صفحه 721 از 1371 نخستنخست ... 2216216717117127137147157167177187197207217227237247257267277287297307317718211221 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,201 تا 7,210 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member Simplex آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoush1689 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    سال نو همگی مبارک باشه
    من چند وقت پیش برای یک پوزیشن دکترا در یک دانشگاه در اروپا اپلای کردم و الان جوابی که از طرف selection committee برای من ارسال شده به صورت زیر هست: من مدرک زبان ارسال نکرده بودم اما نمرات و مقاله های خوبی داشتم. من رو برای دریافت اسکالرشیپ qualified تشخیص دادن. ولی در کل نمی دونم این ایمیل چقدر مثبت هست. و هدفشون چی بوده از ارسال این ایمیل. می شه لطفا منو راهنمایی کنید و بگید در جواب چی بنویسم؟
    به من 7 روز فرصت دادن تا نظرمو براشون در مورد کامنتی که دادن بفرستم و من واقعا نمی دونم چی باید بگم (در زمینه ای که مد نظرشون هست من مقاله ندارم اما 1 ترم سابقه تدریس دارم اما نمی دونم این کافی هست یا نه، کلا نمی دونم الان باید از این ایمیل تشکر کنم یا دفاعیه بدم).
    بسیار ممنونم

Dear Farnoush ,

Please find below the assessment of your application to the above position.

You can comment upon this assessment to enable to the committee to correct any obvious errors and misunderstandings.

Please submit any comments you may have by replying to this e-mail (and this e-mail only ..........) no later than April 7.

Your comments will be forwarded to the committee chair.

Assessment

Comments to submitted material:

The candidate has not documented English skills in application.

Good grades, but the candidate does not seem to have a primary focus on algorithms theory.

Based on the submitted application, the candidate has been rated as qualified for the scholarship.

Please note that the evaluation "qualified" does not mean that we have offered you a PhD scholarship. It simply means that you have the necessary qualifications.

We will inform you on our decision after the deadline for commenting on the assessment.

Best regards,
    به نظرم که نظر خوبی دارند. چرا نمره زبان نداری؟ اگر داری که براشون بفرست، اگر نداری یک جوری چیزی بگو که ثابت کنه خوب بلدی، اگر هم اجباریه که یک برنامه ریزی کن و بگو که تا چه تاریخی می تونی نمره زبان رو بهشون بدی.
    بقیه چیزها همش مثبته. وقتی برای اسکالرشیپ qualified هستی، یعنی تو رو جزء کسایی که می تونند بگیرند گذاشته اند، پس شانست بالاست.

به نظرم، توی ایمیلی که می نویسی، از assessment خوبشون تشکر کن، تکلیف زبانت رو به طور واضح مشخص کن، تاکید کن که این مطلب رو یک سال تدریس کرده ای (این خیلی مهمه) و بگو که علاقه داری ریسرچ کنی.
    این کامنت تو خیلی مهمه، چون براساس اون نظر نهایی رو می دهند. خیلی خوب روش کار کن. بحث دفاع و مخالفت با نظرشون نیست. باید تک تک مواردی که گفته اند رو توضیح بدی. مثلا گفته اند که نمره های خوبی داری، به خاطر این ازشون تشکر کن و بگو که مثلا جزء ده درصد یا پنج درصد اول دانشگاه یا دوره بودی، و مثل این تمام موارد رو ذکر کن و یک تشکر یا توضیح بده.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoush1689 نمایش پست ها

the candidate does not seem to have a primary focus on algorithms theory
    به اضافه اینکه در مورد این جمله هم حتما براشون توضیح بدید و توجیهشون کنید

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

سلام دوستان، سال نو مبارک، من ایمیلی دریافت کردم از طرف یه استاد تو دانشگاه منچستر، به نظر شما در صورت پذیرش فاند بهم میدن؟ اصلا منچستر فاند میده؟ لطفا منو راهنمایی کنید

Dear .....
    Thank you for your email. Your background looks very interesting.
    There has been a round of applications for doing a PhD in Manchester just last month.
    If you are interested I can ask our postgraduate director if new fellowships will be available soon. Let me know so that we can set a up maybe a skype conference call. I’ll also need two supporting letters for your applications and a little of background about the University where you studied.

Kind regards
    P

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران

سلام. میشه بپرسم چطوری ایمیل استادان خارجی رو پیدا کنیم ؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    سلام دوستان، سال نو مبارک، من ایمیلی دریافت کردم از طرف یه استاد تو دانشگاه منچستر، به نظر شما در صورت پذیرش فاند بهم میدن؟ اصلا منچستر فاند میده؟ لطفا منو راهنمایی کنید

Dear .....
    Thank you for your email. Your background looks very interesting.
    There has been a round of applications for doing a PhD in Manchester just last month.
    If you are interested I can ask our postgraduate director if new fellowships will be available soon. Let me know so that we can set a up maybe a skype conference call. I’ll also need two supporting letters for your applications and a little of background about the University where you studied.

Kind regards
    P
    جوابش كه خيلي خوبه. استادي كه درخواست مذاكره با اسكايپ كنه چشمش رزومه رو گرفته. گفته ميپرسه براي فيلوشيپ كه ببينه چيزي هست يا نه. بنظر من باهاشون زود براي يك مكالمه ي صوتي قرا بزار و خودتو خوب پرزنت كن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط chabgin نمایش پست ها
    باید برید توی سایت دانشگاه و بعد دپارتمان مربوطه.
    مستقیم گوگل کنید راحتتره! : X university Y department
    ازونجا faculty یا research groups یا همچین چیزایی رو بزنید .لیست اساتید و صفحاتشون میاد با اطلاعات تماس و زمینه کاری و غیره...
    به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
    که گـر مـراد نیابم به قـدر وسع بکـوشم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chabgin نمایش پست ها
    تو سایت دانشگاه های موردنظرتون، دپارتمان یا دانشکده خودتون رو پیدا کنید و لیست اساتید رو تو قسمت هایی مثل People، Faculty ، Find a supervisor و عناوین مشابه میتونید ببنید. ایمیل هاشون هم تو قسمت مشخصاتشون نوشته شده

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    جوابش كه خيلي خوبه. استادي كه درخواست مذاكره با اسكايپ كنه چشمش رزومه رو گرفته. گفته ميپرسه براي فيلوشيپ كه ببينه چيزي هست يا نه. بنظر من باهاشون زود براي يك مكالمه ي صوتي قرا بزار و خودتو خوب پرزنت كن. شادزي
    استاد دستت درد نکنه، شما همیشه محبت داری، به نظرت فاند میتونم بگیرم از این استاد؟ باید بهش بگم که فاند میخوام؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    استاد دستت درد نکنه، شما همیشه محبت داری، به نظرت فاند میتونم بگیرم از این استاد؟ باید بهش بگم که فاند میخوام؟

اولا استاد خودتي بابا فحش چرا ميدي!!
    ببين مهمه كه استاده فاند داشته باشه يا نه. ظاهرا رفته بپرسه از فيلوشيپ دانشگاه چيزي مونده كه بهت پيشنهاد بده. اين نشون ميده دست خودش ظاهرا خاليه فعلا. اما اگر هر جور فاندي جور كنه ميتوني ازش بپرسه برنامه اش براي سال ديگه چيه. اينجوري شايد بهت قول سال بعد رو بده. موفق باشي. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    به نظرم که نظر خوبی دارند. چرا نمره زبان نداری؟ اگر داری که براشون بفرست، اگر نداری یک جوری چیزی بگو که ثابت کنه خوب بلدی، اگر هم اجباریه که یک برنامه ریزی کن و بگو که تا چه تاریخی می تونی نمره زبان رو بهشون بدی.
    بقیه چیزها همش مثبته. وقتی برای اسکالرشیپ qualified هستی، یعنی تو رو جزء کسایی که می تونند بگیرند گذاشته اند، پس شانست بالاست.

به نظرم، توی ایمیلی که می نویسی، از assessment خوبشون تشکر کن، تکلیف زبانت رو به طور واضح مشخص کن، تاکید کن که این مطلب رو یک سال تدریس کرده ای (این خیلی مهمه) و بگو که علاقه داری ریسرچ کنی.
    این کامنت تو خیلی مهمه، چون براساس اون نظر نهایی رو می دهند. خیلی خوب روش کار کن. بحث دفاع و مخالفت با نظرشون نیست. باید تک تک مواردی که گفته اند رو توضیح بدی. مثلا گفته اند که نمره های خوبی داری، به خاطر این ازشون تشکر کن و بگو که مثلا جزء ده درصد یا پنج درصد اول دانشگاه یا دوره بودی، و مثل این تمام موارد رو ذکر کن و یک تشکر یا توضیح بده.

سلام دوست عزیز
    من این ایمیل رو آماده کردم و نوشتم
    فکر می کنید مناسب هست یا این که باید بیشتر روش کار بشه؟
    می شه لطفا اگر نکته مهمی به نظرتون می رسه راهنمایی بفرمایید؟

تشکر بسیار
    Dear Selection Committee,
    I am writing to express my sincere gratitude to you for considering my application. It was an honor to be evaluated as a qualified candidate of this scholarship.
    As you have also understood from my application, my main research activities during M.Sc. education span …….. and …… using ……. and ………… techniques. Meanwhile, my recent work entitled "……………" lies in principles of graph theory and provides a mathematical rich proving of time complexity of my proposed algorithm for a given problem in the area of …………... Furthermore, I have passed 3 credits in …………… course offering a newly seen computer science perspective on ……………., while integrating ideas from ………….., ……….., …………, …………., and even ………… and ……………. both in theory and practice. I tried hard to study these courses deeply and as a result I belonged to the top 5% of class in all M.Sc. courses. In addition, I am teaching the course Algorithms and Data Structures, Programming (in C) and Expert Systems at ………. University (located …………….. See official website: …………………..), one of the universities governed directly by the Ministry of Science, Research and Technology in Iran.
    Regarding language certificate, I unfortunately don't have a valid one at this moment but I am planning to join the TOEFL test in June 2013 (or upon your request a.s.a.p.).
    Although my university courses were in my native language, the study materials were mostly in English and I also have been involved in four publications based on my Master thesis (in English), three of them working on as the first author. Furthermore, I should notice that I worked as a Planning and Project Control expert in an industrial and international environment for more than 4.5 years where all the documents, manuals and communication were done in English.
    Now, I am applying to University of ………… to join the active researchers of this university in the field of Algorithms and Data Structures. Considering my academic background, related courses I have taken with first-class grades, courses I am teaching and my strong enthusiasm, I have no doubt that above Ph.D. program would prepare me for my long term career goals and by offering me this scholarship, I will be one step closer to that goal.
    Finally, I hope that my comments do serve to highlight my major skills and interests for further assessment.
    Thank you again for your time and consideration. Please do contact me anytime if further information is needed.

Yours sincerely,

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)