صفحه 72 از 1371 نخستنخست ... 226263646566676869707172737475767778798081821221725721072 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

sysbiosys:

البته ایمیل که بهترین و مودبانه ترین روشه ولی خب اگر از ایمیل جواب نگیرین یعنی اون هم شرط ادب رو رعایت نکرده و شما بلاتکلیف میمونید. البته من از قبل هماهنگ کرده بودم. تصمیم با خودتونه

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

والا زنگ زدن نباید بد باشه من خودم اول هماهنگ می کردم .یه بار بنده خدا شماره تلفن خونش واسم گذاشت که در مورد دانشگاشون حرف بزنیم. ولی بعضی از اساتید خیلی گرفتار هستند وقتی یکدفه بهشون زنگ بزنید ممکنه ناراحت بشند.سعی کنید اول هماهنگ کنید.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Science & Engineering, Case Western Reserve University

سلام دوستان

یک کمک خیلی ضروری می خوام ازتون. من به یه استاد میل زدم و جواب زیر رو گرفتم.
    Dear Mohsen Seifi,

Thank you for your e-mail message of Dec. 28 expressing your interest in pursuing graduate study in my department.

Have you ever taken the GRE and TOEFL examinations? If you so, I would be interested to know your scores if you are willing to share them with me.

'Yours in science,

حالا مساله اینجاست که من GRE رو خوب ندادم و میخوام دوباره بدم. (Q:800,V:300,AW:3 ) و همچنین Toefl هم 18Jan می دم
    deadline این دانشگام 15 jan هستش.اما برا spring هم دانشجو می گیرن با فاند. این استادم تو pageاش که نگاه می کردم از بالا تا پایین فقط فاند دیدم.همچنین این استاد Professor & Director of Graduate Education است.یعنی ظاهرا هر چی این بگه اجرا میشه که گفته in my department . نکته ی عجیب دیگه اینکه اصلا فکر نمی کردم روز آخر سال استادی جواب بده. تیری تو تاریکی زدم وقتی این میل رو میزدم.
    حالا با این اوصاف بهترین جواب به نظرتون چیه؟

به smsseifi

به نظر من بهشون بگین که هنوز امتحان ندادید و تاریخی رو که قراره امتحان مجدد بدید رو برای استاد مشخص کنید.
    گاهی با کمی تاخیر نمره ها رو قبول می کنند - در غیر این صورت در مورد ترم بهار ازشون بپرسید
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

اخه مساله اینجاس که مگه ریپورت GRE امتحان قبلی رو هم نمی فرستن؟
    اگه بگن ندادن بعدا بفهمن ضایع نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.T
    اخه مساله اینجاس که مگه ریپورت GRE امتحان قبلی رو هم نمی فرسته؟
    اگه بگم ندادم بعدا بفهمن ضایع نیست؟
    درسته رکورد قبلی شما رو هم می فرستند.
    می تونید بگین که امتحان مجدد رو در چه تاریخی خواهید داد و نظرشون رو بپرسید
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

سلام
    من به يكي اؤ استاىام كه توي حرفاش طفته بوى يه جورايي كه تمايل داره با هم كار كنيم يكي از مقاله هامو واسش فرستادم در جواب گفت:
    This is great, I think you’re perfect for the lab J.
    اما منظورش از J چیه؟؟؟؟؟؟؟؟ lab خودش آخه اسم نداره.

.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Science & Engineering, Case Western Reserve University

خواهشا بقیه دوستان هم نظر بدن.
    ممنون.

Senior Member

pari:

مگه میشه lab خودش اسم نداشته باشه !؟ بهترین راه اینه که دوباره از خودش بپرسید که کدوم استاد و کدوم lab.

Senior Member

smseifi:

منم با نظر سارا موافقم. معمولا اینجور استادا از بکگراند شما بیشتر خوششون میاد که جواب میدن و شاید خیلی به اندازه بکگراند
    GRE و ... براشون مهم نباشه و فقط حکم شرایط لازم رو داشته باشه نه کافی. خیلی شفاف همه چی رو بهش بگین تا خودش تصمیم بگیره. من خودم قبل تافل فاند گرفتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)