صفحه 71 از 1371 نخستنخست ... 216162636465666768697071727374757677787980811211715711071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

داشتن مقاله ISI خودش پارامتر خیلی مهمیه!
    تجربه من هم نشان میده که استادانی که تازه دانشیار و مخصوصا استادیار هستند، بسیار روی داشتن مقاله حساس هستند و پارامتر بسیار مهمی برایشان هست. من خودم یک استادی توی Calgary (ویکی هم در واترلو )می خواست من را با فاند کامل بخاطر داشتن سه مقاله ژورنالی بگیره که البته من بعدا از آمریکا و انگلیس پذیرش گرقتم( معدل لیسانس من 13.5 و فوق 16.6 هست)

نمیدونم توی e-mail چی بنویسم.
    شما باید فقط روی مقاله خودتان و مقالات ایشان و اصولا کارهای تحقیقاتی مانور بدید و از کارهای تحقیقاتی با ایشان صحبت کنید.

آخه تا وقتی من بعنوان یک دانشجوی Ph.D. که سد پذیرش رو رد کرده مطرح نشده باشم، به نظرت حاضره وقت بذاره و در مورد کارهاییکه میشه بعنوان تز انجام داد بحث کنه؟ نمیگه اول پذیرش بگیر بعد با هم در مورد تز بحث میکنیم؟
    در کانادا اصولا یک روال این هست که قبل اپلای با استادها هماهنگ می کنند

Senior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

Ali Alavi:

yaserb جان کاملا درست میگه. اولین چیزی که اون استاده ای که حاضر شد به من فاند بده پرسید در مورد مقاله بود- می خواست
    ببینه ژورنالام چاپ شده یا نه. بعدا پای تلفن در مورد اینکه معدلت چنده و شاگرد اول هستی یا نه پرسید که منم گفتم نیستم و گفت خیلی مهم نیست
    و بیشتر از بکگراندت خوشم اومده (البته ممکنه برای اداره پذیرش مهم باشه) - اون موقع اصلا با استاده حرفی هم از پذیرش و ... نبود.

Junior Member

با سلام به دوستان
    یک استاد جواب میل را این داده:
    thank you for your interest in our program and in my research activities.
    I do not know yet whether I will have support for a graduate student in
    your area of expertise this coming year, but I would certainly encourage
    you to apply to our department, and it would be a pleasure to talk to
    you some more if you are accepted.

بعد از Pre-Application از طرف graduate adviser این میل اومده:
    and regret to inform you that your likelihood of admission to our program is low. However, you are certainly welcome to apply...

به خاطر معدل احتمالا اینطور شده .
    حالا به نظر شما چکار کنم. deadline هم خیلی نزدیکه
    با سپاس

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط homan
    :
    and regret to inform you that your likelihood of admission to our program is low. However, you are certainly welcome to apply...
    دوست عزیز از این جواب به نظر من میاد شما شانس خیلی زیادی برای گرفتن Admission این دانشگاه ندارین، پس به فکر جاهای دیگه باشین

Senior Member

homan :

اگر معدلتون مشکل سازه تاپیک زیر رو کامل بخونین و بعدتصمیم بگیرین :

http://www.applyabroad.org/forum/ind...html#msg108547

موفق باشید

Senior Member

پیش فرض با این استاد چی کار کنم؟؟؟؟

من 4 ماه پیش با یک استاد ایرانی تماس گرفتم و ایشون گفتن با یکی از همکاراشون می خوان که یه دانشجو با شرایط من بگیرن و از من خواستن بگم که کی apply می کنم. منم گفتم برای FALL 2009 . ایشون هم گفتن که مدارکت رو که فرستادی به من ای میل بزن تا من فایلت رو پیگیری کنم. من بعد از ارسال مدارکم بارها به این استاد ای میل زدم ولی دریغ از یک جواب. حالا مشکل اینجاست که اولا توی این دانشگاه استادها مستقیما می تونند دانشجو بگیرن و اگر از قبل با استادی هماهنگ نکرده باشید پذیرش سخت می شه. ثانیا استاد دیگه ای که زمینه کارش به من می خوره همکار این استاد ایرانی هست و من نمی دونم واقعا باید با استاد دیگه ای تماس بگیرم؟
    به نظر شما راهکار مناسب چیه؟؟

Senior Member

sysbiosys:

از طریق تلفن نمیشه با این استاد ایرانی صحبت کرد ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    sysbiosys:

از طریق تلفن نمیشه با این استاد ایرانی صحبت کرد ؟
    وقتی جواب ای میل رو نداده چطور می تونم بهش زنگ بزنم؟؟؟

Senior Member

sysbiosys:

جواب ایمیل ندادنش میتونه به هزار و یک دلیل باشه که یکیش اینه که ممکنه دانشجوی دیگه ای گرفته باشه ولی هنوز هزار تا دیگه میمونه
    و چون شما به جواب سریع و قاطع نیاز داری اگر شد بهش زنگ بزن. من از استادم پای تلفن پرسید که What is your overall impression of me و اونم جواب داد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    sysbiosys:

جواب ایمیل ندادنش میتونه به هزار و یک دلیل باشه که یکیش اینه که ممکنه دانشجوی دیگه ای گرفته باشه ولی هنوز هزار تا دیگه میمونه
    و چون شما به جواب سریع و قاطع نیاز داری اگر شد بهش زنگ بزن. من از استادم پای تلفن پرسید که What is your overall impression of me و اونم جواب داد.
    اما من فکر نمی کنم این کار مودبانه ای باشه که یه دفعه و بدون هماهنگی به استادی زنگ زد و در مورد پذیرش پرسید...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)