صفحه 716 از 1371 نخستنخست ... 2166166667067077087097107117127137147157167177187197207217227237247257267668161216 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,151 تا 7,160 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    کاری نداره تبدیلش که، یه نسبت ساده ی X/20=?/4 هست. در ضمن میتونی به صورت درصدی هم بیاری، مثلا 89%
    فقط در جواب خودم باید بگم که من بعدها فهمیدم که این نسبت درست نیست، صرفا جهت اطلاع گفتم.
    موفق باشین

Reza,
    Thank you for your interest in our research program. Our lab indeed has a lot to offer and we welcome excellent students like you. However, please remember that admissions is most of the time subject to availability of funding. Thus, we cannot be sure at this time if there is available funding at that period. As of now, there is none and we hope there will be in the Fall. We will keep you posted if there is availability. You may want to seek other scholarship opportunities like Fullbright or other sources. Good luck.
    Sergio
    Reza,
    Thank you for your interest in our research program. Our lab indeed has a lot to offer and we welcome excellent students like you. However, please remember that admissions is most of the time subject to availability of funding. Thus, we cannot be sure at this time if there is available funding at that period. As of now, there is none and we hope there will be in the Fall. We will keep you posted if there is availability. You may want to seek other scholarship opportunities like Fullbright or other sources. Good luck.
    Sergio
    من همچین جوابی گرفتم. چکار باید بکنم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.nazari نمایش پست ها
    Reza,
    Sergio
    Reza,
    Sergio
    سلام دوست عزیزم
    ایشون گفتن که فعلا فاند ندارن، اما برای فال شاید داشته باشن. تشکر کنین و بگین که خوشحال میشین که اگه پوزیشنی پیدا شد خبرتون کنن. استاد های دیگه یا دانشگاه های دیگه رو امتحان کنید. اگه بدون فاند میتونین برین هم اپلای کنین حتما.
    موفق باشید.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.nazari نمایش پست ها
    Reza,
    Sergio
    Reza,
    Sergio
    اگر و فقط اگر علاقه داری به اون گروه تحقیقاتی، اونوقت در تماس باش اما اگر صرفا یک گزینه بوده و همچین جوابی گرفتی، به نظر من به فکر یه جای دیگه باش. همون طوری که میدونی Fund قسمت اصلی قصه ست. موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoush1689 نمایش پست ها
    با سلام
    بچه ها من برای یک پوزیشن دکترا در هلند اپلای کرده بودم،‌بعد از مدتی که خبری نشد،‌با استاد تماس گرفتم ایشون گفتن که شما در short list‌ ده نفره هستید و من 2 نفر رو می خوام و as soon as possible‌من باهات تماس میگیرم برای تنظیم روز و وقت مصاحبه
    1 هفته گذشت خبری نشد من تماس گرفتم گفت برام statement of research interest‌بفرستٰ‌که 5 روز قبل از ددلاین فرستادم.
    دوباره خبری نشد،‌تماس گرفتمٰ‌گفت مشغول تنظیم وقت هستیم و سریع بهت خبر می دم.
    2 هفته گذشتٰ‌دوباره ایمیل زدم،‌گفت من مصاحبه ها رو انجام دادم و 2 نفر رو انتخاب کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    یعنی حتی با من مصاحبه هم انجام نداده و ادعا م یکنه من به شما ایمیل زدم حتما اشتباه شده به دستت نرسیده.
    در حالی که امکان نرسیدن ایمیل به من 0٪ بوده .
    به نظر شما لازم هست من به این استاد ایمیل بزتنم و اظهار ناراحتی کنم از برخوردش؟ چون وااقعا احساس می کنم رفتارش توهین آمیز بوده .
    لازم نبود نزدیک به 1 ماه منو در انتظار بزارهٰ‌. خب از همون اول می گفت نمی خوام و نمی دونم واقعا چرا این طور بی ادبانه و حتی بدون مصاحبه در حالت انتظار منو باقی گذاشته و این جور جواب می ده
    دوست عزیز متاسفانه سیاست های خیلی از کشورها در مورد گرفتن دانشجوی ایرانی زیاد Fare نیست و Netherlands هم یکی از اونهاست. چون دانشجویان ایرانی معمولا در گرفتن ویزای به موقع به مشکل بر میخورن، خیلی از جاها ترجیح میدن که دانشجوی ایرانی نگیرن. سال قبل Email به برخی Department های Netherlands هم شده بود و مساله دقیقا سر گرفتن دانشجوی ایرانی بود و گفته بودن که دیگه ایرانی نگیرن که با اعتراض دانشجویان ایرانی اونجا، این امر Cancel شد. به هر حال منظورم اینکه زیاد نگران این قضیه نباش و به فرض اگر Email به موقع هم به دستت می رسید (که گویا اصلا نرسیده) شک نکن که نمی تونستی توی این مدت کوتاه ویزا بگیری. به این چیزها باید عادت کنی ولی Email زدن یا نزدن فرقی نداره که، البته میتونه شانس Admission دانشجوی ایرانی مثلا 3 سال بعدی که با همین استاد میخواد PhD بگذرونه رو کم کنه. موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    دوست عزیز, استاد حتما نظر مثبتی داشته که بهتون ایمیل زده. شما هم حسابی ابراز علاقه کن و پیگیر باش (2 هفته بعد)
    Please let me know if you're still interested in joining our group هم دیگه داره Template میشه و زیاد نباید روش حساب باز کنی. به احتمال زیاد این Email ای که از استاد گرفتی، جواب Email ای بوده که خودت قبلا فرستاده بودی و با تاخیر جواب داده. در غیر اینصورت اگه خودش Email زده باشه، حتما نظر + ای داره. در مورد قسمت دوم حرفات هم باید بگم که گرفتن جواب از استاد دلیل بر این نیست که 100 در 100 Admission میگیری و برعکسشم درست نیست. موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط narges1737 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جواب. با این اوصاف الان بهترین کار چی می تونه باشه به نظر شما؟
    توی دوران Apply کردن وقت خودتون رو نباید با چیزهایی که آخرش معلوم نیست تلف کنین. خودتو داری میگی "موضوع ریسرچ اون استاد نزدیک به موضوع من بود"
    . خوب چه اصرای داری حالا حتما این رو Apply کنی با شرایط مبهم و وقتت، فکرت و هزینت رو بذاری روی این موضوع؟ خیلی راحت میتونی بگردی دنبال یه جای بهتر و جواب های خیلی منطقی تر و قابل پیشبینانه تری بگیری. این فقط یک توصیه هست از طرف خودم. موفق باشی

دوستان
    چندتا از پست ها رو خوندم و سوال بیشتر بچه ها راجع به مساله ی Fund بود (یعنی چیزی که استادا گفته بودن مشکل دارن باهاش). خواستم 2 تا نکته بگم که شاید به درد بخوره.
    1) اینکه به استاد بگی Please keep me posting if there's opening مطمئن باشین که سراغی ازش نخواهد بود. من خودم یادم میره به دوستم بگم آقا Position داریم یه جایی، حالا چه برسه به استاد یه دانشگاهی که ازش بخوایین اگه Position بود بهتون اطلاع بده. وقت خودتون رو تلف نکنین
    2) اگه استادی گفت I've problem with funding، اونوقت بازم وقت خودتون رو تلف نکنین و سراغ گزینه های بعدی باشین

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    دوستان
    چندتا از پست ها رو خوندم و سوال بیشتر بچه ها راجع به مساله ی Fund بود (یعنی چیزی که استادا گفته بودن مشکل دارن باهاش). خواستم 2 تا نکته بگم که شاید به درد بخوره.
    1) اینکه به استاد بگی Please keep me posting if there's opening مطمئن باشین که سراغی ازش نخواهد بود. من خودم یادم میره به دوستم بگم آقا Position داریم یه جایی، حالا چه برسه به استاد یه دانشگاهی که ازش بخوایین اگه Position بود بهتون اطلاع بده. وقت خودتون رو تلف نکنین
    2) اگه استادی گفت I've problem with funding، اونوقت بازم وقت خودتون رو تلف نکنین و سراغ گزینه های بعدی باشین

اباصلت بزرگوار
    نتيجه گيري هاي كاملا منطقي و به جايي داشتيد. اين دو جواب هيچكدوم در نهايت عايدي نخواهد داشت و بيشتر بهشون گير دادن وقت تلف كردنه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member tannazsh آواتار ها

دوستان لطفا بنده رو راهنمایی کنید من واقعا سر در گمم!- از شهریور پارسال من در حال جمع و جور کردن رزومه و افزایش مقاله و ... بودم دو در کنارش با اساتید 7-8 تا دانشگاه کانادایی در تماس. نقطه عجیب و نارحت کننده اینجاس که الان با تافل و آیلتس بالای 100 و بالای 7و چند تا مقاله ISI ایمپکت بالا ی 2 و معدل بالای 19 همچنان همه می گن تو خوب- آفرین، ولی ما نمی خایم کسیو! یعنی اصولا در صورتی که جواب بدن اینو می گن!

1) فکر می کنید علت اینکه بنده مکررا جواب منفی می گیرم چیه؟کلا فرقش چیه وقتی داشتن مقاله و معدل بالا و زبان و ... با من که اونموقع اینا رو نداشتم ؟
    2) بدون استاد اپلای کردن از نظرتون اتلاف هزینه و وقت و انگیزه هست تو کانادا؟ یدونه هم پیدا نکردم !
    3) پیشنهاد جدیدی اگر به نظرتون می رسه ممنون می شم؟ (دوستان بحث بنده فقط در خصوص کانادا هست)
    ممنون می شم جواب کلیشه نگیرم (امیدواری و ادامه راه و تو می تونی و ...!)- ببخشید طولانی شد- ممنون از وقت و راهنمایی ارزنده شما
    Life is too short not to be awesome

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)