether you are competitive with the other applicants.
    اصولا به این معنا نیست که اگه تو یکی از این دو رشته که گفته اپلای کنم رزومم رو نگاه میکنه و اگه بهتر از اون نبود قبولم میکنه؟تازه اخرشم گفته :
    So I would encourage you to apply to either of these programs depending on your interes
    من اصلا قصد بی انصافی نداشتم میلاد جون الان اینطوری گفتی عذاب وجدان گرفتم
    خوبه که ادم امیدوار باشه اما منطقی. تو همین ایمیل گفته I am not a part of admission process درسته؟‌تو اکثر دانشگاه ها هم همینه. یعنی Admission office تصمیم میگیره که چند نفر ادمیشن بگیرن. اما بعد این مرحله، این اساتید هستن که انتخاب میکنن به کی فاند بدن. منظور اون استاد هم مرحله دوم بوده، یعنی بعد ادمیشن تازه میاد شما رو با بقیه اونایی که ادمیشن گرفتن مقایشه میکنه و فایلت رو به قولی چک میکنه.
    حالا یه توصیه مفید:‌یه ایمیل به admission coordinator دانشگاه بزن و بپرس که آیا پرونده شما رفته به دپارتمان یا نه؟‌اگه رفته باشه اون موقع یعنی admisison office کارش تموم شده و approve شدی تقریبا، بعدش میل بزن به استاده بگو رسیده اپلیکیشنم آیا؟
    باز نگی بی انصافمااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟ .
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Global Moderator

Simon آواتار ها

نظر خاصي نيست جز اينكه اگر جوابي مستقيم تر نداري و از نظر مالي راحتي اپلاي كن. به هر حال بدون شانس نخواهي بود. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

من اصلا قصد بی انصافی نداشتم میلاد جون الان اینطوری گفتی عذاب وجدان گرفتم
    خوبه که ادم امیدوار باشه اما منطقی. تو همین ایمیل گفته I am not a part of admission process درسته؟‌تو اکثر دانشگاه ها هم همینه. یعنی Admission office تصمیم میگیره که چند نفر ادمیشن بگیرن. اما بعد این مرحله، این اساتید هستن که انتخاب میکنن به کی فاند بدن. منظور اون استاد هم مرحله دوم بوده، یعنی بعد ادمیشن تازه میاد شما رو با بقیه اونایی که ادمیشن گرفتن مقایشه میکنه و فایلت رو به قولی چک میکنه.
    حالا یه توصیه مفید:‌یه ایمیل به admission coordinator دانشگاه بزن و بپرس که آیا پرونده شما رفته به دپارتمان یا نه؟‌اگه رفته باشه اون موقع یعنی admisison office کارش تموم شده و approve شدی تقریبا، بعدش میل بزن به استاده بگو رسیده اپلیکیشنم آیا؟
    باز نگی بی انصافمااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟ .
    ممنون که وقت گزاشتید برام خیلی کمک بود. ببخشیدا ...
    در مورد توصیه تون هم باید بگم یه هفته پیش این ایمیل بهم رسید از طرفشون:
    Your application is reviewed by the department you applied to, they will make the admission decision on your application.Thank you,HollyGraduate Admissions & Academic ProgressGraduate School, Virginia Tech120 Graduate Life Center at Donaldson Brown (0325)Blacksburg, VA 24061____________________

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

ممنون که وقت گزاشتید برام خیلی کمک بود. ببخشیدا ...
    در مورد توصیه تون هم باید بگم یه هفته پیش این ایمیل بهم رسید از طرفشون:
    Your application is reviewed by the department you applied to, they will make the admission decision on your application.Thank you,HollyGraduate Admissions & Academic ProgressGraduate School, Virginia Tech120 Graduate Life Center at Donaldson Brown (0325)Blacksburg, VA 24061____________________
    پس صبر کن تا اونها مید کنن دسیژن رو
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

ApplyAbroad Guru

خیر اصولا به این معنی که گفتید نیست. گفته نگاه میکنم و بعد بهت میگم شانسی داری یا نه. بهیچ عنوان قولی نداده که اگر بهتر بودید قبولتون کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)