صفحه 718 از 1371 نخستنخست ... 2186186687087097107117127137147157167177187197207217227237247257267277287688181218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,171 تا 7,180 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    دوست من همیشه زمان محدوده
    شما از هر موقع شروع به مکاتبه کنی دیره!!
    جماعت 1000تا ایمیل میزنه 5 تاجواب درس میگیره.
    مصاحبه تلفنی هم زمانی عملی است که با ایمیل در ارتباط بوده باشید و زمینه رو فراهم
    و در نهایت من اصلا به ایران فک نمیکنم چه برسه به استادای ایرانی(یه اشتباه رو دو بار تکرار نکنیم)
    قرمز باشین
    ممنون از راهنمایت، منظور کلی شما را متوجه هستم اما منظورم دقیقاً این بود که الان که برای این ترم آتی (Fall 2013) استادا نفراتی را که می خواستن جذب کردن یعنی از الان به فکر 6 7 ماه دیگه هم هستن برای جذب دانشجو؟ به این علت که من اخیراً تمان ایمیلم هام بی جواب مونده و فکر کردم شاید الان دیگه زمان مناسبی نباشه .....
    در مورد فکر نکردن به ایران متوجه منظورت نشدم ؟ ... اشاره من به استادای ایرانی دانشگاه های امریکا بود که زمینه کاریشون نزدیک به ما باشه
    متشکر

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط darianian نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایت، منظور کلی شما را متوجه هستم اما منظورم دقیقاً این بود که الان که برای این ترم آتی (Fall 2013) استادا نفراتی را که می خواستن جذب کردن یعنی از الان به فکر 6 7 ماه دیگه هم هستن برای جذب دانشجو؟ به این علت که من اخیراً تمان ایمیلم هام بی جواب مونده و فکر کردم شاید الان دیگه زمان مناسبی نباشه .....
    در مورد فکر نکردن به ایران متوجه منظورت نشدم ؟ ... اشاره من به استادای ایرانی دانشگاه های امریکا بود که زمینه کاریشون نزدیک به ما باشه
    متشکر
    فهمیدم منظورتان را ولی خوب بلاخره اونا هم از اینجا رفته اند و بهتره استادتون غیر اینجایی باشه(البته این نظر منه)..به حد کافی استاد اینوری داشتیم یه دونه هم اونوری داشته باشیم...
    من هم اخیرا ایمیل زدم و بی جواب مونده ولی دوست من معمولا 6 ماه قبل ددلاین زمان خوبیه...مثلا اکثر دانشگاه های امریکا ددلاینش تو شهریوره مال ترم بهار و شما باید از حالا شروع کنید تا بلکه تا اون موقع یه کی رو تو تور بندازید
    قرمز باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من اخیرا یک ایمل زدم به یه استاد در رابطه با پذیرش در یک دانشگاه تو ایتالیا. جواب ایمیل به صورت زیر بوده است:
    thanks for your interest in my research. You have an interesting profile and very strong background in the research activity we are conducting in Milano. I'm sure you would perfectly fit in our research activities. Unfortunately, we do not have any open position in my research group at the moment. Should you find independent funding opportunities or scholarships I would be happy to host you for some time.

من این قسمت آخر(رنگ قرمز) را متوجه نمی شم که منظورش چیه. ممنون میشم که راهنماییم کنین.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirm60 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اخیرا یک ایمل زدم به یه استاد در رابطه با پذیرش در یک دانشگاه تو ایتالیا. جواب ایمیل به صورت زیر بوده است:
    thanks for your interest in my research. You have an interesting profile and very strong background in the research activity we are conducting in Milano. I'm sure you would perfectly fit in our research activities. Unfortunately, we do not have any open position in my research group at the moment. Should you find independent funding opportunities or scholarships I would be happy to host you for some time.

من این قسمت آخر(رنگ قرمز) را متوجه نمی شم که منظورش چیه. ممنون میشم که راهنماییم کنین.

یعنی کمک مالی به شما نمی تونه بکنه و هزینه هاتون کاملا با خودتونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    یعنی کمک مالی به شما نمی تونه بکنه و هزینه هاتون کاملا با خودتونه.
    مرسی دوست عزیز. بنابراین به نظر شما هیچ ایمیل دیگه ای در پاسخ به این استاد دانشگاه نزنم؟

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirm60 نمایش پست ها
    سلام دوستان

تصورم اینه که منظورش اینه شما اگر تونستی هزینه هات رو تامین کنی، ایشان قبول می کنه برای ویزیت بری اونجا. مساله اینه که همه می دونند هزینه های پی اچ دی خیلی زیاده، و احتمال اینکه بشه پول جور کرد زیاد نیست، برای همین هم اگر فرصتی پیدا کنند برای ویزیت می روند جایی و مدتی کار مشترک می کنند، مثلا دو ماه، سه ماه، شش ماه، یا یک سال دو سال. توی مدت ویزیت می شه درس گرفت، مقاله نوشت و همه کاری کرد، ولی نمی شه مدرک گرفت. حالا ایشان هم گفته که اگر پول داری، می تونی بری توی گروهش و با اونها کار کنی. اگر می تونی برای سه چهار سال پول تامین کنی، شاید برای پی اچ دی هم بتونی بری اونجا. ولی خب، برای اونها، ریسرچ هم معنای مستقلی داره، و فکر کنم حدس می زده که شاید پول پیدا کردن برای یک دوره کوتاه مدت، راحت تر باشه برات.

فکر کنم اگر پول نداره، دیگه سخته ازش بشه چیزی گرفت، اما شاید توی همون دانشگاه بتونی فاندی پیدا کنی. موسسه های زیادی هستند که فاند می دهند، اما باید خیلی دنبالش باشی و حسابی بگردی.

سلام دوستان من دارم برای پی اچ دی یا پست داک آمریکا اقدام میکنم از 70 تا ایمیلی که زدم 6 نفر جواب مشابه این بهم دادن:
    If I had appropriate funding, I'd love to give you an opportunity but right now I have no suitable sources. I absolutely will keep you in mind if I can attract some monies.
    میخواستم بدونم
    1- نظرتون راجع به این جور ایمیل ها چیه و اینکه اصلا میشه رو اینا حساب کرد یا نه یه جور تمپلته و سرکاریه ؟
    2-واقعا اوضاع مالی اینقدر خرابه تو آمریکا یا من زمان نامناسب دارم ایمیل میزنم ؟

پیروز باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دارم برای پی اچ دی یا پست داک آمریکا اقدام میکنم از 70 تا ایمیلی که زدم 6 نفر جواب مشابه این بهم دادن:
    If I had appropriate funding, I'd love to give you an opportunity but right now I have no suitable sources. I absolutely will keep you in mind if I can attract some monies.
    میخواستم بدونم
    1- نظرتون راجع به این جور ایمیل ها چیه و اینکه اصلا میشه رو اینا حساب کرد یا نه یه جور تمپلته و سرکاریه ؟

پیروز باشید
    1. کاملا تمپلیته
    2. وضع مالی چندان هم خراب نیست. متقاضی زیاد شده. بنظر من اینها یکجور بهانه مودبانه برای ریجکت است.

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    میخواستم بدونم

پیروز باشید
    به نظرم تصمیم گیری های ما نباید ربطی به اوضاع کلی کشوری داشته باشه. یعنی اینکه مثلا توی آمریکا اوضاع اقتصادی خوبه یا بده، تاثیری روی کار ما نباید داشته باشه. دلیلش اینه که شما دنبال یک پوزیشن می گردی و این خیلی میکرو به حساب می آید. همیشه هستند کسانی که فاندی دارند و دانشجو یا ریسرچر می خواهند، و می توانند تا چند سال شما رو تامین کنند. بنابراین به نظرم توجهی به وضع مالی امروز هیچ کشوری نداشته باشید. آمارها و استنباط های کلی موضوعی است که به کار الان ما ربطی نداره.

به نظرم 70 تا ایمیل زیاد نیست. اگر می خواهی هی ایمیل بزنی و شانست رو امتحان کنی، باید خیلی بیشتر ایمیل بزنی. اما راه دیگه ای هم هست که بهتره و من خودم اون رو ترجیح می دهم. این که باید تارگت درستی داشته باشی. نباید بچرخی توی وب سایت ها و به هر کسی که یک کم کارش نزدیکه به کارت ایمیل بزنی. بهتر اینه که سعی کنی با کسایی تماس بگیری که کارشون به کارت شباهت داشته باشه. آگهی های پست داک یا پوزیشن دکترا رو هم باید خیلی جدی بگیری.
    اگر بتونی کنفرانس بری و با آدم ها از نزدیک حرف بزنی، خیلی می تونه مفید باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    1. کاملا تمپلیته
    2. وضع مالی چندان هم خراب نیست. متقاضی زیاد شده. بنظر من اینها یکجور بهانه مودبانه برای ریجکت است.
    ولی من فکر نمیکنم تمپلت باشه فکر میکنم مشکل این باشه که برای opening ها ایمیل نزدم، کلا به استادایی که کارشون شبیه کارمه ایمیل زدم و توجهی به opening نکردم.
    ایمیل هایی که گرفتم رو عینا کپی میکنم و ممنون میشم نظر بدین:
    1- Thank you for you interest in our research program. At the present time I do not have funds available for a new position, but I should know in about 3 months. I f at that time you are still interested in a position in my laboratory I will be happy to consider you.

2- Thank you for your note. Your experience certainly fit our interest but unfortunately we don't have any openings at this time. I will save your CV in case something comes up in the near future.

3- Hello - I am afraid I can't offer you a position at this time, although I may have additional positions coming open depending on some funding applications that are currently pending. Feel free to contact me again in a couple of months if you are still intersted.

4-
    I thank you for your interest but currently do not have a position open in my lab. Feel free to contact me if you are able to support your salary and living expenses, in which case, I should be able to create a position and support consumables and supplies for research.

5-
    Thank you for writing. If I had appropriate funding, I'd love to give you an opportunity but right now I have no suitable sources. I absolutely will keep you in mind if I can attract some monies.

6- Thank you for your interest. Your background and interests would fit very nicely into our research program. Unfortunately, I do not have money to support additional postdoc fellows at this time. I will keep your CV on file in case something becomes available
    .
    7-
    Thank you for your interest in our research program. Unfortunately the post-doctoral position currently advertised is only for US Citizen or US Nationals.
    We have some grants pending with NIH, for which funding decision will be made in late October. I will keep your interest in mind should a favorable funding environment provide opportunity for engagement of additional post-doctoral fellow.

8-
    Thank you for your interest in the laboratory. Would you be interested in an interview with lab. members via Skype?Also, do you have funds available to support a post-doctoral fellowship here in the US?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)