صفحه 722 از 1371 نخستنخست ... 2226226727127137147157167177187197207217227237247257267277287297307317327728221222 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,211 تا 7,220 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member Simplex آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoush1689 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من این ایمیل رو آماده کردم و نوشتم
    فکر می کنید مناسب هست یا این که باید بیشتر روش کار بشه؟
    می شه لطفا اگر نکته مهمی به نظرتون می رسه راهنمایی بفرمایید؟

تشکر بسیار
    Dear Selection Committee,
    I am writing to express my sincere gratitude to you for considering my application. It was an honor to be evaluated as a qualified candidate of this scholarship.
    As you have also understood from my application, my main research activities during M.Sc. education span …….. and …… using ……. and ………… techniques. Meanwhile, my recent work entitled "……………" lies in principles of graph theory and provides a mathematical rich proving of time complexity of my proposed algorithm for a given problem in the area of …………... Furthermore, I have passed 3 credits in …………… course offering a newly seen computer science perspective on ……………., while integrating ideas from ………….., ……….., …………, …………., and even ………… and ……………. both in theory and practice. I tried hard to study these courses deeply and as a result I belonged to the top 5% of class in all M.Sc. courses. In addition, I am teaching the course Algorithms and Data Structures, Programming (in C) and Expert Systems at ………. University (located …………….. See official website: …………………..), one of the universities governed directly by the Ministry of Science, Research and Technology in Iran.
    Regarding language certificate, I unfortunately don't have a valid one at this moment but I am planning to join the TOEFL test in June 2013 (or upon your request a.s.a.p.).
    Although my university courses were in my native language, the study materials were mostly in English and I also have been involved in four publications based on my Master thesis (in English), three of them working on as the first author. Furthermore, I should notice that I worked as a Planning and Project Control expert in an industrial and international environment for more than 4.5 years where all the documents, manuals and communication were done in English.
    Now, I am applying to University of ………… to join the active researchers of this university in the field of Algorithms and Data Structures. Considering my academic background, related courses I have taken with first-class grades, courses I am teaching and my strong enthusiasm, I have no doubt that above Ph.D. program would prepare me for my long term career goals and by offering me this scholarship, I will be one step closer to that goal.
    Finally, I hope that my comments do serve to highlight my major skills and interests for further assessment.
    Thank you again for your time and consideration. Please do contact me anytime if further information is needed.

Yours sincerely,
    خب، راستش خیلی دقیق نامه ات رو نخوندم، اما به طور کلی چند تا چیز می تونم بگم. البته، واضحه که هر چی می گم نظر شخصیه و شاید بقیه دوستان نظرهای بهتری داشته باشند.
    اول اینکه اگر من بودم، تک تک جملات آنها رو کپی می کردم و مشخص می کردم، مثلا توی کوتیشن می گذاشتم، بعد زیر هر جمله، حرف خودم رو می نوشتم. بین هر بخش هم یکی دو خط فاصله می گذاشتم که پیگیری مطلب راحت تر باشه. اینجوری، کل متن خیلی مرتب می شد، و هر مطلبی سر جای خودش گفته می شد، و می شد مطمئن بود که به همه نظرهای آنها پاسخ داده ای یا تشکر کرده ای یا توضیح داده ای.

دوم اینکه می شه اول یا آخر مطلبت، همه مطالب دیگه رو جداگانه بنویسی، مثلا اگر چیزی می خواهی بگی که دقیقا به نظرهای آنها مربوط نیست، اون رو اول یا آخر متن جداگانه بگو.

و سوم اینکه، برنامه ها و اهدافت و اینکه می خواهی خیلی خوب روی دکترات کار کنی و می خواهی چقدر موفق باشی، یا هر چیزی که به آینده مربوط می شه رو هم آخر متن، توی یکی دو پاراگراف جدا بنویس. چیزی بنویس که باعث فروخته شدنت بشه. یعنی با خوندنش بشه متوجه شد که شما خیلی مشتاق هستی که اونجا درس بخونی و کار کنی، و به طور دقیق هم بگو که بدون پول نمی تونی بری و اسکالرشیپ رو می خواهی.

با سلام به همه دوستان
    من واقعا از جواب بعضی از استادا گیج شدم

1. من به سری از اساتید که ایمیل زدم فقط گفتم میخوام دانشجوی phd باشم اما نگفتم فاند میخوام . حالا چندتاشون که از رزومه من خوششون اومده گفتن باشه با هم همکاری میکنیم، حالا من چطوری بهشون بگم که من فاند هم میخوام؟
    2. یه سری هم گفتن واسه 2013-2014 فاتد و دانشجوی phd نمیخوان چون پرشده، حالا اشکالی داره من تو یه نامه بهشون بگم واسه 2014-2015 میخوام؟
    3. یه استاد دیگه هم اینجوری ایمیل زده که من خوشم اومده از رزومت و حوزه کاری منم تقریبا همینه اما برای دریافت فاند یابد اواسط 2013 اقدام کنی و لینکشم داده . از استرالیا هم هست، حالا من نمی دونم چی جوابشو بدم؟؟

به طور کلی من میخوام اول اوکی رو از استاد بگیرم بعد برم واسه پروسه اپلای چون در غیر این صورت هزینش بالاست.
    حالا واقعا نمی دونم چیکار کنم؟؟

سلام
    در جواب نامه این استاد باید چی بگم و چه جوری نگهش دارم تا زمانی که فاند بگیره:

Thank you for contacting me. Your interests and experience certainly align well with our lab. I don’t have any funded positions open at the moment however. If you were able to secure funding we can talk more at that time. For now, Im afraid my current funding won't support another post-doc.

Lets stay in touch. I wish you the best of luck in your career

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

سلام من واسه پو زیشن دو دانشگاه همکار لیژ و کاتولیک لون باژیک اپلای انجام دادم و استاد این ایمیل را فرستاد واسه دکترا:
    Thanks for your application for the Research Assistantship in Regulatory Economics at ULg-UCL. The applications will be reviewed after end of the application period and you will receive information about whether you are shortlisted or not. Please notify us of any important change in the information submitted in the application (e.g. availability) if relevant.
    You are considered eligible for the position and your application will be considered, subject to complements specified below.
    Complements to application:
    1. Copy of diploma
    2. Copy of grade reports (or ranking in class) from relevant Master's
    Yours sincerely,

منظور استاد چی هستش لطفا منو راهنمایی بفرمایید. مرسی

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    سلام

Thank you for contacting me. Your interests and experience certainly align well with our lab. I don’t have any funded positions open at the moment however. If you were able to secure funding we can talk more at that time. For now, Im afraid my current funding won't support another post-doc.

ميگه اگر الان پول داري ميتونيم بيشتر صحبت كنيم . بعيده تا سال ديگه بتونيد معطلش كنيد. اگر هدفتون سال بعده دوباره باهاش تماس بگيريد. فعلا كه ميگه دستم خاليه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ffshahani نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من واقعا از جواب بعضی از استادا گیج شدم

1. من به سری از اساتید که ایمیل زدم فقط گفتم میخوام دانشجوی phd باشم اما نگفتم فاند میخوام . حالا چندتاشون که از رزومه من خوششون اومده گفتن باشه با هم همکاری میکنیم، حالا من چطوری بهشون بگم که من فاند هم میخوام؟
    2. یه سری هم گفتن واسه 2013-2014 فاتد و دانشجوی phd نمیخوان چون پرشده، حالا اشکالی داره من تو یه نامه بهشون بگم واسه 2014-2015 میخوام؟
    3. یه استاد دیگه هم اینجوری ایمیل زده که من خوشم اومده از رزومت و حوزه کاری منم تقریبا همینه اما برای دریافت فاند یابد اواسط 2013 اقدام کنی و لینکشم داده . از استرالیا هم هست، حالا من نمی دونم چی جوابشو بدم؟؟

به طور کلی من میخوام اول اوکی رو از استاد بگیرم بعد برم واسه پروسه اپلای چون در غیر این صورت هزینش بالاست.
    حالا واقعا نمی دونم چیکار کنم؟؟
    سلام دوست عزیز

1. معمولا استادا اول کار حرفی از فاند نمی زنند.
    2. بستگی به استاد داره و حتی بعضی ها ممکنه به دروغ بگن فاند نداریم چون نمیخوان دانشجو دنبال پول آنها باشه.
    3.اینجور که من فهمیدم استاد شما خودش فاند نداره و میخواد فاند شما را از طریق دانشگاه تامین کنه که در مورد
    دانشگاههای استرالیا بسیار رقابتی است اگر رزومه خوبی داری شانست بیشتره ولی کلا بهتره همزمان چند جای
    دیگر هم و حتی کشورهای دیگر هم اقدام کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    سلام

هیچی بگو که اینقدر به زمینه کاریش علاقه داری که حاضری تا هر موقع لازم باشه
    صبر کنی و علاقمندی که باهاش در تماس باشی و هر 2، 3 ماه یکبارم حالشو و
    وضعیت فاند را بپرس.

نقل قول نوشته اصلی توسط chabgin نمایش پست ها
    سلام. میشه بپرسم چطوری ایمیل استادان خارجی رو پیدا کنیم ؟
    تو سایت همه دانشگاهها یک قسمت مشخصات اعضا هیئت علمی را
    میتوان پیدا نمود.

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    سلام لطفا جواب این سئوال منو رو پاسخ دهید. چون واقعا سر در گم شدم. منظور استاد رو نمیدونم که ایا پذیرش رو میده و به من اطمینان کرده یا خیر و یا از من خوشش اومده. مرسی
    سلام. نامه تمپلیت هست و چیز خاصی نگفته جز این که نوشته با توجه به مدارکی که فرستادید، حداقل ها رو دارید و در واقع eligible هستید و پروندتون بررسی خواهد شد.
    اگر با تبعیض جنسیتی زیاد آشنا نیستید، مستند (2011) Miss Representation را ببینید تا با شدت این نوع تبعیض در آمریکا بیشتر آشنا شوید.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

دوستان سلام
    امروز پستچی یه نامه از دانشگاه Umea سوئد آورد دم در خونمون. در بالای نامه، یه متن به زبان سوئدی هست و بعدش ترجمه نامه به زبان انگلیسی اومده:

Position as PhD student position in --- at Umea University
    Umea University has decided to interrupt the appointment of the position referred to above. The position will not be appointed.

The decision may not be appealed against, Employment Ordinance (1994:373) 21 para 2.

Thank you for your interest and application to this position. Your application will be filed by the university for two years. After two years the application may be returned by request.

Umea University
    Carina XXX

1- من آنلاین اپلای کرده بودم (و هیچ گونه تماسی ازشون نداشتم تا به امروز). حالا نمیدونم اینا چرا با پست جواب فرستادن و ایمیل نزدن؟ (محض اطلاع: تاریخ نامه 5 مارچ هست)
    2- من معنی دو پاراگراف آخر رو متوجه نمیشم. 2 تا حدس میزنم: اولیش اینکه بخاطر تحریم ها این تصمیم رو گرفتن. حدس دوم این هست که اینا قبلا بهم پذیرش دادن و چون خبری از من نشده (البته همون طور که گفتم هیچ تماسی ازشون نداشتم)، تصمیم گرفتن من رو واسه 2 سال محروم کنن. من به کارایی اداره پست اطمینان ندارم، ممکنه قبلا اونا نامه ای فرستاده باشن و پست زحمت ... رو کشیده (همین نامه 3 روز قبل به شهرمون رسیده ولی امروز پستچی آورده). بنظرتون جریان چیه؟

واسم خیلی جالبه که بدونم چه اتفاقی این وسط افتاده.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)