صفحه 719 از 1371 نخستنخست ... 2196196697097107117127137147157167177187197207217227237247257267277287297698191219 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,181 تا 7,190 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    ولی من فکر نمیکنم تمپلت باشه فکر میکنم مشکل این باشه که برای opening ها ایمیل نزدم، کلا به استادایی که کارشون شبیه کارمه ایمیل زدم و توجهی به opening نکردم.
    ایمیل هایی که گرفتم رو عینا کپی میکنم و ممنون میشم نظر بدین:
    1- Thank you for you interest in our research program. At the present time I do not have funds available for a new position, but I should know in about 3 months. I f at that time you are still interested in a position in my laboratory I will be happy to consider you.

2- Thank you for your note. Your experience certainly fit our interest but unfortunately we don't have any openings at this time. I will save your CV in case something comes up in the near future.

3- Hello - I am afraid I can't offer you a position at this time, although I may have additional positions coming open depending on some funding applications that are currently pending. Feel free to contact me again in a couple of months if you are still intersted.

4-
    I thank you for your interest but currently do not have a position open in my lab. Feel free to contact me if you are able to support your salary and living expenses, in which case, I should be able to create a position and support consumables and supplies for research.

5-
    Thank you for writing. If I had appropriate funding, I'd love to give you an opportunity but right now I have no suitable sources. I absolutely will keep you in mind if I can attract some monies.

6- Thank you for your interest. Your background and interests would fit very nicely into our research program. Unfortunately, I do not have money to support additional postdoc fellows at this time. I will keep your CV on file in case something becomes available
    .
    7-
    Thank you for your interest in our research program. Unfortunately the post-doctoral position currently advertised is only for US Citizen or US Nationals.
    We have some grants pending with NIH, for which funding decision will be made in late October. I will keep your interest in mind should a favorable funding environment provide opportunity for engagement of additional post-doctoral fellow.

8-
    Thank you for your interest in the laboratory. Would you be interested in an interview with lab. members via Skype?Also, do you have funds available to support a post-doctoral fellowship here in the US?
    سلام دوست من
    از میان تمام جواب ها، شماره 1، 3، 7 و 8 امیدوار کننده هستند. شماره 8 ار بقیه مثبت تر هست. از نظر من بهتره با شماره های 1 3 و 7 به قولی keep in touch باشید. اما در مورد 8 هر چه زودتر قرار مصاحبه بذارید و تو ایمیل هم بگین که شرایط مالیتون خوب نیست و نمیتونین Self-Funded برین.
    موفق باشید.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Junior Member Samnic آواتار ها

Hi XXX,

Can you inform me which days you will normally be available on campus?

If you can meet me tomorrow afternoon 4pm at XXX or XXX, please come.
    سلام دوستان،

با یکی از اساتید در استرالیا چندین بار مکاتبه داشتم و ازم خواسته حضوری بیام دفتر کارش تا در مورد زمینه تحقیقاتی مشترک مصاحبه ای داشته باشیم، تا در صورت صلاحدید به من فاند بده.
    پروسه گرفتن ویزا کمی طول میکشه و هزینه رفت و آمد هم که جای خودش (در حالی که از نتیجه مصاحبه مطمئن نیستم). به نظر شما صلاح می دونین که به این سفر برم یا نه؟

در ضمن استاد تاکید کرده قبل از این که کسی واسه لابراتوار من اپلای کنه اول با من مکاتبه کنه، اگه تاییدش کردم بعدا اپلای کنه.
    The world says: Your wish is my command

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Samnic نمایش پست ها
    سلام دوستان،

با یکی از اساتید در استرالیا چندین بار مکاتبه داشتم و ازم خواسته حضوری بیام دفتر کارش تا در مورد زمینه تحقیقاتی مشترک مصاحبه ای داشته باشیم، تا در صورت صلاحدید به من فاند بده.
    پروسه گرفتن ویزا کمی طول میکشه و هزینه رفت و آمد هم که جای خودش (در حالی که از نتیجه مصاحبه مطمئن نیستم). به نظر شما صلاح می دونین که به این سفر برم یا نه؟

در ضمن استاد تاکید کرده قبل از این که کسی واسه لابراتوار من اپلای کنه اول با من مکاتبه کنه، اگه تاییدش کردم بعدا اپلای کنه.
    چرا از طریق اسکایپ مصاحبه نمیکنید؟ این استاد احتمالا فکر کرده شما الان استرالیا هستید وگرنه هیچ استادی دانشجو را از راه دور برای مصاحبه حضوری دعوت نمیکنه.

Junior Member Samnic آواتار ها

دقیقا همین چیزا رو من هم بهش گفتم. ولی نمیدونم چه اصراری داره که مصاجبه مون حضوری باشه!
    The world says: Your wish is my command

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

با استادی در کالیفرنیا, در مورد موقعیت های موجود برای TA و RA مکاتبه کردم... ایشون این رو فرمودن!!

If you would be enrolling as an international student then no - the student visa forbids you from working in the US; if you are not an international student we do offer TA opportunities teaching, same goes with an RA - they are paid via the University and international students cannot meet the federal residency requirements

ایرانی هم هستند این استاد... مگه TA/RA کار در دانشگاه به حساب نمیاد؟!!

بلند اندیش باشید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    با استادی در کالیفرنیا, در مورد موقعیت های موجود برای TA و RA مکاتبه کردم... ایشون این رو فرمودن!!

If you would be enrolling as an international student then no - the student visa forbids you from working in the US; if you are not an international student we do offer TA opportunities teaching, same goes with an RA - they are paid via the University and international students cannot meet the federal residency requirements

ایرانی هم هستند این استاد... مگه TA/RA کار در دانشگاه به حساب نمیاد؟!!

بلند اندیش باشید.
    سلام دوست من
    ایشون چه استاد ایرانی ای هستن که نمیدونن شما الان اینتر نشنالی؟
    ٰTA و RA جفتشون کار دانشگاهی هستن و شما مجازی 20 ساعت در هفته تو آمریکا کار کنی. پس هیچ مشکلی نداره این موضوع.
    به ایشون بگو که شما اینتر نشنالی
    موفق باشی.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Junior Member tannazsh آواتار ها

دوستان من به یه استادی تو امریکا ایمیل زدم، جواب داده عید شما مبارک! دی. بعد نوشته من میرم دفترم براتون ایمیل می زنم الان بیرونم! صبر کن! الان ایییی بعنیییی چه؟ من چیزی باید بگم احیانا؟ همین یه قلم رو ندیده بودیم!
    Life is too short not to be awesome

Junior Member tannazsh آواتار ها

برای یه استاد دیگه ایمیل زدم در عرض 3 ثانیه جواب داده می گه من می گیرمت جا هم داریم ، آفرین خوب! ولی چون دیر اقدام کردی فاندمو دادم به دو نفر قبلی! خودت از ایران فاند داری (من نمی دونم ز کجا احیانا شک ورش داشته بود) منم بش گفتم ندارم احیانا بتوم به صورت patriallyهزینه هامو کاور کنم . دیگه از دیروز جواب نداد. حالا احیانا من چیزی باید بگم یا برم بعدی؟
    Life is too short not to be awesome

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tannazsh نمایش پست ها
    دوستان من به یه استادی تو امریکا ایمیل زدم، جواب داده عید شما مبارک! دی. بعد نوشته من میرم دفترم براتون ایمیل می زنم الان بیرونم! صبر کن! الان ایییی بعنیییی چه؟ من چیزی باید بگم احیانا؟ همین یه قلم رو ندیده بودیم!
    سلام دوست عزیز
    احتمالا بیرون بوده و با موبایلش ایمیلش را چک کرده اون لحظه.
    شما دو سه روز صبر کنید ؛ اگه جواب نداد ، همون ایمیل قبلیش را بهش فوروارد کنید و یادآوری کنید دوباره.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من بعد از اینکه البرتا اپلای کردم به استادا تازه میل زدم . یکی از استادا که توی سایتش عنوان کرده دنبال ۳ تا دانشجوی قوی برای دکترا میگرده و گفته فاند هم میده این طوری جواب منو داده.
    Thank you for your interests. I will look at your application package
    for details.
    به نظره شما چه طور بیشتر باهاش در تماس باشم که نظرشو جلب کنم. چون من هیچ استاد دیگه ای جوابمو نداده و تنها شانسم همینه برای فاند.
    ممنون اگه سریعا منو راهنمای کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)