صفحه 714 از 1371 نخستنخست ... 2146146647047057067077087097107117127137147157167177187197207217227237247648141214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,131 تا 7,140 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی عمومی . دانشگاه آزاد اصفهان

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام . من سه هفته پیش برای یکی از اساتید دانشگاه ساسکس ایمیل زده بودم که میخواهم برای دریافت فاند اپلای کنم و چون موضوع ریسرچ اون استاد نزدیک به موضوع من بود در مورد اینکه آیا میتونه سوپروایزر من بشه یا نه سوال کردم . سریع هم جواب داد که الان دیر شده و من هم سرم شلوغع برای سال آینده شاید بتونم قبول کنم در صورتیکه توی سایت ددلاین رو زده بود آخر مارچ. دوباره ایمیل زدم و این بار گفت باید با استاف چک کنم . بعدش جواب داد : There is stll time but my colleague warns me that there will be stiff competition for these and it is only worth applying if you have the equivalent of UK first class qualifications, این یعنی کلا باید بی خیال شم دیگه؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط narges1737 نمایش پست ها
    سلام . من سه هفته پیش برای یکی از اساتید دانشگاه ساسکس ایمیل زده بودم که میخواهم برای دریافت فاند اپلای کنم و چون موضوع ریسرچ اون استاد نزدیک به موضوع من بود در مورد اینکه آیا میتونه سوپروایزر من بشه یا نه سوال کردم . سریع هم جواب داد که الان دیر شده و من هم سرم شلوغع برای سال آینده شاید بتونم قبول کنم در صورتیکه توی سایت ددلاین رو زده بود آخر مارچ. دوباره ایمیل زدم و این بار گفت باید با استاف چک کنم . بعدش جواب داد : There is stll time but my colleague warns me that there will be stiff competition for these and it is only worth applying if you have the equivalent of UK first class qualifications, این یعنی کلا باید بی خیال شم دیگه؟؟؟
    اگه معدلتون زیر 17 هست بله.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نه معدلم 17.53 است . ولی این استاده از اولش بهم گفت فرصت ات کمه و نمی رسی چون باید پروپوزال هم آماده کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

الان باید بهش بگم معدلم اینه؟ چون رزومه براش نفرستادم

نقل قول نوشته اصلی توسط kowkama نمایش پست ها
    دوستان عزیز، نظرتون در مورد این جوابی که استاد به ایمیل من دادند چی هستش؟

Dear Craig:

Please help this potentially very graduate student applicant get started on his application process.

Thanks and regards,
    ------------------------------------------
    که آقای Craig ، مسئول دانشجویان ورودی هستش. این ایمیل از طرف استاد مربوطه به من، Craig و یه استاد دیگه فرستاده شده بود.
    فرداش Craig یک تمپلیت کلی از شرایط اپلای برام ایمیل کرده بود.
    خوب دوستان، منظور استاد چی بوده؟ می شه روش حساب کرد یانه؟ به استاد چی بگم که مطمئن شم؟
    با تجربه من, این جواب خیلی هم بد نیست. دلیلش این هست که استاد ایمیل شما را برای دو استاد مرتبط دیگه هم ارسال کرده. من جای شما بودم اپلای می کردم و دوباره باهاش تماس می گرفتم و این بار می گفتم که خب سلام من اپلای کردم. حالا چی!
    باز تا جایی که من فهمیدم هیچ استادی وجود نداره که بیاد فقط به یک نفر بگه Ok تو بیا و دیگه با هیچ کس ارتباط نگیره. استاد ها هم مثل ما تعداد زیادی گزینه برای خودشون دارند و انها رو دسته بندی می کنند. حالا بسته به پیگیری شما در جدول امتیاز دهی نمره شما افزایش خواهد یافت.
    پس اگر براتون گزینه خوبی هست حتما اپلای کنید.
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط narges1737 نمایش پست ها
    نه معدلم 17.53 است . ولی این استاده از اولش بهم گفت فرصت ات کمه و نمی رسی چون باید پروپوزال هم آماده کنم
    پیشنهاد من: شما برای جلب نظر استاد باید رزومه را در همان ایمیل اول بفرستید. پیشنهاد بعدی انکه در صفحه اصلی ایمیل هم به چند تا از نکات خیلی مثبت رزومه اشاره کنید تا استاد ها تشویق بشوند که رزومه شما رو دانلود کرده و نگاه کنند.
    ببینید اینجا اساتید به اندازه موهای سرشون کار دارند. از دانشجوهای لیسانس گرفته تا دانشجوهای فوق و دکترا و جلسات پشت سر هم گروه و امتحان های کلاسی که همه رو با دقت صحیح می کنند و روی نمودار می برند. و امتحان های کوال و رده بندی دانشجویان در حال فارق التحصیلی و ..... پس اگر استادی به ایمیلی پاسخ میده یا ادم خیلی باحالیه که یه جورهایی از متن ایمیل شما خوشش اومده ولی خب خودش هم گفته دانشجو نمی خواد و یا واقعا دنبال دانشجو می گرده و شما براش جلب توجه کردین. هیچ کس حوصله نداره حتی یک تمپلیت هم برای شما بفرسته با اینکه مثلا اصلا ایمیل رو نخونده.
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

Junior Member kowkama آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineering/SBU university

ممنون از جواب های تمام شما دوستان خوبم. دعا می کنم همه موفق باشین.
    یک مسئله ی مهمی که من دارم اینه که، من از لحاظ پابلیکیشن و کارهای عملی در حد خیلی عالی هستم ولی معدل کلم 15.4 و دوسال آخرم حدود 14.5 هستش. به چن جا که اپلای کردم، چنتا از بهترین دانشگا های امریکا، به صورت کلی گفتن اپلای کن، ولی GPA 3 دوسال آخر می خوان (توی سایتشون نوشته) که من ندارم.

این منو یکم گیج کرده که چی کار کنم، چقد شانس دارم. نکنه که خود دانشگا منو ریجکت کنه قبل اینکه خود استاد بخواد مدارکم رو ببینه.
    الان هم نمی دونم با این جواب ها و شرایط GPA دوسال آخرم چی کارکنم. استاد چقد می تونه ماثر باشه؟ باید با کی توی دانشگاها صحبت کنم؟ اصلا با این شرایط من به طور کلی چن درصد امکانش هست که منو بگیرن؟
    پیشاپیش ممنون از جواب هاتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi_s نمایش پست ها
    پیشنهاد من: شما برای جلب نظر استاد باید رزومه را در همان ایمیل اول بفرستید. پیشنهاد بعدی انکه در صفحه اصلی ایمیل هم به چند تا از نکات خیلی مثبت رزومه اشاره کنید تا استاد ها تشویق بشوند که رزومه شما رو دانلود کرده و نگاه کنند.
    ببینید اینجا اساتید به اندازه موهای سرشون کار دارند. از دانشجوهای لیسانس گرفته تا دانشجوهای فوق و دکترا و جلسات پشت سر هم گروه و امتحان های کلاسی که همه رو با دقت صحیح می کنند و روی نمودار می برند. و امتحان های کوال و رده بندی دانشجویان در حال فارق التحصیلی و ..... پس اگر استادی به ایمیلی پاسخ میده یا ادم خیلی باحالیه که یه جورهایی از متن ایمیل شما خوشش اومده ولی خب خودش هم گفته دانشجو نمی خواد و یا واقعا دنبال دانشجو می گرده و شما براش جلب توجه کردین. هیچ کس حوصله نداره حتی یک تمپلیت هم برای شما بفرسته با اینکه مثلا اصلا ایمیل رو نخونده.
    خیلی ممنون از جواب. با این اوصاف الان بهترین کار چی می تونه باشه به نظر شما؟

Junior Member

بچه ها سلام!
    من 2 ماه پیش برای یه استاد ایرانی تو استرالیا ایمیل زدم که بعدش جواب داد و گفت پروپوزالمو بفرستم، 3 بار فرستادم و اونم اشکالاتشو گرفت و الان دیگه آماده شده، اما دیشب ایمیل زد که این موضوع خیلی شبیه موضوعیه که یکی از دانشجوهای اونجا داره کار می کنه، الان گفته یه موضوع دیگه هم بنویس که به عنوان backup داشته باشیم، من سر کارم یا what؟ این خوبه؟ بده؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadd نمایش پست ها
    بچه ها سلام!
    من 2 ماه پیش برای یه استاد ایرانی تو استرالیا ایمیل زدم که بعدش جواب داد و گفت پروپوزالمو بفرستم، 3 بار فرستادم و اونم اشکالاتشو گرفت و الان دیگه آماده شده، اما دیشب ایمیل زد که این موضوع خیلی شبیه موضوعیه که یکی از دانشجوهای اونجا داره کار می کنه، الان گفته یه موضوع دیگه هم بنویس که به عنوان backup داشته باشیم، من سر کارم یا what؟ این خوبه؟ بده؟
    استاد که بیکار نیست که بخواد شما رو سر کار بذاره و از این کارش لذت ببره . شما اگه وقت داری و هنوز آفر بهتری نداری حتما باهاش ادامه بده. موفق باشی

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)