صفحه 710 از 1371 نخستنخست ... 2106106607007017027037047057067077087097107117127137147157167177187197207608101210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,091 تا 7,100 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

من به یکی از استادای دانشگاه کالگری از طریق استاد همکار طرح یکی از دوستام معرفی شدم ولی موضوع کارش خیلی مورد علاقه ام نیست
    بهش ایمیل زدم برای پی اچ دی و گفت که
    Thanks for your interest to join our lab

X had told me about your forthcoming application

Give me some time to collect and sort through all the applications
    I will get back to you

از طرفی به موضوع کار چندتا استاد دیگه تو همین دانشکده بیشتر علاقه دارم
    با توجه به این جواب استاد آیا اشکالی داره به استادای دیگه کلگری هم ایمیل بزنم؟

با سلام خدمت دوستان عزيز من به استادي ميل زدم ايشون در جواب گفت:
    Your CV is certainly good and relevant to our research activities. For the application, please apply via university website for admissions. The deadline for this year July is already gone though
    .
    ددلاين بعدي اين دانشگاه 15 مي هست. من در جواب گفتم مي‌تونم شما رو به عنوان سوپروايزرم مشخص كنم ايشونم در جواب گفت:

Sure, you can do that
    …!
    حالا سوال من اينه كه اين استاد اصلن نه مصاحبه‌اي خواسته نه تماس تلفني. تا چه حد ميشه به اين جواب اميدورار بود. آخه من gre ندادم و واسه اين دانشگاه بخوام اپلاي كنم بايد gre بدم به نظرتون اين كارو بكنم يعني رو اين جواب سرمايه گذاري كنم؟

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط olumtahghighat نمایش پست ها
    Your CV is certainly good and relevant to our research activities. For the application, please apply via university website for admissions. The deadline for this year July is already gone though
    .
    ددلاين بعدي اين دانشگاه 15 مي هست. من در جواب گفتم مي‌تونم شما رو به عنوان سوپروايزرم مشخص كنم ايشونم در جواب گفت:

Sure, you can do that
    …!
    حالا سوال من اينه كه اين استاد اصلن نه مصاحبه‌اي خواسته نه تماس تلفني. تا چه حد ميشه به اين جواب اميدورار بود. آخه من gre ندادم و واسه اين دانشگاه بخوام اپلاي كنم بايد gre بدم به نظرتون اين كارو بكنم يعني رو اين جواب سرمايه گذاري كنم؟
    من هم با یک ایمیل دو خطی استاد اپلای کردم و قبول شدم.شما هر چه سریعتر برای جی ار ای خارج از کشور اقدام کنید و برای دانشگاه ریپورت کنید مطمئن باشید دانشگاه شما را قبول خواهد کرد.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    من به یکی از استادای دانشگاه کالگری از طریق استاد همکار طرح یکی از دوستام معرفی شدم ولی موضوع کارش خیلی مورد علاقه ام نیست
    بهش ایمیل زدم برای پی اچ دی و گفت که
    Thanks for your interest to join our lab

X had told me about your forthcoming application

Give me some time to collect and sort through all the applications
    I will get back to you

از طرفی به موضوع کار چندتا استاد دیگه تو همین دانشکده بیشتر علاقه دارم
    با توجه به این جواب استاد آیا اشکالی داره به استادای دیگه کلگری هم ایمیل بزنم؟
    سلام دوست من
    این استاد الانم نگفته که شما رو می خواد، فقط گفته بگذارید همه application ها برسه دستم بعد بهت بگم اره یا نه.
    شما به بقیه اساتید هم میل بزن به نظرم.
    موفق باشی.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

.

Sure, you can do that
    …!
    سلام دوست من
    من جای شما بودم اول minimum requirements های دپارتمان خودم برای اون دانشگاه رو چک میکردم. اگه رزومم در حد و فراتر از اون مینیمم ها بود، امتحان GRE رو هر چه سریعتر میدادم و اپلای میکردم و بعد با استاد هماهنگ میکردم. در مورد مصاحبه تلفنی:‌برای مقطع دکتری معمولا بعد ادمیشن مصاحبه رو برای دادن فاند انجام میدن اساتید.
    یه نکته: دوستان در مورد minimum requirements ها حتما توجه کنید، دانشگاه در قسمت admission معمولا General requirements ها رو قرار داده که برای همه دانشجو هاست. اما نکته مهم اینجاست که برای Graduate studies باید با توجه به دپارتمان خودتون(مثلا اگه برق و کامپیوتر باشه، میرین تو سایت دپارتمان خودتون اول (google: University of Illinois at Chicago+ ECE ) بعد لینک هایی مثل: prospective student یا graduate admission یا future students رو پیدا میکنید و اونجا حتما یک سری requirements قرار دادن که مخصوص M.S و Ph.D هست و معمولا از requirements دانشگاه بالاتره. حتما اونو چک کنید.
    موفق باشید.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

.

Sure, you can do that
    …!
    دانشگاه تگزاس A&M هم به من همینو گفته و من هم جی ار ای ندارم و خوب اپلای هم نمیکنم!نمیدونم دقیقا چی کار کنم!

نقل قول نوشته اصلی توسط alinina نمایش پست ها
    دانشگاه تگزاس A&M هم به من همینو گفته و من هم جی ار ای ندارم و خوب اپلای هم نمیکنم!نمیدونم دقیقا چی کار کنم!
    با تشكر از دوستاني كه راهنماييم كردن. اما مثل اينكه اين قضيه به دانشگاه بستگي داره. استادي كه به من اين جواب داده بود از دانشگاه NUS بود. من از يكي از بچه‌هايي كه اونجا دانشجو هست پرسيدم گفتش كه تو دانشگاه NUS نظر استاد خيلي مهم نيست مگر اينكه خودش بگه من فلانيو مي‌خوام و با توجه به جوابي كه اين استاد به من داده گفتش كه بعيده خودش به دانشگاه بگه منو مي‌خواد چون گفته مستقيم اپلاي كنم. اينو گفتم چون مشكل شما هم همينه. نتيجه‌اي كه من گرفتم اينه كه خيلي بستگي به دانشگاه داره.

Junior Member

سلام دوستان
    یه استادی این ایمیلو بهم زده
    Could you send me a transcript for the modules you did at Undergraduate and MSc level.
    حالا من باید براش توضیح بدم که مثلا تو پروژه لیسانسم و فوق لیسانسم چه کارایی کردم؟ به صورت تیتر وار

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesam1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    Could you send me a transcript for the modules you did at Undergraduate and MSc level.
    حالا من باید براش توضیح بدم که مثلا تو پروژه لیسانسم و فوق لیسانسم چه کارایی کردم؟ به صورت تیتر وار
    سلام
    فکر میکنم منظورش ریزنمرات لیسانس و فوق باشه.
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesam1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ريزنمرات رو بفرستيد براشون. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)