صفحه 723 از 1371 نخستنخست ... 2236236737137147157167177187197207217227237247257267277287297307317327337738231223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,221 تا 7,230 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member Simplex آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    دوستان سلام
    امروز پستچی یه نامه از دانشگاه Umea سوئد آورد دم در خونمون. در بالای نامه، یه متن به زبان سوئدی هست و بعدش ترجمه نامه به زبان انگلیسی اومده:

Position as PhD student position in --- at Umea University
    Umea University has decided to interrupt the appointment of the position referred to above. The position will not be appointed.

The decision may not be appealed against, Employment Ordinance (1994:373) 21 para 2.

Thank you for your interest and application to this position. Your application will be filed by the university for two years. After two years the application may be returned by request.

Umea University
    Carina XXX

1- من آنلاین اپلای کرده بودم (و هیچ گونه تماسی ازشون نداشتم تا به امروز). حالا نمیدونم اینا چرا با پست جواب فرستادن و ایمیل نزدن؟ (محض اطلاع: تاریخ نامه 5 مارچ هست)
    2- من معنی دو پاراگراف آخر رو متوجه نمیشم. 2 تا حدس میزنم: اولیش اینکه بخاطر تحریم ها این تصمیم رو گرفتن. حدس دوم این هست که اینا قبلا بهم پذیرش دادن و چون خبری از من نشده (البته همون طور که گفتم هیچ تماسی ازشون نداشتم)، تصمیم گرفتن من رو واسه 2 سال محروم کنن. من به کارایی اداره پست اطمینان ندارم، ممکنه قبلا اونا نامه ای فرستاده باشن و پست زحمت ... رو کشیده (همین نامه 3 روز قبل به شهرمون رسیده ولی امروز پستچی آورده). بنظرتون جریان چیه؟

واسم خیلی جالبه که بدونم چه اتفاقی این وسط افتاده.
    نکته اول درباره پست اینه که نامه های رسمی باید با پست فرستاده بشه، خیلی جاها ایمیل هنوز اعتبار نامه رسمی رو نداره.
    بعد گفته اند که نمی تونی appeal کنی، یعنی نمی تونی درخواست بازبینی کنی، و تصمیمی که گرفته شده دیگه نهایی شده و قابل تغییر نیست.
    نگفته اند که دو سال محروم شده ای، معنای جمله اینه که پرونده ات رو برای دو سال به طور فیزیکی بایگانی می کنند، و بعد از آن اگر خواستی برات پس می فرستند. این یک کار عمومیه و معمولا برای کسایی که مدارکی فرستاده اند مهمه، و گرنه چیزهایی که با ایمیل فرستادی ارزش پس گرفتن نداره. دلیلش هم اینکه که براساس قانون دانشگاهشون باید مدارک رو برای بررسی های حقوقی یا قضایی داشته باشند، مثلا اگر بخواهد موردی رو از طریق دادگاه ادامه بده، یا اینکه بازرس هایی (مثلا watchdogهای حقوق بشر) برای بررسی یک پرونده خاص، یا بررسی تصادفی پرونده ها رفتند سراغشون، مدارک همه کارهاشون رو داشته باشند.

اینکه چرا اینجوری شده احتمالا دلیلش اینه که شما یک ددلاین رو گذروندی و کاری که باید رو انجام نداده ای. مثلا بهت فرصت داده بودند که تا زمان خاصی رجیستر کنی، یا مدارکی رو بفرستی. دلیلش رو اگر توی نامه ننوشته اند، می تونی ایمیل بزنی و بپرسی.
    احتمال اینکه نامه ای به دستت نرسیده باشه خیلی زیاده، من خودم به شدت دچار این درد بوده ام. اما موضوع اینه که اگر این مورد برای شما مهم بوده، باید خیلی پیگیری می کردی و مدام باهاشون در تماس می بودی. همین که مدت طولانی باهاشون کاری نداشتی، نشون می ده که خودت هم مشتاق نبوده ای. به هر حال این تصمیمی که گرفته اند قابل تغییر نیست.

Global Moderator

Simon آواتار ها

دوستان سلام
    امروز پستچی یه نامه از دانشگاه Umea سوئد آورد دم در خونمون. در بالای نامه، یه متن به زبان سوئدی هست و بعدش ترجمه نامه به زبان انگلیسی اومده:

Umea University has decided to interrupt the appointment of the position referred to above. The position will not be appointed.

The decision may not be appealed against, Employment Ordinance (1994:373) 21 para 2.

Thank you for your interest and application to this position. Your application will be filed by the university for two years. After two years the application may be returned by request.

Umea University
    Carina XXX

1- من آنلاین اپلای کرده بودم (و هیچ گونه تماسی ازشون نداشتم تا به امروز). حالا نمیدونم اینا چرا با پست جواب فرستادن و ایمیل نزدن؟ (محض اطلاع: تاریخ نامه 5 مارچ هست)
    2- من معنی دو پاراگراف آخر رو متوجه نمیشم. 2 تا حدس میزنم: اولیش اینکه بخاطر تحریم ها این تصمیم رو گرفتن. حدس دوم این هست که اینا قبلا بهم پذیرش دادن و چون خبری از من نشده (البته همون طور که گفتم هیچ تماسی ازشون نداشتم)، تصمیم گرفتن من رو واسه 2 سال محروم کنن. من به کارایی اداره پست اطمینان ندارم، ممکنه قبلا اونا نامه ای فرستاده باشن و پست زحمت ... رو کشیده (همین نامه 3 روز قبل به شهرمون رسیده ولی امروز پستچی آورده). بنظرتون جریان چیه؟

به خودشون زنگ نميزني؟ تو اين شرايط بعيده تصميمشون عوض شه اما به قول خودت عجيبه كه چي شده كه همچين چيزي نوشتن. البته من هم خيلي از اون پاراگرافي كه گفتي نيمتوينم با قطعيت چيزي بگم ولي در اين حالت بهترين راه تماس ايميلي يا زنگ زدنه. همين متنو ايميل كن و توضيح بخواه. بهترين رفرنس در حال حاضر خودشونن. اگرم دانشجوي ايراني اونجا ميشناسي ميتوني از اونها هم كمك بگيري. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Guru

دوستان سلام

Umea University
    Carina XXX

لزوما بمعنی قبلا پذیرش دادن نیست. شاید برای همه اپلیکنت ها فرستادن تا بهشون اطلاع بدن این پوزیشن دیگه وجود نداره. شما رو هم از چیزی محروم نکردن. همونطورکه دوستان گفتند پرونده شما رو دو سال نگه میدارند یعنی اگر این پوزیشن یا پوزیشن دیگری مجددا باز شد لازم نیست از سر مدارک بفرستید.

سلام دوستان
    من به چند تا از استادا که ایمیل زدم
    بعضی هاشون از من ریسرچ پروپوزال خواستن
    اما من اماده ندارم که سریع بفرستم
    به نظرتون یه هفته دیگه بفرستم ایراد داره؟ استاد بدش نیاد؟
    یا اینکه یه نامه بزنم بگم دارم مینویسم و نظرشونو بخوام که چی بنویسم بهتره؟
    ممنووووووووووونم

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    نکته اول درباره پست اینه که نامه های رسمی باید با پست فرستاده بشه، خیلی جاها ایمیل هنوز اعتبار نامه رسمی رو نداره.
    بعد گفته اند که نمی تونی appeal کنی، یعنی نمی تونی درخواست بازبینی کنی، و تصمیمی که گرفته شده دیگه نهایی شده و قابل تغییر نیست.
    نگفته اند که دو سال محروم شده ای، معنای جمله اینه که پرونده ات رو برای دو سال به طور فیزیکی بایگانی می کنند، و بعد از آن اگر خواستی برات پس می فرستند. این یک کار عمومیه و معمولا برای کسایی که مدارکی فرستاده اند مهمه، و گرنه چیزهایی که با ایمیل فرستادی ارزش پس گرفتن نداره. دلیلش هم اینکه که براساس قانون دانشگاهشون باید مدارک رو برای بررسی های حقوقی یا قضایی داشته باشند، مثلا اگر بخواهد موردی رو از طریق دادگاه ادامه بده، یا اینکه بازرس هایی (مثلا watchdogهای حقوق بشر) برای بررسی یک پرونده خاص، یا بررسی تصادفی پرونده ها رفتند سراغشون، مدارک همه کارهاشون رو داشته باشند.

اینکه چرا اینجوری شده احتمالا دلیلش اینه که شما یک ددلاین رو گذروندی و کاری که باید رو انجام نداده ای. مثلا بهت فرصت داده بودند که تا زمان خاصی رجیستر کنی، یا مدارکی رو بفرستی. دلیلش رو اگر توی نامه ننوشته اند، می تونی ایمیل بزنی و بپرسی.
    احتمال اینکه نامه ای به دستت نرسیده باشه خیلی زیاده، من خودم به شدت دچار این درد بوده ام. اما موضوع اینه که اگر این مورد برای شما مهم بوده، باید خیلی پیگیری می کردی و مدام باهاشون در تماس می بودی. همین که مدت طولانی باهاشون کاری نداشتی، نشون می ده که خودت هم مشتاق نبوده ای. به هر حال این تصمیمی که گرفته اند قابل تغییر نیست.
    دوست عزیز، از اینکه وقت گذاشتی و جواب دادی ازت ممنونم.
    قبلا هم خدمتتون عرض کرده بودم که:
    1- من چیزی رو واسشون پست نکرده بودم و اپلای کردن تماما آنلاین بوده. پس بایگانی کردن پرونده و پس فرستادنش در مورد من صدق نمی کنه.
    2- من هیچگونه تماسی از دانشگاه (شامل ایمیل، نامه، کبوتر نامه بر و ...) بعد از اپلای کردن، دریافت نکردم.

متوجه غیر قابل تغییر بودن اوضاع هستم ولی خیلی دوست دارم بدونم که دلیل همچنین تصمیمی چی بوده. بنابراین، حتما به توصیه شما، مبنی بر ایمیل زدن بهشون، عمل خواهم کرد.
    با تشکر

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط ffshahani نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من واقعا از جواب بعضی از استادا گیج شدم

1. من به سری از اساتید که ایمیل زدم فقط گفتم میخوام دانشجوی phd باشم اما نگفتم فاند میخوام . حالا چندتاشون که از رزومه من خوششون اومده گفتن باشه با هم همکاری میکنیم، حالا من چطوری بهشون بگم که من فاند هم میخوام؟
    2. یه سری هم گفتن واسه 2013-2014 فاتد و دانشجوی phd نمیخوان چون پرشده، حالا اشکالی داره من تو یه نامه بهشون بگم واسه 2014-2015 میخوام؟
    3. یه استاد دیگه هم اینجوری ایمیل زده که من خوشم اومده از رزومت و حوزه کاری منم تقریبا همینه اما برای دریافت فاند یابد اواسط 2013 اقدام کنی و لینکشم داده . از استرالیا هم هست، حالا من نمی دونم چی جوابشو بدم؟؟

به طور کلی من میخوام اول اوکی رو از استاد بگیرم بعد برم واسه پروسه اپلای چون در غیر این صورت هزینش بالاست.
    حالا واقعا نمی دونم چیکار کنم؟؟
    سلام دوست عزیز،
    فقط در مورد سوال سومتون عرض کنم که در استرالیا شما اگر برای اسکالرشیپ هایی مثل IPRS بخواین اقدام کنین ددلاین راند اصلیشون هر سال توی آگوست هست. البته یکی از شروط لازمش این هست که قبلاً موافقت یک استاد رو جلب کرده باشین که شما این کارو کردین. در فرایند اپلای برای اون اسکالرشیپ هم این رو میگید و اونها خودشون با استادتون هماهنگ می کنن.
    شما از استاد تشکر کنین و بگین حتما برای اسکالرشیپ اقدام می کنین و همچنین به بهونه های مختلف ارتباط تون رو باهاش حفظ کنین. اگه استاد با مرامی باشه شاید پیگیر کاراتونم بشه حتی. این اتفاق برای خود بنده افتاد.
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidM نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    فقط در مورد سوال سومتون عرض کنم که در استرالیا شما اگر برای اسکالرشیپ هایی مثل IPRS بخواین اقدام کنین ددلاین راند اصلیشون هر سال توی آگوست هست. البته یکی از شروط لازمش این هست که قبلاً موافقت یک استاد رو جلب کرده باشین که شما این کارو کردین. در فرایند اپلای برای اون اسکالرشیپ هم این رو میگید و اونها خودشون با استادتون هماهنگ می کنن.
    شما از استاد تشکر کنین و بگین حتما برای اسکالرشیپ اقدام می کنین و همچنین به بهونه های مختلف ارتباط تون رو باهاش حفظ کنین. اگه استاد با مرامی باشه شاید پیگیر کاراتونم بشه حتی. این اتفاق برای خود بنده افتاد.
    مرسی دوست عزیز
    اما میشه به یه ایمیل از استاد استناد کرد که اوکی رو داده یا باز یاید ازش تائید نهایی رو بگیرم؟

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط ffshahani نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز
    اما میشه به یه ایمیل از استاد استناد کرد که اوکی رو داده یا باز یاید ازش تائید نهایی رو بگیرم؟
    این سوالتون رو فکر کنم در این تاپیک بپرسین جواب بهتری بگیرین از دوستان.
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

دوستان این ایمیل تمپلیته؟ یکی دوماه دیگه بهشون ایمیل بزنم؟
    Dear Edna,

Thank you for your kind inquiry about research in the School of Chemical and Biomolecular Engineering at the University of ****. We are always interested in welcoming bright motivated researchers to work with us, and I am personally very pleased to hear from you.

Unfortunately, I am personally full for Masters (research) and PhD students at the moment, although further funding is a very real possibility. I will let you know if any substantial possibility comes up.

Best regards,

Junior Member tannazsh آواتار ها

ادنای عزیز
    به نظر میاد تمپلیت هست و صریحا اعلام کرده opening نداره (که مهمتره از اینکه تمپلیت باشه یا نه)-از نظر من حتما شانستو با اساتید دیگه تو همین گروه امتحان کن(اگه این دانشگاه مد نظرته با توجه به اینکه گفته در شانس فاند در آینده کم نیست) و در غیر این صورت جای دیگه رو امتحان کن. فکر می کنم اگر بخان به شما در صورت پذیرش فاند بدن از بورسیه یا اسکالرشیپ های آفر شده به گروه استفاده می کنن چون استاده نمی تونه برتون داره و در نتیجه ساپورت مالی تحصیلاتتون رو به عهده بگیره...اساتید دیگه رو داشته باشید خدای نکرده جواب نگرفتید 2 ماه بعد یه ایمیل بدبد ببینید چی می گه. من اگه بودم البته دو ماه بعد به Graduate coodinator میل می زدم با این حساب نه خود استاد!
    به قول سایمون دوست خوب ما: شاد زی:

نقل قول نوشته اصلی توسط edna نمایش پست ها
    دوستان این ایمیل تمپلیته؟ یکی دوماه دیگه بهشون ایمیل بزنم؟
    Dear Edna,

Thank you for your kind inquiry about research in the School of Chemical and Biomolecular Engineering at the University of ****. We are always interested in welcoming bright motivated researchers to work with us, and I am personally very pleased to hear from you.

Unfortunately, I am personally full for Masters (research) and PhD students at the moment, although further funding is a very real possibility. I will let you know if any substantial possibility comes up.

Best regards,
    Life is too short not to be awesome

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)