صفحه 715 از 1371 نخستنخست ... 2156156657057067077087097107117127137147157167177187197207217227237247257658151215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,141 تا 7,150 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadd نمایش پست ها
    بچه ها سلام!
    من 2 ماه پیش برای یه استاد ایرانی تو استرالیا ایمیل زدم که بعدش جواب داد و گفت پروپوزالمو بفرستم، 3 بار فرستادم و اونم اشکالاتشو گرفت و الان دیگه آماده شده، اما دیشب ایمیل زد که این موضوع خیلی شبیه موضوعیه که یکی از دانشجوهای اونجا داره کار می کنه، الان گفته یه موضوع دیگه هم بنویس که به عنوان backup داشته باشیم، من سر کارم یا what؟ این خوبه؟ بده؟
    مشكلي نداره بنده خدا سعيش اينه اگر اون نشد باز كارتون راه بيوفته. به نظر من بنويسيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kowkama نمایش پست ها
    ممنون از جواب های تمام شما دوستان خوبم. دعا می کنم همه موفق باشین.
    یک مسئله ی مهمی که من دارم اینه که، من از لحاظ پابلیکیشن و کارهای عملی در حد خیلی عالی هستم ولی معدل کلم 15.4 و دوسال آخرم حدود 14.5 هستش. به چن جا که اپلای کردم، چنتا از بهترین دانشگا های امریکا، به صورت کلی گفتن اپلای کن، ولی GPA 3 دوسال آخر می خوان (توی سایتشون نوشته) که من ندارم.

این منو یکم گیج کرده که چی کار کنم، چقد شانس دارم. نکنه که خود دانشگا منو ریجکت کنه قبل اینکه خود استاد بخواد مدارکم رو ببینه.
    الان هم نمی دونم با این جواب ها و شرایط GPA دوسال آخرم چی کارکنم. استاد چقد می تونه ماثر باشه؟ باید با کی توی دانشگاها صحبت کنم؟ اصلا با این شرایط من به طور کلی چن درصد امکانش هست که منو بگیرن؟
    پیشاپیش ممنون از جواب هاتون

تماس با استاد ها براي شما خيلي مهم بوده. ميتونيد حالا هم كه اپلاي كرديد اين تماس رو داشته باشيد و نگذاريد كه مدارك در اون مرحله متوقف شه. اينجوري استادي اگر علاقمند شه پيگير خواهد بود. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

سلام دوستان
    خواهشا لطف می کنید نظرتون رو در مورد این ایمیل بدید؛

Thank you for sending through your draft proposal. I had been wondering why you have sought be as a supervisor, and when I read through your proposal I noticed a reference to (X a Phd Student) No doubt X. has mentioned to you that I was the discussant for his doctoral paper at the Said Business School at the University of Oxford last year.

At my university it is a requirement to have at second supervisor. Thus I have forwarded your proposal to my colleague, Associate Professor ........, for his comments. We hope to meet up next week when I am back in New Zealand to discuss your proposal, after which I will be back in contact with you.

In the meantime, if you have not already reviewed the PhD Regulations at the University of ......., I would recommend that you do. Here is a link to the Postgraduate Office website:
    ویرایش توسط ariaie : March 8th, 2013 در ساعت 03:34 PM دلیل: دستور برادر
    قوانین سایت را رعایت کنیم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salehifar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهشا لطف می کنید نظرتون رو در مورد این ایمیل بدید؛

Thank you for sending through your draft proposal. I had been wondering why you have sought be as a supervisor, and when I read through your proposal I noticed a reference to (X a Phd Student) No doubt X. has mentioned to you that I was the discussant for his doctoral paper at the Said Business School at the University of Oxford last year.

At my university it is a requirement to have at second supervisor. Thus I have forwarded your proposal to my colleague, Associate Professor ................, for his comments. We hope to meet up next week when I am back in New Zealand to discuss your proposal, after which I will be back in contact with you.

In the meantime, if you have not already reviewed the PhD Regulations at the University of ......., I would recommend that you do. Here is a link to the Postgraduate Office website:
    از اونجایی که تو این دانشگاه گویا داشتن دو سوپروایزر الزامیه، ایشون پروپوزالتون رو فرستادن برای یه استاده دیگه تا ایشون هم نظرشو بگه. گویا هفته دیگه هم که برگشت قراره با اون استاد دومیه در مورد پروپوزال شما بحث کنن. بعدش هم که بهتون خبر میده چی شده.
    من احساس میکنم (از نظر من)، این استاد اولیه نظرش راجع به شما مثبته و احتمال میده که پروپوزال شما مورد قبول استاد دومی هم قرار میگیره. بخصوص که ازتون خواسته تو این فاصله لینک های مربوط به Postgraduate Office این دانشگاه رو هم مطالعه کنید. اگر استاد دومیه هم مثل این باشه (که ایشالا هست) میتونید امیدوار باشید.
    ویرایش توسط ariaie : March 8th, 2013 در ساعت 03:35 PM

سلام
    دوستان میشه لطفا نظرتونو در مورد این ایمیل بگید.. من از چند تا استادایی که بهشون ایمیل زدم این جوابو دریافت کردم..
    Unfortunately, the deadline has passed already. I suggest you contact me in September for the 2nd round of scholarships if you’re still interested.
    Regards,
    جمله اولش که مشخصه!!! در مورد جمله بعدی فکر می کنید اصلا رزومه منو خونده باشه!! یا همینجوری گفته ترم بعد باهام تماس بگیر!!!! چی جوابشو بدم.. فقط تشکر کنم و بگم اوکی من سپتمبر باهات تماس میگیرم!!!
    ... و چه زود دير ميشود!

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط artima نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میشه لطفا نظرتونو در مورد این ایمیل بگید.. من از چند تا استادایی که بهشون ایمیل زدم این جوابو دریافت کردم..
    Unfortunately, the deadline has passed already. I suggest you contact me in September for the 2nd round of scholarships if you’re still interested.
    Regards,
    جمله اولش که مشخصه!!! در مورد جمله بعدی فکر می کنید اصلا رزومه منو خونده باشه!! یا همینجوری گفته ترم بعد باهام تماس بگیر!!!! چی جوابشو بدم.. فقط تشکر کنم و بگم اوکی من سپتمبر باهات تماس میگیرم!!!
    دوست عزیز، همون کاری که گفتی رو انجام بده و به دنبال استاد های دیگه در دانشگاه های دیگه باش.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

دوستان عزيز سلام. من به استادي در آمريكا ميل زدم و گفتم يكي از مقاله‌هاشو حوندم و علاقه‌مندم روش كار كنم. ايشون گفت رو چه قسمتيش علاقه داري كار كني و بايد يه تماس تلفني داشته باشيم و همين طور گفت مداركتو برام بفرست. من مداركمو فرستادم و گفتم رو چه زمينه‌ايش علاقه‌مندم. ايشون الان اين جوابو واسم فرستاده : I have a question: are you interested in Fall or in Spring admission? The admission deadline for Fall for our department was February 15 الان اين استاد منظورش از اين ميل چيه ؟ آخه ددلاين fall كه 15 feb هست گذشته واحتمالا خودشم مي‌دونه پس قاعدتا من بايد واسه Spring اقدام كنم. حالا نظرتون راجع به اين تماس چيه ؟ من در جواب ايشون چي بگم ؟
    ویرایش توسط olumtahghighat : March 9th, 2013 در ساعت 02:13 PM

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط olumtahghighat نمایش پست ها
    دوستان عزيز سلام. من به استادي در آمريكا ميل زدم و گفتم يكي از مقاله‌هاشو حوندم و علاقه‌مندم روش كار كنم. ايشون گفت رو چه قسمتيش علاقه داري كار كني و بايد يه تماس تلفني داشته باشيم و همين طور گفت مداركتو برام بفرست. من مداركمو فرستادم و گفتم رو چه زمينه‌ايش علاقه‌مندم. ايشون الان اين جوابو واسم فرستاده : I have a question: are you interested in Fall or in Spring admission? The admission deadline for Fall for our department was February 15: الان اين استاد منظورش از اين ميل چيه ؟ آخه ددلاين fall كه 15 feb هست گذشته واحتمالا خودشم مي‌دونه پس قاعدتا من بايد واسه Spring اقدام كنم. حالا نظرتون راجع به اين تماس چيه ؟ من در جواب ايشون چي بگم ؟
    بعضی استادا میتونن براتون late admission بگیرین، یعنی با وجودیکه ددلاین گذشته ازتون میخوان مدارکو بفرستین و از کمیته میخوان مدارک شما رو بررسی کنن.
    شما اگر واقعا دوست داری fall بری بهش بگو. ولی اینم تاکید کن که برات فرق چندانی هم نداره، تا اگه یه وقت نتونست براتون late admission بگیره، شما شانستو برا spring از دست نداده باشی
    ویرایش توسط baharsama : March 9th, 2013 در ساعت 02:24 PM

بچه ها من اکتبر یه جواب از استادی توی کانادا داشتم که گفته بود اپلای کن.من اپلای کردم اما بعدش هرچی به استاد ایمیل زدم جوابمو نداد.دیروز یه ایمیل از طرف استاد واسم اومده:

Thank you for your interest in joining our department.We are now starting to evaluate applications.Kindly let me know if you are still interested in joining our department.به نظر شما چقدر این جواب امیدوار کننده هست؟در ضمن باید بگم که بعضی از دوستان بدون داشتن جواب از استاد پارسال از این دانشگاه پذیرش با فاند گرفتن...

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    بچه ها من اکتبر یه جواب از استادی توی کانادا داشتم که گفته بود اپلای کن.من اپلای کردم اما بعدش هرچی به استاد ایمیل زدم جوابمو نداد.دیروز یه ایمیل از طرف استاد واسم اومده:

Thank you for your interest in joining our department.We are now starting to evaluate applications.Kindly let me know if you are still interested in joining our department.به نظر شما چقدر این جواب امیدوار کننده هست؟در ضمن باید بگم که بعضی از دوستان بدون داشتن جواب از استاد پارسال از این دانشگاه پذیرش با فاند گرفتن...
    دوست عزیز, استاد حتما نظر مثبتی داشته که بهتون ایمیل زده. شما هم حسابی ابراز علاقه کن و پیگیر باش (2 هفته بعد)

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)