صفحه 711 از 1371 نخستنخست ... 2116116617017027037047057067077087097107117127137147157167177187197207217618111211 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,101 تا 7,110 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

با سلام
    بچه ها من برای یک پوزیشن دکترا در هلند اپلای کرده بودم،‌بعد از مدتی که خبری نشد،‌با استاد تماس گرفتم ایشون گفتن که شما در short list‌ ده نفره هستید و من 2 نفر رو می خوام و as soon as possible‌من باهات تماس میگیرم برای تنظیم روز و وقت مصاحبه
    1 هفته گذشت خبری نشد من تماس گرفتم گفت برام statement of research interest‌بفرستٰ‌که 5 روز قبل از ددلاین فرستادم.
    دوباره خبری نشد،‌تماس گرفتمٰ‌گفت مشغول تنظیم وقت هستیم و سریع بهت خبر می دم.
    2 هفته گذشتٰ‌دوباره ایمیل زدم،‌گفت من مصاحبه ها رو انجام دادم و 2 نفر رو انتخاب کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    یعنی حتی با من مصاحبه هم انجام نداده و ادعا م یکنه من به شما ایمیل زدم حتما اشتباه شده به دستت نرسیده.
    در حالی که امکان نرسیدن ایمیل به من 0٪ بوده .
    به نظر شما لازم هست من به این استاد ایمیل بزتنم و اظهار ناراحتی کنم از برخوردش؟ چون وااقعا احساس می کنم رفتارش توهین آمیز بوده .
    لازم نبود نزدیک به 1 ماه منو در انتظار بزارهٰ‌. خب از همون اول می گفت نمی خوام و نمی دونم واقعا چرا این طور بی ادبانه و حتی بدون مصاحبه در حالت انتظار منو باقی گذاشته و این جور جواب می ده

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoush1689 نمایش پست ها
    به نظر شما لازم هست من به این استاد ایمیل بزتنم و اظهار ناراحتی کنم از برخوردش؟ چون وااقعا احساس می کنم رفتارش توهین آمیز بوده .
    نتیجه ای براتون نداره که. وقتتون رو تلف این آدم نکنید و دنبال موقعیتهای بعدی در جاهای دیگر باشید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام
    بچه ها من برای یک پوزیشن دکترا در هلند اپلای کرده بودم،‌بعد از مدتی که خبری نشد،‌با استاد تماس گرفتم ایشون گفتن که شما در short list‌ ده نفره ی ده
    Just Forget.Don't waste your valuable time.
    Best
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member elnazhat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng-Sharif

با سلام
    بچه ها من برای یک پوزیشن دکترا در هلند اپلای کرده بودم،‌بعد از مدتی که خبری نشد،‌با استاد تماس گرفتم ایشون گفتن که شما در short list‌ ده نفره هستید و من 2 نفر رو می خوام و as soon as possible‌من باهات تماس میگیرم برای تنظیم روز و وقت مصاحبه
    1 هفته گذشت خبری نشد من تماس گرفتم گفت برام statement of research interest‌بفرستٰ‌که 5 روز قبل از ددلاین فرستادم.
    دوباره خبری نشد،‌تماس گرفتمٰ‌گفت مشغول تنظیم وقت هستیم و سریع بهت خبر می دم.
    2 هفته گذشتٰ‌دوباره ایمیل زدم،‌گفت من مصاحبه ها رو انجام دادم و 2 نفر رو انتخاب کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    یعنی حتی با من مصاحبه هم انجام نداده و ادعا م یکنه من به شما ایمیل زدم حتما اشتباه شده به دستت نرسیده.
    در حالی که امکان نرسیدن ایمیل به من 0٪ بوده .
    لازم نبود نزدیک به 1 ماه منو در انتظار بزارهٰ‌. خب از همون اول می گفت نمی خوام و نمی دونم واقعا چرا این طور بی ادبانه و حتی بدون مصاحبه در حالت انتظار منو باقی گذاشته و این جور جواب می ده
    اگه فک میکنی از این به بعد قراره هر وقت یاد رفتارش بیفتی حرص بخوری، بهش ای-میل بزن بگو کارت درست نبوده. اگه دو سه روز دیگه یادت میره، وللش.
    I am fond of pigs. Dogs look up to us. Cats look down on us. Pigs treat us as equals

Junior Member

من به یک استاد توی دانشگاه موناش ایمیل زدم و گفتم که میخوام باهاش کار کنم. اون هم این جواب رو داده:

Dear ---,
    Thanks for your interest in my group. I would be happy to supervise you, but you need to apply through official channels. I have cc-d Monash Graduate and Leeanne Evans from our Faculty so that they can assist you.
    Best
    -----I

به نظر شما این گزینه رو اپلای کنم یا معمولی به نظر میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط emab نمایش پست ها
    من به یک استاد توی دانشگاه موناش ایمیل زدم و گفتم که میخوام باهاش کار کنم. اون هم این جواب رو داده:

Dear ---,
    Thanks for your interest in my group. I would be happy to supervise you, but you need to apply through official channels. I have cc-d Monash Graduate and Leeanne Evans from our Faculty so that they can assist you.
    Best
    -----I

این یک تمپلته! هیچ چیز مثبتی هم توش نیست...چون که اطمینانی به شما نداده....بهرحال اپلای کردن یا نکردن دست خودتونه

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

Dear ---,
    Best
    -----I

سلام دوست من
    جوابش که معمولی به نظر میاد. اما باهاش در تماس باش، ببین فاند داره آیا؟ به سایر اساتید اونجام میل بزن اگه این استاد جواب قطعی نداد. در هر صورت اگه جواب قطعی از جای دیگه نداری، همینم اپلای کنی بد نیست.
    موفق باشی.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Junior Member

به نظر من این که انتظار جواب قطعی از یه استاد داشته باشی اونم با یه میل معقول نیست. به نظر من خودتون کلاهتون را قاضی کنید اگه سطح دانشگاش با رزومه شما متناسبه حتما اپلای کنید. به نظر من جواب خوبیه!

Junior Member

Dear ---,
    Best
    -----I

به نظر من این که انتظار جواب قطعی از یه استاد داشته باشی اونم با یه میل معقول نیست. به نظر من خودتون کلاهتون را قاضی کنید اگه سطح دانشگاش با رزومه شما متناسبه حتما اپلای کنید. به نظر من جواب خوبیه!

Junior Member

یه استادی به من گفت ریزنمره هام را براش بفرستم من براش فرستادم و بعد از یه هفته میل زدم که اپلای کنم یا نه و اون این جواب را داد:
    Dear Ms ......- Thanks for your interest. Your application is strong unfortunately I do not have any funding available at this time to support your application. I have tried to see whether I could get a co-supervisor for you but I have been unsuccessful so far.
    حالا به نظرتون من باید براش جواب بفرستم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)